Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, KÉRDEZÉS ELŐTT olvasd el!



HA KÉRDEZEL, EZEKRE AZ ADATOKRA SZÜKSÉGÜNK LESZ:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#955) Vilddjur válasza -=Lord Tom=- (#953) üzenetére


Vilddjur
csendes tag

Kössz. Ezzel a két lappal kapcsolatban+egyáltalán alaplap ügyben érdeklődni fogok továbbra is,amíg nem tudok biztosat,melyiket,milyet vegyek. Procikról meg nem is beszélve.
Amúgy tehát a második lappal lehet akkor hajtani 2db VGA-t is ezek szerint.
Procit mindenféleképpen OEM-t fogok venni,mert a gyári hűtők nem jók, akár Intel-t,akár AMD-t veszek.
Hűtőnek 1 ilyet veszek majd valszeg: Thermalright XP-90 alumínium, 4 db hőcső, 92 mm-es ventihely. Saját magam választok hozzá majd 1 ventit amit ráfogok ''szerelni''. Jó hűtő azt olvasni és hallani róla. Biztos az. Többféle foglalatú procihoz is használható ráadásul.

Alaplapra max. 30-at szánnék de az már kivételes eset. Mellesleg ez a kettő iménti alaplap benne van a 30k-ban. A két lap közül jelenleg a második felé hajlok inkább. Lehet az lesz,lehet nem. Még meglátom.

Asrockotól már réges régen elálltam,bár nem is igen szándékoztam Asrockot venni.

Eddig Asus alaplap lett volna a befutó,Intel procival,de miután erre a fróumra jöttem kérdezősködtem+tovább kutattam a neten információ ügyben,mostanra már megváltoztak az elképzeléseim.

Kössz még1x a tanácsokat és segítséget.


[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.