Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) mikrofon válasza blakey (#4299) üzenetére


mikrofon
addikt

pontosan melyik app tudja ellátni a server funkciót androidon? Nemigazán találom!

[ Szerkesztve ]

(#4302) blakey válasza mikrofon (#4301) üzenetére


blakey
titán

CoreELEC-re gondoltam, Androidon sajnos nem tudom, hogy van-e VNC szerver, de ott szerintem működik a TeamViewer.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4303) Necronom válasza blakey (#4302) üzenetére


Necronom
senior tag

Van VNC is, meg TeamViewer is, meg Miracast IS :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4304) blakey válasza Necronom (#4303) üzenetére


blakey
titán

A kliensekről tudok, használom is őket, a szervert nem tudom, mert azt nem használom.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4305) mikrofon válasza Necronom (#4303) üzenetére


mikrofon
addikt

én nem találtam rendes szervert! még a TeamViewer Host is csak az egérmutatót viszi át és a mozgását. Kattintani már nem tudok vele.
Melyik az amelyik jól működik szerverként?

(#4306) skill84


skill84
tag

üdv!
vettem egy GT1 Ultimate boxot.
szülők elvoltak vele eddig mert csak chrom ment rajta és azon a youtube.
gondoltam teszek fel netflix appot is. a készülék nem engedi, mondván erre nem lehet.
meg lehet oldani ezt valahogy vagy érdemes készüléket cserélnem?

esetleg van más olyan program ahol magyar nyelven tudnának reklám mentes filmeket nézni ?

(#4307) snooze válasza skill84 (#4306) üzenetére


snooze
veterán

Probáld meg valamelyik apk-s oldalrol letöttött netflixet feltenni..

GO Gunners!!!

(#4308) Luissimo válasza skill84 (#4306) üzenetére


Luissimo
veterán

indafilm ?
indavideo?
HBO GO?

[ Szerkesztve ]

(#4309) sangean válasza mikrofon (#4297) üzenetére


sangean
csendes tag

Szia Mikrofon!

- Aliexpressen nincs Afa mentes opcio. Melyik linken vetted es igy mennyit fizettel kb? Gondolom ravertek a hataron az AFA-t is?
- Egyutt vetted a T6 Plus taviranyitot vagy kulon mashonnan?
- Az alixepress linken G10, G20, G30-as taviranyitoval is aruljak. Azokat nem nezted? Azoknal jobb a T6 plus vagy miert azt valasztottad?
- Probaltad root-olni a beepitett opcioval? Aztan kikapcsolni a root-ot es vajon utana is megy a TVGO? Csak, mert tudjuk, hogy az nagyon erzekeny a rootolasra...
- 5.1-es hangot probaltal? Dolby Digital es DTS kimegy a hangrendszerre? Tudom hogy ezek hivatalosan nem licenceltek, de azt olvastam, hogy attol fuggetlenul megy a DD es DTS 5.1
- Raktal ra kulon launcher-t vagy elegedett vagy az alap "tabletes" home screen-nel?
- Siman mukodik egy kulso vinyo ha rarakom? Csak, mert irtak, hogy NO SATA support.
- Horizon Go-t probaltad? Elvileg megy vele de csak egerrel? Vagy air mouse funckoval ellatod taviranyitoval...

Koszi az infokat! Udv!

(#4310) mikrofon válasza sangean (#4309) üzenetére


mikrofon
addikt

Valódi Áfa mentes opció nincs EU-n kívülről, nem csak az ali-n hanem máshol sem. Vagyis az ali-n is ugyan annyi az esélye hogy nem fizetsz ÁFA-t mint mindenhol máshol. Én sem fizettem érte. Két hét alatt jött meg semmi plusz költség nem adódott hozzá. Rosszul megválasztott szállítási mód ronthat ezen.

Igen együtt vettem a "t6 plus" távirányítóval. Ha megnézed mindegyik távirányító kicsit mást tud, ez alapján választottam. Ha a háttérvilágitás számít nem biztos, hogy ez a jó választás, mert elég gagyi a 7 szín. Radásul nem jegyzi meg így a normális színhez mindig többször meg kell nyomni.

Nem root-oltam mert egyenlőre semmi szükségem nincs rá.

Leírtam már hogy milyen szoftvereket próbáltam és azokkal milyen eredményt értem el.

Hangprojektor (talán így nevezik) van rá kötve ami elvileg nem valódi 5.1, de azt fogadja és azt használja. Bár ehhez nem értek annyira.

Gyárisszoftvert használom néhány play-ből telepített app-pal és kodi-val. Egyedül az a rózsaszín gyári háttér zavar, de még nem cseréltem le, mert nem nagyon nézegettem. Én média lejátszóként használom, nas-ról külső adattárólóról és online tartalmakhoz. De az is igaz, hogy nem napi szinten. Így nekem megfelelő.

Vinyot nem tudsz rákötni sata felülettel. De van usb3-as portja így azon keresztül tudom használni a vinyomat megfelelő dobozban, pendrive-omat és még a kártyaolvasómat is. Van mellette egy usb2-is abban van a vevője a légegérnek.

[ Szerkesztve ]

(#4311) Egzee


Egzee
őstag

Valaki #4295re?

(#4312) Beni2360 válasza Egzee (#4311) üzenetére


Beni2360
félisten

Inkább itt érdeklődjél.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4313) aelod


aelod
veterán

Sziasztok! link ezt a boxot szemeltem ki. A kérdésem az lenne, hogy van e köztetek olyan akinek van ilyenje. Böngészés, zene, torrent és filmnézés (4k) amire használnám. Arra lennék még kíváncsi, hogy usb porton keresztül csatlakoztatható e hozzá külső hdd amire menne a letöltés. Vagy szerintetek ez a box kellően elég e arra amire tervezném használni?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4314) Luissimo válasza aelod (#4313) üzenetére


Luissimo
veterán

Minden mennifog rajta, hbogo, ntflx, digionline, horizongo is.
Vinyot olvassa, de nekem a torrental csak a belso memoriaba sikerul vele mentenem, onnan idonkent kikell menteni.Ttorrentet hasznalok, nemtudtam vele megoldani, kivancsian varom, hatha neked vagy valakinek sikerul.4k filmekre is jo.

(#4315) Beni2360 válasza aelod (#4313) üzenetére


Beni2360
félisten

A 4312 posztomon levő linken több mindent megtudsz róla.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4316) aelod válasza Luissimo (#4314) üzenetére


aelod
veterán

Itt nem sok jót olvastam sajnos....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4317) headhunter válasza aelod (#4313) üzenetére


headhunter
addikt

(#4318) aelod válasza headhunter (#4317) üzenetére


aelod
veterán

Néztem de nincs rajta jack kimenet, külön kell megvenni hozzá egy DAC boardot 99$-ért...
Az úgy már elég drága lenne.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4319) djherby


djherby
tag

Sziasztok! Ki tudja hogyan lehet 1080i videót lejátszani Android alatt? Annyit találtam, hogy az SPMC elvileg tudja.

(#4320) Luissimo válasza aelod (#4316) üzenetére


Luissimo
veterán

most azért nemértelek.

ha jolvettem ki a leirásodból:
-nem akarsz rajta op. szoftvert cserélni, csakcsupán a felsoroltakat néznéd rajta,
-nemfog tulmelegedni,
-mindent tud,amire neked kellene,
-gyors, kellően nagy memoriával, USB 3-as porttal,

nemértelek, hogy mi vette el a kedved az emlitett cikkben olvasott dolgokból, mi az, amiből azt szürted le, hogy nemtudná teljesiteni az igényeidet, ami eléggé minimáligény, lássuk be.
Leköteleznél, ha jeleznéd.

Szerintem jóvétel, sokan használjuk és szeretjük itt a fórumon ezt a kütyüt.
persze mindig van valaminél valamivel jobb, de ez annyira relativ, hog ezzel nemérdemes foglalkozni.

persze isten ments, hogy rádbeszéljem...

(#4321) aelod válasza Luissimo (#4320) üzenetére


aelod
veterán

Itt nem tapasztalt jókat a tesztelő.
De ezek szerint több típus lehet ez pedig egy korai kiadás lett volna?

Én azon vagyok, hogy meggyőzz:D

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4322) blakey válasza aelod (#4321) üzenetére


blakey
titán

Nem, ő is ugyanabból a szériából kapott mint én, csak az övé hibás volt, de több embernél jelentkezett a hiba, 10-ből 7 embernél, ha jól emlékszem. Erősen lutri, hogy milyet kapsz. Nekem szerencsém volt, hibátlanul működik. Jó eszköz lenne, ráadásul droid alatt is jól működik az fps-váltás de a sok hibás darab miatt nem feltétlenül ajánlható. De ott van mindig az a kis "de', hogy mi van ha te jót kapsz. Amlogic topikban sok szó esett erről a boxról is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4323) aelod válasza blakey (#4322) üzenetére


aelod
veterán

Jó csak ennyi pénzért azért nem szeretem a lutrit ezért vagyok bizonytalan...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4324) Luissimo válasza aelod (#4321) üzenetére


Luissimo
veterán

tudodmit,
nemisakarlak rabeszelni,nekem bevalt,elegedett vagyok.
barmit rendelsz,lutri

olvasgass tovabb...

[ Szerkesztve ]

(#4325) aelod válasza Luissimo (#4324) üzenetére


aelod
veterán

Nem kell hisztizni, nyugodj meg. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4326) mikrofon válasza mikrofon (#4297) üzenetére


mikrofon
addikt

Egy dolgot talán a legjobbat el is felejtettem van benne jól működő automatikus felbontás és frekvencia váltási lehetőség is. Kodival is nagyon szépen együtt működik, Így akár 60 50 30 25 vagy 24 Hz is lehet és mind ez automatikusan is működhet a filmnek megfelelően.

[ Szerkesztve ]

(#4327) mikrofon


mikrofon
addikt

Érdekességképpen:
azt hiszem új versenytársat kapott a a Mi Box-s:
Jetstream 4K / Engel EN1015K certified Android TV with Netflix 4K

Youtube: 4K (2160p), Stereo
Google Play Movies: HD (720p), Stereo
Netflix: 4K (2160p), 5.1 only with HDMI
HBO: FullHD (1080p), 5.1OK
Amazon Prime Video: 4K (2160p), Stereo

Szomorú az benne, hogy csak usb: 2.0 és 10/100 LAN....

Amazon-ról rendelve kb. 70€

(#4328) Luissimo válasza aelod (#4325) üzenetére


Luissimo
veterán

Elsemhiszed,hogy milyen nyugodt vagyok, nemgondolod, hogy miattad idegesiteném fel magamat?
Még a fiaim miatt sem, sőt, az anyjuk miatt sem, hogyjönnél te ebbe a névsorba? :D

főleg, hogy most upgrédeltem a GT King-et és friss a szoftver, szalad mint a paripa (egyszercsak felajánlotta, ingyévolt, gondoltam elfogadom, egyefene, ha már ennyit dolgoztak miattam :) )
És sutty, felraktam.
Nekem ez bevált, kiváncsileszek/vagyok, hogy vajon te mit választol majd . :F :U

azt azért halkan tenném hozzá, hogy az eredeti kérdésed/kérésed kielégitéséhez eléglenne ez a kütyü is,és nemis drága, csak 25 dodó

https://www.geekbuying.com/item/X96-MINI-Android-7-1-2-Amlogic-S905W-4K-TV-BOX-2GB-16GB-391460.html

(#4329) ronaldo


ronaldo
őstag

A Beelink (pl. mini2) távirányítója infrás + wifis? Vagy infrás + rf-es?

A kérdés azért merült fel, hogy fogom-e tudni vezérelni logitech harmony hubbal, vagy sem.

(#4330) Castell


Castell
aktív tag

Sziasztok!

Tudna valaki elfogadható boxot ajánlani a full belépő kategóriában? Felhasználás jellege: Kizárólag CE belső tárhelyre telepítve és max. Full HD.

Közelítőlegi elvárások: 2/16, ne melegedjen, a CE gördülékenysége, a távirányító válaszideje ne legyen gyatra.

Köszönöm szépen!

(#4331) athew


athew
csendes tag

Sziasztok, a 905x2 chipes boxok közül most melyik a jó ár/érték arányú? Szóval melyik a best choice?

(#4332) skill84 válasza Luissimo (#4314) üzenetére


skill84
tag

üdv!
már majdnem megvettem a kinget de aztán láttam , hogy van újabb king pro kb 6000ft-al drágábban.
szerinted érdemes lenne azt megvenni?

szeretném ha a netflix és hasonlók gond nélkül települnének és mennének rajta.
nincs igény 4k-ra és egyéb extrákra . szülőknek lesz szóval leginkább az időtállóság a cél.

esetleg a gt1 is jó csak én vagyok béna ?
sajnos a Gt1-en nem tudtam telepíteni a netflixet. (még nem próbáltam apkt de ha ügyeskeni kell ezzel is akkor félek a többivel is gond lesz)

tv go-val pedig addig jutottam el , hogy úgy néz ki hogy tölti a filmet de sok idő után se tölti be. (youtube megy, előfizetés aktív)

(#4333) Luissimo válasza skill84 (#4332) üzenetére


Luissimo
veterán

Amire neked kell,eleg a GT King.
Az utobbi napokban két frissítés jött rá a 9-es droidbol, teljesen rendben van.
Most is arrol pötyögök, közben szol rajta a TuneIn rádio, reggeli ébredésként.
Tegnap upgade után csekkoltam a digionlinet, a horizon got, a hbo got, a netflixet (ver.6-26.1 built 15), az Rtl Mostot, mind rendben müxik.
A SoA sorozatot most fejeztem be a Kodi 18-4 is teszi a dolgát.

Ha van kedved vedd az ujabbat, de böven elég ez is arra, amire neked kell.Feltettem a Light Home launchert, mostmár kellően pofás a felülete is.
Vágj bele.
De egy qwertys teljes funkcios légegeret is rendelj, a saját távja használhatatlan sok menüben.

[ Szerkesztve ]

(#4334) Ciccuka válasza athew (#4331) üzenetére


Ciccuka
veterán

S905X2 4GB

Stabilitása lehet kérdéses

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#4335) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Sziasztok,

Szüleimnek szeretnék venni elsősorban Netflix miatt tv okosítót?

Mit érdemes max 20 ezerért? Használt is játszik, 4K-nak örülnék, de a FHD már elég lehet.

Mi Boxnál van jobb? Ebből melyik?

Köszi!

(#4336) Vanka válasza Ciccuka (#4334) üzenetére


Vanka
tag

Nekem ilyen van 9-es Droiddal szépen megy
A wifije gyenge

[ Szerkesztve ]

(#4337) szabochris


szabochris
aktív tag

Helló! Van egy Tanix tx5 max-om s905x2 procival. Android 8.1el. Van már ezekre CE vagy LE? Vagy valami használható firmware amivel tökéletes a videolejátszás?

(#4338) Beni2360 válasza szabochris (#4337) üzenetére


Beni2360
félisten

Mondjuk ha ide átfáradsz minden infot megkapsz ez ügyben.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4339) szabochris válasza Beni2360 (#4338) üzenetére


szabochris
aktív tag

Pont nem kaptam meg semmit sem ott....

De köszi hogy TE ennyire segítőkész vagy.......

[ Szerkesztve ]

(#4340) Beni2360 válasza szabochris (#4339) üzenetére


Beni2360
félisten

Türelmetlen vagy van amikor csak másnap jön válasz. Vasárnap van, választás, stb. De keresést lefolytattál?
El olvastad az összefoglalót?
De nekem van egy TR 99 s905x2 boxom és már régen megy rajta a CoreElec 9.2. éjszakai verzió.
Csak a távval voltak gondjaim.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4341) Beni2360 válasza szabochris (#4339) üzenetére


Beni2360
félisten

ÉS ITT EGY LINK MIKÉPPEN ÍRD FEL

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4342) szabochris válasza Beni2360 (#4341) üzenetére


szabochris
aktív tag

Na akkor elmondom mi a gondom.
Már nem érdekel a CE tálaltam egy faxa romot a tanixra.
DE!! Még ha CE t is akarnék feltenni, -oké, hogy kiírom sd kártyára , majd ugye sd be a -boxba majd recovery módban box indít. DE nálam nincs semmi reset gomb meg SEMMI amivel így tudnám indítani!!! Na ilyenkor mi van.....?????

(#4343) Beni2360 válasza szabochris (#4342) üzenetére


Beni2360
félisten

Leírtam a másik topikban mit kell csinálni. Az összefoglaló 62 b pontjában le van írva. (Nekem se volt az egyik s912 boxomon mégis fent van a CE)
Van egy app a play áruházban ezt feltelepíted a droidra, megírt kártya betesz és indítod az appot. És akkor ha jó dtb.img másoltál fel az sd gyökérkönyvtárában települ a CE.
Vagy csinálsz egy üres jegyzettömb mentést és azt becsomagolod zippre és felmásolod a droidban az update mappában majd frissitést szimulálsz a droidon és betallózod ezt a zip fájlt és akkor újra indúl és települ a CE.
Ajánlom ezt előbb megcsinálni mert ha elbaltázod a rom cserét semmid nem lesz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4344) ORCA58


ORCA58
addikt

Minix u9-h boxon a Kodi 18.4 van. Feltettem a Netflix addont. A linket itt a fórumon
találtam. Tökéletesen megy. A film 1080p (ennyit tud a TV), de a sarokban jelzi, hogy 4K-s.
Van a boxon androidos Netflix is, annál szebb, és a helyes sebesség lejátszás miatt folyamatosabb is. Pedig az sem SD, de nem tudom hogy lehet megállapítani, a minőségét, azon kívül, hogy szemrevételezéssel tippelek.
A boxon van egy Kodi 17,6 forke konkrétan a "wonderbox.tv-17.6-armeabi-v7a". Szépen megférnek egymás mellet. Erre is fel akartam tenni a Netflix addont, de nem engedi. 2-őt is próbáltam, amit itt a fórumon találtam. A régire más addon kell, vagy valami más lehet az oka?
Ez egyébként azért kell, mert egyes avi fálokat a 18.4 hibásaj játszotta, másrészt ebbe működik a trailer lejátszás.
Adroidon a TvGo app is megy, az ingyenes M.. adások 1080p-sek, hajól látom.

(#4345) szabochris


szabochris
aktív tag

Miért fagy itt meg? :W :W :W :W :W :W

(#4346) ORCA58 válasza ORCA58 (#4344) üzenetére


ORCA58
addikt

Most olvastam, hogy a Minix android alatt elméletileg csak SD-ben tudja a Netflixet, de annál szebbnek látszik. :F

(#4347) mikrofon válasza szabochris (#4345) üzenetére


mikrofon
addikt

Direkt spam-eled párhuzamosan a két topik-ot rendszeresen? (Csodálom hogy még segítenek....)
Kérlek ne tedd! Elég ha a másikba írod ez nem erre való...

[ Szerkesztve ]

(#4348) M0rpH3usZ


M0rpH3usZ
csendes tag

Sziasztok,

vettem egy ilyet, de ugy tunik nem kellett volna, vagy epp olyat fogtam ki, ami hibas:
MX10 Pro Android 9.0 6K Quad Core TV Box 4G 32 64G Media Player WiFi Set Top Box

HBO GO, Youtube, local 480p, 720p film lejatszasnal, mindenhol lagol minimalisan, par masodpercenkent.

Meg boot utan, amikor a betolto kepernyo jelenik meg, akkor is latszik, h megakad.

Vkinek vmi otlete, esetleg tapasztalalata a keszulekkel?

Nem talaltam erre vonatkozoan sehol hasonlo hibajelenseget, amit barki emlitett volna.
Elore is koszonom.

(#4349) mikrofon válasza mikrofon (#4326) üzenetére


mikrofon
addikt

További információ az X2 Cube és X2 Pro tv box-okhoz.

Tehát most már biztos, hogy Ugoos termék itt van a hivatkozás a saját honlapján is:
X2 CUBE TV Box Android 9.0
Innen egyébként az eredeti firmware is letölthető, ha valaki offline szeretné frissíteni. De a frissítés Online is jól működik automatikusan. Angol nyelvű használati utasítása is letölthető. Mint minden Ugoos terméknek ennek is igen jó a támogatottsága és a szoftvere.

Létezik hozzá támogatás lelkes felhasználói csapattól is.
4pda - Discussion Ugoos X2 Cube, X2 Pro
Innen egyébként további firmware-k tölthetőek le. Illetve van leírás, hogyan lehet egy másik számítógépről USB-A - USB-A kábellel szoftver cserélni rajta.

Igazából ez azoknak lehet érdekes, akik nem szernének CE-t rá rakni. Ami egyébként nem is szükséges mert elég jól működik, úgy ahogy kiveszed a dobozból és felrakod az alkalmazásokat a google play-ből. Mondjuk egy légegér hátoldali billentyűzettel nagyban növeli az élményt... Valamint az is vegyük figyelembe, hogy DRM: Google Widevine L3...
Most már a Pro verzióról is van bemutató (több is...) ez alapján elég jó eszköz lett, amit én is megerősítettetek. Lehet, hogy a mostani 90USD ár kicsit sok, de a bevezető ára 60USD volt és mostanában is szokott kuponozható lenni, úgy pedig 69USD-ért jöhet az ali-ról, ami ezért a tudásért elég jó ár. A videó alatt levő linken most is ennyi....

(#4350) blakey válasza mikrofon (#4349) üzenetére


blakey
titán

Ha Ugoos akkor lehet, hogy működni fog a CE a megfelelő dtb-vel. Mai Nightly-ban benne van:

Lehet, hogy nem 100%-os, de simán elképzelhető, hogy elindul.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.