Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90689) Hunork


Hunork
veterán

Kis OFF

Mivel utóbbi időben igen sokat volt téma, gondoltam tesztelek picit. Eddig FC3 ment, és nem bírtam ki, míg a vadászatokon kívül mindent meg nem csináltam. :D
És most eljött az idő.
Battlefiled 1. Gépem eszközei adatlapomon.
A játék beállításaiban elsőre most óvatos voltam, minden HIGH módban. Felbontás: FHD. Vsync ON.
Mérés: Aida64 és MS AB -vel történt.

Nos, igaz az állítás: a négy CPU mag 90-98% -on dübörögnek a játék alatt. A GPU szintén remekelt, ezen a felbontáson és beállításokkal 2,7 - 2,9 GB videó memóriát evett, és nagyjából 72-97% volt a GPU terhelése.
Ami jó hír, hogy folyamatos 50-60 fps (átvezető videó 30), a játék eszméletlenül szép, és részletes. Lag, szaggatás nem volt. Ja, single player természetesen, fiam majd teszteli a multis részt. :K
Aztán ami örvendetes, hogy a jól összeválogatott PC-ház, hűtés, ventik elhelyezésének köszönhetően (és a jó venti profiloknak), a CPU maximális hőmérséklete 43 fok volt, míg a GPU esetében 64 fok. (utóbbi nagyon kellemes csalódás volt számomra! :K )

Gondoltam, megosztom, mégis saját mérés, és hátha segít támpontot adni, és eldönteni egy esetleges vitát. Valóban, a BF1 alatt a 4 mag szépen teker teljes üzemmel, és ha van valakinek elkölteni való pénze, akkor egy i7 is jól jöhet.

OFF vége.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.