Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18851) ViZion


ViZion
félisten

Nah, nagyjából leszűkítettem a lehetőségeket, DAC+erősítő kombót nem erőltetném, 50-70k lenne oda a beugró, annyit nem herdálnék rá.
Asus Xonar U7 és Creative Sound Blaster X-FI Fatal1ty Xtreme Gamer Pro vannak versenyben.
SB olcsó, PCI csatoló, ami nem biztos, h a következő deszkán is lesz... gémer, nekem az az elsődleges.
Xonar majd'dupla ár kb., USB, 1 éveset tudnék most venni. Elég jókat írnak a hangjáról, viszont főleg zenei teszteket találtam... Volt játékos teszt is: "the Xonar U7 is miles ahead of the ASRock’s onboard AC898"

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18852) jacint78 válasza ViZion (#18851) üzenetére


jacint78
addikt

Az SB-nél nálam problémás volt a windows 10, ezt nem árt figyelembe venni, ha windwos tizezni akarsz.

type your text here..

(#18853) ViZion válasza jacint78 (#18852) üzenetére


ViZion
félisten

Amíg lehet kitartok a w7 mellett. Viszont 1-2 év és jönnek a DX12 -azaz win10- only játékok. Ha jön a Zen, akkor platformcsere lesz, mATX vagy ITX (OK, AMD-t ismerve ez kizárt...), ahol PCI gyanítom nem lesz.

Hangminőségben hogy viszonyulnak ezek egymáshoz és a Xonar DX-hez? Leírások alapján ezt nehezen tudom eldönteni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18854) RetepNyaraB válasza ViZion (#18853) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A DX-ben nincs fej erősítő (hogy az imamalmomat elsüssem). Az U7-ben igen, de nem túl acélos. Ez a fő különbség, a Creative-ot nem ismerem sajnos. Nagyot nem bukhatsz, elállási garanciád van. Próbáld ki :K

off: én végül átálltam 10-re a hét éves laposon, míg ingyen van. MINDEN szempontból sokkal jobb rendszer, mint a hetes. Cserébe idegesítő mennyiségű inkompatibilitási probléma van vele - bár nem játék, hanem 3rd party programok esetén.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18855) ViZion válasza RetepNyaraB (#18854) üzenetére


ViZion
félisten

Használtan veszem, el tudom adni, ha nem tetszik végül is.
DX-ben nekem a füleshez nem hiányzott az erősítő, marha hangos volt. Hangerő 40-50%-on, játékban 30%-on, YT nagyon alacsonyan, a zenelejátszóban meg EQ-val - akárhány db-re kellett állítanom...

Találtam még ezt: CREATIVE Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro USB, ócón, 10k-ért. Ez vs. U7 vs. DX "rangsor" mi lenne kb.? Vagy ilyen árkategóriában nincs nagy különbség? :U

Nem váltanék 7-ről, mert még szarabbul néz ki, PS-el sincs minden rendben rajta, és semmi szükségem nincs rá. Hiába ápgrédelnék ingyen, ha télen gépet cserélek... (ez a licenc új lap+proci+ram kombóra nem száll át..., kell majd egy dobozos jövőre és kész)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18856) jacint78 válasza ViZion (#18853) üzenetére


jacint78
addikt

A szubjektív hangminőségről nem szoktam véleményt mondani és kérdezni sem, mert mindenkinek mást jelent a jó és mindenkinek más az ingerküszöbe.

type your text here..

(#18857) RetepNyaraB válasza ViZion (#18855) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Szerintem nincs nagy különbség és játékra meg főleg nincs. Creative-ből az X-fi HD a best buy. Majd leugatnak :U
A fejes amp nem a hangerő miatt kell - ezt már tisztáztuk - hanem a hangminőség miatt. Pl. csökkenti az eszköz kimenő impedanciáját, ami megkönnyíti a fejhallgatód dolgát, Te meg örülsz.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18858) ViZion


ViZion
félisten

OK, akkor megálmodom és majd beszámolok. Köszönöm a türelmet. :R

Nem akarok nagyon belehasítani, mert látom ez is olyan, mint a vízhűtés... kompakttal kezdődik, kicsit ide, kicsit oda és már többe kerül, mint az egész gép :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18859) jacint78 válasza ViZion (#18858) üzenetére


jacint78
addikt

A kolega által javasolt X-fi HD elég jónak tűnik egyébként. Viszont tapasztalatom nincs vele, nem tudom milyen bugjai vannak, ezért nem merem ajánlani az olyanokat amiket nem ismerek. Azt viszont javaslom, mielőtt bármelyiket is megvennéd, alaposan guglizz rájuk fail, crash és hasonló kulcsszavakkal. :DDD

type your text here..

(#18860) ViZion válasza jacint78 (#18859) üzenetére


ViZion
félisten

OK, ez még boltban sincs, nemhogy aprón... :(

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18861) semetka


semetka
őstag

Nemsokára megérkezik az új gépem, kíváncsi vagyok milyen az ALC1150. ALC889 volt a régi, sose panaszkodtam rá, 1150-re meg azt írták mindenhol hogy jobb. Remélem nem csalódok. :)

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#18862) ot93 válasza ViZion (#18850) üzenetére


ot93
senior tag

Értem, köszönöm másoknak is a válaszait, nézegetek hangkártyákat, aztán majd lehet jelentkezek :K

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#18863) John Rose


John Rose
aktív tag

Sziasztok!
Meg kell válnom egyébként tökéletesen üzemelő Xonar DS PCI hangkártyámtól (LM4562NA OpAmp) és PCI-E csatolós kártyát kellene vennem helyette. Találtam egy Creative Audigy RX kártyát igen baráti áron. Kérdésem az lenne, hogy a Xonar DS-hez viszonyítva milyen minőségű a kártya?

(#18864) jacint78 válasza John Rose (#18863) üzenetére


jacint78
addikt

Valamivel jobb is, mint a DS szerintem.

type your text here..

(#18865) KisDre


KisDre
senior tag

Picit off: Ti milyen lejátszó programot tudnátok ajánlani? :) Sajnos azt tapasztaltam hogy a KMPlayer valamiért magasít a hangokon, így azt meghagyom csak filmekhez, régebben régi verziójú JetAudio-t használtam szimplán a kényelmessége miatt (monitor szélére húzható elbújó playlist), de most úgy vagyok hogy lehet kipróbálnék egy új programot

Nem rég vettem Asus Xonar DGX-t, s már YouTube-olcsó5.1 -nél a magashangoknál mindenképpen érzem hogy jobb lett s nem csak placebo, még futok majd egy kört .flac-K540 párossal is :)

KisDre.artstation.com

(#18866) varmi2 válasza KisDre (#18865) üzenetére


varmi2
nagyúr

Én az aimp-ot használok.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#18867) jacint78 válasza KisDre (#18865) üzenetére


jacint78
addikt

Winamp 5581 ASIO pluginnel.

type your text here..

(#18868) DarthSun válasza KisDre (#18865) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Zenéhez Foobar2000+Wasapi+SoX resampler.

(#18869) RetepNyaraB válasza KisDre (#18865) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

jRiver. Fizetős a trial után, de vannak khm... megoldások. Pl megveszed; az egyik legjobb multimédiás csomag, amit valaha írtak.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18870) Tomacko válasza RetepNyaraB (#18869) üzenetére


Tomacko
senior tag

Többször neki "mentem", de valahogy sosem tudtam magaménak vallani a menürendszerét, beállítási lehetőségeit. Számomra egy hatalmas zűrzavar, holott rengetegen meg írják, hogy egyszerű mint a faék.... Ízlés kérdése minden persze. Nekem valahogy a Foobar2000 (zene) és Kodi (video) párosítás a tökéletes megoldás multimédiánál. :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#18871) semetka válasza semetka (#18861) üzenetére


semetka
őstag

Azt kell mondjam nem hallom se jobbnak se rosszabbnak a 1150-et a 889 után. :DD

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#18872) jacint78 válasza semetka (#18871) üzenetére


jacint78
addikt

Mivel mindegyik egy kutya, nem is csoda. A jobb kondenzátorok sem segítenek egy szar DAC-on, márpedig minden digitális hangeszköz hangminőségét a lánc végén lévő DAC határozza meg, ami a digitális jelből, analógot csinál. Egy agyonintegrált tömeggyárott szar soha a büdös életben nem lesz képes utánozni egy olyan DAC hangját, amiben önmagában több technika van, mint egy ilyen minden egyben IC-ben, pedig funkció szempontjából csaka tizedét látja el annak, amit egy ALC csip tud..

type your text here..

(#18873) Góliát


Góliát
senior tag

Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy egy PCI-expressz 3.0 x16-ba vagy 2.0 x16-ba használhatok-e egy ilyen hangkártyát? :)

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#18874) varmi2 válasza Góliát (#18873) üzenetére


varmi2
nagyúr

Természetesen használhatsz.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#18875) Góliát válasza varmi2 (#18874) üzenetére


Góliát
senior tag

Köszönöm szépen a gyors választ!

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#18876) varmi2 válasza Góliát (#18875) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ha van a gépben vga, akkor jól nézd meg, hogy nehogy levegye a pcie sebességét 8x-ra, ha teszel a másik slotba egy hangkart. De ha nincs vga, akkor nem lehet gond.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#18877) semetka válasza jacint78 (#18872) üzenetére


semetka
őstag

Én inkább csak attól páráztam hogy rosszabb lesz. 889-el se volt bajom. Múltkor Laptopról hallgattam meg a hangcuccot és szörnyülködve hallottam hogy szólt, nem örültem volna ha véletlen az új lapom is úgy szól :)
De egyszer kíváncsi lennék , egy jó drága hangkártyára hogy szól.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#18878) ViZion válasza semetka (#18877) üzenetére


ViZion
félisten

Nem kell hozzá jó drága.
Nekem Realtek ALC892 van, de hallottam Realtek ALC887-et és sok hasonlót (többnyire gyengébbeket) is. Ezektől már a 10k-s Asus Xonar DX is jobban szólt, fülessel is jól kijöttek a különbségek.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18879) schawo válasza ViZion (#18878) üzenetére


schawo
titán

Ezektől már a 10k-s Asus Xonar DX is jobban szólt, fülessel is jól kijöttek a különbségek.
Különösen fülessel:K

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18880) semetka válasza schawo (#18879) üzenetére


semetka
őstag

Fülessel csak este hallgatok, így inkább arra törekednék hogy az asztalin is halljam a különbséget.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#18881) BMS


BMS
őstag

hali

jelenleg az alap hangkártyát használom (CS GO) de tervezek venni egy jó fejhallgatót azt meg gondolom érdemesebb valami jobb kártyával együtt használni...erre a gépre már nagyon nem költenék mert nyáron lesz egy új 300ezres gép...egy kb 5-7ezres hangkártya jelenlete vmi változást?

pci vagy usb-s legyen?
jöhetnek tippek is,hogy melyiket vegyem

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#18882) RetepNyaraB válasza BMS (#18881) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A 300ezres gépedben is ugyanolyan fos alaplapi kártya lesz, feltételezem (hiszen nem is gyártanak mást). Tehát a beruházás nem rövidtávú :N

-usb előnye, hogy kint van, nem szed zajt, külső tápos -> jobb minőség elvben. Gyakorlatilag gondok lehetnek játékok esetén, vagy akár összedönti a rendszert. Szerintem utóbbi user error, virágbolt win, vagy egyéb 3rd party programok esetében.
-belső előnye, hogy nem porosodik az asztalon, nem vered le véletlenül. PCIe legyen ma már feltétlenül. Ha fejhallgatóval szeretnéd használni, fejhallgató erősítőset végy.

Ha a játék/film másodlagos, érdemes megfontolni jobb minőségű sztereó DAC/AMP beruházását. De szakértőietlen véleményem szerint egy húszezres nagyságrendű kártyával és valami hasonló árú best buy (nem gamer, nem bluetooth és egyéb szutykok) fejessel remekül lehet mindent csinálni; legalább nem indulsz el a hifi lejtőn ;]

a kérdésre meg: használt Asus DGX a legalapabb. Vagy jobbnak érzed majd, vagy nem. Ki kell próbálni. Ugyanannyiért el is tudod adni, mint megvetted.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18883) BMS válasza RetepNyaraB (#18882) üzenetére


BMS
őstag

köszönöm a választ :)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#18884) zsoika válasza BMS (#18883) üzenetére


zsoika
addikt

Szia. DGX-et ne vegyél mert nagyon tompán szól, viszont azt jó hangosan (a füleserősítő miatt). ;]
Én D1 re cseréltem amit használtan ua. vettem mint amennyiért sikerült a DGX-et eladni. Igaz a D1 -ben nincs erősítő, de az én Invotone fülesem csak 32 Ohm-os, így nem terheli túlságosan a kimenetet. Érezhetően jobb , tisztább lett a hangzás , köszönhető a 192 kHz nek a DGX 96kHz-el szemben és a minőségibb alkatrészeknek.
Szóval nem azt mondom ,hogy D1-et vegyél hiszen "elavult" pci foglalatú és erősítő hiánya miatt nagyobb impedanciájú fülesekhez nem jó, de DGX-et ne mert csalódni fogsz.

[ Szerkesztve ]

(#18885) #48613632


#48613632
törölt tag

Üdv
Szeretném kérdezni, hogy mitől "nem ajánlott" a sima PCI csatlakozós hangkarik alkalmazása, a PCI expressel szemben?

szerk:
Nincs problémám egyikkel sem, illetve, a rövid csatis PCI expressel, csak annyi, hogy a jelenlegi lapomon, egyszerűen használhatatlan, mivel belelóg a VGA kari, illetve, rendesen elállja a levegőzést előle.
Szemben a sima PCI-al, ami ugye hátul van, és nem zavar kutyát sem ...
Ezért vettem PCI karit ... származik ebből valamilyen, akármilyen hátrányom?

[ Szerkesztve ]

(#18886) ViZion válasza #48613632 (#18885) üzenetére


ViZion
félisten

Hátrány abból lehet, h sok lapra már nem kerül PCI csati.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18887) jacint78 válasza #48613632 (#18885) üzenetére


jacint78
addikt

Nincs problémám egyikkel sem, illetve, a rövid csatis PCI expressel, csak annyi, hogy a jelenlegi lapomon, egyszerűen használhatatlan, mivel belelóg a VGA kari, illetve, rendesen elállja a levegőzést előle.
Szemben a sima PCI-al, ami ugye hátul van, és nem zavar kutyát sem ...
Ezért vettem PCI karit ... származik ebből valamilyen, akármilyen hátrányom?

A helyzet az, hogy az esetek 99%-ban épp fordítva szokott ez lenni, tehát a PCI van lehetetlen helyen, vagy egyáltalán nincs is már.

type your text here..

(#18888) schawo válasza jacint78 (#18887) üzenetére


schawo
titán

Ha odafigyelsz, és pci csatis lapot veszel, akkor nem gond, hogy a többin nincs. Most vettem Z170 lapot, és 10+ PCI csatlakozós volt ddr4-gyel.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18889) schawo válasza zsoika (#18884) üzenetére


schawo
titán

Invotone fülesem csak 32 Ohm-os, így nem terheli túlságosan a kimenetet
Minél kisebb a füles impedanciája, annál nagyobb a terhelés, és annál fontosabb az impedanciaillesztés. Feszültség a D1-ből is jön elég (2Vp-p)
Érezhetően jobb , tisztább lett a hangzás , köszönhető a 192 kHz nek a DGX 96kHz-el szemben és a minőségibb alkatrészeknek.
Nem pont ezért, de valóban jobban szól a D1. Jobb az analóg és a digitális része.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18890) hyb


hyb
csendes tag

Sziasztok,

Abban kernem a segitsegeteket, hogy van egy ilyen 5.1 'hazimozi rendszerem', (sajnos nem egy mai darab):

SAMSUNG HT-TX725
http://www.samsung.com/ae/consumer/tv-av/audio-video/home-entertainment-system/HT-TX725T/MEA

Nemregiben beruhaztam egy uj szamitogepre, amin elsosorban filmeznek es jatszanek, valamint filmet vagnek (ASROCK H97M PRO4 ALAPLAP - az integralt SPDIF nem visz csak stereot, ahogy olvastam). Jelenleg egy Samsung TV-n keresztul van osszekotve a hazimozi rendszer a szamitogeppel, hogy legyen hangom, valahogy igy:

HT-TX725 -> (HDMI) -> SAMSUNG TV -> (HDMI) -> PC, azon belul GTX 970 3D CARD

Sajnos, mivel a TV-n keresztul kotottem ossze a dolgokat, az 5.1 az NVIDIA feluleten nem erheto el, csak a STEREO szerepel.

Valoszinuleg azert, (ha csak minimalis szinten is), de mukodik az 5.1, mivel VLC-ben erezheto a sorround. Ugy velem azert egy hangkartyaval lehet jobb lenne, de javitsatok ki.

A kerdesem az lenne, milyen nem tul draga alapveto kartyat lenne erdemes vennem, hogy mondjuk SPDIF/optikai kabelen ossze tudjam kotni a hazimozival, hogy ne kelljen a TV-n keresztul menni es persze 5.1-em legyen? A hangfalrendszer, mint mar emlitettem nem egy high-tech felszereles es most is szol, ugy ahogy.. szoval tul sokat nem koltenek a dologra. Erdemes lenne-e egyaltalan belefogni?

Elore is koszonom szepen a segitseget.

Udv!

(#18891) #48613632 válasza hyb (#18890) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem tudom, mit csináltál, de nekem ez marhaságnak tűnik. De nem vagyok szaki, szóval mondom, én mit gondolok, aztán majd meglátod.

Szóval ...

nVidia kártyát összekötöd, a házimozi HDMI in csatlakozójával, a HDMI out csatlakozót, pedig a TV HDMI csatlakozójával .... és szerintem ennyi.

Azt remélem tudod, hogy a PC-n belül, hol, és mit állítasz, hogy HDMI hangod legyen.

szerk: Ha így nem működik, akkor valszeg nem is fog, passthrough hiányában. Erre van esély.

[ Szerkesztve ]

(#18892) hyb válasza #48613632 (#18891) üzenetére


hyb
csendes tag

szia,

sajnos az nvidia kartyan csak egy hdmi konnektor van, ami a tv-be megy (hogy legyen kepem). (dvi-k vannak meg, de ha ezeket hasznalom a kepre, nem olyan jo a minoseg a tv-n, mint a hdmi-vel). szoval ez a megoldas nem jo, azert koszi!

(#18893) RetepNyaraB válasza hyb (#18892) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az erősítőre dugod a kártyát hdmi-n, majd az erősítő hdmi out-ját kötöd a tévére.
Ha olyan régi rendszer, hogy nem tud hdmi-t akkor szopó és rengeteg madzag kell, meg bajlódás.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18894) zsoika válasza schawo (#18889) üzenetére


zsoika
addikt

Szia! Az meg hogy a viharba lehet? Pont azt gondoltam, hogy mivel az Ohm az ellenállás mértékegysége, minél nagyobb az ellenállás annál nagyobb a terhelés....nem :F
Már a következő fülesen gondolkodva(ha ez tönkremegy) kiválasztottam a Takstar Pro 80-at (vagy annak variánsait) ami ugye 60Ohm-os ...ezek szerint az jobban illik hozzá nem kell aggódnom a füles erősítő hiánya miatt?

(#18895) jacint78 válasza zsoika (#18894) üzenetére


jacint78
addikt

Nem, minél alacsonyabb ez ellenállás, annál nagyobb áram folyik ezért nő a teljesítmény.

type your text here..

(#18896) RetepNyaraB válasza zsoika (#18894) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Pár extrém nehezen hajtható fejesen kívül NEM a hangerő hiánya miatt kell a fejhallgatóerősítő. Ezt úgy látszik minden alkalommal le kell írni :W

Az, hogy a DGX szarabb, mint az erősítetlen D1 csak azért van, mert utóbbi modernebb, komolyabban tervezett és jobb minőségű alkatrészekkel. De egy D1 és egy tisztességes DAC/AMP kombó között azért sírni lehet a különbséget. A Takstarnak én komolyabbat vennék.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18897) #48613632 válasza hyb (#18892) üzenetére


#48613632
törölt tag

- hülyeséget írtam ...

[ Szerkesztve ]

(#18898) schawo válasza zsoika (#18894) üzenetére


schawo
titán

Ohm törvénye: R = U / I
ebből pedig
I = U / R
Tehát az ellenállással (kb impedanciával) fordítottan arányos. Minél kisebb az impedancia, annál több áram folyik át azonos feszültség esetén. Márpedig ezt az áramot le is kell generálni, ez a terhelés.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18899) zsoika válasza schawo (#18898) üzenetére


zsoika
addikt

Oké értem kösz mindenkinek.
RetepNyaraB:
Asus strix soar jobb volna? Csak Bf3 és 4 el játékot játszok virtuál 7.1-ben film és zene ezen a gépen nem játszik.
Milyen más fülesre gondoltál ?

(#18900) RetepNyaraB válasza zsoika (#18899) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Úgy értem a Takstar kellemes fejes. A Soar nem rossz kártya!

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.