Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:05:13

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 (CEPHEUS)
=================================================================
KÉRLEK OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, MIELŐTT KÉRDEZNÉL!!!
=================================================================
Mindenekelőtt szeretném közölni, hogy az itt olvasott ismertetők, leírások, instrukciók a Xiaomi MI 9 készülékre érvényesek (Nem SE, T, Pro, Lite, stb) ugyanis minden variánsra más és más ROM, TWRP, Gcam, stb való amik, nem működnek másik típusokon, esetlegesen azok végleges téglásodásához vezethetnek!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) Enigma1945 válasza B. Tamas (#11450) üzenetére


Enigma1945
őstag

Persze, igazad van bocsi :) Megpróbálom akkor azt, hogy hívogatom őket.
JNSZ Megye, Karcag, Debrecentől 60km

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#11452) B. Tamas válasza Enigma1945 (#11451) üzenetére


B. Tamas
Topikgazda

Így már könnyebb lesz, hátha van olyan fórumtárs, aki látja és tud valamit ajánlani. :DD

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#11453) zacci


zacci
aktív tag

Hi,

Van arra lehetoseg, hogy pl. a messenger uzenet hangokat nemitsam ? pl. este le szeretnem nemitani, de normal telo csengest azt nem! Van erre valami egyszeru megldas, tool stb. ?

koszi!

(#11454) zacci


zacci
aktív tag

Igazabol az lenne a legjobb, ha egy gombnyomasra minden ertesitest le lehetne nemitani, kiveve a telo csorgest.

(#11455) kenand


kenand
veterán

Tudna valaki segíteni?
12.5 van fenn, -és talán ezzel kezdődött a probléma.
Csatolmányokat -gl Gmail, messenger nem tudok közvetlenül megnyitni. És nem is enged csatolni dolgokat
Ha csatolmáynban jön, le kell töltenem majd ES File explorerrel tudom megnyitni csak.
Mintha valami jogosultsági problémák lennének...

[ Szerkesztve ]

(#11456) Laci.M


Laci.M
senior tag

Sziasztok,

Úgy néz ki megadta magát a telefonom. Egyszercsak minden előjel nélkül kikapcsolt a telefon. Többszöri újraindításra sem reagált, bekapcsolt, de legtöbbször a MIUI feliratig sem jutott el. Hardveresen nem kuka teljesen, bootloader, fastboot menü bejön, látja is a telefon. Előbb TWRP-ből megpróbáltam az utolsó stabilt felrakni, de nem jártam sikerrel. Ezek után fastboot módban próbálkoztam Miflash-el, de sajnos ez sem javította meg. A telefon bekapcsol, de a MI logónál tovább nem jut. Megjelenik 3-4 másodpercre majd kikapcsol. Mit tehetnék még? Mi a legjobb módszer ilyenkor?

Van valami spéci ROM ami ilyenkor segít?

Aláírás

(#11457) HawerKing


HawerKing
őstag

Az enyém is mostmár mindenkép cserét kíván, nem azért mert nem szeretem ( amire telót használok még ennyi év után is tökéletes) hanem azért mert leejtettem betonra s hajszál repedések lettek igy meg már nem akarom tartani. S20 Ultrát veszek.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11458) solti


solti
senior tag

Búcsúzom, vettem 3 év után egy s23at. Jó volt a mi9, de az akkumulátor állapota (pedig 2x cseréltettem) és az elavult biztonsági frissítések miatt számomra eljött a váltás ideje.

(#11459) Laci.M


Laci.M
senior tag

Szerencsére már 2 hete megvan az utódja, de meg akarom mindenképp tartani csere telefonnak. Én végül Xiaomi 12-t vettem. Szerencsére a xiaomi.eu már azon is rajta van. Pár nappal előbb költöztem át így ennyi hátrány ért.

Aláírás

(#11460) mizoli válasza Laci.M (#11456) üzenetére


mizoli
addikt

Rossz akkumulátor simán okozhat ilyen problémákat.

(#11461) Enigma1945 válasza mizoli (#11460) üzenetére


Enigma1945
őstag

Igy van, en is erre tippelek!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#11462) Sweet Lou 6 válasza Enigma1945 (#11461) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Valaki le tudná tesztelni, hogy a Firefox böngésző (az mindegy, hogy stable, beta vagy nightly verzió) le tudja-e játszani ezt a videót Mi 9-en?
nálam nem viszi ('Video can't be played because the file is corrupt')

sweetlou6.wordpress.com

(#11463) matcha válasza B. Tamas (#11448) üzenetére


matcha
újonc

Szia. Mik a tapasztalataid az aksival és a pixel experience fogyasztásával?

(#11464) B. Tamas válasza matcha (#11463) üzenetére


B. Tamas
Topikgazda

Az akksi tavaly ősz óta van benne, aktív használat mellett is simán kibír egy napot. Nem bántam meg a cserét.

A PE ROM-ot nagyon megszerettem, először fura volt a MIUI után, de a rengeteg felesleges szemét már abszoút nem hiányzik, a Google saját ökoszisztémájával atomstabil, fagyás sosem volt mióta ezt használom. Annyi, hogy UI-ból a Nova Prime-ot használom nem a sajátját.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#11465) matcha válasza B. Tamas (#11464) üzenetére


matcha
újonc

Köszi szépen, ez jól hangzik. Én még csak 2 hete használom a PE-t, de ezzel érezhetően rosszabb az akku időm. A többi része teljesen rendben van ennek a ROM-nak. Nyilván az aksi előtte sem volt már jó, úgyhogy itt az ideje rendelni egyet. :)

(#11466) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Szerintetek az mitől lehet, hogy megváltoztak az értesítések?

A messenger és a gmal is teljesen máshogy jelez.

Messenger értesítést eddig le lehetett húzni zárképernyőn is, hogy el tudjam olvasni az üzeneteket megnyitás nélkül, most már az is hektikus..

(#11467) zolee-coul


zolee-coul
csendes tag

Sziasztok ,

ma reggel a telefonom kikapcsolt várotlanul.
És nem kapcsol be.
Azt gondoltam nem töltött fel éjjel. ( de felteszem a töltőre és tölti , ki is írja 92 %)
A bekapcsolás után : MI felirat megjelenik... és utána vár egy kicsit és ki is kapcsol.
Töltőre feltettem utána , megjelenik a MI felirat kicsit vár és folyamatosan újra indulgat....
Megpróbáltam a bekapcsoló gomb és a hangerő gombot nyomni , a FASTBOOT menübe belép.
valamint a hangerő fel + bekapcsoló gomb a Main menü ide belép.
Reboot -al is próbálkoztam itt is , de semmi, újra indul többször...

eddig jól működött semmi előjel nem volt semmi hibának.
Valami ötlet a képeket hogy tudnám lementeni róla ??

valahogy el tudnám indítani??

Köszi előre is válaszokat
Zoli

(#11468) BB9000 válasza zolee-coul (#11467) üzenetére


BB9000
senior tag

Akku-csere után megmarad rajta minden és használható lesz. Normális szervizbe vidd be. Ha pesti vagy és normális szervizt keresel, privben keress meg. Tudok ajánlani egyet, ahol az enyémben cserélték az akkut. Gyárit akkut tettek bele !!
Korábban vettem az Emag-ról egy "gyári"-nak mondottat, az 7 hónap után púposodott fel úgy, hogy lenyomta a hátlapot. Onnan inkább nem veszek többet.

[ Szerkesztve ]

(#11469) Atomgeszi válasza zolee-coul (#11467) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Próbáld meg, hogy hangerő fel és le egyszerre. Akkor elvileg a biztonsági módba lép be.

(#11470) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok,
Mióta a Digi a Vodafone hálózatán működik a telefonom roamingol és merül mint a Titanic. Van arra valami gyógymód, hogy ne merüljön ennyire, ritkábban keressen honi hálózatot?
Utolsó Eu ROM van rajta.

S23

(#11471) NoNick válasza alex devil (#11470) üzenetére


NoNick
tag

Szia!
Nekem második kártyaként van benne Digis (mobilnet a másikról megy), roamingol, de az üzemidő nem lett rosszabb, ugyanolyan kaki. :) Global rom, és kézzel kellett beállítani a Vodafone hálózatot.

Engem inkább az zavar, hogy hová lett a kedvenc háttérképem, a mozgó hegyes. Múlt héten egy forró napon 4K videóztam , ettől olyan szinten makkant meg a telefon, hogy újra kellett indítani, és a háttérkép kicserélődött.

(#11472) LilProphet90 válasza zolee-coul (#11467) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Próbáld meg, hogy kiveszed a SIM-kártyát bekapcsolás előtt. Hülyén hangzik, de nekem egyszer bootloopnál ez segített, utána nem jött elő.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#11473) BB9000 válasza alex devil (#11470) üzenetére


BB9000
senior tag

Egy tipikus jelenség: amikor olyan vételkörzetben vagy ahol van 4G, de nem állandó a jelerősség, vagy azért, mert folyamatosan mozog a telefon, vagy simán csak a helyi adottságok miatt /visszaverődő jelek gyakori változása/. Na ilyenkor a teló fel-le kapcsolódik a 4G toronyra, 4G+ esetén kettőre is, akár percenként többtízszer, többszázszor is!!. Na ez a fel-le kapcsolódás zabálja le az akkut.
Ilyenkor a megoldást az jelentheti, ha a preferált hálózattípust az adott SIM kártyára vonatkozóan átállítod "csak 2G" vagy "csak 3G" állásba. Ilyenkor nem fog rákapcsolódni a 4G tornyokra és nem merül az akku olyan gyorsan, cserébe jó lassú lesz a neted és a HD hangról is le kell mondanod.

(#11474) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Melyik most az ajánlott gcam?

(#11475) alex devil válasza BB9000 (#11473) üzenetére


alex devil
senior tag

Csak azóta merül ennyire, mióta roamingolok a Digis kártyával a Vodafone hálózatán.

S23

(#11476) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Akksi cserével kapcsolatban tud-e vki ajánlott terméket ajánlani Aliról (és/vagy társairól)?
Igen, olvastam az összefoglalót, annyira nem győzött meg a "Lehehe".

Köszi a választ.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#11477) NoNick válasza pvt.peter (#11476) üzenetére


NoNick
tag

[link]
Ez a Nohon akksit rendeltem, kb. tavaly februárban lett kicserélve.
BatteryGuru szerint még megvan az eredeti kapacitás, de a kánikulát nem szereti (vagy a telefon kezd elszaródni). Pl. videózásnál simán felmelegszik 40°C körüli hőmérsékletre, és merül, mint a nyeletlen balta.

(#11478) pvt.peter válasza NoNick (#11477) üzenetére


pvt.peter
őstag

Nohonnal sajnos volt már tapasztalatom egy Redmi Note 3 Pro esetében, a csere után ott is gyorsan merült...

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#11479) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Használ valaki olyan üvegfóliát, aminek nincs kivágva az első kameránál, hanem az egész képernyőt befedi?

(#11480) Atomgeszi válasza pvt.peter (#11476) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem Komáromi Attila cserélte, de nem emlékszem a márkára már.

Egyelőre nagyon jó. Ég és föld a régihez képest.

(#11481) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Azt vettem észre, hogy nem nem veszi figyelembe a SIM kártyás adatforgalom számlázási időszak kezdetét.
Tehát pl. bevan állítva adott hónap 15 -re, hogy akkor újul meg az adatelőfizetésem és ennek ellenére adott hónap elsejétől kezdve "nullázza" le az elhasznált forgalmat és kezdi újból...
Elég zavaró, találkozott már vki hasonlóval? Ha igen, mi volt rá a megoldás?

Köszi.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#11482) Atomgeszi válasza pvt.peter (#11481) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Melyik ROM? Nekem legutolsó xiaomi.eu-n rendesen működik.

(#11483) pvt.peter válasza Atomgeszi (#11482) üzenetére


pvt.peter
őstag

Hm, nem jó topikba írtam, Mi 9 Lite -om van.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#11484) skyli


skyli
senior tag

Sziasztok! Hadd osszam meg veletek ezt a romot, mert rettentő gyors és az NFC, Google pay is müködik!
https://drive.google.com/file/d/1pVmRYZ20jEaAwBJTzXNu1SwY-vQk8O3S/view?usp=sharing

Telepítéshez formázni kell az egész adat particiót.

Android 13. Hibamentesnek tűnik! (Talán a Vowifi nem megy, de azt egyelőre amúgy sem tudom tesztelni)

RAM: 6+5GB (ez nem tudom mikori újítás, de tetszik!)

(#11485) Atomgeszi válasza skyli (#11484) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ezt hogy?
Nekem a legutolsó az MIUI 12.6 by xiaomi.eu
21.11.24 Béta.

Melyik készülékről tudta átportolni?
Valami xiaomi.eu vonatkozása van?

Azért Android 11-ről 13-ra lépni elég nagy ugrás. Van valami plusz lépés? Speciális TWRP(mert ugye általában Android főverzióváltásnál TWRP is cserés)?

Kicsit sovány az infó, nehogy valaki belefusson valami hibába telepítés során és tégla lesz. Inkább tisztázzuk a dolgokat. :R

(#11486) skyli válasza Atomgeszi (#11485) üzenetére


skyli
senior tag

MIUI.eu dev romról portolt. Én raktam rá újabb recoveryt is (flasheltem recoveryn belül), de szerintem ez nem szükséges. Vagy igazából nem tudom. Formáztam az adatot, de előtte kikapcsoltam a titkosítást. (DFE)

(#11487) Q válasza skyli (#11486) üzenetére


Q
senior tag

Hogy tudod kikapcsolni a titkosítást? Nekem nincs kilapcsolva így csak OTG/pendrive módszerrel tudok ROM-ot telepíteni. Könnyebb lenne, ha nem kellene ezzel x@rakodnom. Ráadásul nem megy az OTG-m twrp-ből, csak OrangeFox alatt.
Egyébként egy napja nyüstölöm ezt a verziót.
Ami nálam nem jó:
Videók felvétele alatt nagyon melegszik, nincs Super Wallpapers, nem engedett óra widgetet kitenni, de ez megjavult. Lehet valami le volt tiltva.
Ami nekem fontos és biztosan működik:
Két sim, hívások, adatkapcsolatok, wifi.
Nem érzem gyorsabbnak, mint a gyári rom. De nem mértem semmit soha.

(#11488) Márton


Márton
nagyúr

Adott egy új, 4 gigás mediarange pendrive, fat32-re formázva rajta egy videó.
Mi9-re dugva otg kábellel, azt mondja nem támogatott generic usb eszköz. Miért?!
Ugyanez a pendrive egy ősrégi Galaxy S6-on, otg kábellel simán olvasható.
Mi van itt? Rádugtam egy 32gigás, szintén fat32-es pent a Mi9-re, azt meg látja.. :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#11489) NoNick


NoNick
tag

Sziasztok! Hálózatválasztásnál mi az ajánlott beállítás? Az összefoglalótól eltérően van egy halom opció, lásd csatolt kép.
Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy ha sokat kell tornyot váltania, vagy nagyon gyenge térerővel rendkező helyen vagyok-átmegyek, rohamosan merül a telefon.
Pl. Bp-Szob-Bp biciklitúra alatt kb. 60%-ot merül úgy, hogy max. 10 percre veszem elő. A túrakövetés az órámon megy, egyébként mindig minden be van kapcsolva rajta.

(#11490) Black&White válasza NoNick (#11489) üzenetére


Black&White
addikt

GSM/WCDMA/LTE (PRL)

(#11491) NoNick válasza Black&White (#11490) üzenetére


NoNick
tag

Köszi! Eddig jónak tűnik, tesztelem még.

(#11492) psjani


psjani
csendes tag

Helló!
Nekem ez a GSM, WCDMA, LTE opció nincs.
De bármire váltok is át mindig vissza áll erre LTE TD-SCDMA UMTS....
Lehet valahogy rögzíteni a beállított választást?

(#11493) Black&White válasza psjani (#11492) üzenetére


Black&White
addikt

Ez is jó: LTE/UMTS auto PRL
Csak újraindítás után mászik el, nem?

[ Szerkesztve ]

(#11494) psjani válasza Black&White (#11493) üzenetére


psjani
csendes tag

Lehetséges.
Köszi, kipróbálom ezt .

(#11495) B. Tamas válasza psjani (#11492) üzenetére


B. Tamas
Topikgazda

Minden újraindítás után újra át kell állítani, nem lehet véglegesíteni.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#11496) psjani


psjani
csendes tag

Közben kiderült hogy nem csak újra indítás után áll vissza, hanem pár órán belül.
Annyiban gáz hogy az LTE TD-SCDMA UMTS pl smst hiába írok nem küldi el....

(#11497) Toncos


Toncos
tag

Sziasztok!

Látom, pont egy éve kérdezősködtem itt, de még mindig ott tartok, hogy kellene új szoftver a Mi9-re. :B Hátha van még, aki tud segíteni a lentiekben...
- PixelOS-t látom a legjobb opciónak (Pixel Experience-et leállították...), viszont mostanság bajok vannak a Play Integrityvel, Magisk-bűvölések kellenek, én meg 5+ éve nem használtam főzött ROM-ot, nem vagyok képben. Nálam banki appoknak mindenképpen megbízhatóan mennie kell, Google-tárhelyért fizetek, meg Wolt megy Google Payen keresztül. Elérhető ez az állapot?
- Ha azt írják, MIUI 12.5 firmware a javasolt, nekem meg leragadt 12.0.4-en, akkor előtte még MIUI-t is frissítenem kellene?

Előre is köszi a segítséget!

(#11498) Black&White válasza Toncos (#11497) üzenetére


Black&White
addikt

A firmware-eket általában linkelni szokták a letöltések között, és igen még a ROM Flash előtt azt is flashelni kell.
Ez egy kisebb zip fájl, itt valószínűleg megvan, amit keresel.

(#11499) Toncos válasza Black&White (#11498) üzenetére


Toncos
tag

Köszönöm!
Még nem raktam össze felyben a folyamatot (az itt meg a PicelOS-hez leírtakat). Ha sikerül meggyőződnöm, hogy a banki dolgok tuti működnek biztonsággal, akkor belevágok a dologba.

(#11500) _Pepe_


_Pepe_
csendes tag

Sziasztok!

Cseréltem aksit a telóban, ami során egy itthonról beszerezhető DEJI gyártmányúra esett a választásom. (Gyári eredeti akkut nem találtam.)
Sajnos azonban nem teljesítette a cucc a várakozásomat, jóformán fél napot ha kibírt vele a telefon, pedig nem is nagyon használtam.
A fórumot böngészve olvastam, hogy más is cserélt már régebben, és pl a NOHON 4000mAh -es nagyon bevált neki.
Tudtok ajánlani valami tényleg jónak tűnő, el is érhető aksit?
(Vajon az 5500mAh-s Ali-n hirdetett csodákban meg lehet bízni?)

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z370 HD3P, Intel Core i7-8700K, Kingston HyperX Predator 3200Mhz DDR4 (2x8GB), Gigabyte AORUS GeForce® GTX 1060 6G, Antec P280, Zalman ZM770-XT, Samsung SSD 960 EVO NVMe M.2 250GB, 19Tb WD Red, Leadtek PVR3000

(#11501) Black&White válasza _Pepe_ (#11500) üzenetére


Black&White
addikt

Lehehe-t, vagy Nohon-t rendelj Aliról, ezekkel jó tapasztalatok vannak.

(#11502) hzsolee válasza _Pepe_ (#11500) üzenetére


hzsolee
őstag

Még '22 nyarán cseréltem. Nohon-t vettem aliról, mert az előtte vett Lehehe nem vált be. Most ilyen:

Egy próbát megér talán....

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#11503) Black&White válasza hzsolee (#11502) üzenetére


Black&White
addikt

Persze, , kínai akksiknál mindig ott a lehetőség, hogy a véleményes darabok is ugyanúgy eljutnak majd a végfelhasználókig, de a Lehehe nem véletlenül lett ajánlott márka... Rengeteg komment született a témában xda-n, telegramon és pl. én is valós 4000-es akksit kaptam kavicsokért. Pluszban Magisk modul is volt, amivel ki lehetett használni a valós kapacitást.
Grat a Nohonhoz amúgy, jó darab.

(#11504) andoneboy


andoneboy
tag

Sziasztok,

Régóta nem romoltam, még 2020-ba legutóbb. Az alábbi rom van rajta, amit azóta is nagy megelégedettséggel, hiba nélkül használok.
Most lett egy problémám, hogy a Google Pay (Wallet) a rootolás miatt nem enged fizetni NFC-vel (eddig működött), "telefonja nem felel meg a biztonsági követelményeknek". Mi a megoldás erre, hogy tudjam használni? Ha kell, frissítek romot, bár ha nem muszáj, maradnék a jól bevált romon.

Előre is köszönöm a segítséget!

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#11505) Black&White válasza andoneboy (#11504) üzenetére


Black&White
addikt

Próbáld ezzel: [link]

(#11506) andoneboy válasza Black&White (#11505) üzenetére


andoneboy
tag

Köszönöm szépen! Felraktam, egyelőre indításnál nem jön fel az üzenet, de a beállításoknál még ott van. Kipróbálni még nem tudom, de gyanítom, hogy így még nem jó. Más ötlet esetleg? Vagy mit csinálok rosszul?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#11507) Black&White válasza andoneboy (#11506) üzenetére


Black&White
addikt

Google Play Services és Google Play Store-nál adatok törlése, meg egy restart.

(#11508) andoneboy válasza Black&White (#11507) üzenetére


andoneboy
tag

Megcsináltam, el is tűntette a kártyákat. Hozzáadásnál viszont feldobja:

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#11509) Black&White válasza andoneboy (#11508) üzenetére


Black&White
addikt

Sajnos elég régi ROM-on vagy és a Google mostanában elég sűrűn rak blacklist-re bizonyos eszközazonosítókat.
Próbáld ki a legutolsó stabilról (12.5.6) ugyanezt a módszert, talán még jó lesz... :)
Azért előtte ments le mindent.

(#11510) andoneboy válasza Black&White (#11509) üzenetére


andoneboy
tag

Köszönöm, szerencsére épp most lett meg a megoldás. Olvasgattam, és felraktam a Magisket (ez alapján), majd Zygisk és Shamiko Lsposed (ez alapján). Na ez még így nem működött, kell a Play Integrity Fix modul (innen), ezt aktiválva minden adat törlés a google play services, google play, és végül a walletnél (elvileg a sorrend is fontos), ezután egy restart és végre működik.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#11511) Black&White válasza andoneboy (#11510) üzenetére


Black&White
addikt

Grat!
Magiskkal és a kapcsolódó modulokkal naprakésznek kell lenni, szóval az a plasztik kártya legyen nálad.
Illetve van itt pH-n is egy elég jól pörgő, színvonalas topicja.

(#11512) andoneboy válasza Black&White (#11511) üzenetére


andoneboy
tag

Köszönöm a tippet! :)

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#11513) pvt.peter válasza Black&White (#11511) üzenetére


pvt.peter
őstag

Egész konkrétan ez a topik foglalkozik az ilyen típusú dolgokkal, ha esetleg vki keresné
Magisk

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.