Hirdetés
- laskr99: DFI és DFI Lanparty gyűjteményem
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- GoodSpeed: Keychron V6 Max (HU) Mechanikus vezetéknélküli billentyűzet (Bluetooth, RF, USB)
-
LOGOUT
Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Statikus
senior tag
válasz
ekkold #14350 üzenetére
Hát nem csak berohantam az üzletbe és levettem a polcról a legolcsóbbat...
Papír szerint többet tud, mint amit produkál.
Hányszor kell még leírnom, hogy egy bejövő port van és egy másik porton van egy pc, új konfig, semmi extra és mégsem tud fele annyit sem, mint ami belemegy, mindezt 70% proci mellett.
Ez talán nem nagy igény, ennyit egy 5000 Ft-os bármi tud kezelni, itt valami hiba van, vagy fizikai - csere - , vagy konfig - amit tudatlanságom miatt nem tudok kezelni.
Megnéztem több konfig videot, olvastam számtalan konfig cikket, fórumot, egy alap konfig, amiben pár interface, bridge, dhcp van azért még megy nekem is, és mint látszik sikerült is életre keltenem, de valami nem oké, mert valamiért csak a bejövő sávszél kevesebb, mint 40%-a megy át a routeren.Na, akkor most megköszönöm az összes értelmetlen hozzászólást és okos tanácsot, ha valaki tud segíteni, találkozott már hasonlóval, ugyanilyen eszköze van de hibátlanul hasít, vagy bármi érdemi infóval tud szolgálni, azt szívesen fogadom.
Kaptam több hasznos infót, segítséget, köszönöm is, de ne kelljen már leírnom minden csak az utolsó két kommentet olvasónak az előzmény 50 kommentet.
Új hozzászólás Aktív témák
- BMW gyári alufelni, téli gumival
- Eladó LG OLED G4 55" 3 ÉV GARANCIA
- iPad Air 5th gen (2022) 11" Blue M1 Wi Fi + Cellular, ESR Rebound Hybrid Case 360 tok
- AKCIÓ!!! Új Sonos Ace - letisztult, vezetéknélküli fejhallgató Dolby Atmos hangzással, 30 óra aksi
- ÚJ iPhone 16 Pro Max 256GB Black Titanium (1 év Apple Care+)
- Keresek Zebra TC20 TC21 vagy valamilyen hasonló kaliberű 1D és 2D vonalkódok olvasására alkalmas pda
- Független & karcmentes Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6GB RAM / 128GB / Onyx Grey
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3337, 94% Akkumulátor
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! Ryzen 7 3700X / RTX 2070 Super / 32GB DDR4
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3750, 96% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő