Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4297) mikrofon


mikrofon
veterán

Adós vagyok még egy beszámolóval. Az x2 cube új változatát vásároltam meg nagyobb memóriával X2 pro névvel. Igazából VONTAR márkanév alatt fut az ali-n. De itt ott lehet olvasni hogy ez valójában ugoos fejlesztés. Ezt én is megerősíthetem mert az android a hardvert ugoos x2 modellként ismeri fel. Ez egyébként látszik a szoftverén mert az élég jó. Van egy saját x2 menüje. Van root előkészítés. Egy gombnyomással aktiválható. Van videó a YouTube-on, hogy milyen az op. rendszer.

Ha valaki coreelec-et szeretne az ne vegye, mert egy spéci indító fájl kellene, ami nélkül nincs usb portja így a telepítés után az első indító képernyőn nem lehet túllépni. Ez a spéci indítófájl nem létezik. Egyébként meg nincs is szükség erre az egyszerűsített rendszerre mert elég jó a hardvere és megbirkózik a rajta lévő android 9 rendszerrel gond nélkül.

L3 certification-nal rendelkezik így a Netflix és amazon prime is eléggé rossz felbontással megy.
Viszont megy rajta a tvgo gond nélkül. Megy rajta a hbo go is megy de csak Wi-Fi kapcsolattal, lan kapcsolattal nem. Ez sajnos a hbogo app miatt van.
Youtube-ot is stabilan viszi.
Kodi android verziója play store - ból telepíthető és nagyon jól konfigurálható.

Légegér hátoldalon billentyűzettel javasolt hozzá.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.