Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33201) balpis válasza #98593280 (#33191) üzenetére


balpis
őstag

:R
Ezzel az XL-ATX-esl még nem találkoztam (bár gondolom, itt nem túl sokan)

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#33202) nemtabo válasza anytime (#33200) üzenetére


nemtabo
aktív tag

van

Ez azért 1500 fordulaton szállít közel annyit, amit a TT 2900 ford-on. 17dBA a 30-al szemben.

Nekem 14-es Scythe van, de 12-es ventifelfogatással, kb. 7,5cm a csavar középpontjától a motor középpontjáig.

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#33203) nemtabo válasza nemtabo (#33202) üzenetére


nemtabo
aktív tag

sorry. tényleg nem lehet kapni.

ez viszont tuti jó, csendes, és nem is drága

[link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#33204) anytime válasza nemtabo (#33203) üzenetére


anytime
őstag

a honlapjukon úgy látom van.

(#33205) Falcon C.


Falcon C.
aktív tag

A Midgard II-nek milyen "magasak" a lábai?

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#33206) nemtabo válasza anytime (#33204) üzenetére


nemtabo
aktív tag

az egymás melletti csavarok 10,5cm, átlósan 15cm.

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#33207) Loboda válasza Falcon C. (#33205) üzenetére


Loboda
senior tag

Kb. 10 milliméter!

(#33208) Falcon C. válasza Loboda (#33207) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Látom, saját tapasztalat. :D Köszönöm! Úgy döntöttem, lyukas dokkoló ide, lyukas dokkoló oda, ennél maradok.

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#33209) Loboda válasza Falcon C. (#33208) üzenetére


Loboda
senior tag

Igen, nekem is ilyen van!
Ha zavar, teszel rá egy takarót! :)

[ Szerkesztve ]

(#33210) Vismajor01 válasza #98593280 (#33195) üzenetére


Vismajor01
addikt

Valahol vicces, hogy anno rávilágítottam egy elég súlyos tévedésre a tesztedben, amit most szóról szóra átemeltél az új oldaladra. Azt hittem legalább akkor kijavítod, amikor egyébként nem foglalkoztál vele...

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#33211) #98593280 válasza Vismajor01 (#33210) üzenetére


#98593280
törölt tag

Konkrétan mire is gondolsz?

(#33212) #98593280 válasza Vismajor01 (#33210) üzenetére


#98593280
törölt tag

A Midgard II VGA hosszára gondolsz?
Ki lett javítva! 30 centin van most. Amúgy a kép is ott van, mérőszalag 30 centit mutat.
A HDD blokkot meg ki lehet venni, úgy több. Mi itt a gond, nem értem? :U

Ezeket a "súlyos" meg "vicces" jelzőket inkább hanyagoljuk...
Majd ha te is elkészítesz 25 db ház cikket, meg letesztelsz 50 db házat,
akkor nézzük meg te mennyit hibázol.
Ugyanis aki nem dolgozik, az nem is vét, a közmondás így szól...

[ Szerkesztve ]

(#33213) Vismajor01 válasza #98593280 (#33212) üzenetére


Vismajor01
addikt

Hát nekem súlyos, mert épp azért zártam ki anno a midgard 2őt, mert már az első oldalon leszögezed, hogy 30 centis VGA fér bele, holott ők 33 centit írnak. Nem is olvastam el tovább a tesztet, mert akkor még nagyobb VGA térre vágytam. Csak utána olvastam el, hogy ők teljesen másról beszélnek.

Ott a kép az első oldalon, "ők 33 centis vga helyről írnak, én csak 30 centit mértem, később majd láthatjuk is"
Később meg is van a kép, ahol leméred a vga hosszt, és tényleg 30 centi.
A baj csak annyi, hogy ők azt mondják, hogy "kivehető HDD blokk akár 33 centis vga-nak!" és nem azt, hogy "33 centi hely a VGA-nak"
Példásítom:
BMW: A mi kabriónkba 25 méteres falécet is berakhat, lehúzott tetővel!
SK: Nemigaz, lemértem, és csak 175 centi fér be. Majd később mutatom is a mérést.(később látni a képet: a padló, és a plafon közt mértél.)

Értelemszerűen a két állításnak semmi, de semmi köze nincs egymáshoz.
És egy szóval sem mondtam, hogy ne hibázz, azt kifogásoltam, hogy én rávilágítottam egyre, és nem lett kijavítva.
És abba is hagynám a dolgot, ha nem mentem volna el a ház előtt egyszer, emiatt a téves állítás miatt.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#33214) #98593280 válasza Vismajor01 (#33213) üzenetére


#98593280
törölt tag

és akkor én most tartozom neked, mert miattam nem ezt a házat vetted?

(#33215) Falcon C. válasza Vismajor01 (#33213) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Nem értelek, ne haragudj! Nem tisztem senkit sem védeni, nem is ezt akarom, de miért csak egyetlen egy teszt alapján döntöd el, hogy milyen házat veszel? Meg se nézed a gyári honlapot? Nálam ez az első, csak aztán a teszt.

Nekem az tűnt fel egyébként, hogy a Midgard II tesztben szereplő méretek (H×Sz×M) nem stimmelnek a dobozon látható méretekkel. Gondolom azért, mert a táblázat a PCGear honlapjáról lett átmásolva, s ott is a gyáritól és a dobozon szereplőktől eltérő méretek szerepelnek.

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#33216) Vismajor01 válasza #98593280 (#33214) üzenetére


Vismajor01
addikt

Most nem mondod komolyan...
Ezt a házat vettem, mert tudok angolul, és elolvastam ami a dobozra van írva( a képen)
De itt most nem rólam és az általam vásárolt házról van szó, hanem azokról, akik a jövőben készülnek erre....
De igazából én itt végeztem, ha neked megfelel, hogy hülyeséget írsz a tesztedben, más erre(csupa jószándékból) rávilágít, és te ragaszkodsz hozzá... Szíved joga, a te oldalad, a te teszted, a te renoméd, nem az én dolgom.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#33217) Vismajor01 válasza Falcon C. (#33215) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nem egyetlen teszt alapján döntöttem, mert EZT a házat vettem meg végül. De amikor a listámat állítottam fel, kikukáztam az alkalmatlan példányokat. És én SK tesztje alapján választottam, mert az összes tesztje kultúrált, elfogulatlan, objektív, és szimpatikus. Csak akkor olvastam más teszteket, ha olyan ház került perspektívába, amit ő nem tesztelt.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#33218) #98593280 válasza Vismajor01 (#33216) üzenetére


#98593280
törölt tag

Egy szóval sem mondtam, hogy ragaszkodom hozzá. Részlegesen szerintem ki lett akkor javítva, de ott a második oldalon azt a bejegyzést nem vettem észre. Most javítottam. Ennyi a történet...

Szerintem egyébként "tű a szénakazalban" szindróma. Én ilyen kis dolgokon nem akadok fenn. Főleg nem csinálok belőle ekkora csinnadrattát:)

(#33219) Falcon C. válasza Vismajor01 (#33217) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Értem. :K Nem tanácsként mondom, csak leírom: az összes elérhető tesztet elolvasom, amikor döntenem kell. Ha ez csak egy, akkor egyet, ha tíz, akkor tízet. Könnyebb kirostálni az elfogultságot és a hibákat, illetve nincs két egyforma bepakolt konfiguráció, így szélesebb a spektrum. Az itteni volt a 2. vagy 3. a sorban. Szép estét! ;)

[ Szerkesztve ]

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#33220) nemtabo válasza Vismajor01 (#33217) üzenetére


nemtabo
aktív tag

Kicsit mindenkinek igaza van, tévedni emberi dolog, de látszik a képeken, hogy mindkét keret benlétekor mérte a 30 cm. vga hosszat, és az is látható, hogy ki lehet venni a keretet, és az egybeesik a vga-val (mintha ezt én (is) mondtam volna) akkor viszont nyilván nagyobb a hely.

Az vesse rá az első követ, aki még soha sem tévedett. (Én vethetmén, de nincs miért. :Y )

[ Szerkesztve ]

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#33221) baboss


baboss
őstag

Sziasztok.Leszeretném cserélni a PC házamat,de akkora nagy a választék,hogy nehéz dönteni. :F
Ehez a összeállításhoz szeretnék egy házat venni.Szívesen fogadok egypár javaslatot illetve képeket és linkeket.:R
A képeken remélem minden rajta van ami szükséges a ház kiválasztásához. :U
A konfiguráción fúl vízhűtés van.
A ház lehet használt és új is.Max 30000FT-om lenne rá.
Ja és fontos,hogy legyen hozzá beépített szűrő,mert a mostani házam nemgyőzőm takarítani a por miatt. :O
A segítséget és tanácsokat előre is köszönöm. :D
Egy tájékoztató jellegű kép.A többi a linkben.

[ Szerkesztve ]

(#33222) grizlisandor válasza baboss (#33221) üzenetére


grizlisandor
addikt


Xigmatek Midgard II ~ 20k, SK cikk(katt)

Fractal Design Arc Midi ~ 25k, Logout cikk(katt)

Mind2 ház portszűrővel ellátva! :) Arc Midi-be sokan tesznek vizet, a Midgard II-vel kapcsolatban nem tudom... Arc Midi-be az előlapi cuccok nem fognak elférni, de ha váltasz külső perifériára, akkor jó lehet!

(#33223) gyuribácsi88 válasza baboss (#33221) üzenetére

Nekem a Fractal Design Arc Midi van, bátran ajánlom, brutál minőségi ház.

Igaz ha valaki meglepne egy Corsair D900-al, arra lecserélném :P

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33224) N3gro


N3gro
aktív tag

Már majdnem megrendeltem a FD Arc Midit, azonoban ez a cikk teljesen elbizonytalanított. Valóban ilyen hangos bógócsiga ház? Nem teljesen néma házat akarok - tudom nem is erre tervezték - de ennyi pénzért lennének elvárásaim. Sajnos a Define Minit semelyik boltban találok, pedig az lett volna az etalon, így lehet Nexus Prominent R2 lesz.

Szerk.: közben látom a cikk fórumán, hogy a HDD okozta a búgást. OK, de akkor ne tegyek bele HDD-t? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33225) nemtabo válasza N3gro (#33224) üzenetére


nemtabo
aktív tag

A házba szerelt ventillátorok 90%-a "gyenge" minőségű. Ha belegondolsz egy komoly, jó légszállítású és csendes ventillátor elég drága, örömként élhtjük meg, hogy ha 3.000.-Ft/db áron veszünk. Ez ha felszorozzuk 3-al, az már majd 10.000.-Ft.
A házakat szinte mindíg gyári ventillátorokkal tesztelik. A gyártó ahhoz, hogy jó teljesítmény mutathasson erős ventillátorokkal kell felszerelje a házat, mármint amennyit ad, azoknak erősnek kell lenniük. Nagyon-nagyon ritka hogy szinte teljesen ventihelyeket kitöltve adnak el házat, pedig akkor nem lenne szükség 2-3 széltolóval kisérletet tenni a ház kihűtésére. Ha sok ventit rak bele drága lesz, ha jó teljesítményű csendest tesz bele drága lesz és kevesen veszik.
Nekem fenn 2 14-es Scythe 1200-as van, annak is van hangja, de 800-on csedesen szépen szellőztet.

Sokan másként vannak vele, de a cikk képeit megnézve az jutott eszembe, hogy a ház nem fülhallgató, és nem is csidálkozom, hogy a füled mellett hangos lesz. Nekem asztal mellett van a földön, tuti már ettől csendesebb is lesz (kivéve a tető kipufogót, mert azt hallom én is).

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#33226) varmi2


varmi2
nagyúr

Üdv!

Akinek van Xigmatek Midgard II-je attól kérdezném, hogy a felső részen lévő műanyag rács/háló eltávolítható-e?
Ezt a ház van nekem betervezve, de vízhűtést akarok, és oda menne egy 240x45 mm-s radiátor. És a radiátor tetejére meg két venti. Így már nem fér el a műanyag háló alatt, de a tető többi része kell, mert nélküle csúnya lenne. Várom válaszotok.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#33227) gyuribácsi88 válasza N3gro (#33224) üzenetére

Az a cikk egy baromság, ne az alapján döntsél.

Mint mondtam nekem is ilyen házam van, én tettem bele még plusz 3db ventit, tehát összesen nekem 6db 14cm-es venti van a házban.

Vettem hozzá egy ventiszabályzót, amivel kb az összes ventit 400-as fordulaton pörgetem.

Nekem egyedül akkor hangos amikor játszok, de az is a vga miatt van, mert felhúztam egy kicsit és így több hűtés kell neki.

Nálam a gép 0-24 ben üzemel, és sem a szoba nem nagy, se én nem vagyok süket, mégis simán tudok aludni, nem zavar a hangja.

Ha a ventik max fordulaton forognak akkor van hangja természetesen, de nem kell maxon járatni mert felesleges.

A ház eleje valóban műanyag, de nagyon szép és minőségi műanyag.

A csavarok meg vannak benne húzva, na és? Nincs otthon csavarhúzó amivel egyszer megvétel után meglazítsa az ember mindet?

Összegzésül:

Nagyon szép ház, letisztult egyszerű, de nagyszerű.

Nekem 6db vinyó van benne, 5db sima háromfeles (3,5') + egy SSD -> az ssd 25 foknál nem megy feljebb míg a töbi max 30 fokos.

A VGA-m egy 7870 -> játék alat sem megy feljebb 60 foknál, ami azért igen jó mert a legtöbb ilyen vga egy gagyi házban 75-80 fok körül mozog játék alatt.

A proci egy i5 3570 (gyári hűtővel) és ő sem melegszik mert nagyon jó a ház szellőzése.

Én tehát bátran ajánlom neked ezt a házat, és külföldi forumokon is dicsérik, nem is kicsit.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33228) and1ao válasza N3gro (#33224) üzenetére


and1ao
őstag

Nem HDD-t nem kell bele tenni, hanem normális HDD kell bele tenni, ami nem mint egy elefánt hangjával viaskodik, Nekem a WD greenemnek hangját nem lehet hallani a legnagyobb zajforrás a tápom pedig a CTG is a halk mezőnybe van bőséggel :)

Guild Wars2!

(#33229) N3gro


N3gro
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a választ, akkor szerintem nyugodt szívvel megrendelem. A hangadók egy Seasonic S12 430W, 1 db Samsung HD103SJ 7200, Asus 7870 VGA lesznek.

(#33230) gyuribácsi88 válasza N3gro (#33229) üzenetére

A vga jó választás, nekem is ugyanolyan van DC2V2 :DDD

A tápot nem ismerem, nekem egy 550-es FSP van és csendes.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33231) nemtabo válasza N3gro (#33229) üzenetére


nemtabo
aktív tag

A táp biztos elég lesz?

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#33232) N3gro


N3gro
aktív tag

Már csak azon sz*rakodok, hogy Arc mini vagy midi legyen. :F MATX-es lesz az alaplapom, tuningolni nem fogok, esetleg később minimálisan a szorzózáras i5 3570 felső küszöbéig.

(#33233) #98593280 válasza nemtabo (#33231) üzenetére


#98593280
törölt tag

(#33234) N3gro válasza gyuribácsi88 (#33230) üzenetére


N3gro
aktív tag

80+ bronze, a tápos fórumban elegendőnek ítélték.

(#33235) nemtabo válasza #98593280 (#33233) üzenetére


nemtabo
aktív tag

Asus 225
proci 77
hdd5-10 =312

sae 12 v ága 348W

ventik, memória, na jó maradt 1,5W, akkor még lassan rántotta is sülhet.

Csak azért kérdeztem, mert asus 500W-ot ír.

[ Szerkesztve ]

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#33236) #98593280 válasza nemtabo (#33235) üzenetére


#98593280
törölt tag

A teljes gép eszik HD7870-el 210 wattot. Procival vinyóval alaplappal mindennel együtt. A 350-et leadni tudó Seasonic táp röhögve elviszi.

[ Szerkesztve ]

(#33237) nemtabo válasza #98593280 (#33236) üzenetére


nemtabo
aktív tag

Mint tudjuk kétféle fogyasztási számítás létezik.
Én az effektív számítási módot végzem, az 345W.

A másik mód a relatív. Ez azt jelenti, hogy az effektív mód mellé bevezet egy viszonyítási tényezőt, ami maga az emberi tényező.
Ugye persze ehhez számszerűsíteni kell az emberi tényezőt. A legegyszerűbb módját választották az átlegmagasságot vették alapul, mely köztudottan 1,65.

Így mikor kimérték 345W fogyasztás, akkor figyelembe vették, hogy emberfüggő a gép fogyasztása, ezért osztották 1,65-el, így jött ki a 209W.

Mindenki a relatív számítási módot használja, egyedül én maradtam az effektív módnál. Egyebekben, ha vki magának mér, annak nem kell az emberi tényezővel relatív számítást végezni, hiszen ő maga az ismert kezelő. :K

Megjegyzem a Zalman ZM-MFC3 panel nálam 360W külső teljesítmény felvételt mért, tehát ő is relatív módban számolt, igazolva engem. :))

[ Szerkesztve ]

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#33238) plekk válasza nemtabo (#33237) üzenetére


plekk
tag

Most ezt mond el kérlek magyarul is :D
Nekem ez magas, akkor tulajdonképp ha tápot választunk akkor melyik számítást kell figyelembe vennünk?
Mert 135 W a különbözet és az nagyon nem mindegy hogy plusz vagy mínusz.
Mire jó az ha effektíven számoljuk ki a fogyasztást?

A tápoknál az effektív vagy a relatív áramerősségi értéket adják meg a gyártók?

[ Szerkesztve ]

(#33239) baboss


baboss
őstag

Ehez kérnék még ház ajánlatokat.
Köszönöm. :R
Idáig ezeket ajánlották.
Xigmatek Midgard II
Fractal Design Arc Midi

[ Szerkesztve ]

(#33240) #98593280 válasza nemtabo (#33237) üzenetére


#98593280
törölt tag

Mit szedsz?:) Tudsz belőle még szerezni? ;]

(#33241) N3gro


N3gro
aktív tag

Végül az FD Arc Midi mellett döntöttem ez a cikk leírja hogy jóval hangosabb a Mini, ráadásul melegebb is.

(#33242) gyuribácsi88 válasza N3gro (#33241) üzenetére

Jól döntöttél, Üdv a klubban :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33243) nemtabo válasza plekk (#33238) üzenetére


nemtabo
aktív tag

Nem lenne egyszerű itt leírni, mert ez a konyhanyelvi leegyszerűsítése a dolgoknak, hogy osztva 1,65. A tudományos levezetéhez tisztában kell lenni a relativitás-elmélet alapjaival, legalább "Fercsik János - A relativitáselmélet szemlélete" könyvének mélységéig. Így amig ezt el nem olvasta a T Közönség, addig várok.

Jajj, jajj az áramerősséget ne kavarjuk bele, mert az rettentően bonyolitja a dolgokat.

Aki az átlagos, leegyszerűsített módot választja szive joga, hiszem a gravitáció ismerete nélkül le fog esni az almánk a fáról. De aki a dolgok mélyére akar látni, a maga valójában megismerni világunkat, az nem áll be a sorba, és kiáll az effektiv mód mellett. Egyenlőre egyedül vagyok, de nem adom fel amíg nem fogynak el a tablettáim. :DDD

A többiek relítiv adnak meg adatokat. Ma még ők vannak többen, és holnap is, és . de egyszer talán egy évezred múlva ...... :K

[ Szerkesztve ]

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#33244) feco100 válasza N3gro (#33241) üzenetére


feco100
tag

Szerintem jól döntöttél!
Én is nemrég lettem Arc Midi tulajdonos. Eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez!

(#33245) nemtabo válasza #98593280 (#33236) üzenetére


nemtabo
aktív tag

Érdekes, ha a zalman előlapi 360W felvettet mér, a ctg500-80P 80%-os hatékonységgel dolgozik, akkor a leadott 288W, holott a teszt szerint 214 lehetne. Az biza több mint 70 W, vagy annyire trék a Zalman termékek?
És most relatívvel számoltam mindenhol.

[ Szerkesztve ]

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#33246) plekk válasza nemtabo (#33243) üzenetére


plekk
tag

Hát ez nagy :D :C :DD
Jól van, látom van gógyid!
De akkor ha választok egy tápot ami "tegyük fel" le ad 220 w-ot és nekem meg a relatív számítás alapján kijött a 210 w max fogy akkor elvileg elbírja a táp.
Viszont ha effektíven számolok akkor nem fogja elbírni.

Az emberi tényező = feszültségemeléssel széttuningolt maximumra hajtott rendszer :F

Mert az előbbiek alapján arra a plusz 135 w fogyasztásra ezt tudnám csak ráfogni esetleg.

Ha valóban ezt jelenti az emberi tényező akkor egy haladó gamer nek már inkább effektíven kell kiszámolnia a fogyasztást.
Ha nem ezt jelenti, akkor nem tudom már végképp :D

(#33247) #98593280


#98593280
törölt tag

(#33248) nemtabo válasza plekk (#33246) üzenetére


nemtabo
aktív tag

Olyan fogalmakkal "dolgozol", melyek ebben a formában nem ismertek az általam alkamazott gondolkodási dimenzióban. Nincs még felkészülve az emberiség ezek információk befogadására. Most a P=UxI korszakát éli az emberiség.
Az emberi tényező nem csak a tuning, kezelés. Ismét a földhözragadt gondolkodás, a már megszerzett ismeretek okozta korlátok hátráltatnak.

Ha olvastad a nagy csillagász Sir Fred Hoyle: Fekete felhő c. könyvét, akkor tudod miről beszélek, és azt is hogy miért nem mondhatok többet, mennyi emberéletbe kerülhetne az ismeretek megosztása.

;]

[ Szerkesztve ]

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#33249) #98593280 válasza nemtabo (#33248) üzenetére


#98593280
törölt tag

Bakker nem akarsz véletlenül publikálni az oldalamra?:) Pont olyan alkalmazottat keresek, aki képes nagyon sokat és magas színvonalon beszélni a semmiről ;]

pcgear-be egyébként egyedül is beengedtek, vagy csak kísérettel? :DD

[ Szerkesztve ]

(#33250) plekk válasza nemtabo (#33248) üzenetére


plekk
tag

Hát ez kéész :D
Oké mester! :R
Akkor még képzem magam amíg el nem érek egy elemental társalgási szintet, amivel majdan visszatérek a jövőben és megkísérlem a tudásom fokozását egy újabb, veled való párbeszéd formájában.:DDD

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.