Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128801) Redplee válasza Cs1csó (#128800) üzenetére


Redplee
senior tag

A ft erosebb mint a karacsonyi idoszakban... Psu arak dollarban is kicsit nottek... pcpartpickeren lathato szinte minden csokkent: memoria,vga,cpu... psu meg enyhen emelkedett valamiert.

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#128802) Paxker315 válasza tatu9 (#128799) üzenetére


Paxker315
addikt

ha belefér, hogy túlméretezel: a Riotoro Enigma nem tűnik rossz vételnek. Csak Aqua nem adja meg a teljes gyártói garit, mindössze öt évet. [link]

A corsair TX550M kicsit szerényebb, félmoduláris, de megbízható, hét év gyártói garanciával: [link]

Sajnos a Leadex Gold is drágult :( [link]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#128803) tomsolo válasza Paxker315 (#128802) üzenetére


tomsolo
őstag

440 Ftal többért az árukháza már megadja

Bár ez annyira ne legyen visszatartó erő az aquatól se, mert ki tudja 10 múlva lesz-e még ez a márka? :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#128804) fape


fape
senior tag

Segítséget szeretnék kérni. Nas-t építés tűztem ki aktuális projektnek. Már kb összeválogattam a hardver elemeket:
- alaplap: ASROCK H370M-ITX/ac
- cpu: INTEL Pentium Gold G5420T (35W a tdp de valszeg vissza lesz vége 25W-re)
- ház: FRACTAL DESIGN Node 304 (2db 9,2cm venti és egy 14cm venti)
- hdd: WD Red 4TB, most még csak 3 db, de idővel lehet majd 6db lesz
- ram: CRUCIAL 8GB DDR4
- hűtő: ARCTIC COOLING Alpine 12 - Passive
- pendrive: SanDisk Ultra Fit USB 3.1 32gb (freenas miatt)

Ehhez a setuphoz tudnátok ajánlani olyan tápot ami:
- halk (akár passzív, akár fél passzív, a ház kialakítása olyan, hogy alulról "szív" a táp és oldalt fúj, így nem vesz részt a belső hűtésben táp venti, cserébe a belső sem a tápéban)
- fél-moduláris, moduláris (nem lesz vga benne, szal elvileg bármi elfér)
- bírja a 7x24-s terhelést
- nem villog, mint egy karácsonyfa és esetleg fekete :D

Előre is köszi segítséget. :R

ui.: a többi hardverre is szívesen fogadok vélemény, hátha nagyon félre ment valamit :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#128805) Piftuka válasza ÁdiBá (#128785) üzenetére


Piftuka
veterán

Jól, értem, hogy az egyik üzletben a 750-es X év jótállással vásárolható meg, miközben a 850-es 5.000 forinttal drágább, és 60 hónap jótállás van rá?

(Megjegyzem, úgy tudom, ezekre 10 év a gyári jótállás... Melyik üzletben nézte ezeket ki magának?)

"Aquila non captat muscas."

(#128806) Piftuka válasza Redplee (#128790) üzenetére


Piftuka
veterán

Ezt csak az FSP "fura urai" tudnák megmondani.

Ahogyan Chaser is írta fentebb, a "belbecs" tekintetében elméletben mindenben jobb egy kicsit, ráadásul még kevésbé is kell melegednie...

Érthetetlen, hogy miért raktak bele egy jobban pörgő/hangosabb ventit!?

"Aquila non captat muscas."

(#128808) Piftuka válasza dugo_ (#128792) üzenetére


Piftuka
veterán

Na jó... de hagyjuk az ilyen extremitásokat, amikor a gyártó szándékosan egy "turbó" ventit rak a tápegységbe, ami aztán pörög, mint a motolla...

Persze, hogy még csak fel sem melegszik az eszköz, és az általa kibocsátott levegő. Nyilván jelentősen túlméretezték a hűtést.

A kézmeleg levegővel egyébként semmi probléma nincsen. Az alkatrészeknek a tartós, annál jóval magasabb hőmérséklet árthat hosszú távon...

"Aquila non captat muscas."

(#128809) Piftuka válasza csababarca (#128793) üzenetére


Piftuka
veterán

Szerintem jól tetted. :R Már én is bánom, hogy nem rendeltem meg akkor az Alza-ról ezt a tápegységet a többi alkatrésszel együtt.

"Aquila non captat muscas."

(#128810) Piftuka válasza fape (#128804) üzenetére


Piftuka
veterán

Nekem csak annyi észrevételem van, hogy ha tényleg folyamatos üzem alatt áll majd a gép, akkor a WD Purple merevlemez talán praktikusabb volna. Azt ugyanis éppen ilyen feladatra tervezték.

Abban a pici házba pedig egy rövid, SFX-es tápegység praktikusabb. ;) A kérdés, hogy mennyit tudsz, és mennyit vagy hajlandó költeni a célra.

"Aquila non captat muscas."

(#128811) Piftuka válasza snipy (#128781) üzenetére


Piftuka
veterán

No, vettem egy multimétert, és leteszteltem a "szupervirágot"...

Íme az eredmény:



Mi a véleményetek?

- Szerintetek is nagyon gáz az eredmény ettől a tápegységtől?

(Egyébként a ventilátora is fixen pörög... akár "Auto", akár "Eco" módban van, pedig 30, illetve 40%-os terhelésig meg sem mozdulhatna.)

"Aquila non captat muscas."

(#128812) zolee0307


zolee0307
őstag

Sziasztok!

Új gépet rakok össze (ryzen 5 3600, rx590), a kinézett táp egy super flower leadex platinum 550w.

Ebben az árban mely tápok még azok, amelyek jó alternatívák lehetnek a super flower helyett?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#128814) fape válasza Piftuka (#128810) üzenetére


fape
senior tag

Köszi, ha jó értelmeztem a WD ajánlását akkor a purple első sorban 7/24 írás van optimalizálva. Nekem meg inkább jellemzően olvasás lesz, amire meg red széria az ajánlott. De utánna nézek jobban.
Mivel a hdd-ék adják az összeg nagy részét és inkább 4-5 évre tervezek, azért 5-10e nem oszt vagy soroz már tápnál, de azért ne legyen über drága, max 30-35e. Elvileg egy mezi ATX táp is bőven befér.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#128815) zolee0307 válasza #32839680 (#128813) üzenetére


zolee0307
őstag

Csak úgy vagyok vele, hogy most megalapozok egy x570-es lappal, így pár év múlva több lehetőség lenne az upgrade -re olcsóbban (pci-e 4, nagyobb proci, plusz ram). Meg jól jön a két m.2 csati.

Tudom, hogy drágábbak, de most most ezt a plusz 20-30 k-t ki tudom gazdálkodni.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#128816) rasotamas válasza Piftuka (#128811) üzenetére


rasotamas
veterán

Szerinted a ránézésre 1560Ft+áfa értékű multimétered milyen pontossági osztályt képvisel?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#128817) tomsolo válasza zolee0307 (#128812) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem egyik x570 lap se lett szimpatikus - az összesen meg fog dögleni előbb utóbb a kis venti hamar - , így inkább maradtam az x470 mellett

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#128818) arcitec válasza Piftuka (#128811) üzenetére


arcitec
addikt

Szerinted és szerintetek akkor ez szar? Kéretik véleményezni: [kép]
Piftuka : Szerintem jó az.
Példának okán a 220V sem 220 hanem 220-230-235 az 1,5V -os elem is 1,7 az autó akku is
12 voltos és a kapocs feszültség feltöltött állapotba vagy 13V körüli,terhelés hatására csökken, azért több kicsivel.
Szerintem túl sokat foglalkozol vele, már már mondhatni belekavarodsz. Engedd el, ha működik. Igaz én is ellenőrzöm az új gépet és úgy tűnik minden ok.Szerintem már agyon van hűtve. Véleményem szerint - ez nem bántás - ,ott hibáztál kicsit,hogy nem rakattad össze.
Gondolj csak bele , nálad az összeszereléssel indult be a "fodrozódás". A tanulópénz ezzel jár.
Megfizetted az időddel és ideggel. Nézd meg a csatolt fotót az dettó annyi mint nálad ez nálam a "szoftveres" kijelzéssel,de bizton hardver adja az értéket,mi más is.
Ezt töltsed le, a csavar menetemelkedést is kiírja ami a gépedben van: [link]
U.I:Szerintem is jó az a műszer nekem is hasonló van ,csak kicsit régebbi, de otthoni használatra perfekt.

[ Szerkesztve ]

(#128819) Piftuka válasza rasotamas (#128816) üzenetére


Piftuka
veterán

Ezt a stílust velem szemben légy szíves hagyagold, ha kérhetem tisztelettel!

(Egyébként 4.600 forintba került, és teljesen pontos. Mit vettem volna... egy 80.000-es ipari mérőt? Hagyjuk... :U )

Egyébként első sorban Syberia, Chaser, Paxker315 és Csicso82 fórumtársaknak szegeztem a kérdést, mert ők segítettek eddig, és javasolták a multiméteres mérést is.

"Aquila non captat muscas."

(#128820) dugo_ válasza arcitec (#128818) üzenetére


dugo_
veterán

Az ATX szabvány ±5%-ot enged meg a 12V-os ágon, így 11,4-12,6V közötti érték normális.

(#128821) tatu9 válasza Paxker315 (#128802) üzenetére


tatu9
tag

Köszi a tippeket, nem baj, ha nagyobb a táp, az rx 580 szeret enni. :D
Ahogy nézem ezek közül kettő tud passzív üzemet is, az meg nekem csak hab a tortán.
A konzolvilágnál 10 év a gari a Riotoro Enigma-ra,nem is vészesen kerül többe.

[ Szerkesztve ]

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#128822) Piftuka válasza arcitec (#128818) üzenetére


Piftuka
veterán

Köszönöm a véleményedet!

Ami a kérdésedet illeti... szerintem nem jó. Persze a kérdés, hogy milyen tápegységed van, és hogy mennyire pontos adatokat mutat a szoftveres mérés. A 12 Volt-os ág értékei nem jók. (És a 3.3 Volt-os ág még kevésbé "fényes".)

Ami a gépösszerakást illeti... utólag már én is így látom. Ha még ebben az életben vennék asztali számítógépet egyszer, azt készen fogom megvenni valamelyik üzletből. Az időt, és a nyugalmat ugyanis nem lehet pénzben mérni.

(Mérésre én az AIDA szoftvert használom. Megvásároltam, eredeti. Az nagyon sokoldalú diagnosztikai, illetve információs program.)

Szerk.: És ahogyan írtam, a tápegységem ventilátora is folyamatosan üzemel. Ez már önmagában egy hiba.

Ahogyan az is, hogy "ECO" módba kapcsolva nem alszik ki a LED világítása.

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#128823) Piftuka válasza dugo_ (#128820) üzenetére


Piftuka
veterán

Egy (nem is) kicsit leegyszerűsíted a témát. :N

Az 5%-os limitet azért határozták meg, mert máskülönben nem lehetne eladni a "belépő" szintű, és középkategóriás tápegységeket.

A több száz dolláros, prémium tápegységek esetében viszont a néhány százados eltérésnél nagyobb már sokkal kisebb eltérések számítanak elfogadhatónak.

"Aquila non captat muscas."

(#128824) rasotamas válasza Piftuka (#128819) üzenetére


rasotamas
veterán

Értékűt mondtam, nem árút ;)
Nem kell 80 ezres dmm, hanem össze kell nézni egy olyannal (lehetőleg kalibrálttal), ha Gödöllő környékén jársz megteszem neked melóhelyen.
Lehet hogy 5% sok de ez csak 2.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#128825) tomsolo válasza Piftuka (#128822) üzenetére


tomsolo
őstag

> a tápegységem ventilátora is folyamatosan üzemel. Ez már önmagában egy hiba.

3 lehetőség van:

1, szar az ECO kapcsoló
2, szar a termisztor benne
3, nem szar a termisztor , hanem vmi melegszik benne vagy melegíti a tápot

a mért érték egyébként teljesen rendben van a tomshardwaren is kb hasonlót mértek a tesztjén

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#128826) Drone86


Drone86
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni a tápegység választásában, OC kizárva.
1.: Mennyit szánnál rá?
● kb 20.000Ft
2.: Milyen gépre kötnéd(az adatlapodra is hivatkozhatsz)?
● Ryzen 5 3600, MSI B450, 4x4gb RAM, R9 380, 1x m.2 ssd,

Előre is köszönöm! :)

(#128827) zolee0307 válasza tomsolo (#128817) üzenetére


zolee0307
őstag

Nem tudom, régen is voltak ilyen ventis lapok, azokkal sem volt gond. Gondoltam én is x470-es lapra, de a b450-től nem sok mindenben tud többet, az x570 talán időtállóbb.

A kérdésemre valaki? [link]

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#128828) Svidii válasza Svidii (#128719) üzenetére


Svidii
csendes tag

Sziasztok,
az előző irományom melyik részére és miért nem válaszol senki? Legalább annyit írhatna valaki, hogy teljesen őrület az összes kérdésem, húzzak magamra kényszerzubbonyt... :U

(#128829) arcitec válasza zolee0307 (#128812) üzenetére


arcitec
addikt

Vannak itt úgymond szakértők,de ennyiért ekkora méretű(w) tápot nem vennék.Amit jómagam vásároltam arra is azt írták drága. : [link] 5 év gari. Nálam totál csendes. A + 4 ház venti hangosabb ,de nem is érdekel,mert ellenben nem igazán BÍR melegedni semmi.
Ahonnan beszereztem az alkatrészeket - célszerű az ottaniakat is megkérdezni , ha lehet és persze azt is mérlegelni - azt mondták ismertebb,nevesebb gyártól 80 gold + . Innentől nagyon mellélőni nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#128830) syberia válasza Svidii (#128828) üzenetére


syberia
veterán

Egy picit megszédültem az ominózus hozzászólást olvasva, ezért inkább maradjunk a téma összefoglalóban található kérdések megválaszolásánál.

(#128812) zolee0307: Corsair RM650 80+ Gold, félpasszív, teljesen moduláris
FSP Raider II 550W 80+ Silver lehet olcsó alternatíva, fix kábelekkel.

(#128822) Piftuka: Ha nem jó a félpasszív mód kapcsolója, vidd vissza a boltba.

(#128826) Drone86: Seasonic Focus Plus 450 Gold fél-moduláris, halk hűtés

(#128823): Téves. Az Intel szabványában ilyen meghatározás nem szerepel.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#128831) arcitec válasza Piftuka (#128822) üzenetére


arcitec
addikt

Apropó, nem akarnám nagyon feszegetni a témát, de TE miből merítesz ezen véleményeidhez, mert dugo_ ATX szabványra hivatkozott, nem légből kapottan. Kérlek indokold állításaid.Csak így lenne értelme a leírtaknak és persze ez nem kötözködés. ;)
[A gép tápláló ereje] :K

(#128832) zolee0307 válasza arcitec (#128829) üzenetére


zolee0307
őstag

Annó volt fsp tápom, meg voltam elégedve vele. Megnézem amit linkeltél. Köszi!

Syberia: Köszönöm, a corsairt megnézem, mindenképp moduláris szeretnék.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#128833) Harcsai


Harcsai
senior tag

Sziasztok.
Asus rx580 dual mellé kellene táp. A lehető legolcsóbb, de megbízható kellene. Légyszi segítsetek ki.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#128834) syberia válasza zolee0307 (#128832) üzenetére


syberia
veterán

Ugyanez a Corsair viszi a saját konfigurációmat, nagyon jó a hatásfoka, erről a digitális fogyasztásmérőm is hitelesen tanúskodik, semmi elektromos zajt nem produkál.

(#128833) Harcsai: Ha nem tuningolt FX mellé keresel, akkor ezt a tápegységet ajánlom. Halk hűtés, modern belső, jó hatásfokkal.

Ha ez is drága lenne, akkor még ott a GPC-500S, de ez hagyományos felépítésű, minden téren gyengébb az FSP-től, bár megbízható típus ez is.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#128835) Chaser válasza Piftuka (#128811) üzenetére


Chaser
titán

láttam már jobbat is, de ha valós az érték elfogadható
ezt milyen állapotnál mérted? más idle, közép és full loadon általában, az egy fontos tulajdonsága a tápoknak, h változik terhelés hatására a feszültség
ha eco mód nem megy, akkor biztos defekt van, mért nem vitted vissza ezt a csodát ha ennyire nyűgös?

Harcsai
evga 450 bt-t használtam 590 és zen 2700 mellett, megoldotta kényelmesen még defaulton is, 14e ft kürül van, de ha polaris mindenképp érdemes alulfeszelni, egyrészt nem fog annyit zabálni, másrészt jóval kisebb lesz a hőtermelés és vele együtt a hűtés hangja is
nem a legmodernebb táp, kábelezése viszont rendkívül minőségi, csatik vannak rajta tisztességesen, átlagos gépben hangja sem lesz nagy
pár ezerrel drágábban fsp hexa 85+ lehet érdekes, a 450-es 16e ft körül van 5 év garral, lehet azzal jobban jársz, de személyes tapasztalatom még nincs vele

szerk:
ránéztem, úgy látom 5 év gart nem szeretik rá megadni, ed ami enyhén szólvan nem kedvenc boltom megadja, de ott drágább is, 18e ft, vagy pcx 17,5e

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128836) BViktor8


BViktor8
csendes tag

Sziasztok!

Az előző tápomnak szervizbe kell mennie, és addig a helyére szeretnék egy újat ami akkor már ki is váltaná utána.

1.: Mennyit szánnál rá?
~ 25-30.000 Ft között
2.: Milyen gépre kötnéd(az adatlapodra is hivatkozhatsz)?
I5-4440, Gigabyte B85M-D3H, Gigabyte GTX 950, 1 db 2,5" SSD és 1 db HDD
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
Ha belefér az árba, akkor jó lenne ha teljesen moduláris lenne.

Előre is köszi! :R

(#128837) syberia válasza BViktor8 (#128836) üzenetére


syberia
veterán

BitFenix Whisper M 450W Gold teljesen moduláris, nagyon halk

https://howbad.info/

(#128838) BViktor8 válasza syberia (#128837) üzenetére


BViktor8
csendes tag

Köszi! És esetleg ha később fejleszteni szeretném a gépet egy R5 3600+GTX 1660S/ RTX 2060 kombinációra arra mit ajánlanál?

[ Szerkesztve ]

(#128839) Slyer


Slyer
senior tag

Sziasztok!

Egy XFX TS430 tápom, ti ajánlottátok, tökre meg is vagyok vele elégedve.

Jelenleg egy i5 4690 / GTX 960 4Gb gombót használok, 1 SSD-vel, 1 HDD-vel, és 24Gb RAM-mal.

Kis upgrade lesz most, egy i7 4771-re, és új VGA-t is szeretnék, de az még képlékeny, az lenne a választás, ami pont lenne jó áron. A kérdésem az lenne, hogy a felsoroltak közül, mik azok amiket még elbírna a táp?

GTX 970 / 980 / 1060 / 1070 / RX 580 8Gb

Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :R

(#128840) dugo_ válasza BViktor8 (#128838) üzenetére


dugo_
veterán

Ugyanannyit fogyaszt a mostani konfig is, mint ez a jövőbeli, nem kell más.

(#128841) syberia válasza BViktor8 (#128838) üzenetére


syberia
veterán

Igen, ezekhez a kártyákhoz mindenképpen elegendő lesz 450 watt.

Slyer: GTX 970, 1060-1070 mehet bátran, az utóbbi kettőt javasolnám.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#128842) Paxker315 válasza BViktor8 (#128838) üzenetére


Paxker315
addikt

RTX2060Su még OC-zett 9900k mellett is ~333wattot kér játék alatt. Ha meg alulfeszelsz, simán kevesebbet.

450w elég egy 2060Su-RX5700 alá. :) Főleg 3600-val, ami ~80 wattot kér, ellentétben pl. a 190+ wattba belenyaló 2700x-szel pl.

manuálisan is kiszámolhatod: 190wattnak veheted a 2060 Supert ( [link] ) és úgy 80-nak a 3600-át [link] , alaplapra-ventikre-meghajtókra hagyjunk ~50-et. 190+50+80-->320watt elméleti maximális terheléskor (Furmark, AIDA FPU egyszerre pl.).

1660Ti-1660Su mellett számolni is felesleges, azok egy normális négyszázassal elmennek. :R Aztán jön nemsoká az Invidia is hét nanón, fele akkora fogyasztást ígérnek a ződek, mint a mostani generációnál van...

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#128843) BViktor8


BViktor8
csendes tag

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :R

(#128844) Slyer válasza syberia (#128841) üzenetére


Slyer
senior tag

megmondom őszintén, hogy leginkább a 1060 / RX 580 az ami ár/érték arányban megfelelő lenne nekem. Az 580-at nem bírná már el a táp, és necces lenne?

(#128845) syberia válasza Slyer (#128844) üzenetére


syberia
veterán

Szerintem azt is elbírná, ha csak 1 db tápcsatlakozót kér az RX 580.
RX 580 Nitro+ esetében már neccesebb a helyzet, azon 8+6 a pci-e figyel.

Ezeket a kártyákat érdemes optimalizált beállításokon használni, jelentős fogyasztáscsökkenést lehet elérni, érezhető teljesítményveszteség nélkül. A Polaris topikban csomó hasznos leírás van a témában.

Paxker315: Tényleg jól fogyaszt a "kis" RX 5700, úgy emlékeztem éhesebb...

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#128846) Black-core


Black-core
aktív tag

Sziasztok! :R
Azt szeretném kérdezni, hogy ti milyen tápot ajánlanátok egy :
R7 2700x és egy 1660 ti kombonak 16 gb rammal 1db hdd vel 1 ssd vel ? :R

(#128847) Harcsai válasza syberia (#128834) üzenetére


Harcsai
senior tag

Köszönöm!!!

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#128848) Slyer válasza syberia (#128845) üzenetére


Slyer
senior tag

rendben, köszönöm szépen, mérlegelek!

Köszönöm! :R

(#128849) Cs1csó válasza Black-core (#128846) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, nem írtál költségkeretet és hogy legyen e moduláris, de ettől még lehet ajánlani, mivel ez a konfig nem fogyaszt valami sokat kb. 200W ezért egy 400-450W-os táp elegendő:
[link] [link] [link] [link] [link]

(#128850) Chaser válasza syberia (#128845) üzenetére


Chaser
titán

590 nitron is, mégis ugyanúgy ment 1x8 pinnel defaulton is

Slyer
ha ki van centizve a dolog vegyél alzáról 570 itx pulse zafír kártyát, a 4gb-os 43e ft, ami bundle jár mellé még el lehet sütni 6-8e ft-ért most is, ára annak már sokat nem fog lemenni, később meg tudsz venni "komolyabbat", hangja is jó, étvágya is alulfeszelve, 8gb-os 10e-rel drágább

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.