Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) kenand válasza tipcsi72 (#4750) üzenetére


kenand
Topikgazda

Mindkettő Gigabyte brix,. Brix általában barebone, azaz ház, CPU, táp, általában a felhasználó veszi bele a 2.5" SSD-t, RAM-ot.... pontos specifikációhoz érdemes megnézni a gigabyte honlapját.

Egyébként használt BRIX-et -nem core i7-tel- (celeronnal) 15 000FT-ért is lehet venni... nekem is van 2db

[ Szerkesztve ]

(#4752) Ciccuka válasza tipcsi72 (#4750) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ennyivel tudhat többet:

Optane memory támogatás
2,5" háttértár hely támogatás

Csak integrált vga van benne (igaz legalább emiatt keveset fogyaszt): Intel UHD Graphics 620
Ilyen multimédiás géphez véleményem szerint jobb egy valamilyen alapszintű AMD vga-val szerelt inkább (driver oldalról nézve meg még inkább). A cpu lehet gyengébb is.

Intel Core i7-8550U @ 1.80GHz

i3-8100-nál is gyorsabb a cpu

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#4753) tipcsi72 válasza Ciccuka (#4752) üzenetére


tipcsi72
csendes tag

A filmnézés erről menne QNAP HS-251+, a mini pc csak letöltésre és netezésre kellene ás általános felhasználásra.
Vga-t lehet esetleg utólag beletenni?

(#4754) Necronom válasza tipcsi72 (#4750) üzenetére


Necronom
senior tag

Nos a barabone csak annyit jelent, hogy felkesz, azaz valamit meg kell hozza vasarolnod, hogy hasznalhato legyen
Tobbsegeben memoriat es hdd/ssd-t
Ez minden Brixre igaz
Mini PC meg azert, mert picike :)
A magassaga meg annyit jelent, hogy tobbfele csatlakozo is megtalalhato rajta, de igazabol 1db HDD fer csak bele, viszont a BRi7H-8550-ben van egy M2-es SSD foglalat is
Tobbfele kiszerelesben kaphatok, vannak ezektol joval ocsobbak is, gyengebb processzorral
A linkekben levokon egy jo eros I7 van, de mindketto ugyanaz

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4755) Necronom válasza tipcsi72 (#4753) üzenetére


Necronom
senior tag

A QNAP HS-251+ tud transmissiont, azaz kedvedre tudsz torrentezni vele, ahhoz nem kell masik valami
Netezni is lehet vele, barmilyen bongeszot le lehet hozza tolteni
Az app centerjeben ezernyi hasznos program van
Az osszes hatranya ennek a gepnek, hogy a memoria nem bovitheto benne, 2GB a max, ennyivel is adjak
viszont hdd-t ehhez is kell vasaroljal!

Szoval altalanos felhasznalasra hmm...talan eleg a QNAP HS-251+ is, bar tenyleg nem tudom az igenyeidet felmerni
Messze nem rabeszelni akarlak, de szerintem elobb szerezd meg a QNAP, epitsd fel, vagy a boltban ahol vasarolod kerjel hozza segitseget, pl ha a PCX-ben vasarolod, akkor kerheted oket, hogy epitsek fel neked az igenyeid szerint, persze egy kis plussz penzert
https://www.pcx.hu/qnap-hs-251-nas-meghajto-533853

Aztan ha kevesnek bizonyul, akkor johet a brix :)

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4756) Ciccuka válasza tipcsi72 (#4753) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez nem tűnik valami bővíthetőnek.

Általában (némelyik) hasonló gépekbe pedig belemennek a félmagas (low-profile) vga kártyák.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#4757) tipcsi72 válasza Necronom (#4755) üzenetére


tipcsi72
csendes tag

Köszi. És ha csak egy mini pc lenne külső, belső adattárolóval? Azzal is meg tudnám oldani a filmnézést? Azaz használhatom mint médialejátszó? Viszont gondolom oda már nem elég az integrált videókártya. Esetleg ezekbe lehet tenni videókártyát?

(#4758) Necronom válasza tipcsi72 (#4757) üzenetére


Necronom
senior tag

Ennyire azert nem adnam le
Akkor viszont az lenne a jobb megoldas, amint kenand javallott
TV box + egyszerubb NAS + PC

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4759) tipcsi72 válasza Necronom (#4758) üzenetére


tipcsi72
csendes tag

És akkor így a mini pc-be elég lenne az integrált videókártya is?
Melyik tv-boxot ajánlanád?

(#4760) <Adamsky> válasza Necronom (#4749) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Köszi! Nos a működik és az, hogy milyen felbontással, az két külön dolog. Na, mind1, majd kicsit utána olvasok / keresek....
Azért ha rávennéd magad a próbahónapra, akkor oszd majd meg kérlek a tapasztalataidat. ;)

(#4761) kenand válasza tipcsi72 (#4759) üzenetére


kenand
Topikgazda

Minden 10. bejegyzésben leírom... Amlogic chipstes BOX 905x (már nemigen kapható) 912, 905x2. Ezekre van CoreElec ami film nézéshez jobb.
Tanixoknak tűrhető az Androidja is

Ez jó áron van sőt korábban írt koponnal -2 USD

Kupon GBCNTX9S

[ Szerkesztve ]

(#4762) tipcsi72 válasza kenand (#4761) üzenetére


tipcsi72
csendes tag

És erről vélemény? Ez jó lehet?

[link]

(#4763) #88470784


#88470784
törölt tag

Ez itt nem az Android tv box topic?

(#4764) Somatom válasza #88470784 (#4763) üzenetére


Somatom
veterán

Na, ez az! Itt alig van Androidos hsz. Mindenki ezekkel a hülye X elecekkel jön, amik a filmnézésen kívül, jóformán semmire sem jók. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4765) tipcsi72 válasza Somatom (#4764) üzenetére


tipcsi72
csendes tag

Akkor esetleg valami jót tudnál ajánlani?

(#4766) Somatom válasza tipcsi72 (#4765) üzenetére


Somatom
veterán

Nem. Az én kérdésemre is a "talán ezt próbáld meg" volt a válasz. Konkrét tapasztalat nem nagyon van.

De, érdekes a specifikáció. OS: Marshmallow, Android9. :F :D

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4767) blakey válasza tipcsi72 (#4762) üzenetére


blakey
titán

Van tapasztalat a GT-Kingről és a CoreELEC-ről is (mivel a linkelt boxot dualboot-al küldik) az Amlogic topikban. Nekem van GT-Kingem is, használható, jó cuuc droid alatt is de sajnos előfordul, hogy hibásat küldenek. Tehát van benne rizikófaktor. Ha hibátlant kapsz akkor nem lesz gond,

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4768) Somatom válasza blakey (#4767) üzenetére


Somatom
veterán

Néztem egy videót a BT-King pro -ról. Ebben végre normális tálcát látok, amin van kikapcsoló, hangerő és screenshot ikon. Ezek kellenek ahhoz, hogy normálisan lehessen egérrel kezelni. Kíváncsi lennék arra, hogy a freeform multitasking működik -e rajta, meg egyáltalán hogy viszonyul az alkalmazások háttérben futtatásához.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4769) blakey válasza Somatom (#4768) üzenetére


blakey
titán

Ebben végre normális tálcát látok, amin van kikapcsoló, hangerő és screenshot ikon. - a simán is megvan.
Kíváncsi lennék arra, hogy a freeform multitasking működik -e rajta, meg egyáltalán hogy viszonyul az alkalmazások háttérben futtatásához. - nem tudom, Pro-m nincs, de szoftveresen nem hiszem, hogy bármi eltérés lenne így aki droiddal használja a GT-Kinget az talán tudja a választ.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4770) Somatom válasza blakey (#4769) üzenetére


Somatom
veterán

Most már ráér. Vettem egy tabletet. Ezt fogom miniPC -ként (is) használni. Legalábbis ez a terv. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4771) Necronom válasza Somatom (#4764) üzenetére


Necronom
senior tag

Nos talan itt en vagyok az egyetlen, aki droidot hasznal tv boxon :) Meg filmezesre is ....mert lehet, csak egyszerubb eleceskedni, mintsem kifundalni azt, hogy miert nem megy droidon jol a filmezes, ez teny
Meg az elozo kerdeseidre is visszaterve, nagyjabol en ugy hasznalom, ahogy te is szeretned

Felpakoltam egy launcert (microsoft), de jol tudod, hogy van 1000 mas, igy hasznalom mar jo egy eve, egy logitech bill+egerrel + persze kihasznalom a CeC funkiciot es johogy a filmezes tavval mukodik
Hasznalom world, excelt, nehany alap rajzprogit, de ilyen cut, resize, crop, paste alapokon :)
Van egy jo kis Youtube appom a Smart YouTube, ebben pl nincsen reklam, megy egerrel, billenyuvel, tavval meg szerintem barmi massal is


Hogy mennyire megy a multitask az egy jo kerdes, az en boxomban van 2GB memo

Ami neha valamiert elfogy es akkor hiaba akarok valtani, ujbol betolti
A Kodit pl mindig

Az en boxom valoban Marshmallow :) Jo kis 6.0-as droid
Nem egy erogep, ez csupan egy 905x, neha a gyerek jatszik rajta autos jatekokkal, vettem hozza egy 2000 ft-os gamepadet azzal elvan
Szoval vannak konkretumok, amit igenis lehet ajanlani, de mindenkepp kompromisszumokkal
Az X-es csaladot hasznalom: X96, X92, X96max es most jon az X96air
Egyedul az X96 maradt meg igy mini pc-kent, mert az osszes tobbi droidja vacak filmezni, ugyanakkor az S912 (X92) meg egy eleg eros vas aranyaiban, de arra ikabb feltettem egy ArmBiant

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4772) Somatom válasza Necronom (#4771) üzenetére


Somatom
veterán

Ahogy nézem a screenshotokat, ez is tipikus TV -s, távirányítóra optimalizált felület. Hogy állítasz rajta pl. hangerőt? Hol az értesítési sáv? Ott van néhány kapcsoló, amikhez nem árt, ha hozzáfér a user. 2GB RAM -mal felejtős a freeform mód. 4 már elég hozzá.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4773) Necronom válasza <Adamsky> (#4760) üzenetére


Necronom
senior tag

A probahonaphoz is kell paypal vagy mas kartya, de mivel nekem ilyen nincsen, igy ez kiesik

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4774) mikrofon válasza Necronom (#4771) üzenetére


mikrofon
addikt

Nem vagy egyedül ;)
Én ugoos x2 pro-n használom az android 9-et. Elégedett vagyok az ugoos szoftver miatt. Már a 0.2.5 firmware-nél jár. Ezzel elég jó 0.0.8-ról indult...
Már van az x3 pro változata. Ugyan azzal a szoftver-rel van mint az x2.

(#4775) Necronom válasza Somatom (#4772) üzenetére


Necronom
senior tag

Egytalan nem tavra optimizalt felulet, ez egy microsoft launcher
Amit keresel az ott van alul, egerrel lehet felhuzni (tavval el sem erem)

hangerot pl a billenyuvel allitom, mukodik az oszes multimedias kezeles, de az also savban van lehetoseg a hangerore is
kikapcsolni soha nem szoktam, majd elmegy aludni, nekem ugy jo

Mos jon az Air, abban lesz mar 4GB memo

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4776) Somatom válasza Necronom (#4775) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, billentyűvel müxik, de én csak hosszabb pötyögéshez veszem elő a billentyűzetet. Egy ilyen hsz. -t pikk-pakk lepötyögök rutinból egérrel, Anysoft -tal. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4777) Necronom válasza mikrofon (#4774) üzenetére


Necronom
senior tag

No ez jo hir :)
Mar, hogy nem vagyok egyedul...
Teny, hogy filmezesre a 6-os droidon felul (a boxok) nem igazan alkalmasak, en ezt tapasztaltam
Engem annyira nem hat meg a kadenciahelyesseg, ill mar meseltem errol, hogy ez nagyon szubjektiv, mert valaki vagy eszreveszi es zavarja, vagy nem
Az zavarna, ha akadozna, de nem teszi, nem kockasodik, vizszintes kameramozgasokna; nincsen micro akadas sem
De csak a 6-os droiddal + spmc egy bizonyos verziojaval

Az uj boxra majd keresek valami talcas launcert :)

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4778) Necronom válasza Somatom (#4776) üzenetére


Necronom
senior tag

Egs :D
En maradok a potyogesnel, oreg vagyok mar :K

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4779) blakey válasza Necronom (#4777) üzenetére


blakey
titán

Teny, hogy filmezesre a 6-os droidon felul (a boxok) nem igazan alkalmasak, en ezt tapasztaltam - ami a 7-est illetve a 8-ast illetti, a 9-es bizony alkalmas, sőt jobb is, mint a korábbiak.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4780) Necronom válasza blakey (#4779) üzenetére


Necronom
senior tag

Nalam nem ez jott le
Majd jon az Air, azon van 9-es es meglatom

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4781) Somatom válasza Necronom (#4777) üzenetére


Somatom
veterán

+1
Teljesen szubjektív. Próbáltam, hogy direkt figyelek rá, de akkor sem vettem észre. Aztán belemerültem a filmbe, úgy meg már pláne nem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4782) blakey válasza Necronom (#4780) üzenetére


blakey
titán

Nemrég írta mikrofon is, hogy jó a Ugoos meg én is, hogy a GT-Kingen is jó. Amlogic topikban erről többen is írtak a droid 9-ről.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4783) Necronom válasza blakey (#4782) üzenetére


Necronom
senior tag

De mivel nekem meg nincsen 9-es boxom, igy sajat tapasztalataim nincsenek
A 7.1-es droiddal nalam voltak eszreveheto akadasok a 6-ossal szemben, holott igyekeztem ugyanazt felepiteni mint ami a 6-oson van
Es beza akadozott, ennyi...hagytam is, kerult fel ra egy ArmBian, azzal a dolog letudva

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4784) kenand válasza Somatom (#4764) üzenetére


kenand
Topikgazda

Android nem filmnézésre való, nem arra lett tervezve, ha nemem telefonra/ tabletre..... minden ebből fakad...
de mindenki arra használja amire akarja

(#4762) tipcsi72
922 SOC nagyon jó, de egész más árkategória....

[ Szerkesztve ]

(#4785) mikrofon válasza Necronom (#4783) üzenetére


mikrofon
addikt

Egyre inkább elfogadom azt a tényt, amit itt hallottam, hogy igazából nem is a verziószámtól függ, hanem a mögötte levő fejlesztőtől és a ráfordított időtől. Ha az meghallgatja a felhasználok visszajelzését és javítja, akkor egy jó kis szoftvert össze elehet hozni és ha ez megvan és működik, akkor teljesen mindegy, hogy jönnek ki új főverziók....
Én pl a CE/Kodi beállításával stresszelem magamat. Már az x. skin-t, addon-t próbálgatom... De valójában csak azért, mert lehet. Rég nem lenne szükséges ennyi időt és energiát rászánni..... Mér rég működik, valamilyen szinten. Csak mindig találok valamit, eszembe jut valami..... amit ki "kell" próbálnom, aztán rájövök, hogy még se jobb...

[ Szerkesztve ]

(#4786) Necronom válasza mikrofon (#4785) üzenetére


Necronom
senior tag

Ezt osztom en is, szoval +1
De az is valos, hogy ugyanazon "gyarto" mas verzios droidja megsem egyforma
Ez talan abbol is ered, hogy amig a 6-oshoz van HW gyorsitas, feljebb mar nincs, siman gondolhattak azt, hogy majd izombol megoldja...Az, hogy megsem tudja, na az mar szerintem is a fejlesztesen mulik
Ami lassuk be a kinai olcso boxoknal soha nem lesz idealis, de siman ki lehet fogni valami jot is, ami elfogadhato

Oszinten szoval nem szeretem a macerat :)
Bar szivesen probalgatok eztazt, de a vege mindig az lesz, hogy ez erre jo, az meg arra jo, de mindent lehet kompromisszumokkal, ezert vettem egy QNAP holmit, azzal nincsen semmilyen gondom, bekapcsolom es kesz, mukodik, jol jatszik filmeket, igazbol semmivel nincs baja, mellette fut a transmission es ellatja a NAS feladatat is - mindezt ugy, hogy eszre sem veszem, hogy masik 2 geprol filmeznek rola
Na de ezt meg kell fizetni

Kivancsi leszek epp azert arra is, hogy majd lesz-e valaha boxon pl Dolby Atmos :)
Szeretek filmezni, sooot nagyon is
De itt mar ebben magamra maradok a kerdeseimmel sajna, ugyhogy nekem kell kitapasztalni
Vasaroltam egy HDMI kepes erositot, csak azert, mert tul szeretnek lepni az optikai hataran, szoval jo lenne, de ez sajna eddig nem ment, hiaba kapcsolom a boxokon a passthrough modot, hogy rabizhassam az erositore a dekodolast. Mintha nem is tennem. Hogy ez mibol ered, miert van igy az jo kerdes
Dolby Digital-ig, DTS (5.1, 6.1)modig okes, de folotte nem, hiaba olyan a film
Siman alairom, hogy ez az adott box hibaja, de nem tudom, meg mas sem tudja

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4787) Somatom válasza kenand (#4784) üzenetére


Somatom
veterán

Ha ezt úgy érted, hogy nem egy házimozi célhardverbe való OS, akkor egyetértek. Nem is arra szeretném használni. Egyébként is, a filmek 99% -ára kár pazarolni az sd felbontásnál, meg a sztereó hangnál több tárhelyet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4788) kenand válasza Somatom (#4787) üzenetére


kenand
Topikgazda

Arra uatltam, hogy azért teszek Andridos BOX-ra CoreElecekt, mert azzal sokkal jobban működik a film lejátszás.
Film nézéskor nem SD a felbontás Androidos lejátszáskor sem, és a boxokat hálózati lejátszónak használja az emberek 99%-a.. nem kel lokál tárhely.
Nálam van egy (több) mini szerver, 3-4 helyen meg TV box, mind a kis központi szerverről játssza a filmeket...

És ezért használom a KODI-t mert az nagyon jó hálózatos lejátszó, viszont "célLinuxon" (CoreElec)sokkal kisebb erőforrással jobban működik, mint Android alapon.

Egyébként rengeteg kodi plugin van, még játék EMu-k is

Android TV boxon játékra sem tökéletes- bár nagy tapasztalatom nincs- de a játékok 99%-a telefonra/tábalgépre van megírva...

[ Szerkesztve ]

(#4789) Necronom válasza Somatom (#4787) üzenetére


Necronom
senior tag

Egyébként is, a filmek 99% -ára kár pazarolni az sd felbontásnál, meg a sztereó hangnál több tárhelyet.
naaaaaaa :P azert nem minden xfaktor :D
dehat ez is szubjektiv, en pl imadok filmezni, sot elvezem is a hazimozi adta elonyoket, annak kenyelmet
Nalam egy szoba errol szol :)

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4790) Somatom válasza Necronom (#4789) üzenetére


Somatom
veterán

Erről beszélek. Nekem ennyit nem ér a filmezés. A jelenlegi felállás: router, NAS, HDMI -s tablet, DVI monitor, bluetooth egér, bluetooth füles és slussz. Ha utazom (ez nálam elég gyakori), akkor viszem a tabot, meg a fülest.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4791) Necronom válasza Somatom (#4790) üzenetére


Necronom
senior tag

Ugyvan, kinek mire kell, ez evidens
Szamomra megeri a filmezesre ennyit feccolni, hiszen a zene mellett ez a masodik, ami az idom nagy reszet kiteszi, ezert epitettem ezeket fel

Sokszor voltam mar en is ugy, ha lenne egy olyan mobil, amire valoban van egy rendes mukodo es elerheto aru dokkolo, hogy tudjam hasznalni itthon a tv-n bill+eger, akkor nekem az munkara es a hetkoznapokra tokeletesen eleg lenne
De nincs :(

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4792) Somatom válasza Necronom (#4791) üzenetére


Somatom
veterán

A Samsung multiport adaptere nem jó?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4793) Ciccuka válasza tipcsi72 (#4762) üzenetére


Ciccuka
veterán

enyhén túlárazott

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#4794) kenand válasza Somatom (#4790) üzenetére


kenand
Topikgazda

Én meg szeretek 720p estleg filmet 1080p-ben nézni (max sorozatot szoktam-ritkán- 480p-ben) Hang meg mindenhol házi mozi erősítő 5.1-ben (esteleg 5.0). 2 helyen mások által levetett 720p-s projektor is van.
Erősítők sem mai darabok, és álatlában javítotak. (pl HDMI panel átkondizott Onkyo Tx-SR606, javított Marantz SR4400), hangfalak is használtak. Még is sokkal jobb élményt nyújtanak nekem, minta simán csak TV hangszóróval nézném.
Repülőn utazáskor én is bevetem a tábagépet, de itthon csak nagyon ritkán.
Lejátszónak meg a 20-30USD-s TV boxok CoreEleccel szépen teszik a dolgukat. Angol ill magyar feliratot is megkeresik, nem kell letöltögetni....

(#4795) tipcsi72 válasza kenand (#4784) üzenetére


tipcsi72
csendes tag

Viszont amit linkeltem azon is 9.0-ás android van. Miért nem jó filmezésre. Nekem nagyrészt arra kellene.

(#4796) kenand válasza tipcsi72 (#4795) üzenetére


kenand
Topikgazda

Amit linkeltél Beelink GT-King jó- ha nem hibás darabot fogsz ki. 922x a legerősebb amlogic soc, emiatt drága is. 9-es androiddal is talán megy a filmnézés,
De az általam javsolt 1/4 árú is teljesen jó filmnézsére. Mexel kolléga sokat buherálja az Androidot, szerinte a Tanix gyári Androidja is egészen rendben van.
Korábban a kínaiak közül egyedül a Tabnix csinálz oylt, hogy dual boot Android és CoreElec volt telepítve.
Mivel én Kodival nézek filmet az meg CoreEleccel hatékonyabb én azt preferálom, De általában az Androidon is van telepítve Kodi, csak ott külön kell elindítani és lassabb.

De nyugodtan vedd meg a GT Kinget, a reklemációk miatt csak nem árulnak már hibásat.

Volt egy logout teszt GT Kingről olvasd el.

[ Szerkesztve ]

(#4797) tipcsi72 válasza kenand (#4796) üzenetére


tipcsi72
csendes tag

Erről a magyar oldalról mi a vélemény? Érdemes innen rendelni? Itt rossz termék esetén talán van lehetőség reklamálni.

[link]

Ja és itt néztem még egy gépet. Esetleg alkalmasabb filmnézésre?

[link]

(#4798) kenand válasza tipcsi72 (#4797) üzenetére


kenand
Topikgazda

Ez az oldal csak megveszi helyetted kínából.

Intel Gpu-k nem annyira a vido lejátszásukról híresek, mindenképp többet fogyasztanak ugyan arra, mint egy ARM SOC Nem tudom a linkelt gép Intel CPU/GPU-ja hogy bírja a 4k-t.

(#4799) tipcsi72 válasza kenand (#4798) üzenetére


tipcsi72
csendes tag

Olvastam a logout tesztet.
Na ez fasza. Azt írja, hogy senkinek nem javasolja.

(#4800) blakey válasza tipcsi72 (#4799) üzenetére


blakey
titán

Nem ennyire fekete és fehér a helyzet. Ugyanabból a szállítmányból van nekem is és az enyém hibátlan. Azóta meg sokminden változott. Esélyes, hogy jót kapsz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.