Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90601) Csupingo válasza tpeter77 (#90600) üzenetére


Csupingo
veterán

Mivel játszanának? Új pl.: gt 730. Használt: gts 450, gtx 650.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90602) solfilo válasza tpeter77 (#90600) üzenetére


solfilo
veterán

Szia!

Csupingotól kaptál zöld ajánlatot, írnék akkor pirosat is. :)
HD6670, HD5750, HD6750, R7 240, R7 250, főleg hardveraprón nézelődjetek, boltban túlárazott ez a teljesítményszint. Mindre igaz, hogy a GDDR5-ös verzió gyorsabb adott kártyából a DDR3-ashoz képest.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#90603) Csupingo válasza solfilo (#90602) üzenetére


Csupingo
veterán

Van némi zöldes beütésem. :)

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90604) solfilo válasza Csupingo (#90603) üzenetére


solfilo
veterán

Nekem meg egy kis piros, annyi baj legyen. :)

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#90605) M4XP4YN3 válasza falijja (#90596) üzenetére


M4XP4YN3
tag

Sajnos vagy nem sajnos, de valószínűleg akció keretében volt 48 ezer az Inno3D GTX 1050 Ti, amúgy ma döbbentem meg, hogy már 55 ezerért vesztegetik. Szerintem Cyber Monday lehetett. Amúgy, ma nézegettem a használt piacot, rábukkantam egy R9 390X-re 85 körül, ami anno újonnan 130 ezer körül lehetett, ha jól emlékszem. Ennyiért szerinted jó vétel, vagy inkább 8 gigás XFX RX 480 88-ért?

(#90606) Alastair' válasza M4XP4YN3 (#90605) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Természetesen RX480, a korábbi szériát nem érdemes venni.

Alister from Hell

(#90607) M4XP4YN3 válasza Alastair' (#90606) üzenetére


M4XP4YN3
tag

Értem. Még egy utolsó kérdés: 65-ért 8 gigás R9 390 Giga G1 sem éri meg?

(#90608) Hannibhál válasza M4XP4YN3 (#90607) üzenetére


Hannibhál
őstag

nem bírná el a tápod ha az van ami az adatlapodon van

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#90609) M4XP4YN3 válasza Hannibhál (#90608) üzenetére


M4XP4YN3
tag

Igen, az van. Akkor azt hiszem végleg leszűkítettem a kört, marad a 480. Köszönöm mindenki segítségét! :R

(#90610) MrChris


MrChris
nagyúr

AMD kártyát keresek, keretem kb ~25-50ropi, használt is jó. Amire kéne 4k h264 filmlejátszás egyenlőre fhd monitoron, de majd cserélem nagyobbra. Amiért AMD, mert úgy néz ki a Vegas azt szereti, ebben a szerkesztőben editálok és azt kéne gyorsítani. Aminél a hangsúly elsősorban az editáláson (timeline-on) van, nem a renderingen. Nem a maximálist keresem, nv660ti már viszonylag jól vitte, 750ti viszont gyenge erre. Valszeg a pixel shaderek szám a fontos, nem az ilyen-olyan játék látvány technológiák. Vagyis inkább a shader szám legyen nagyobb, mint a frekvencia. Vramból ritkán megy 1GB fölé a Vegas a gpu-z szerint, legalábbis pár napja ezt figyelve úgy tűnik.

(#90611) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Kicsit off kérdés:

Ha feszültség emelés meg minden emelés nélkül húzom a gpu-t és a memóriát (szóval csak + órajelt húzom, amíg stabil az adott feszültségen, power limitet, feszültséget egyebeket nem állítgatok) akkor ugrik a garancia? Mert ugye ezt egy kattintással az eredeti állapotra lehet állítani.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#90612) Csupingo válasza holozis_HUN (#90611) üzenetére


Csupingo
veterán

Én úgy hallottam, hogy ezt nem tudják megnézni, vagy nem szokták nagyon nézegetni garanciáztatásnál. Ha a biost írnád át, az már lehet hogy kiderülne.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90613) tpeter77 válasza Csupingo (#90601) üzenetére


tpeter77
addikt

bocsi árat nem írtam!!! :(
Használtból 20k alatt keresgélnénk, mindegy hogy ki a gyártó, csak működjön minél több játék.
4GB RAM van a gépben és jelenleg Win7 64bit van rajta.
Jó ez vagy az újabb játékok igénylik a Win8.1 netán Win10-et?! Mert akkor olyan oprendszert kell venni, amire szükségük van a játékoknak.
Ez esetben piros és zöld termékekből miket válasszak?

ui. az nvidia az zöld logós, ezek szerint az amd piros lenne? :) tényleg, AMD Radeon piros :))

(#90614) holozis_HUN válasza Csupingo (#90612) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem tudom, hogy hogyan lehetne biost variálni, de nem is akarok annyira belenyúlni. Amíg stabil, addig húznám a kártyát feszemelés nélkül. Bár igazából azt sem tudom, hogy mire jó a bios módosítás, jobb teljesítmény érhető el? De ahhoz gondolom feszültséget is variálni kell, na pont azt akarom elkerülni. De amíg gari van rá nem b*szakszom :DDD Úgy is a proci az, ami most lehúzza a kártyát, egy I5-3330 nem eteti meg. Szerintem a minnimum ehhez egy 3570.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#90615) Csupingo válasza tpeter77 (#90613) üzenetére


Csupingo
veterán

A proci miatt erősebb kártyát nem igazán érdemes vásárolni, hacsak nem lesz fejlesztve a gép a közeljövőben. A garancia miatt talán jobban megérné új gt 730-as vga, vagy r7 250-es. Nem annyira erős kártyák, de legalább pár évig nem kell izgulni, hogy tönkremegy. Win 10-et a dx 12-es játékok miatt érhetné meg feltenni, de azt még többnyire csak a gépigényes játékoknál alkalmazzák, ott meg már nehezebben boldogulnának ezek a kártyák. 2,3,4 éves kevésbé gépigényes játékokhoz még bőven jó a win 7 is és a videókártya is jobban bírja.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90616) Hunork válasza M4XP4YN3 (#90609) üzenetére


Hunork
veterán

Teljesen jó lesz a 480. Amúgy az R9 390 szinte teljesen fej-fej mellett van az új 480-al (játékfüggő ez is), csak hát mások az "igényei". :D

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#90617) tpeter77 válasza Csupingo (#90615) üzenetére


tpeter77
addikt

köszönöm!
Nehéz így, rohangáló gyerek melett kérdést feltenni, holnap kellett volna írni melóhelyről.

Legfontosabb szempont lemaradt!
LP azaz alacsony profilú VGA kártyát keresek, mert olyan házba (HP 6000 SFF) lesz téve a kártya, ami fekvő gép.
Elnézést.
Tehát Core2Duo mellé egy játékra alkalmas használt LP VGA kártyát keresnék.
köszi.

(#90618) Csupingo válasza tpeter77 (#90617) üzenetére


Csupingo
veterán

Használtnál a gtx 650-ből létezik pl. lp változat, de azt most nem találtam. Új asus, aktív msi. Lapozgattam az aprót, lp kártyákból csak lassabbakat láttam.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90619) Balion válasza tpeter77 (#90613) üzenetére


Balion
senior tag

Ahogy csupingo már kérdezte, nem lenne mindegy tudni a kiszemelt jatekokat, mert kérdezted, hogy melyik wint igénylik az újabb játékok, de ezek a linkelt kártyák újabb játékokhoz nem igen alkalmasak, csak nagyon alacsony felbontással, alacsony képfrissítéssel. Én egy hónapja adtam el egy 2gb-osat, volt alkalmam tesztelgetni.

(#90620) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

AMD-s kártyáknál,mit jelent ez az újabb driver,hogy Crimson? Mert szerintem az én kártyám még nem támogatja,akkor váltsak vissza egyel régebbi driverre? :)

PSN: joskovagyok199

(#90621) pavika


pavika
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy milyen vga lenne ajánlott az alábbi gépbe. A gép csak általános dolgokra van használva és csak a farming simulator 2017-es játékkal játszanának.
Gigabyte F2A88XM-D3H
AMD A8 6600K
KINGSTON HyperX FURY 8GB [2x4GB]
SSD win7 64 bit.

Két kártya került képbe. GTX750TI 2GB és a RX460 2GB. Ezek közül melyik lenne a jobb választás? Persze, ha ezek megfelelnének a fenti gépbe.

(#90622) Tin


Tin
veterán

sziasztok,

asrock z170 ext4 + core i7-6700 konfighoz keresnék valami "közepes" videokártyát. tehát elfussanak rajta az új játékok is 2-3 évig, de nem kell 140 fps max beállításokkal, csak valami elfogadható szint. nem kemény gamingre kellene, de ha szóba jönne, akkor azért tekerje el, de mondom, ha közepes beállításon elviszi, végülis az is jó.

kimenetek: DVI, HDMI, DP, utóbbin tudjon 4K/60Hz-et, és kezeljen 2-3 monitort, bár gondolom ez alap.

LG freesync monitor miatt inkább a Radeon vonal. Win 10 oprendszer.

mit ajánlanátok, ami megbízható, relatíve halk, és épeszű áron (50 alatt) van?

köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#90623) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Sziasztok!

Az alábbi konfigban (ASROCK H97M PRO4, INTEL CORE I5-4460, CORSAIR 8 GB) a jelenlegi ASUS R9270X-DC2-2GD5 kártyát szeretném lecserélni.
Főként játékban gondolkodok (Battlefield 1, Mafia 3, Watch Dogs 2, FIFA 17, NBA 2k17 stb. - az újabb játékok).
Az ár kb. 80e Ft, max. 100e Ft, de ha lehet maradjunk 80e Ft körül.

Tudnátok ajánlani egy jó és időtálló kártyát, amit kihajt a fent említett processzor.
Tudnátok nVidia és AMD típust is ajánlani, ami hasonló tudásban és árban!
Dell P2314H monitorhoz lenne.

Üdv,
GBoy

[ Szerkesztve ]

(#90624) solfilo válasza pavika (#90621) üzenetére


solfilo
veterán

Próbáltad már az APU-val a játékot?
Amúgy veheted akármelyik kártyát, mindkettő jó lesz a gépbe, az RX erősebb.

(#90622) Tin: 50k alatt Radeon vonalon RX 460 van boltból. De igazából jobb volna egy RX 470 neked, csak az kilóg a keretből még. Zöldeknél van még GTX 1050Ti, előbbinél érezhetően gyorsabb, utóbbinál érezhetően gyengébb.

(#90623) gameresboy: RX 480 8GB és GTX 1060 6GB szerintem.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#90625) Csupingo válasza pavika (#90621) üzenetére


Csupingo
veterán

Most olvastam olyat, hogy gtx 660-nal már max. beállítások közelében lehet játszani ezzel a játékkal. Ezért én is inkább az rx 460-at mondanám, mert az erősebb. Esetleg egy használt, garanciális gtx 950, ha az jobban tetszik, de sajna még így is új rx 460 árban van, a teljesítményük meg elég hasonló.

(#90622) Tin: mivel 2-3 évre kéne, jó lenne legalább egy rx 470. Használtan, garanciával, jelenleg 55 körül vannak. Talán nemsokára lemegy 50 közelébe.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90626) Tin válasza solfilo (#90624) üzenetére


Tin
veterán

és megéri a 470-es azt a felárat? valójában kb sosem játszom, évente talán 1-2x, évek óta használom az i7-3770 hd4000-ért, de folyton beleütközöm a limitációiba akár monitorkezelés, akár casual gaming esetén, és igazából nekem csak egy sima videokártya kéne, ami elviszi a következő 2-3 év sztárjátékait is "közepesen", tud kezelni 2-3 monitort, köztük egy 4K monitort, és csendes, nem fogyaszt sokat. gyanítom, hogy ezt az i7-6700 beépítettje is megoldja, de annál azért eggyel jobb kellene.

ha mégis a 470, melyik gyártó megbízható, win10-hez és főleg az asrock alaplaphoz? a régi gépembe is áttenném néha, abban meg egy asrock z77 extreme4 van, és egy i7-3770-es proci.

illetve, ezekhez mekkora táp szükséges? 5-6 vinyóhoz + proci, túlhúzás nélkül.

a fentieket figyelembe véve, mivel járnék vajon jobban?

(#90625) Csupingo: cégre venném számlával, és igazából ezen a gépen dolgoznék:)

[ Szerkesztve ]

(#90627) solfilo válasza Tin (#90626) üzenetére


solfilo
veterán

Megérné a felárat az RX 470, ha játszanál gyakrabban. Így azonban lehet elég volna az RX 460 is, az IGP-hez képest űrtechnika, a modern játékok meg low/medium is szépek. RX 460 megáll kb 75W-nál (tápcsatis modellek 100W-ot is megesznek), szóval nem kell alá erőmű. Gigabyte verzióján nincs tápcsati és a most megjelenő egyslotosokon sem.

solfilo

(#90628) Tin válasza solfilo (#90627) üzenetére


Tin
veterán

köszi, akkor egy 550-650-es táp elviszi simán a 470-est is, ha jól gondolom.

még ezt átgondolom. hajlok az erősebb felé, ha időtállóbb, de jól mondod az "űrtechnika" dolgot: nekem valószínű a 460-as is bőven elég lenne.

ezek a vga-k "desktop" mellett mennyire fogyasztanak sokat? tesztet néztem 470-ről, dual monitornál 40W az idle, 160W körül a peak, gondolom ez nagyjából "áll", és - remélem - ilyenkor hangja sem nagyon van.

márkákból mi az ajánlott? főleg az asrock lapokhoz.

(#90629) solfilo válasza Tin (#90628) üzenetére


solfilo
veterán

Elég kell legyen a táp, főleg ha minőségi.
Egy monitorral nem sokat esznek amúgy, de a több monitor esetén jobban fogyasztanak. Kéne keresni tesztet, vagy bekérdezni az RX 460 topikba.

A prohardver tesztgép eszik idle 70-80W-ot. (gondolom csak 1 monitor van rákötve)

innen

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#90630) HULK25


HULK25
tag

Sziasztok, vásárolt már valaki az extreme digitálnál vga-t ha igen mik a tapasztalatok, konkrétan az esetleges gariztatásra gondolok. Válaszokat elöre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#90631) Tin válasza solfilo (#90629) üzenetére


Tin
veterán

köszi, közben gugliztam és elolvastam a pH-s cikkeket. így nézve a +20 felárat egyértelműen megéri a 470-es, vagy érdemesebb válogatnom a 20-30e-s árkategóriából, de oda meg minek vga.

köszi, sokat segítettél/tetek!

még egy utolsó kérdés: gari szempontból is megbízható boltnak te mit ajánlasz? komplett gépet vennék, kb. ipon árszínvonal és választék, de az alaplappal, vga-val, rammal, vinyóval a beszerelés utáni időszakban kijövő problémákkal nem szeretnék hetekig tartó garis szívást átélni.

(#90632) solfilo válasza Tin (#90631) üzenetére


solfilo
veterán

Legnagyobb boltokkal nem nagyon lehet mellé lőni szerintem, Ipon, PCX, Rufusz, Hardverker, Aqua, Edigital így hirtelen, biztos van még javasolható. Tapasztalatom mondjuk nincs velük, szerencsére még nem kellett gariztatnom náluk semmit, úgyhogy kb azt se tudom hogy megy egy ilyen ügy.

solfilo

(#90633) Tin válasza solfilo (#90632) üzenetére


Tin
veterán

nalátod nekem se... :) mindegy, majd még nézelődök. kösz még1x!

(#90634) gameresboy válasza solfilo (#90624) üzenetére


gameresboy
aktív tag

Melyik gyártó termékét lenne érdemes venni az RX 480 8 GB, illetve a GTX 1060 6 GB-os kártya esetén?
Asus, Sapphire, MSI, Gigabyte?

(#90635) Teaway válasza gameresboy (#90634) üzenetére


Teaway
veterán

A sorrend: MSI, ASUS, Gigabyte, Sapphire

Nincs itthon csokid??

(#90636) gameresboy válasza Teaway (#90635) üzenetére


gameresboy
aktív tag

Ha jól látom az ASUS esetén mindkét kártya 3 ventis, így a méret miatt nem fér be a házba.
A Gigabyte szimpatikusabb, mint az MSI.
A két verzió között mi a különbség:
[link]
[link]

Üdv,
GBoy

(#90637) Khelben


Khelben
nagyúr

Sziasztok! Celeron 1840 mellé érdemes 10-12k-ért vga-t venni (GT 710, R5 230) vagy ugyanannyit tud az integrált is?

(#90638) solfilo válasza Khelben (#90637) üzenetére


solfilo
veterán

Elvileg a G1840 Cerkában fele annyi számolóegység van, mint a HD4400-as IGP-vel rendelkező i3-4130-ban, szóval elég gyenge lehet az IGP, hogy az említett kártyáknál erősebb vagy gyengébb e, azt sajnos nem tudom, mondjuk túl messze nem lehetnek egymástól teljesítményben. Szerintem nem nagyon van értelme mellé pakolni ezeket a kártyákat, főleg nem ennyiért.


innen

mod: Az R5 230 kb egy HD6450 tudtommal, abban harmadannyi számolóegység van, mint a HD6670-ben és GDDR5 helyett ugye csak DDR3 VRAM van rajta, szóval játékra kb az is alkalmatlan.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#90639) tpeter77 válasza Csupingo (#90618) üzenetére


tpeter77
addikt

MöBalázs és Csupingo
Win7 van most a gépen, de szeretne frissíteni Win10-re.
A játékra rákérdeztem: Minecraft, Clan Wars.
Biztos játszanának újabbakkal is, de azok gondolom nem futottak a régi gépükön... szóval ennyit tudok.
kösz hogy foglalkoztok velem.

(#90640) Teaway válasza gameresboy (#90636) üzenetére


Teaway
veterán

A hűtőrendszer és a VRM felépítése.

Nincs itthon csokid??

(#90641) Alastair' válasza Khelben (#90637) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ezt te magad is egyszerűen el tudod dönteni. Ha azokra a feladatokra amikre használod nem elég az igp, akkor veszel mellé egy vga-t.

Alister from Hell

(#90642) Csupingo válasza gameresboy (#90636) üzenetére


Csupingo
veterán

A g1 gamingnek kicsit jobb a hűtése, viszont a topikjában már volt róla szó, hogy hajlamosabb lehet a cicergésre. A wf2 változatnál pedig már 1-2-en jelezték, hogy kerepel a ventilátor. Azt hiszem garanciába cserélték is valakinek. Persze ezek a dolgok egy msi gaming-el is előfordulhatnak (nem szereti a gépben lévő tápegységet, szállításnál sérül, stb, nem biztos, hogy a gyártó hibája.) Ha fontos hogy 3-4 fokkal hűvösebb legyen a vga, akkor g1 gaming, de a másik változattal is elégedettek a tulajok. Itt érdeklődhetsz tőlük is.

(#90637) Khelben: attól függ, mire kéne vga. Talán a procid mellé kicsit erősebb is mehetne. Pl. gtx 750ti, használtan nem olyan vészes. Vagy használtan 10 körül már az általad említetteknél erősebbet is találhatsz. Ha komolyabb videókat néznél, amit az igp már nem bír, akkor is jól jöhet egy olcsó vga. Ha eddig is elég volt az igp, akkor nincs sok értelme egy 10 ezres kártyának.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90643) Khelben válasza Csupingo (#90642) üzenetére


Khelben
nagyúr

Igazából minecraft és wow fog menni a gépen, más nem (egyelőre). Inkább hajlanék arra, hogy most IGP és később egy alsóközepes vga. Kérdés, hogy az IPG elbír-e ezekkel.

(#90644) Csupingo válasza Khelben (#90643) üzenetére


Csupingo
veterán

Talán eldöcögnének a cpu-val is. Ha van lehetőség, előbb próbáld ki, az a biztos.

(#90639) rokafiu77: lehet win 10-re váltani, ha szeretnétek. A játékok azzal is menni fognak többnyire ugyanúgy. Talán egy windows 10-es topikba is bekérdezhetnél, hogy régebbi gép esetén is menni fog e minden, ahogy kell. Pl. hangkártya, hálókártya, stb. Kérdés, hogy ahhoz a hp csodához, ha jól emlékszem, vannak e win 10-es driverek. Ezektől függetlenül én lp kártyából pár boltban csak azt találtam, amit este linkeltem. Talán más még javasol használható lp kártyát.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90645) #70516736 válasza gameresboy (#90636) üzenetére


#70516736
törölt tag

Ha csak ennyi az árkülönbség akkor az msi-t venném
Nemrég még 84 volt a giga annyiért meg inkább azt
Én a 3gb-ost használom a hangját nem halottam még játék alatt 65 fokos olyan 40%-os ventifordulattal idle 36 fokon megy a böngészés

(#90646) Csupingo válasza tpeter77 (#90639) üzenetére


Csupingo
veterán

Most néztem, csak a ház hp? Meg tudod nézni az alaplap típusát? Akkor az oldalán lehet nézelődni, hogy milyen driverek vannak hozzá.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90647) tpeter77 válasza Csupingo (#90646) üzenetére


tpeter77
addikt

Ez egy igazi HP 6000 PRO SFF gép, nem csak a ház, a bele is az :)
Itt lehet drivereket letölteni a géphez. Mit keresel pontosan?
de LP kártyából igen gyér a kínálat :(

[ Szerkesztve ]

(#90648) Csupingo válasza tpeter77 (#90647) üzenetére


Csupingo
veterán

Csak arra voltam kiváncsi, hogy az oldalán van e win 10-es driver. Bár a win 8-as driver is lehet jó, vagy a 10 talál magának valami használhatót. Ez lehet, hogy csak telepítés után derül ki. Frissítés esetén vissza lehet térni az előző oprendszerre.
A másik dolog ami még gond lehet az ilyen gépeknél, hogy nem működik bennt a kártya. Ilyenkor alaplapi biost kéne frissíteni, csak ezekhez a lapokhoz nem mindig találni.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90649) Csupingo válasza Csupingo (#90648) üzenetére


Csupingo
veterán

A bios frissítés talán mégse olyan lehetetlen dolog ennél a gépnél.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90650) tpeter77 válasza Csupingo (#90648) üzenetére


tpeter77
addikt

tegnap tettem fel rá a legújabb biost :) 2.03-ast (2015 november 27 kiadás).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.