Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17000) gidacska


gidacska
csendes tag

Ismét lenne egy amatőr kérdésem. Korábban küzdöttem a hAPac2 wifi gyengeségével. Jelenleg ki van kapcsolva rajta a wifi kábelon egy TP -link router van AP módba használva . Bővül a hálózatom pár kamerával emiatt pár hozzászólással korábban már kérdeztem PoE switch -el kapcsolatban és egy TP-LINK Switch 6x100Mbps (4xPOE+), Fémházas Asztali, TL-SF1006P -re esett a választás. Ez az eszköz elméletileg lehetővé teszi egy MikroTik cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD) használatát is némi fúrással de mégsem kell szétverni a házat az elektromos hálózat miatt. Egy nem teljesen Mikrotik eszközökkel kialakított hálózatban működhet ez az eszköz megfelelően? Elképzelhető, hogy a jelenleg működő TP -link routert ki tudom vele vátani, nagyjából a ház közepére tudnám felszerelni, viszont a switch mindenképpen egy TP- link eszköz marad. Falra tudom felhelyezni a plafonra egyenlőre nem, mennyire lesz hatékony így? :) Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.