Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) blakey válasza LEON_01 (#4950) üzenetére


blakey
titán

Kodival/MrMC-vel, Infuse-al jók a karakterek. Tehát olyan készüléket kell venni amin ezek az alkalmazások normálisan működnek. Tehát nem kell olyan "húúú de nagy" minőségi cucc csak minőségi alkalmazás. Himedián a Kodi nem túl jó így ott felejtős, ahogyí Zidoon sem jó. CoreELEC képes eszközökön jó a Kodi és a feliratokat hibátlanul kezeli. Nvidia Shielden és Apple TV-n a MrMC is hibátlanul kezeli a feliratokat. Apple TV-n az Infuse is szintén hibátlanul kezeli. Ezeket ismerem és tudom, hogy jól működnek.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4952) LEON_01 válasza blakey (#4951) üzenetére


LEON_01
tag

Köszi.

(#4953) spileraaa


spileraaa
senior tag

Nem nagyon értek a tv boxokhoz

de azon lehet esetleg Facebookot is nézni vagy böngészni?

vagy esetleg ilyen stream oldal http://www.sport365.live/en/home betölteni hogy élőben tudjam nézni a focit amikor az m4 sport nem jön be (mostanában rengeteg mindent letiltanak rajta Erdelyben sok kozvetites nem foghato)

tudnatok parat ajanalani amit konyu kezelni?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#4954) Beni2360 válasza aprokaroka87 (#4949) üzenetére


Beni2360
félisten

Pl az Amlogic topikban állandó téma ezen szolgáltatások megtárgyalása.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4955) LEON_01 válasza blakey (#4951) üzenetére


LEON_01
tag

Hali!

A Minix NEO Z83-4U Mini PC + Linux (ubuntu) jó lehet nekem, vagy a Win 10-es változatok is jók?

[ Szerkesztve ]

(#4956) Somatom válasza LEON_01 (#4955) üzenetére


Somatom
veterán

Atomos kütyüt biztos nem vennék. Ezt még a régi, Vorke V1 -em is legyalázza.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4957) Necronom válasza LEON_01 (#4955) üzenetére


Necronom
senior tag

A Minix elemeletben egy markas cucc, a Linux meg jo, ha ismered
De, ha mar kolteni szeretnel valami jo cuccra neked is inkabb ajanlanek egy sokkal praktikusabb kutyut
Media box + NAS is egyben, Kodi kepes es persze minden mas josaggal bir, amivel egy NAS is
itt meg az altalad irt osszegbe is belefer
Problema es kompromisszum nelkuli holmi szerintem

Somatom
Atomos kütyüt biztos nem vennék. Ezt még a régi, Vorke V1 -em is legyalázza.

Egeszen biztosan legyalazza a Vorke a Minixet, szo se rola, de a kerdes itt a Linuxon volt
Teny, hogy atomos holmikra az Androidot csak reszelni lehet igazan, dehat ma mar mindent reszelnek mindenre, ahogy W10-et ARM-re
Az okes hogy kb semmit sem er, a szerencsetlen orul, ha az oprendszert birja futtatni - es ugye ugyanez van az atomos holmiknal is, de azert egy Linux vigan elevickel egy 8350-en is

A kerdes itt csak az lenne szamomra, hogy a Linux kepes-e igazan medialejatszasra kihegyezodni
Kodi van ra, az okes....

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4958) LEON_01 válasza Somatom (#4956) üzenetére


LEON_01
tag

-

[ Szerkesztve ]

(#4959) LEON_01 válasza Necronom (#4957) üzenetére


LEON_01
tag

Köszi. Akkor gondolom olvastad mi a problémám? Ha ez tényleg tudja azt ami nekem kell akkor jónak tűnik. Még átolvasom pontosan a paramétereit. :R

(#4960) Necronom válasza LEON_01 (#4959) üzenetére


Necronom
senior tag

Azert ajanlottam, mert olvastam igen :)
Innentol tobb postban is irtam mar a holmirol egy keveset, hatha erdekes lehet szamodra is

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4961) blakey válasza LEON_01 (#4959) üzenetére


blakey
titán

A 4K-ra szükséged van?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4962) Somatom válasza Necronom (#4957) üzenetére


Somatom
veterán

A Windows meg én, az három. Meghagytam rajta a gyári Win 10 -et, de csak kipróbáltam. A hardverelemei Linux kompatibilisek. Fő oprendszerként nálam Remix OS (Android 6) fut rajta. Androidos HBOGO -t próbáltam, működik. Trial bootban még egy Puppylinux van telepítve. Csak azért nem ajánlom, mert 1,4 -es HDMI -je van. De, Vorke -ből vannak újabbak is. A Win nélküliek olcsóbbak.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4963) LEON_01 válasza blakey (#4961) üzenetére


LEON_01
tag

Egyelőre nincs, majd ha lesznek hozzá normális tartalmak. Amit a Himedia nyújt tudásban az jó lenne, csak a felirat kezeléssel van problémám.

(#4964) Necronom válasza Somatom (#4962) üzenetére


Necronom
senior tag

FHD-ig jo az 1.4 HDMI
Amugy en egy 8350-es tabletra szeretnek W10 helyet Linuxot vagy valami ertelmesebbet varazsolni, mint az 5.1 droid
Dehat ehhez nekem kicsike a tudasom ....

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4965) Somatom válasza Necronom (#4964) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy tudom, hogy az 1.4 -es HDMI 4K 30fps -ig jó.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4966) Necronom válasza Somatom (#4965) üzenetére


Necronom
senior tag

Fizikailag igen, dehat 4k 30 fps...kis kivannivalot hagy maga utan :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4967) blakey válasza LEON_01 (#4963) üzenetére


blakey
titán

Vegyél egy Nvidia Shield Pro-t. A 4K-hoz már kelleni fog a HDR. Szinte az összes anyag ami 4K-ban jelenik meg UHD Blu-.ray-en az mind HDR (DV, HDR10+, stb).

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4968) milyóp


milyóp
újonc

Kérek egy kis segítséget,
vettem egy Q Plus intelligens TV Box Andrid 9.0
van rajta egy USB 2 és egy USB 3 port a kettőre tettem az egeret így a 3-as elvileg befogható pendrive tartalom lejátszására. Az Istenért nem találom meg a megoldást, hogy tudom lejátszani a rajta lévé média filét (mkv film)
mivel öreg vagyok(72) kérek egy kis érthető iránymutatást...
milyen folyamatok után tudom elérni pendrive tartalmát..
köszönöm szépen

(#4969) Beni2360 válasza milyóp (#4968) üzenetére


Beni2360
félisten

Szia. Végre valaki nálam is idősebb 2 évvel. :C
Itt egy saját videóm HDD-de pen csatolása is ugyan az. És ugyebár kell egy KODI lejátszó a boxra.
Írj priviben ha valami nem smakkol.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4970) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Sziasztok,

Mi manapság a legolcsóbb használható tv box? elsőre ez tetszett meg: [Alfawise A8]

KODI, Netflix, HBO GO futna rajta. Magyar nyelv nem feltétel. :R

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4971) Beni2360 válasza ZS3NI (#4970) üzenetére


Beni2360
félisten

RK chippes boxos felejtős kategória. Amlogic boxot keressél.
Itt olvasgassál főleg az összefoglalót.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4972) *Mukeey* válasza ZS3NI (#4970) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Sztem az itt ajánlott Tanix TX9s, 22$ Gearbesten. Nem hiszem, hogy ennél van olcsóbb és használhatóbb.
[link]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4973) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Update!
Meg is jött a Tanix, böngészőből megy a HorizonGo HD-ban akadásmentesen, HBO Go is.
Nekem ennyi egyenlőre elég, teljesen elégedett vagyok. Nagyon köszi az ajánlást!!! :R

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4974) blakey válasza *Mukeey* (#4973) üzenetére


blakey
titán

Ez a böngészőből való indítás honnan jön? A TV-kin is onnan néznek dolgokat, de az nem arra való, a számítógépek böngészőjének töredékét tudják. Van hozzá app ami 90%, hogy működik azon a boxon is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4975) Ukraan válasza *Mukeey* (#4973) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Én is ilyet rendeltem, remélem nemsokára kézhez kapom...
Megkérdezhetem, hogy az HBO Go, illetve Netflix appokat próbáltad-e esetleg? Én ezekkel tervezem használni majd a box-ot, wifi kapcsolattal.
Köszönöm!

BÚÉK!

(#4976) spileraaa válasza spileraaa (#4953) üzenetére


spileraaa
senior tag

Nem nagyon értek a tv boxokhoz

de azon lehet esetleg Facebookot is nézni vagy böngészni?

tudnatok parat ajanalani amit konyu kezelni?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#4977) kenand válasza Ukraan (#4975) üzenetére


kenand
Topikgazda

CoreElec alatt biztosan megy a netflix és a HBO Go is. a Tanixon.

(#4976) spileraaa

Facebook android app biztosan megy, de én nem használom.

[ Szerkesztve ]

(#4978) Shingen


Shingen
addikt

Hali!
Volt már egy boxom, de tönkre ment. 2/16GB volt.

Most olyan 4/32GB gondolkodok, bár azt mondják felesleges lenne nekem.
A tvm smart része gyenge erre mindig kifagy, így online film nézésre, YT videok nézésére, illetve telepítenék rá torrent klienst, aztán kisebb filmeket 4-5 GB filmeket leszedné nekem reggelre míg alszom.
Külön media softwaret memo kártyára nem tennék bele, én a droidot használnám inkább.
Nagyjából ennyi az igényem.
Szeretnék kérni ajánlatokat melyik boxot vegyem, jó lenne ha EU raktár lenne, ne keljen hónapokat várni....
Köszi

風林火山

(#4979) kenand válasza Shingen (#4978) üzenetére


kenand
Topikgazda

(#4980) Shingen válasza kenand (#4979) üzenetére


Shingen
addikt

spanyolba nincs már de allin nem vagyok regelve GB nincs vmi jó?

風林火山

(#4981) Necronom válasza kenand (#4979) üzenetére


Necronom
senior tag

Az X96 Air nagyon finom kis holmi, viszont a gearbestrol sosem jon meg - gondoltam meg egyszer uccsora raprobalkozok a gearbestre....sose tobbet
November kozepen rendeltem, de semmi....Azota megjott mashonnan a 2 hettel kesobbi rendeles

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4982) kenand válasza Necronom (#4981) üzenetére


kenand
Topikgazda

A Bellink 905x-es nekem is nagyon nehezen jött meg 1 éve, egyébként a Tx9s nekem is úton van pedig akiknek ajánlottam és utánam rendelték már 1 hónapja használják.... szóval mondjuk pechünk van..
Szerencsére van még 4-5 box itthon nem sürgős nekem...
2 éve amikor 15-20 USD-ért árusították ki a 905x-es boxokat 1 hónapos várakozás után törölték a magrendelést, akkor nagyon mérges voltam rájuk én is..

[ Szerkesztve ]

(#4983) kenand válasza Shingen (#4980) üzenetére


kenand
Topikgazda

reg 1 perc, és 4g/64g 39 USd spanyol raktár még 3 db van

De az az ali link még jobb olcsóbb a küldés
Sőt új tagként van új reg kupon

[ Szerkesztve ]

(#4984) Necronom válasza kenand (#4982) üzenetére


Necronom
senior tag

en is csak azert voltam morc, mert nem jott meg karacsonyra (tobb mint 1 honap), ajandek lett volna...
de nekem mar sokadszor nincs szerencsem a gearbesttel....evvan

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4985) kenand válasza Necronom (#4984) üzenetére


kenand
Topikgazda

2 éve a törölt boxok karácsonyi ajándékok lettek volna, így ami megjött azt adtam oda:(, de később volt még akció másból :)

[ Szerkesztve ]

(#4986) Shingen válasza kenand (#4983) üzenetére


Shingen
addikt

reg 1 perc, csak nem akarok bankkártyával fizetni ali pay-sem szórakozni.
PP van csak az meg nem működik allin.

風林火山

(#4987) blakey válasza Shingen (#4986) üzenetére


blakey
titán

Geekbuyingon is megnézheted, nekem 2 nap alatt megérkezett.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4988) *Mukeey* válasza Ukraan (#4975) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Android alatt tudok csak infot adni, azzal használom, nem akarok mókolni semmit.
Horizongo app-ból is megy, netflix előre telepített, simán megy, hbogo app tiltva van, böngészőből megy.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4989) kenand válasza *Mukeey* (#4988) üzenetére


kenand
Topikgazda

HBO GO app nem csak wifiről megy? Hogyhogy tiltva van?
APK arhívről sem tudsz feltenni, valami régebbit?
Feleségem 2 éve egy 905w-s x96-os boxon még mindig LAN kapcsolattal használja, app frissítés le van tiltva.

[ Szerkesztve ]

(#4990) *Mukeey* válasza kenand (#4989) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igazad lehet, lan-ról használom. Minnyá megnézem. Telepíteni engedte az appot, csak hálózat hibát ír.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4991) kenand válasza *Mukeey* (#4990) üzenetére


kenand
Topikgazda

Wifiről menni fog..
De ha archívból felteszel egy régebbit lehet hogy menni fog lanról is. (túl régit persze már nem fog engedni a HBO, de talán méh lesz LAN-os és még elfogadott)

(#4992) *Mukeey* válasza kenand (#4991) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Megy, meg van ilyen opció, hogy a kábel is be lehet dugva.
Eddig amúgy amit playből felraktam minden megy. Pl sport appok (livescore és társai), vlc, email kliensek. Android9 volt rajta alapból.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4993) Ukraan


Ukraan
aktív tag

kenand, *Mukeey*
Mókolni én sem akarom, ha nem muszáj... Wif-ről menne a Netflix, HBO Go, meg a Digi Online, az Android rendszerrel, ami gyárilag rajta van. Remélhetőleg működni fog...
Bár most, hogy egy kicsit több időm volt utána olvasni, lehet egy Xiaomi box sem lett volna rossz választás az Android TV-vel. Meglátjuk, ha megérkezik és beüzemelem a Tannix-ot.

BÚÉK!

(#4994) Luissimo válasza Ukraan (#4993) üzenetére


Luissimo
veterán

a miboxon minden megy, böngésző, NFLX, HBO GO, Digi online, nem rootolt, megy a Horizon go, TV GO, My TV Telenor, KODI, reklámmentes youtube, spotify, Tune in radio, RTL MOST+, stb. beépitett 4k-s ChromeCast, mindez 20 ezerért, mikell még?
párezerért egy 3 portos USB HUB, amin LAN is van, kész.
meg persze egy légegér némelyik tv streaming apphoz.
Csak egy ilyen UHD CC majdnem 20 ezer, ha venni akarsz, a többi csak ajándék...

minden tv antenna függőség nélkül tévézek, filmezek, csak széles net kell akárhol vagyok :)

max egy Beelink GT King, amin ugyanezek mind mennek, és szabadabb a rendszere.
de az nem 20 kHuf, hanem majdnem a duplája.
én szeretem mindkettőt :)

[ Szerkesztve ]

(#4995) *Mukeey* válasza Ukraan (#4993) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Simán menni fog. Órák óta ezen tvzek, teljesen pöpec kis cucc ennyiért ajándék.
@Luissimo én is a mi boxot néztem, de kicsit drágállom, MM-ban 26k volt. Annyival nekem nem ér többet.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4996) Luissimo válasza *Mukeey* (#4995) üzenetére


Luissimo
veterán

a 'gyorsbolt'-ban 21 ezer. (SpeedShop)
Ha neten rendeled, és személyesen átveszed a boltban, azonnal nálad van és akkor 2 héten belül indok nélkül elállhatsz a vásárlástól, van időd nyugodtan kipróbálni, hogy beválik-e...
Ha nem, akkor visszaadod, mondván nem teljesitette az elvárásodat.

(#4997) Shingen válasza blakey (#4987) üzenetére


Shingen
addikt

ott van paypal?

風林火山

(#4998) kenand válasza Shingen (#4997) üzenetére


kenand
Topikgazda

van, olyan mint a gearbest, banggood stb, de az aliplaytől sem kell tartni, ha szélhámos volt az eladó egyből megkeptam a refundot ott is. viszeküldést nem támogat, de paypalnál sem használtam még ki soha sem

[ Szerkesztve ]

(#4999) blakey válasza Shingen (#4997) üzenetére


blakey
titán

Mivel írtad a feltételeket így nem véletlenül ajánlottam. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#5000) #88470784 válasza Shingen (#4997) üzenetére


#88470784
törölt tag

Az aliexpress (alibaba) a világ legnagyobb internetes kereskedelmi cége nagyobb a forgalma, mint az amazon és ebaynek együtt, mindent onnan rendelek, sose volt gondom velük, ha nem jött meg vmi (magyar posta) azonnal visszautalták a pénzem.
Az alipay-t pedig csupán több mint egymilliárdan használják napi szinten (kínában a pénztári fizetések egy jelentős része ezen keresztűl zajlik, telefonnal, nincs is bankkártyájuk).
Szóval nem ma kezdték.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.