Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) Luissimo válasza blakey (#3950) üzenetére


Luissimo
veterán

Vannak rajta szines gombok, szoval vsz tanithato.
De onnantolkezdve ákkor csaz az adott boxot tudja ki,be ugye?
És hogykék tan tani ? :)

(#3952) Dikri


Dikri
tag

Sziasztok!

Android topicbol javasolták hogy itt is kérdezzem meg. Szóval:
Adott egy androidos box ami TV-re van kötve, tehát nincs érintőképernyő, vettem egy gamepadot és ezt szeretném müködésre birni, hogy a gyermekem tudjon játszani rajta.
A gamepad bluetooth-tal kapcsolodik.
Ez a tipus: [xiaomi]
Hogyan tudnám müködésre birni egyszerüen, gondolom kellene hozzá egy app.
Tudtok valami megoldást?

Tehát a párosítás az természetesen müködik, csak hogy a játékokben is lehessen használni.....

Javasolták a Tincore keymappert. Ti mit használtok ami bevállt?

(#3953) blakey válasza Luissimo (#3951) üzenetére


blakey
titán

Mindegyiket másképp de ha tanítható akkor a kis füzetben le van írva, hogy miként.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3954) bikabeka


bikabeka
csendes tag

Üdv. Nézegetem egy ideje ezeket a gépeket, de elég sok hiányos infóval találkozom. Egyik haveromnak kéne egy ilyen okosító, aki csak filmek nézésére usb-ről és Netflix-re használná. Sajnos sok géphez nem írják, pl az aliexpresszen, hogy kezeli e a Netflix HD-t. Esetleg van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Melyik tv box kezeli 30-40 dolláros sávban?

(#3955) urobee


urobee
tag

Sziasztok!

Láttam dicséritek eléggé ezt a boxot az Amlogic topicban:
EZT

Jelenleg egy ilyet használok:
TANIX TX3 MINI-H Amlogic S905W 64-bit 4K TV Box 2GB+16GB Android 7.1

Amire használom:
-CE alatt Youtube, Netflix, full HD filmek/sorozatok.
Nem rossz gép, de lehetne picit gyorsabb.
20-30 másodperceket el tud gondolkodni néha Youtubenál és Netflixnél, minden egyes menüpont megnyitásánál/következő oldalra lépésnél ...
Ja és persze android alatt kb. használhatatlan :))

A linken lévő Mecool "csak" 1GB RAM-mal szerelt, de erősebb a processzora.
Wifin kapná a netet, megy a Mecool-on rendesen?
Várható érdemi javulás ezzel a másik lejátszóval a fenti programok használata mellett?
(leegyszerűsítve: gyorsabban lennének a programok?)
Az se lenne baj, ha az android is működőképes lenne rajta :)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3956) djnice válasza urobee (#3955) üzenetére


djnice
veterán

Lassú az SD kártyád. Tedd át a CE-t a belső memóráiba vagy csináld meg dual bootosra belsőre és sokkal gyorsabb lesz.
A Mecool nem lesz gyorsabb és az android azon is használhatatlan.
Ha inkább streaming szolgáltaásokra kell egy box, akkor Fire TV 4K, 35 EUR-ért akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#3957) student válasza Lala6 (#3947) üzenetére


student
őstag

böngészés az megy rajta?

(#3958) goldenfish7 válasza Dikri (#3952) üzenetére


goldenfish7
tag

Szia!

Próbáltam jó pár appot a tanításhoz, de a tincore keymapper-nél nem fogsz jobbat találni. Bár én már kicsit letettem azokról a játékokról, amikre nincs alapból megírva a gamepad-dal való irányítás, de azért minden megoldható. Nálam az egér + bill. páros vált be játékoknál. A tincore keymapper-hez root jog elengedhetetlen.

Üdv.

(#3959) goldenfish7 válasza urobee (#3955) üzenetére


goldenfish7
tag

Szia!

"Ja és persze android alatt kb. használhatatlan "

Ez alatt azt érted, hogy lassú a menü, a böngészés nehézkes? Nekem az a tapasztalatom, hogy míg egy 30000 körüli antutu benchmarkkal rendelkező alaptelefonon is sima gyors és gördülékeny a használat, addig ezeken az Amlogic octa core TV boxokon lomha az oprendszer és az appok is csak kullognak.

Megmerem kockáztatni, hogy játékhasználatot figyelmen kívül hagyva Beelink Mini MXIII klasszisokkal használhatóbb (android alatt böngészés, Youtube, videolejátszás), mint Beelink GT1 Ultimate.

Üdv.

(#3960) goldenfish7 válasza kenand (#3868) üzenetére


goldenfish7
tag

Szia!

Ezzel azt akarod mondani, hogy szerinted is multimédiás dolgokra az akkoriban még elérhető 4 magos procival szerelt boxok jobbak mint a 8 magos procival szereltek (persze a GPU sem mindegy)? Köszönöm. :R
Én is erre a következtetésre jutottam a használatuk során.

Szerinted, ha most nem a leggyorsabb filmezni a Beelink Gt1 Ultimate-em, úgy értem android 7.1 alá van feltelepítbe a "KODI Leia" és eléggé akad alatta. Megoldást jelentene egy gyors SD kártyáról futtatni a CoreElec-et?

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#3961) Lala6 válasza student (#3957) üzenetére


Lala6
őstag

Van rá egy egyszerű böngésző, de nem a Chrome. Play áruházból letölthető, a nevére hirtelen nem emlékszem.

(#3962) kenand válasza goldenfish7 (#3960) üzenetére


kenand
Topikgazda

Igen, film nézésre sokkal jobb a CoreElec, mint az Android. Sokkal hatékonybban használja az adott hardware-t. .

(#3963) Luissimo


Luissimo
veterán

Mexel írta februárban, azóta nemsikerült normális választ kihámozni senkitől:
Sziasztok! Sokat visszaolvastam Horizon Go-ról de sok féle választ is találtam. Most kérdezte tőlem valaki, hogy ausztriában ( osztrák IP-vel) menni fog tv boxon a Horizon Go?
A másik kérdés: rootolt boxon is működik? Ha jól tuodm Kodi addon nincs hozzá csak androidos app. Ez fontos lenne az illetőnek mert csak akkor rendel boxot."

Akinél megy legalább ITTHON a Horizon Go, az szíveskedjék megírni az eszköz pontos nevét, és a körülményeket. ( a külföldről már nem is álmodozok.
Sajnos nálam ugyanaz a helyzet, mint a TV GO-val.

nem játszik le filmeket.

Vettem egy boxot, amin lehet váltogatni a root/unroot helyzetet, de azon sem hajlandó elindulni.

A megy aztjelenti, hogy nemcsak be tud lépni, hanem le is játsza a műsorokat...

[ Szerkesztve ]

(#3964) blakey válasza Luissimo (#3963) üzenetére


blakey
titán

Horizon GO megy külföldről is, más hálózatból is, régen ment csak UPC hálózatban, de már 2 éve működik minden boxon és hálózaton. TV GO-val nem keverendő.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3965) Luissimo válasza blakey (#3964) üzenetére


Luissimo
veterán

nem keverem, de egyik sem megy, mivel rootolt a készülék.

elviszem a boxomat hozzád, megmutatnád, hogy hogyan megy rajta ?? :F

[ Szerkesztve ]

(#3966) chef69 válasza Luissimo (#3963) üzenetére


chef69
tag

Eu-n kívül nem megy a horizongo. Svájcban csak vpn-en keresztül lehet nézni. Telefon próbáltam, és csak a böngésző+vpn párosítással tudtam működésre bírni.

(#3967) Luissimo válasza chef69 (#3966) üzenetére


Luissimo
veterán

Android telora van valmilyen VPN becsapo app, ha megsem fog menni spanyolban es olaszban.
Na es persze most szembesultem vele, hogy nemlehet castolni, csakugy mint a TV GOt, brrrr.Joreggelt,
Ezt most TV Boxra èrted, hogy az Eun belulegy?
Mert nekem minden musorlejatszanal hibauzenetet dob, hogy jelenleg nem tudja megjeleniteni a keet tartalmat.
Tegnap veltettem telefonra, gond nelkul megy.
De a felh.feltetelekben azt irja, hogy csak Magyar teruletrol megy, a tobbi nemtamogatott.

Most akkor hogyvan?

[ Szerkesztve ]

(#3968) blakey válasza Luissimo (#3965) üzenetére


blakey
titán

Horizon GO-nak mindegy, hogy rootolt vagy sem, TV GO meg nem támogatja a külső kijelzőt. 20 boxon próbáltam a Horizon GO-t, mindegyiken működött, még Airplay-el, Miracast-tal is működik pl. gépről küldve.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3969) Luissimo válasza blakey (#3968) üzenetére


Luissimo
veterán

"bármilyen segitséget szivesen veszek" jeligére

én 3 boxon probáltam, mindegyiken ment a program, csak a lejátszások nem indulnak el, a tartalmat nemtudjuk megjeleniteni v vmi ilxrsmi hibaüzenettel:
-A95 MAX,
-BeelinkMini MXIII II
-Sunwell T95z Plus

egyik sem a legrosszabb boxok kategóriájából való ,

szivesen fogadok mindenféle tanácsot, most volt lehetőségem egy UPC hozzáférést kiprobálni.
(mobilon mindig müxik, az is eléglenne, de sajnos castolni ugyanugy nemlehet, mint a TV GO-t)

UPC honlapról és Google Playről:
*Fontos információ**

Az alkalmazás 4.0.3 vagy újabb Android verziót futtató eszközök esetében működik. Az alkalmazás nem támogatja a root-olt szoftverkörnyezettel rendelkező eszközöket.
A Horizon Go egy online adatfolyam alapú HTTP Live online-streaming (HLS) szolgáltatás, amely segítségével Ön, arra alkalmas internetes eszközein bárhol, a nap bármely napszakában önfeledten élvezheti a UPC Magyarország Kft. digitális kábeltelevíziós csatornakínálatában található (dedikált) szórakoztató médiatartalmakat.
Az alkalmazás letöltése és használata ingyenes. A Horizon Go szolgáltatás igénybevételéhez aktív UPC Digitális Kábeltelevízió előfizetés, zavartalan, folyamatos szélessávú internetkapcsolat (javasolt letöltési sávszélesség: 10Mbit/s); valamint ingyenes My UPC Profil regisztráció szükséges.
A Horizon Go szolgáltatás használata adatforgalom generálásával jár együtt. (Generált adatforgalmi ráta: 10MB/min) Ezért egyes internet-szolgáltatások esetében felmerülhetnek adattúlforgalmazásra vonatkozó többletköltségek. Javasoljuk, hogy a szolgáltatás használata előtt keresse fel internetszolgáltatóját és tájékozódjon internetkapcsolatának túlforgalmazási díjairól.
A Horizon Go szolgáltatással a UPC Magyarország Kft. digitális kábeltelevíziós kínálatában található, egyedi előfizetésre szabott dedikált tartalmak érhetők el. Ez azt jelenti, hogy amennyiben Ön otthoni digitális UPC kábeltelevíziós előfizetéssel rendelkezik, úgy Ön a Horizon Go szolgáltatással közel azonos televíziós tartalmakat érhet el online csatlakoztatott eszközein. (Egyes lineáris csatornák, illetve televíziós tartalmak kizárólag otthoni megtekintésre korlátozottak.) A Horizon Go szolgáltatás egy My UPC Profillal összesen 3 darab készüléken használható egyidejűleg. Mindhárom készüléken különböző csatornákat és műsorokat nézhet egy időben.
A Horizon Go szolgáltatás kizárólag magyarországi IP címről és honos hálózatról üzemeltethető, ezért a felhasználás alapfeltétele a belföldön történő használat.

Az utolso bekezdésben irtakat sem értem,mivel márjoideje a teljes EU-ban mennie KELL.

(#3970) blakey válasza Luissimo (#3969) üzenetére


blakey
titán

Azon kívül, hogy az MXIII II-esemen is simán ment, nem tudok mást írni, lehet, hogy az előfizud ami van az nem túlságosan optimalizált (van akinél pl. nem jelenik meg minden csatorna) de nem hinném, hogy ez a gond. Rootolt eszközeimen is gond nélkül ment, tény, hogy ezeket az eszközöket UPC hálózatban próbáltam, de EU-n belül bármilyen hálózatban mennie kéne, mert ezt már engedélyezték. ÁSZF-et, stb-t meg nincs értelme, (elavult) beírnod, mert amit írtam az attól függetlenül is úgy működik. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3971) Luissimo válasza blakey (#3970) üzenetére


Luissimo
veterán

köszi, nem kételkedek a szavadban, nagyon szivesen odaadom bármelyik boxot és Te, a saját elöfizuddal megmatatod nekem,hogy legalább lássam, hogy működik?

Az euban nyilván menni fog mobilon, ahohgyan itthon is megy, nem UPC hálozatból is.

De visszaolvasva azt láttam, hogy több ember panaszkodik erre, nem csak én, mig kevesebb erositette meg a tényt, hogy müxik.

Ha nálad megy, akkor szerencse, de jolenne megtalálnunk az okát, hogy nálam miért nem, mert ez a legrosszabb.

A TV GO legalább konzekvensen nem müxik, sem a rootolást nem támogatja sem a külső megjelenitőt.

(#3972) blakey válasza Luissimo (#3971) üzenetére


blakey
titán

Két napja üzermeltem be egy GT-Kinget, azon is megy a Horizon GO, nem tudom mit és hol olvasol, de a Horizon GO legtöbbünk esetében hibátlanul működik. 21. boxomon is működik, nem 1 vagy 2 boxon próbáltam.
Itt a bizonyíték.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3973) Luissimo válasza blakey (#3972) üzenetére


Luissimo
veterán

mondom, hogy elhiszem Neked, csak nemérteni különbség...

Ami nálam a csillagok állása:
-nem saját előfizu, a fiamhoz kötött be a UPC, az övét próbálom.
-nem UPC neten, hanem idegen netem (ez lehet a legkevésbé a gondja)
-mindent lehet rajta csinálni, műsorujságot tölteni, csak az online stream nem indul el, nem homokorázik, hanem hibaüzenetet dob.
-mobilon minden müxik, az HBO csomagjuk minden csatornája is jön, Cinemax1, 2, HBO1,HBO1 HD, HBO2, HBO3,

I have no more idea.
hogy holvasgatok ilyen hülyeségeket?
Csak ülök a diofa árnyékában, iszom a hideg sörömet és hülyeségeket olvasgatok:
https://www.upc.hu/ugyfelszolgalat/hibaelharitas/tv/horizon-go/
Irtam privit, ha ránéznél ...
köszi,

(#3974) blakey válasza Luissimo (#3973) üzenetére


blakey
titán

(I)Irtam privit, ha ránéznél ...(/I) - amit írtál azt itt is leírtad vagy nem küldted el. :)
Amúgy meg menj át a fiadhoz az egyik boxszal vagy mindegyikkel és ott próbáljátok ki.
Mi a hibaüzenet?

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3975) Luissimo válasza blakey (#3974) üzenetére


Luissimo
veterán

elküldeni elküldtem, ittisottis, semmi extra, csakcsupán választ vártam, hogy igen vagy nem :)

hja,

a root ügyre kis adlék, az egyik box, az olyan amit kikapcsolsz rootból vagy nem kapcsolsz ki rootból, de még azon sem ment, sem a TVGO sem ez a mostani sz@rság...

[ Szerkesztve ]

(#3976) headhunter válasza Luissimo (#3969) üzenetére


headhunter
addikt

A95X MAX: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3977) Luissimo válasza headhunter (#3976) üzenetére


Luissimo
veterán

headhunter,
oké kösziszépen (egyszer mostanában majd meglátogatlak a hónom alatt a box-al :) ) , az HBO GO az megy, de én a Horizon Go-t nyomozom (UPC)

and @blakey:

elhiszem mintmár mondottam,(video nélkül is :))

Nálam ma kitöröltem még a nyomát is és újraraktam az alkalmazást és újabb próba.
Azt tapasztaltam, hogy amin egyszer nem megy, azon többet sem megy.

T95Z Plus -on alábbi hibaüzenet, bármelyik adóra, akár közszolgálati, akár nem:
hibaüzenet :
Nem elérhető
Sajnos a videot nemtudjuk lejatszani
hibakod: 412313

hmm.

megpróbálom végigjátszani ezt a műveletsort újra.

apropó, kérdés,
minden mobileszközzel amin megy ki van lépve a fiokbol.

[ Szerkesztve ]

(#3978) chef69 válasza blakey (#3968) üzenetére


chef69
tag

Én a ProtonVPN-nel próbáltam, Svájcban tudtam nézni, de csak böngészőből. Az app-ot nem csapta be a vpn :(

(#3979) headhunter válasza Luissimo (#3977) üzenetére


headhunter
addikt

Ezt benéztem, HBOGO-t olvastam. (félre) :(((

(#3980) kenand


kenand
Topikgazda

Direkt HBO Go előfizetést azért hagytam abba, mert 2x jártam úgy hogy az Internet szolgálatató által kiosztott IP címre azt írta nem Mo-i IP... A szolgáltató és a HBO egymásra mutogattak, hogy ki a hibás, de egyik sem segített, szolgáltatásért fizettem, de nem működött. Router áramtalanítás után új IP címert kaptam, utána ment.
Azóta inkább az Internet+kábel TV szolgáltatónál fizetek elő, csak 100FT-tal drágább, de ha nem megy akkor biztosan számon kérhetem a szolgáltatót.

(#3981) Necronom válasza kenand (#3980) üzenetére


Necronom
senior tag

Ez mennyire jogos es esszeru ev :)
Nalam digi a net, ugyanugy a tv elofizetes es termeszetesen siman nezem a digi online barhol, barmilyen boxon gond nelkul
Persze, ha ez valakinek nem eleg.....

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#3982) Luissimo válasza headhunter (#3979) üzenetére


Luissimo
veterán

Rá se ránts, a joszándék a lényeg, hogy válaszoltál.
Tetszik a skined és az a progi is amivel a videot csináltad.
Ez a gyári skin, amivel indul a box, az hányinger, a tiednek mi a neve?

Jaa,
És rendeltem egy Beelink GT KING-et, mivel azon állitolag tutira megy a Horizon, aki ajánlotta, az viszi a balhét 😃

Már elengedtem a TV GOt, a Horizon sokkal jobb, egyhétig vi*zanézhetö a müsorok nagyrésze, okos ötlet.
Egyedül még az idegennyelvü filmeknél nem jöttem rá a felirat elövarázslásához.

(#3983) kenand válasza Necronom (#3981) üzenetére


kenand
Topikgazda

Digi nálad kábel, vagy műhold?
Műholdhoz is jár on-line?
Feleségem kedveli a HBO Go-t, ő nézi, én sajna ritkán találok rajta olyat amit megnéznék...

(TARR nálunk a szolgáltató, annak is van Android boxon működő appja, baj hogy a Balatonon kellene, de olyan pocsék NET van, hogy gépeket is alig elégíti ki, nemhogy IP TV-t )

[ Szerkesztve ]

(#3984) Necronom válasza kenand (#3983) üzenetére


Necronom
senior tag

Nalam kabel, csak a muholdhoz nem jar az online, az en olvasatombol ez jott le, de egy telefont meger
HBO nalunk nem jatszik egyatalan, mas forrasokbol szoktunk filmeket nezni, maga a tv-zes is kezdi egyre kevesbe erdekelni nalunk a csaladot, amikor elkoltoztunk, az uj helyen mar antennakabel sem kellett :)
A digi online egesz pici savszelesseggel is beeri szerencsere, bar temesztesen akkor nincs HD minoseg

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#3985) kenand válasza Necronom (#3984) üzenetére


kenand
Topikgazda

TV-t mi sem nézünk, max a Balatonon, de ritkán jutunk le oda is. Filmeket és sorozatokat szoktunk nézni, HBO Go ról vagy letöltve. TV-n flmet, megszakított reklámokkal biztosan nem néznék, sokáig kinn dolgozom általában, nem is énék be kezdésre...

(#3986) feroooo31


feroooo31
tag

Sziasztok. Van egy Akai HD tévém. Gyerek használja. Nem nagyon értek ezekhez a kütyükhöz. Szóval ami kell nekem az, hogy Youtubeozni és böngészni lehessen, semmi extra. Min. 2GB Ram, wifi. Ne legyen lassú azaz egy gombnyomásra ne kelljen 5-6 másodpercet várni mire reagál.
Jöhet ali ebay megoldások is!
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#3987) cecil


cecil
aktív tag

Hi!

Segítsetek új boxot választani mert elegen van a mostani Xiaomi MI Box S-ből... nem tudom miért de már egy 15gb full HD film is megfekteti 5Gz wifi-n is pedig egy Tp-link A9 a router (ac1900) és kb 3 méterre vannak egymástól egy légtérben semmi fal nem választja el őket... már awifi menüben is kb csak félig mutatja a jelszintet a hálózat kiválasztásánál... minden más eszköz meg simán fullon és pörög semmi gond nélkül.

Ami fontos lenne:

- Full HD akadásmentesen KODI-val
- Youtube
- Netflix
- HBO go
- gigabites lan
- lehetőleg android tv oprendszer...

[ Szerkesztve ]

(#3988) kenand válasza cecil (#3987) üzenetére


kenand
Topikgazda

Mielőtt kidobod próbálj meg egy gigabites USB LAN adaptert

(#3989) Luissimo válasza kenand (#3988) üzenetére


Luissimo
veterán

utánapedig majd súgja meg, hogy hová dobta ki, holkeressük ? :))

(#3990) cecil válasza kenand (#3988) üzenetére


cecil
aktív tag

áhhh köszi hogy ez miért nem jutott eszembe... :D

(#3991) kenand válasza cecil (#3990) üzenetére


kenand
Topikgazda

Ugyan a Gigabites LAN adapterek teljes sebességüket csak USB 3.0-ás porton adnák, de tapasztalat szerint USB 2.0-ás csatolón is adnak annyit amennyi egy 4K-s filmnek kell. Vannak ajánlott típusok amik Android és Libre/coreElec alatt is mennek, pl Ugreen realtek chipes

[ Szerkesztve ]

(#3992) cecil válasza kenand (#3991) üzenetére


cecil
aktív tag

hoztam ma irodából egy tp-link u330-ast megy rendesen avval is :)

(#3993) kenand válasza cecil (#3992) üzenetére


kenand
Topikgazda

Nekem is egy NONAME van, és megy szépen (chip ugyan az), de több tapasztalat van azzal amit írtam.

(#3994) Luissimo


Luissimo
veterán

sziasztok
hol taroljak ezek a boxok azt a hangfajt amit bootolaskor lejatszanak?
nemtudom kikapcsolni es mar baromire zavaro hogy az atlagnal hangosabban bootol be.
melyik mappabol kellene kitorolno es mit?
A95x max...

koszi

(#3995) blakey válasza kenand (#3993) üzenetére


blakey
titán

A Mi box és az Android TV egy picit érzékenyebb ezekre a dolgokra, ha biztosra akarunk menni akkor érdemes jobban utánajárni

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3996) Gungnir


Gungnir
csendes tag

Sziasztok!

Mecool KM3-at néztem ki és igazából csak egy kérdésem maradt, tesztek alapján szimpi. Telekom TVGO appja működik része?

(#3997) Luissimo válasza Gungnir (#3996) üzenetére


Luissimo
veterán

nem.
NEM
N E M.

egyiken sem működik.
elhiheted, szívtam vele, legalább 5 boxon.
rootolt eszközön nem indult el, csak elsőre néhány közszolgálati csatorna, de aztán már az sem és kiirta, hogy a rootolt eszközön nem támogatja a lejátszást.
Amin szoftverből kilehet kapcsolni a rootot, azon sem indult el, nemsikerült becsapni.

Aztán rámentem az UPC Horizon Go-ra, mert szerencsére a gyerekek költöztek és lecserélték a Telekomot UPC-re.

No persze az sem ment a boxok közül, csak a beelink mini mxIII II-n.
de azon stabilan megy.
És ráadásul annak akkor baráti ára volt, alig volt 30 dodó felett.
Az egész doboz a zsebemben elfér, 8x8 centi, 1,5 centi magas. és a tápja is fele a legtöbb tápnak.
Hasznos, mert alig nagyobb, mint egy Chromecast, nyaraláskor zsebbe fér.

Erre felbátorodva beszereztem egy másik boxot, de csakis BEELINK-et, a GT KING-et. Az drágább, de sokkal nagyobb tudású
Azon is megy.

Tehát asszem megmaradok ezen a beelinkes vonalon, azon nem fog megleoetés érni :)

de TV GOra ne utazz, az reménytelen, nekem is bekellett látnom.

(#3998) Gungnir válasza Luissimo (#3997) üzenetére


Gungnir
csendes tag

Hát ezt szomorúan hallom. Viszont szerinted az működhet, hogy telefonról tükrözöm a képet az Android TV-n kersztül?

(#3999) Luissimo válasza Gungnir (#3998) üzenetére


Luissimo
veterán

azaztán végképpen NEM.

Azt még a kevésbé válogatós Horizon Go sem engedi (mondjuk ugyanazokon az alapokon nyugszik és mükszik)

Felejtős,

Max laptopon , tableten stb tudod nézni...

ki is ábrándultam belőle.

(#4000) Levente1991


Levente1991
tag

Sziasztok!

Kaptam egy [link]ilyenTv boxot (legfelső), de távirányító nélkül. Tud valaki olyan mobilalkalmazást, amivel lehetne vezérelni? Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.