Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz chopin42 #72761 üzenetére

    Nagyon nyomjátok ez a p600s-t, Nekem az evolve X van és én nem szeretem. Valahogy az elrendezése ostoba, főleg azokkal a takarolemezekkel amik gyárilag rajta vannak hátul. Fogalmam sincs milyen koncepció által találták ki hogy oda SSD-t lehessen tenni de nem láttam értelmét, ráadásul a SSD keretet is kisporolták a csomagból. Helyette van előlapi két led csik világítása meg egy oldalt futó világítása ami persze szinte egy mostani lappal se szinkronizálható normálisan mert gyárilag az alaplap úgy van beállitva esetemben is hogy pulzálva vonul át a világítás. Kialszik majd újra átvonul egy fajta szin. Megváltoztatni csak a hozzá való szoftverrel lehet, és ha letörlöm vagy csak véletlen kikapcsolom az áramból a gépet kezdhetem előről a beállítást. Kicsit vicc.


    veréb

    Kicsit érdekesen néz ki az a chieftec ház, én hiányolom hogy a takaro lemez nem ér ki a legalsó ventiig így ott tátong egy badár nagy luk.

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | bequiet! Pure Power 10 CM 500W | Coolermaster Qube 500 | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés