Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129851) Cs1csó válasza Chaser (#129850) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt én sem értem: van egy cég ami gyárt egy terméket amire vállal 10 év garanciát, amikor eljut egy kiskereskedésbe az miért nem adja meg rá a 10 év garanciát hiszen (gondolom én) ha bejön a hibás termék a boltba nekik nincs kapacitásuk se joguk szétszedni stb. tehát egyből irány a szerviz? Valaki elmagyarázhatná, vagy ez szürkeimport, de akkor nem lenne rá semennyi gari.

(#129852) Chaser válasza Mankó (#129848) üzenetére


Chaser
titán

400w is elég oda ha nem akarod szétcsapni a 9600-ot, 1060 mellé nem is lenne értelme
kb csak az áruk házánál láttam h megadják az 5 év gart a pp 11 400w-ra, 20e ft náluk, és sokkal inkább 400w gold mint 600w bronz

szerk:
pont a 400-asnál van egy ák-s vélemény, ami lehet vga függvénye, azt nem közölte az illető, de azért idézem:
"Coil whine-os, mint a p*csa. Alapból is ciceregnek a tekercsek, nem csak terhelve. Így hiába halk a venti. Már nem akartam ezért visszaküldeni és elállni tőle, mivel lábnál van a gép, így nem hallok belőle semmit, csak ha odahajolok. De ha az asztalon lenne, monitor mellett, lehet nem bírnám elviselni."
aranyos ( :

csicso82
a bolt nem szed szét semmit, küldi a nagykernek/gyártónak, nem feltétlen szürke, csak olyan forrsából vette aki nem a gyártó közvetlen partnere, és tojik a gyári garra - amit nem tehetne meg, kb a gyártót járatja le vele -, amikor 1 évet ad a bolt az már esélyesebb szürkére, mivel annyit mindenképp adniuk kell, akkor is ha az utcán találták a csomagot
ez onnantól érdekes ufóéknál maradva, egyik corsairre megadják a gyári gart, másikra meg nem - többi boltot meg hagyjuk, alig találtam bq! pp-re boltot ahol az 5 évet megadnák -

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#129853) lacoka


lacoka
csendes tag

Sziasztok!
PC-met új alaplappal szeretném "felfrissíteni", de nem vagyok benne biztos, hogy a PSU-m megfelelő hozzá (csatlakozások tekintetében). Ebben kérném véleményeteket.
PSU: Arctic Cooling Fusion 550W (specifikációiról képet mellékeltem) - csatlakozói:
- MB 20+4 PIN
- MB 4 PIN 12V for CPU
- Case Fans x 1
- 6+2 Pin PCIe x 1
- 6 Pin Pcie x 1
- S-ATA x 1
- Peripheral x 3
- Floppy x 1

Az alaplap leírásában ezek szerepelnek:
- 24 PIN EATX power connector x 1
- 8 PIN ATX 12V power connector x 1
- 4 PIN ATX 12V power connector x 1
(Specs: https://www.asus.com/Motherboards/ROG-Strix-X570-E-Gaming/specifications/ )

A PSU-ról bővebben:

[ Szerkesztve ]

(#129854) Mankó válasza Chaser (#129850) üzenetére


Mankó
veterán

Vissza olvasgattam a Chieftec Smartról, arra jutottam, hogy nagyon gyorsan le kell azt cserélni.
A kínai kondi nem hangzik jól, azt inkább hanyagolnám.
Ajánljatok akkor megbízható, csendes 500w-os (400w gold is jó lehet) moduláris tápot nekem! Harisnyázott, lapos kábelek is jók lennének. 25-30 fölé semmiképp nem szeretnék menni.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#129855) Chaser válasza Mankó (#129854) üzenetére


Chaser
titán

bq-tól ezt felejtsd el, ami full japán kondis az a straight power
ami jó vétel alzánál a 450-es focus gold, fél modu, tehát atx kanócok fixek - de azokat úgyis bekötöd - 5 év gar, 20,8e ft
enyémnek kerregett a ventije, egyébként halk lett volna, de ez ki kell fogni, bármivel bele lehet nyúlni, legfeljebb visszaküldöd ahogy én is
ami elvileg nagyon halk a bitfenix formula, de az nem modu, a modu verziós whysper pedig hangosabb nála ahogy tesztekből látom
riotoro enigmát ha tudsz lőni olyan helyről ahol megadják a 10 év gart az is jó vétel, de ott a legkisebb 650w, viszont 30e alatt, seasonic focus belső teljesen, csak név és szín más, az több mint 200w-ig teljesen passzív

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#129856) Mankó válasza Chaser (#129855) üzenetére


Mankó
veterán

A Strait Power-es BQ drága, a 450 focus gold tetszene, de több értékelésben is azt írják, hogy sípol vele a vga, plusz a védőgyűrű hiánya tényleg nagy érvágás.
A nem rég linkelt NZXT E500 esetleg? esetleg más alternatíva? FSP modulárisai felejtősek ilyen téren?
Fél moduláris is ok.

[ Szerkesztve ]

(#129857) csababarca válasza Mankó (#129856) üzenetére


csababarca
őstag

Nekem 450es focus van, és abszolút hangtalan, megszűnt a coil whine is szerencsére (korábbi chieftec tápnál nagyon zavaró volt).
Persze lehet egy erősebb vga-nál jelentkezne nála, de az rx570el teljesen jóban van.

Lehet csak szerencsém volt és kifogtam.

NZXTvel szemeztem de amikor aktuálissá vált felugrott mindenhol egy 10est az ára, ahol nem ott meg egy év garival adták (ipon). Pedig kipróbáltam volna.
Most normalizálódott a helyzet és a régi árán van több helyen 5-10 éves garival.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#129858) arcitec válasza Cs1csó (#129851) üzenetére


arcitec
addikt

Igen erre én is kíváncsi lennék. Ellenben ha "szürkén" érkezik ki tudja honnan pottyant le, akkor megéri a rizikó az eladónak, ha garis lesz saját kontóra cserélni. Pl klímákat hallottam és persze egyebeket is - régebben - , hogy úgy jön rá a gari, hogy megvesz x darabot és kap +y darabot a garanciára és kész az üzlet.

[ Szerkesztve ]

(#129859) Paxker315 válasza Mankó (#129856) üzenetére


Paxker315
addikt

Super Flower Leadex gold 550
Corsair TX550M
Enermax Revolution xtii 550
Bitfenix Whisper M 450
NZXT E500.

mind jó. A pure power 11/System power9 parostol mindenképp jobbak.amúgy 450w elég, de, mióta jó 10%ot drágult a Whisper, azóta nincs értelmes áron 450w moduláris egység. :(

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#129860) Chaser válasza Mankó (#129856) üzenetére


Chaser
titán

a védőgyűrűset sztem én írtam ( : és tényleg elég "izé", ne rettentsen el, 60e-s tápnál is olvashatsz csúnyákat
ha gond van elállás, ufóéknál kérdés nélkül kezedbe nyomják helyszínen a pénzt, vagy futár elviszi és visszautalják a pénzt, én már nem bonyolítom túl, szívfájdalom nélkül visszaviszem a 40e-s tápot is ha bármi zűr van vele
az nzxt is seasonic, ahogy az enigma is
fsp-ből én extra halkat/némát nem találtam - ettől még lehet -

csababarca
nálam az 570 itx pulse-seasonic páros nem csinált cw-t, de az 550-es f + a nitro 590-nél meg hdd-t csinált a vga-ból, erősen adott vga függvénye ez - a 450-es focus már nem volt meg h azt is megnézzem a nitroval, de elvileg ugyanaz az elektronika mint a f + modellekben -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#129861) Mankó válasza Chaser (#129860) üzenetére


Mankó
veterán

Esetleg Seasonic M12II-620 EVO?

(#129862) Paxker315 válasza Mankó (#129861) üzenetére


Paxker315
addikt

Inkább ne.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#129863) Mankó válasza Paxker315 (#129862) üzenetére


Mankó
veterán

Nofene, miért? Mindenhol jókat olvasok róla. 20 alatt jutnék egy garis példányhoz.

(#129864) syberia válasza Mankó (#129856) üzenetére


syberia
veterán

NZXT E500 igen jó ár/érték aránnyal bíró tápegység, a hasonló árban lévő konkurenseit felszereltségben lepipálja. A Seasonic alapok pedig megnyugtatóak, a megbízhatóságot illetően. :K

(#129863) Mankó: Félreértés ne essék, szó sincs róla hogy rossz táp lenne az M12II-620 EVO, csak a régebbi csoportos fesz-szabályozású a belső. Én csak nagyon nyomott áron tartom alternatívának, legfeljebb középkategóriás számítógéphez. Nekem volt régebb hasonló belsővel szerelt tápegységem, viszonylag halkan és stabilan kiszolgálta a számítógépet, de az újak mellett nem rúg labdába, hatásfok és halkság terén sem.

Manapság jobb választás a DC-DC konverteres (pl. Focus Gold/Plus Core GC, GM, GX) típusok közül választani, ezek stabilabbak, a védelmek is fejlettebbek már bennük.

Chaser: Ennyiért BB jelenleg, ütőképes játékos gépbe is pakolható bátran. Jó alternatíva a BF 450 Formula helyett, aminek csúnyán elszállt az ára. Talán visszazuhan, ha nem vásárolja senki. Kellett nekünk olyan sokat ajánlani. :))

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#129865) Paxker315 válasza Mankó (#129863) üzenetére


Paxker315
addikt

Ja, úgy más :D Sokan szidják azt a tápot, közutálat tárgya, de, annyiért, ha valóban még több év garis, meg jo is lehet. Csak az uj arat nem eri meg.

szerk: Topikgazda megválaszolta. [link] A hathuszas amúgy még csoportos feszültségszabályozású, a nagyobb modellek már DC-DC-sek.

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#129866) Chaser válasza Mankó (#129863) üzenetére


Chaser
titán

az már viszonylag régi konstrukció, a 450 gold focus modellel jobban jársz

22-ért van alzán teljes 5 év garral egy bontott 620 evo ha olyat szeretnél, de mint mondtam, ahhoz a konfighoz 400w is elég - sok -, megnyugtatlak ha rászánok két percet, biztos találok olyan véleményt h azt sem akarod majd megvenni ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#129867) Paxker315 válasza Chaser (#129866) üzenetére


Paxker315
addikt

Na. Német fórumokon meg a Focus szériáról vannak páran negatív véleménnyel, hogy hajlamosak a ventik kerregni, zajoskodni. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#129868) Chaser válasza Paxker315 (#129867) üzenetére


Chaser
titán

van az neweggen is 40e fölötti ses platinumnál is, ne aggódj ( :
illetve corsair rm-ről is találtam olyat ami kb kigyulladt, ezért mondtam sz@rni rá kb, ha valami gebasz van elállással vissza a feladónak, viszont olyan helyről venni ahol megadják a teljes gyári gart, mert bármelyik megdögölhet bármikor, és akkor nem fogja vigasztalni a vevőt az h itt vkinek a cimborája már 5 éve gond nélkül használ valamit

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#129869) Mankó válasza Chaser (#129866) üzenetére


Mankó
veterán

Remek. Akkor nincs jó megoldás. Olcsón meg biztos nem.
Eddig az nzxt e500-as tetszik, meg jókat is mondtatok róla.
Ha rábólintotok többen is az lesz.

(#129870) Paxker315 válasza Mankó (#129869) üzenetére


Paxker315
addikt

Én megvenném, gondolkodás nélkül :)

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#129871) Mankó válasza syberia (#129864) üzenetére


Mankó
veterán

Haladunk már, leszűkült 2-re a kör. Nzxt E500 és Focus Gold. Melyik a jobb vétel, jobban ajánlott a 2 közül?

(#129872) Paxker315 válasza Mankó (#129871) üzenetére


Paxker315
addikt

amelyiket olcsóbban s kedvezőbb garanciális feltételekkel tudod beszerezni.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#129873) sztivo


sztivo
őstag

Sziasztok!

Két használt tápegység közül melyiket érdemesebb venni?

Chieftec GPS-700-8
Chieftec CFT-750-14CS

[ Szerkesztve ]

(#129874) syberia válasza Mankó (#129871) üzenetére


syberia
veterán

NZXT mellett szól a teljes modularitás, picit nagyobb maximális teljesítmény, a valós idejű monitorozhatóság. Ha hasznosnak tartod ezeket a szempontokat, akkor megéri a felárat.
Amúgy a Focus 450 Gold is bőven jó tápocska. The choice is Yours! :)

https://howbad.info/

(#129875) Paxker315 válasza sztivo (#129873) üzenetére


Paxker315
addikt

Mihez kell Neked akkora táp? Miért pont ezeket nézted? Keret?

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#129876) attiati


attiati
veterán

Chieftec PROTON 850W-ról mit gondoltok?
(a gép a kérdésem szempontból nem lényeges)
Illetve mennyit érhet nagyjából? (1 év garival) - tényleg csak nagyjából
Nem ismerem a tápok értékvesztési arányát :)

(#129877) syberia válasza attiati (#129876) üzenetére


syberia
veterán

Új korában sem volt nyerő táp, de nem is veszélyes típus. Olyan...semmilyen. ;]

https://howbad.info/

(#129878) attiati válasza syberia (#129877) üzenetére


attiati
veterán

és a kérdés második fele?)
(tudom, ez nem az a hely :) )
downgrade kellene, mert nekem lórúgóan nagy lesz

és akkor még egy amatőr kérdés, hogy on is legyen:
Többet fogyaszt a gép, ha 850-es táp van konfigban, ami 450-essel is vígan elszaladgálna?
(mert lehet annyiért tudom eladni a 850-es, mint amennyiért veszek egy új 450-est)

[ Szerkesztve ]

(#129879) syberia válasza attiati (#129878) üzenetére


syberia
veterán

15-16k szerintem reális érte, annyiból pedig kijönne egy jóféle 450-es. :K

Hagyományos belső esetén egyértelműen magasabb lesz a fogyasztás kis terhelésen, ha nagyon túl van méretezve a tápegység. az újabb típusok esetében már jobb a helyzet, nagy teljesítményű tápegységek is egész jó hatásfokot tudnak már a 100 watt alatti tartományban.

https://howbad.info/

(#129880) stiri19


stiri19
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék vagyis tanácsot kérni ahhoz, hogy mekkora tápot érdemes vennem egy asus rog strix rtx2060 as videokártyához meg egy intel core I7 9700k porcesszorhoz!
válaszotokat előre is köszönöm

(#129881) Paxker315 válasza stiri19 (#129880) üzenetére


Paxker315
addikt

550w bőségesen elég lesz. Ha nincs proci-oc, akkor 450watt is teljesen megfelelő.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#129882) stiri19 válasza Paxker315 (#129881) üzenetére


stiri19
csendes tag

Bocsi de teljesen kezdő vagyok ebben, mit jelent a proci-oc?

(#129883) Paxker315 válasza stiri19 (#129882) üzenetére


Paxker315
addikt

Akkor elég a 450w.
OC-->overclock, vagyis túlhúzás, húzás. A k-s procik étvágya nagyon meg tud ugrani ha picit "megcibálod" őket. A VGA-t meg teljesen megéri alulfeszelni, de nem esszenciális (csak úgy még kevesebbet fogyaszt, és még sokszor jobban is teljesít...).

Az NZXT E500-ast javaslom amúgy, legyen kis mozgástér& ár:értékben jelenleg verhetetlen. [link]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#129884) Szinyák válasza stiri19 (#129882) üzenetére


Szinyák
őstag

Ha gyári órajel felett szeretnéd hajtani a k-s processzor od 9700k azert van nemi potenciál ;)

Szinyák

(#129885) stiri19 válasza Paxker315 (#129883) üzenetére


stiri19
csendes tag

Köszi

(#129886) szabifotos


szabifotos
senior tag

Sziasztok!
Ismerős fejlesztene a gyereknek gépet.
Fujitsu Esprimo p900

Fujitsu D3221-A1
Intel Core i3-4130 CPU
12GB RAM
1xHDD, 1xSSD

Venni szeretne bele egy Gigabyte RX560 4GB -ot. Jól sejtem, hogy kevés lesz a 250W gyári Fujitsu táp?
Ha igen, akkor ebbe hogyan applikálható rendes ATX táp? Ha jól nézem, a lapon csak a helye van meg a 24 pines csatinak... :F

(#129887) Livius válasza szabifotos (#129886) üzenetére


Livius
őstag

Ez valami nagyon OEM kivitelű Fujitsu konfig. Valószínűleg kellene egy jobb táp, de a jövőbeni kompatibilitás érdekében ettől az egész géptől szabadulni kéne, eladni aprón, és egy normális saját összerakott ATX-es gépet érdemes összehozni helyette, amiben ilyen gondok nem lennének majd.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#129888) Chaser válasza szabifotos (#129886) üzenetére


Chaser
titán

ez brand gép, nem fogsz belerakni bármilyen tápot, lehet túrni a netet, aztán valszeg forrasztgatni, aztán majd lesz valami ( :
rx 560 egyébként menni fog, az 100w alatti vga - kérdés van-e pcie csati a tápon, és ha nincs van-e molex/sata, valami, amiből lehet 6 pin pcie tápot osztani ha tápcsatis a vga -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#129889) Bivaly26


Bivaly26
tag

Szevasztok!Adatlapomon szereplő géphez szeretnék cserélni VGA-t vélhetően 2060S vagy 2070s vagy pedig másik vonal 5600xt v 5700xt bár ezekre kevés esélyt látok inkább az első kettő!Adott egy FSP Hyper 600w(ami 4 éves.Elötte egy i7-920volt giga ex58-ud5 lapot hajtott ) táp megbírkozik itt mindegyikkel?És ha nem akkor melyikkel nem? :)
Köszönöm!

(#129890) syberia válasza Bivaly26 (#129889) üzenetére


syberia
veterán

2070s vagy 5700xt esetében én mindenképpen lecserélném egy jobb Gold hatásfokú példányra, kérdés a kereted.

https://howbad.info/

(#129891) Bivaly26 válasza Bivaly26 (#129889) üzenetére


Bivaly26
tag

Esetleg ha újat kéne vegyek amit nem nagyon szeretnék akkor melyik lenne ajánlott?Kikerestem párat link!Valahol ennyi pénz lenne rá 28-35!
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#129892) Mankó válasza syberia (#129874) üzenetére


Mankó
veterán

Megakartam rendelni az NZXT E500-at, de egyik napról a másikra rettenetesen elszállt az ára, ahol megadnák rá az 5 év garit. Ahol meg 30 alatt van, ott meg csak 1 év garit adnak rá.
Ez esetben maradna a Focus Plus, de a Seasonic szerint nincs Focus Plus 450W Gold, 550w-os a legkisebb plusz. Amiket hirdetnek ezen a néven az sima Focus 450 Gold.
Úgy hogy keresgélek tovább, jöhetnek a további ajánlatok!

(#129893) Paxker315 válasza Bivaly26 (#129891) üzenetére


Paxker315
addikt

Nincs szükség 750w-ra. 2060su&5700 elvan 450w-al, 5700xt&2070su meg 550-el is.

Ha szeretsz túlméretezni, 650w több, mint elég. De a 750 már elég masszív, inkább a jobb 550-650-eseket nézd.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#129894) Paxker315 válasza Mankó (#129892) üzenetére


Paxker315
addikt

Corsair TX550M oázistól 84 hó garrival 27 ésfél ezerér. [link] Vagy akár: BF WhisperM 450w [link]

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#129895) Chaser válasza Mankó (#129892) üzenetére


Chaser
titán

nincs 450 focus plus, az elírás, 450 focus van - ha a képet megnézed ott már nincs rajta a plus jelölés - , a különbség h a sima fél modu és nincs passzív mód, a plus az full modu és van passzív mód, nyugodtan veheted az alap focust, annyi pénzért annál jobbat 5 év garral nem kapsz az biztos - egyébként 7 év garos lenne, de ezt 25e-ért szokták árulni, nemrég ment le ennyire, biztos olvasták amit írtam ((( : -

Paxker315
tx550-ről nem azt olvastam h olyan extra halk lenne, whysperről pedig h hangosabb mint a formula, csak az azért nem jó neki mert fix kanócos

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#129896) Mankó


Mankó
veterán

Esetleg XFX XTR széria?

(#129897) Piftuka válasza Mankó (#129892) üzenetére


Piftuka
veterán

Elmondani sem tudom, hányszor ajánlottam ezt: NZXT E500 ...

10 év jótállást adtak rá, és náluk volt a legolcsóbb: 25.000 forint. Ma délelőtt már 27.000 forint volt az ára.

Még ~1 órája lehetett is kapni, most pedig már elfogyott.

Ilyen "Best Buy" termékek esetében nem szabad sokat tanakodni! Megjegyzem a "Focus 450 Gold" is elfogyott az ALZA-n januárra. Nemrég listázták be ismét.

Kifutó modell... Azzal sem érdemes sokáig várni, ha az ember nem akar hoppon maradni.

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#129898) Mankó válasza Piftuka (#129897) üzenetére


Mankó
veterán

Én még csak tegnap este óta kergetem a tápokat, ma csak hébe hóba tudtam ránézni a dolgokra, estére meg az általad leírt helyzet állt elő.
Nagyon hoppon nem maradok, mert jelenleg 2 tápom is van. Egy Chieftec Smart 600w és egy Be Quiet 300w-os.
Akarok helyettük egy normális, megbízható, halk tápot venni, de úgy néz ki várni kell egy kis ideig, hogy normalizálódjon a helyzet, vagy kifogni egy normálisat használtan.

(#129899) Chaser válasza Mankó (#129898) üzenetére


Chaser
titán

nem fog itt normalizálódni semmi, a ft pocsék, az árak szépen-lassan mennek fel, szóval hajrá, a 450-es focus kb ajándék adott feltételekkel - ha kerreg a venti vagy cw lesz akkor visszaküldöd -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#129900) szabifotos válasza Chaser (#129888) üzenetére


szabifotos
senior tag

Tudom, sajnos ha hamarabb szólnak, én is mondom, hogy ne vegyék meg a konfigot, de ez van.

Igen, én is néztem, hogy 300W táp az ajánlott, de nem eszik olyan sokat. Akkor lehet, teszünk egy próbát az rx560-nal. Sata tuti van, max valami átalakítóval megtápolom a kártyát. Köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.