Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Milyen GPS-t vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11021) shiki válasza pjen (#11020) üzenetére


shiki
csendes tag

Az iGO-s az 35-40e forint a boltokban úgy láttam. :D

Én nekem semmi bajom azzal, hogy egy sima Android fut rajta. De ilyen occsón' ... 4-6-8gb ramos, 64-128gb tárhelyes tableteket lehet kapni kínából. S még azokon is új Android fut. Legalább futna rajta új Android, meg egy filléres kínai tabletet ütne meg a színvonal, és akkor futhatna rajta HERE, Maps, Sygic, Waze, meg amit akar a jóember. De nem. Wayteq barátunknak muszáj 1000%-os profittal üzemelni, másképp nem lesz meg az a zsíros év végi prémium.

Nu, tehát, ami engem kiborít, az az, hogy milyen rövidtávra tervezték ezt a kütyüt, és milyen elvault. A KitKat már 2013 októberi rendszer. 6 éves. HAT. Egy idő után, az újabb iGO vagy más programok már nem fognak futni, mert mikor kiadják/tervezik/írják őket, meg kell határozni, mennyi ideig visszamenőleg szeretnéd támogatni az eszközöket. A 4.4 (KitKat) pedig már ősidők óta elavult, a kutya nem emlékszik rá. (Csak a Wayteq és kínai beszállítója, az E-junk Imports Ltd.)

Eh.

Ui.: Bocsánat a durrogásért, tényleg nem a hozzászólóknak szól, és köszönet a tippért / ajánlásért.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Milyen GPS-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.