Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91851) Deer76 válasza szimi57 (#91849) üzenetére


Deer76
aktív tag

Ja, benéztem. Ez jónak tűnik.

Manli GTX 1060 3GB nagyon jó ár a 65k. Mi a buktató? :)

Többieknek köszönöm a választ, a fenti kártya jó áron van.

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#91852) johnywalker válasza detroitrw (#91850) üzenetére


johnywalker
őstag

Itt két dolog van: jó 10%-os nyers erőtöbblet, és dupla memóriamenyiség.Ha architekturális egyenlőségjelet teszünk, a 6Gb memória csak az időtállóságot erősíti.Ha valaki nem hosszabb távra tervez, árazás szerint valóban a 3Gb-os verzió jobb választás jelenleg!

[ Szerkesztve ]

(#91853) szimi57 válasza Deer76 (#91851) üzenetére


szimi57
őstag

Nincs buktató. A venti vezérlésre az MSI Afterburnert használom igy több órás multiplayer közben sem lépi tul a 65 max. hőfokot a GPU.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#91854) szimi57


szimi57
őstag

Egy teszt 3 vs. 6 GB. A különbség FPS-re vonatkoztatva elhanyagolható.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#91855) detroitrw válasza johnywalker (#91852) üzenetére


detroitrw
addikt

10%?
Nekem meg ettol is kevesebbnek tunik ... <=+5% (+20% arert)
Gyakorlatilag jelen pillanatba a 3gb-os sokkal jobban megeri!
Es kesobb mi lesz ami kihozza a tobblet memoria igenyt?
Es arra mennyit kell varni hogy mindez a jatekok (nem mario cart szintu!) 20%-nal meg is valosuljon?
De akkor a beallitasoknal ott is lehet majd megoldast talalni, hogy folyamatosan elvezheto legyen.
Addig ez a 3gb-os ki fog tartani.

Meg mindig nem ertem ezt a 3gb-os dolgot ...

5 ev mulva mikor megjonnek ezek a jatekok a vga is fejlodni fog. Aki hosszutavon pc-be gondolkodik 3-5 evente cserel, hogy minel kevesebbet bukjon kesobb!

[ Szerkesztve ]

(#91856) GODx


GODx
tag

40e körül csak az 1050et érdemes? Van egy Manli-féle 1050, de nekem a márka nem ismerős de nagyon jó az ára, csak sajnos nem találok róla véleményt sehol sem. :/

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#91857) johnywalker válasza detroitrw (#91855) üzenetére


johnywalker
őstag

Pont ez az...Egy idő múlva nagyon szórni fogják a 3gigás verziókat.Azért azt figyeljük meg, ilyen memóriamenyiséggel már nem nagyon fognak kijönni új karik... s ez a lényeg!Nem kell annak 5 év, ugyan már!

[ Szerkesztve ]

(#91858) Bountyx


Bountyx
csendes újonc

Üdvözletem kérnék 1 kis segítséget táp felől.

Most akarok majd beruházni 1 gtx 1070-re ami 150w-ot fogyaszt max pontosabban(MSI GTX1070 Aero 8G OC 8GB DDR5) és érdeklődnék elég lenne e neki az én fsp hexa 500w-os tápom.

Konfigom: gépház: Kloink Aviator (3db ventivel)
proci: i5 6600
alaplap: MSI B150M BAZOOKA
ram: Kingston 2x4GB DDR4 2133MHz HyperX Fury Black

Választ előre is köszönöm.

(#91859) =HG= válasza Bountyx (#91858) üzenetére


=HG=
addikt

Bőven...

(#91860) detroitrw válasza johnywalker (#91857) üzenetére


detroitrw
addikt

Tudsz olyan motort vagy jatekot amin megbukik a 3gb?
Vagy tudsz olyat ahol elverzik a 2gb?

[ Szerkesztve ]

(#91861) Deer76 válasza szimi57 (#91854) üzenetére


Deer76
aktív tag

Mégsem jó. Asus H61M-K alaplapom van. A Manli kártya hátlapos, vagyis nem tudnám bedugni.

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#91862) giornalista válasza Bountyx (#91858) üzenetére


giornalista
senior tag

csatlakoznék, bőven jó lesz.

(#91863) imike1054


imike1054
csendes újonc

Sziasztok! :R

Olyan kérdésem lenne hogy i3-4170 mellet egy Gainward 1060 3gb-os videókártya mennyire lenne ésszerü mellé tenni.
De 1-2 hónap után váltanék i5-4690re.

Köszönöm a választ elöre is! :R :R

(#91864) Bountyx


Bountyx
csendes újonc

Köszönöm a válaszokat.!

(#91865) core i7 válasza imike1054 (#91863) üzenetére


core i7
addikt

baja nem lesz tőle addig :)

(#91866) imike1054 válasza core i7 (#91865) üzenetére


imike1054
csendes újonc

Köszi a választ! :R

(#91867) detroitrw válasza imike1054 (#91866) üzenetére


detroitrw
addikt

Szvsz csak a vga miatt nem szukseges a cput cserelni.
Az i3-hoz meg pont illik a 1060.
Persze ez jatek fuggo is, de onmagaba nem indokolja a cseret.
Erdemes majd osszevetni az adott jatekba elert ertekeket i3-on, pl. a youtube -on fellelheto i5/1060 parosokkal, mennyire is van lemaradva

Inkabb tartogasd azt az osszeget, felteve ha nem valami kihagyhatatlan ajanlat.

(#91868) Hunork válasza detroitrw (#91860) üzenetére


Hunork
veterán

Én nem szólnék bele, bár az igaz, hogy nem bukik meg, nem vérzik el, de számos játék van, mely simán feléli a 4-7 GB videomemóriát. (GTA5, Ashes Singularity, új COD-ok...) Ha nincs ennyi, akkor nyilván a rendszermemória és lapozófájl lesz a mérvadó. És ha mindkettő kevés, akkor lesz hosszú a töltés, vagy játék közben töltéskor a beakadások, hirtelen fps esések. Ettől még minden szép és jó, de mondjuk egy multinál nagyon nem mindegy, hogy ez milyen sűrűn fordul elő.
Itt egy videó a 8 vs 16 GB rendszermemória használatról a gyakorlatban: [link]
A legtöbb játék meg következetesen simán elnyel 3GB-ot, ezt én is mindig figyelem. Általában véve elmondhatjuk, hogy egy monitorhoz, FHD felbontáshoz ma már a 4GB az ajánlott, és ez a tendencia csak felfelé fog változni. (hacsak nem jön ki egy X86 -al ellentétes CPU architektúra :D , mely megoldja ezt a problémát.)

Idézet egy 2012-es(!!!) tesztből:
"So, what can we glean from all of that? For one thing, with any single monitor the 2GB video card is plenty - even on the most demanding games and benchmarks out today. When you scale up to three high-res screens the games we tested were all still fine on 2GB, though maxing out some games’ settings at that resolution really needs more than a single GPU to keep smooth frame rates. With the right combination of high resolution and high detail, though, there is the potential for 2GB to be insufficient. For future games, or perhaps current games that were not tested in this article, you might be better off with a 4GB card if - and only if - you plan to run across a multi-screen configuration."

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#91869) detroitrw válasza Hunork (#91868) üzenetére


detroitrw
addikt

4-7gb?
Akkor oda a 6gb-os kozel ugyan annyit er! (ill. nem er)
Ez jatek es beallitasfuggo hogy az adott alkalmazas milyen meretu adatcsomagokkal dolgozik.

Multinal nem a grafika kimaxolasa a lenyeg.

Meg azert egy 1060-tol meg nem kell a 1440p-s teljesitmenyt elvarni ez meg fhd-s szintu

[ Szerkesztve ]

(#91870) Gergő19


Gergő19
csendes tag

Sziasztok!
Milyen videókártyát ajánlanátok fullhd felbontásra ultra minőséghez?
kb 1évre terveznék és nem akarok árilag sem elszállni 2-3százezrekkel.
Válaszotokat előre is köszönöm.
Boldog karácsonyt mindenkinek.

Gép adatai amd fx8320 (8X3.5ghz turbo 8X4ghz)
16gb ddr3 1600mhz ramok ssd 120 táp 700w-os zalman 80+.

[ Szerkesztve ]

(#91871) detroitrw válasza Gergő19 (#91870) üzenetére


detroitrw
addikt

Mennyi fps-re gondoltal ami meg megfelelo Neked?

1060 fhd-be maxon hozza a 60 fps-t atlagba
Az AOTS-nel esik 45-re

Ezzel ~egyenerteku a 480, AOTS-ba 53

1070 meg AOTS-ba is 60+

1050Ti AOTS ~30

[ Szerkesztve ]

(#91872) =HG= válasza Hunork (#91868) üzenetére


=HG=
addikt

Ugyan ezt mondták, amikor 2 Gb-os kártyák voltak....Részben igaz.. FHD-ra meg elég a 3 Gb..

(#91873) szimi57 válasza Deer76 (#91861) üzenetére


szimi57
őstag

Szerintem befér. A nyáki forrasztásoktól kb. 2 mm a hátlap távolsága plusz még 1 mm a hátlap vastagsága.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#91874) GODx válasza GODx (#91856) üzenetére


GODx
tag

Valaki?

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#91875) Gergő19 válasza detroitrw (#91871) üzenetére


Gergő19
csendes tag

Én átlag a 40fps-t célzom meg nekem az bőven elég szokott lenni.
Jelenleg is egy gtx680as van de néha már kevésnek bizonyúl a kártya.

(#91876) szimi57 válasza GODx (#91856) üzenetére


szimi57
őstag

Nem kell félni tőle. Nekem a GTX 1060-as van. Jól dolgozik.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#91877) detroitrw válasza Gergő19 (#91875) üzenetére


detroitrw
addikt

AOTS-on kivul a 1050Ti eppen tudja a 40-et atlagba :)

(#91878) Gergő19 válasza detroitrw (#91877) üzenetére


Gergő19
csendes tag

Köszönöm a választ!
1060ból valami tuning verzió,vagy kicsit várok és használtan egy 1070es is bele fér majd a költségvetésbe.
Inkább a 1070es felé húznék, ha esetleg a közeljövőben lecserélném az tv-t valami nagyobb felbontású monítorra.

1070esből melyik márkát tipust ajánlanátok (régebben menyivel egyszerűbb volt választani 4-5falyta volt csak ugyan abból a tipusú kariból most meg már van oc ti stb :Y )

(#91879) Hunork válasza detroitrw (#91869) üzenetére


Hunork
veterán

Gyerekek! Nem mondtam, hogy nem elég a 3 vagy 6 GB. :N Csak közöltem, hogy vannak játékok, melyek, ha rendelkezésre áll, simán beeszik a memóriát. (MSI AB segedelmével rendre figyelem) Ettől még persze minden elfut, sőt mehet max beállításon, csak ilyenkor a másik két mankóra támaszkodik a VGA. A végén pont azt írtam, hogy FHD-ra a 4GB (mert ez az általános), elég. Az 1060 meg egy szürke ló, már a megoldás kínlódott egyet a GTX550Ti időszakban, a 192 bites busz miatt. És ahogy írtátok, minden játék, valamint beállítás függő. Ettől a tény, az tény, a minél nagyobb videomemória azért egyáltalán nem hátrány. Mondjuk, ha ma kéne választanom egy 3GB 1060 és egy 4 GB RX 470 között, akkor én utóbbit választanám, már csak a DX12/Vulkan miatt is. :K

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#91880) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok. Öcsém gépújítás előtt áll, már sikerült összeválogatni egy megfelelőnek látszó gépet, viszont kellene bele még egy videokártya is, ehhez kérném a segítségeteket.

Tehát, amiből fog állni a gép:

- ASUS P8H77-V LGA 1155 Intel H77 alaplap,
- Intel Core i5-2400 3.1 GHz LGA 1155 processzor,
- Corsair Vengeance 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz

A többi alkatrész maradni fog a korábbi masinából, ezen felül csak egy SSD fog bekerülni, plusz a VGA, amit ajánlotok hozzá. A táp még kérdéses, lehet, hogy abból is új lesz véve, most perpill nem tudom a jelenleginek a típusát, de majd később megszerzem a pontos adatokat tőle.

A gépet főleg MMORPG játékokra fogja használni, meg filmnézésre, magyarul semmi extra cucc, viszont azért jó lenne, ha FullHD felbontás mellett ezeket a játékokat nem nagyon kellene lebutítani.

Pénz tekintetében jó lenne, ha 20K alatt lehetne maradni (de plusz egy-két ropi belefér, ha úgy van). Használt nem kell, új érdekelne, elsősorban nVidia-ra gondoltam, de AMD is szóba jöhet, ha van megfelelő alternatíva.

Előre is köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#91881) elfelejtette válasza Vistaboy (#91880) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ha már ilyen jó kis használt cuccokat válogattál össze, akkor ne egy gagyi új kártyát tegyél bele, próbálj alkudni minimum egy GTX750(Ti)-re.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#91882) detroitrw válasza Hunork (#91879) üzenetére


detroitrw
addikt

Nem Neked szantam a kifejtest, hiszen Te leirtad hogyan is mukodhet ez a memoria dolog.
Azoknak akik azt terjesztik hogy ezek a kartyak nem eletkepesek.

[ Szerkesztve ]

(#91883) Csupingo válasza Vistaboy (#91880) üzenetére


Csupingo
veterán

Szerintem jobban passzolna a gépbe egy gtx 1050, vagy rx 460, csak ezek 35-43 körül vannak. 20 környékén értelmes kártya csak használt van, amit említettek is, a gtx 750 ti. Még garanciával is lehet találni.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#91884) lotuska válasza Vistaboy (#91880) üzenetére


lotuska
tag

Minden ar kerdese, de minimum GTX 750Ti eri meg, nekem is volt, nagyon jo kis kari, ebben az arsavban az uj VGA-k messze elmaradnak tole.

(#91885) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Köszi mindenkinek a tanácsokat. :R Mint említettem, öcsémnek lesz a gép, ő pedig azt mondta, lehetőleg maradjunk 120K környékén. Én mondtam neki, hogy nem fog beleférni egy normális VGA ezek mellett, de hát ez van. Majd megbeszélem vele, és lehet, hogy valahogy megpróbáljuk a GTX750Ti-t beszerezni. :)

Nem nagyon vinném lejjebb a többi komponenst, mivel elég hosszútávra tervezi a masinát, megpróbálom valahogy meggyőzni, hogy így jobban jár. Köszi még egyszer. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#91886) Don.Corleone válasza Csupingo (#91834) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Igazából több helyen is kerestem egy ilyen konfigurációt mire lenne képes és átlagban 60+ fps-t számolt rá az rx 480-as kártyával. Az i7-hez nem ragaszkodom abszolút, csak ezt tanácsolták a processzor csoportban. Egyáltalán mennyire függnek a mai játékok a processzortól? Én úgy kalkuláltam hogy újonnan veszek egy erős videokártyát és egy középkategóriás proci elég lesz mellé, de ezek szerint ez nem hely álló? :/

(#91887) Csupingo válasza Don.Corleone (#91886) üzenetére


Csupingo
veterán

Inkább csak arra akartam célozni, hogy hiába i7-es a processzor, azért már nem olyan erős, valamint talán nem is a legjobb választás ha hosszabb távra tervezel, mert egy másik alaplapba (pl. 1150-es) még később egy jóval erősebb i7-es is rakható, amivel már egész sokáig el lehetne lenni. Persze nem rossz, mert 4 mag, 8 szál nem kevés, sőt állítólag a jövőben többet is fognak belőle profitálni a programok. Inkább a jelenben nem olyan erős 1 szálon. Lehet mellé venni 480-at is akár, vagy 1060-at, csak némi tartalék marad a kártyákban.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#91888) Don.Corleone válasza Csupingo (#91887) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Értem. :) Őszintén szólva úgy állok ehhez a konfiguráció építéshez, hogy a videokártyára szánom a tőke nagyobb részét, mert abból újat szeretnék. Ez az i7+alaplap+ram 55 körül kijön. Persze sokkal jobb lenne egy fiatalabbat venni, de sajnos szűkös a pénztálca. :) Köszönöm szépen a válaszodat!

(#91889) mandras81


mandras81
senior tag

Sziasztok!

Manapság HardverAprós használtpiaci árakon 40e Ft környékén mik a leginkább ajánlott kártyák (pontos típusért végképp hálás lennék)?

A konfig: 1155-ös ITX lap, I3-3220-as procival (fél éven belül cserélve 1150-es nem k-s I5-ösre) 8 giga 1600-as DDR3 RAM-mal, 550-es Super Flower félpasszív táppal, CM Elite 130-as házban (a ház 33 cm-is karit is be tud fogadni, úgyhogy nincs méret megkötés). A kijelző max. FHD-t tud, de ugye tisztában vagyok vele, hogy ezzel a konfiggal, és a kártyára szánt pénzzel nem tudok max. felbontáson játszani.

A gép sokat funkcionál HTPC-ként is (de nem 3D, meg egyéb GPU igényes filmezés, csak sima FHD filmek max.), így nagyon fontos lenne, hogy a kártya a lehető leghalkabb legyen, ha nincs terhelés alatt/ ha alacsony a terhelés. Vagy, ezek a mai kártyák már mind kikapcsolják a ventit egy bizonyos hőfok alatt?

[ Szerkesztve ]

(#91890) mandras81 válasza mandras81 (#91889) üzenetére


mandras81
senior tag

Csak a lényeg maradt le: játékra :))

(#91891) Hunork válasza detroitrw (#91882) üzenetére


Hunork
veterán

Semmi gond, én is csak próbáltam kicsit segíteni a megértésben. És az 1060 vs 192 bit miatt lett 3 és 6 GB a memória mérete, mert anno nagyon elcseszték ezt a megoldást a 2GB-al, mert az utolsó 512 Mbyte szinte életképtelen volt... :K
Mindenkinek boldog Karácsonyt, Istvánoknak boldogságos névnapot! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#91892) Speed® válasza Hunork (#91891) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Itt nagyon nem ugyanarról van szó, teljes tempóval éri el az összes RAMot.
Csupán az ICk méretének variálásával képezték a 3GB variánst (6x512MB).

(#91893) zsuha válasza Don.Corleone (#91888) üzenetére


zsuha
aktív tag

Nekem is i7 2600 van (nem huzhato alaplapban)+8gb ram, es en is videokarit nezek.
Szoval azt mondjatok,egy rx 470 a max amit erdemes hozza?
1060 6gb vagy rx 480 8gb annyira nem eri meg mar?

[ Szerkesztve ]

(#91894) Sn00k


Sn00k
veterán

Milyen VGA-ra lenne ertelme lecserlnem a jelenlegit, amit még kitud hajtan ia procim? Tudna valaki tanacsot adni ? Radeon hd 7870 a jelenlegi a procim Core i5 3570 (ivy bridge), moncsi: DELL U2412M

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#91895) detroitrw válasza zsuha (#91893) üzenetére


detroitrw
addikt

A i7 2600 valahol a i5 6600 kornyeken lehet
Amihez a 1070 is jo

(#91894) Sn00k
1060-ig erdemes nezelodni
Bar ahogy nezem nem rossz a 3570-es meg tovabb is mehetnel ha van ra keret, a nativ 4mag sokat tud hozni :K

[ Szerkesztve ]

(#91896) sakal83 válasza zsuha (#91893) üzenetére


sakal83
addikt

Dehogy is. 480 1060 mehet; de kis túlzással a 1070 is jo hozza. Bar ide el kell mar a i7 6700(k) a teljes boldogsaghoz

[ Szerkesztve ]

(#91897) Sn00k válasza detroitrw (#91895) üzenetére


Sn00k
veterán

Olyan karesz kéne, ami egy 27 colos moncsit is kellemesen megtud hajtani. WQHD-ben, mert tervezem a moncsi cserét is az 1060 elég neki ?

3njoy the Lif3

(#91898) detroitrw válasza Sn00k (#91897) üzenetére


detroitrw
addikt

Ott van meg a 1070 is ami ilyen felbontas mellett maxon 60fps koruli erteket hozza

(#91899) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Sziasztok!

Tesóm gépében tönkrement a 2600XT videókártya.
Mit ajánlanátok helyette?

Proc:AMD Athlon X2 4200+
Alaplap: Asrock NF-CK804
Mem: 2GB

Segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#91900) Pécsi gyerek válasza Gaboman (#91899) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Keretet nem írtál,de én használtan egy hd 5770/6770 gtx 550 ti amit max tennék mellé.Olcsobban meg egy hd 4850 et pl.Én volt hogy gta 5 öt toltam egy 6 ezer Ft-os hd 4850 1 Gb-al,mondjuk egy 4 magos proci volt mellette,na meg erőssebb is 😁

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.