Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33225) nemtabo válasza N3gro (#33224) üzenetére


nemtabo
aktív tag

A házba szerelt ventillátorok 90%-a "gyenge" minőségű. Ha belegondolsz egy komoly, jó légszállítású és csendes ventillátor elég drága, örömként élhtjük meg, hogy ha 3.000.-Ft/db áron veszünk. Ez ha felszorozzuk 3-al, az már majd 10.000.-Ft.
A házakat szinte mindíg gyári ventillátorokkal tesztelik. A gyártó ahhoz, hogy jó teljesítmény mutathasson erős ventillátorokkal kell felszerelje a házat, mármint amennyit ad, azoknak erősnek kell lenniük. Nagyon-nagyon ritka hogy szinte teljesen ventihelyeket kitöltve adnak el házat, pedig akkor nem lenne szükség 2-3 széltolóval kisérletet tenni a ház kihűtésére. Ha sok ventit rak bele drága lesz, ha jó teljesítményű csendest tesz bele drága lesz és kevesen veszik.
Nekem fenn 2 14-es Scythe 1200-as van, annak is van hangja, de 800-on csedesen szépen szellőztet.

Sokan másként vannak vele, de a cikk képeit megnézve az jutott eszembe, hogy a ház nem fülhallgató, és nem is csidálkozom, hogy a füled mellett hangos lesz. Nekem asztal mellett van a földön, tuti már ettől csendesebb is lesz (kivéve a tető kipufogót, mert azt hallom én is).

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.