Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46951) Gaberking válasza Gorneck (#46949) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia

Most milyen Av -t használsz?

(#46952) stvnppp válasza Gorneck (#46936) üzenetére


stvnppp
senior tag

Direkt nem nyomkodtam manuálisan, hogy frissítsen, és nem frissített. Ugyanaz a helyzet, mint polonicnál (46940), mert tudom, hogy a WU nálam ilyen 7 óra körül szokott keresni, de az utóbbi pár napban később kapcsoltam be a gépet (8-9 között). Szerintem jobban jártak volna egy külön beépített frissítővel, ami független mindentől, és naponta többször is ellenőriz... Más vírusírtó már akkor sípol, ha egy napig nem tudott frissítést keresni.

(#46953) Gorneck válasza Gaberking (#46951) üzenetére


Gorneck
titán

MSE2

i90venom: WUt csak mint szolgáltatást használja...tőle független metódussal frissít...

Gorneck#1239

(#46954) polonic válasza Gorneck (#46953) üzenetére


polonic
félisten

Szia!

Te mi alapján magyaráznád nálam a jelenséget?
Amit leírtam, arról mit gondolsz?

(#46955) zazenke


zazenke
őstag

érdemes figyelemmel kísérni a malware research group flash tesztjét is amit nulladik napú vírusokkal végez már egy jó ideje napról napra . Meg lehet figyelni hogy vannak olyan internet security-k i amelyek mindig megfelelnek és vannak amik azért behibázgatnak .

(#46956) zazenke


zazenke
őstag

a 2010- es év záró eredményének táblázata melyet emisoft-os oldalon néztem de máshol is ez van kiadva [link] . A legnépszerűbb világmárkák közül a norton áll a legjobban , de vannak új cégek akik jobban nyomják már az ipart ezek közül az ismertebb emisoft az élen

(#46957) zazenke


zazenke
őstag

ja bocs az emisoft még nem internet security minősítésű

(#46958) HZoli87 válasza zazenke (#46957) üzenetére


HZoli87
veterán

5 percig szerkesztheted a hozzászólásodat, nem olyan nehéz szerintem ...

(#46959) zazenke válasza HZoli87 (#46958) üzenetére


zazenke
őstag

most az a bajod hogy később tűztem be az emisoft kommentemet vagy helyesírási hibákat látod

(#46960) polonic válasza zazenke (#46959) üzenetére


polonic
félisten

Ugyanaz, amit én is írtam a múltkor. 5 percen belül szerkeszd a kommentedet, nem kell ezért új kommentet létrehozni mindig.

(#46961) zazenke válasza polonic (#46960) üzenetére


zazenke
őstag

és az új komment szerinted rontja a a forum minőségét ?. Az 5 perc azt jelenti hogy a hozzászólásom nem látható 5 percig í úgyse és a fórumtársaknak nem kell újra olvasni a kijavított kommentemet ? Mert ha újra kell olvasni akkor szerintem jobban eljut a az új betűzött komment

(#46962) HZoli87 válasza zazenke (#46959) üzenetére


HZoli87
veterán

Amit már többször jeleztünk neked, regisztráláskor gondolom elolvastad ... :

PH alapelvek:
ha hozzászólsz:
* ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat.

[ Szerkesztve ]

(#46963) Ge_Og


Ge_Og
csendes tag

Sziasztok. Meg tudnátok mondani nekem, hogy a MSE2 támogatja-e a Thunderbird böngészőt? Olyan, a Thunderbird levelezőbe beépülő modulra gondolok, mint amilyen a NOD-nak is van.

Köszi.

(#46964) polonic válasza zazenke (#46961) üzenetére


polonic
félisten

Nem erről van szó. Holi87 kolléga linkelte. De ezt neked tudni kéne, ugyanis, amikor regsiztráltál, bejelölted azt, hogy elolvastad az alapelveket. Vagy mégsem? :)

(#46963) Ge_Og

Az MSE-nek nincs e-mail védelmi modulja. De ez nem is baj. Amint lemented a csatolmányt, és ha vírusos, akkor jelzi egyből.

[ Szerkesztve ]

(#46965) Ge_Og válasza polonic (#46964) üzenetére


Ge_Og
csendes tag

Köszönöm a választ.

(#46966) Kezdő vagyok válasza blattida (#46950) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Akkor meglátásom szerint,és az itt olvasottak alapján(ingyenesek körében):
Avast:gyengébb felismerés,mint az AVG
MSE:frissítési problémák
Avira:frissítési gondok,nem tud magyarul
Panda Cloud:állandó internet kell hozzá
Comodo:kell hozzá tapasztalat,hogy értsünk hozzá
AVG:programhibák miatt újratelepítve egy újabb verzió:egyenlőre jól működik.

Szerintem még egyik sem az igazi,egy tapasztalatlan user-nek.
Bár egy teljesen tapasztalatlannak úgyis mindegy,mi van a gépén...

A lényeg:ingyenest nem igazán tudok mondani,ami kis kompromisszumokkal elfogadható.
De ez csak magánvélemény,nyugodtan lehet vele vitázni!

(#46967) janes1976 válasza Kezdő vagyok (#46966) üzenetére


janes1976
őstag

ESET nem jó?

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#46968) polonic válasza Kezdő vagyok (#46966) üzenetére


polonic
félisten

Most mse-nél az én gondjaimból ne vonj le messze menő következtetést. :)
Panda cloud: az nem hátrány szerintem. Szinte minden gép interneten lóg, meg a többihez is kell internetkapcsolat a frissítések miatt.
Avira: ezt megerősítem
Többiről nem tudok nyilatkozni.

(#46969) Fire/SOUL/CD válasza Kezdő vagyok (#46966) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Avira:frissítési gondok,nem tud magyarul"
magyarul tényleg nem tud, de a frissítési gondokat cáfolom. ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46970) polonic válasza Fire/SOUL/CD (#46969) üzenetére


polonic
félisten

Nálad jól működik a free?
Az mse gondokról neked mi a véleményed? Szerinted igaz lehet, amit leírtam? Más magyarázatot nem találtam rá.

(#46971) Kezdő vagyok válasza polonic (#46968) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

MSE:régebben is olvastam itt,hogy nem akar frissíteni.
Nem csak nálad!
Fire/SOUL/CD:"nem zörög a haraszt,ha a szél nem fújja":valami gond csak lehet,ha itt panaszkodtak rá.
Értem én,neked az van,és hogy jó,örülök neki,komolyan.
De itt leginkább a magyar nyelv hiányzik(annyira nem nekem,hanem aki nem tud angolul).

janes1976: NOD 32-m van,meg vagyok vele elégedve,csak nem mindenki hajlandó másfélhavonta belepötyögni az új újságos serial-okat.(Az illető csak ezért használ free AVG-t.)

[ Szerkesztve ]

(#46972) Fire/SOUL/CD válasza polonic (#46970) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Régebben a 9-esel voltak gondok, de egy idő után az is megjavult. A 10-es Free-vel, mióta felraktam(mióta megjelent) semmi gond nincs a frissítéssel. Egy dolgot állítottam át, az alap frissítés időpontját(ami ha jól rémlik 0 vagy 1 órakorra van alapban állítva) valami "értelmesebb" időpontra(8:00). Ahogy indul a gép és csatlakozik a nethez, kb 5-10 percen belül automatikusan frissül, de ha nap közben kézzel is indítok frissítést, akkor is szokott lejönni pluszban frissítés.

MSE2-vel sajnos nincs tapasztalatom, így a frissítési problémában nem tudok segíteni, de az biztos, hogy nem vagy egyedül vele.

Kezdő vagyok
1. Nem is állítottam, hogy másnál nem lehet gond, pusztán reagáltam arra a kijelentésedre, miszerint az Avira frissítési gondokkal küzd (nálam nem)

2. polonic kollégának fenntartások nélkül elhiszem amit ír, mert elég régóta "ismerjük" egymást, és tudom esetében nem user error-ról van szó

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46973) Gorneck válasza Kezdő vagyok (#46971) üzenetére


Gorneck
titán

Van akinél meg tökéletesen működik nálam 3 gépen és össze vissza időpontokba frissít napi rendszerességgel, ennyi...ahogy Fire is írja az Aviránál...

1 biztos...itt max véleményeket tapasztalatokat olvashatsz amit más csípőből meg is vétózhat...szal próbáld ki, mert a tutit senki nem tudja megmondani, így magadnak kell kipróbálnod, ha tetszik használd/vagy vedd meg...a fizetősek esetén is van 30 napod átlagban erre...

Gorneck#1239

(#46974) amadeus11 válasza Fire/SOUL/CD (#46972) üzenetére


amadeus11
senior tag

Én egy hónapja használom a Free verziót ( azelőtt Premiumot használtam ) . Igaz beállítottam , hogy 2 óránként keressen frissítést , de minden nap frissül a program . Így :

A reklámablakot meg letiltottam így :
A program könyvtárban lévö avnotify.exe -t megkeresed . Jobb klikk , Tulajdonságok , biztonság fül , szerkesztés - a megtagadás oszlopban pipa az írásnál .
Nekem a free verzió teljesen elég . Nem lassítja a programok indulását , böngészést sem ( nincs webguard ) Jó felismerés , megbízhatóság . Három év alatt nem sikerült összeszednem vele semmit . :P

There is a star

(#46975) polonic válasza Fire/SOUL/CD (#46972) üzenetére


polonic
félisten

Még ott ragadtam le, hogy nem frissít.

Jah, és köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#46976) Kezdő vagyok válasza Fire/SOUL/CD (#46972) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Fire/SOUL/CD:ja,így már értem.
Gorneck23:igazából ingyenes kellett volna,és idősebb korosztálynak.
(Tegnap látott az illető életében először vírusriasztást,amit az EICAR teszttel váltottam ki.
Csoda,hogy az MBAM csak egy kártevőt talált a gépén.)

(#46977) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

zazenke fórumtársunkat megkérjük, a jövőben ügyeljen arra, hogy szerkesztési időn belül lehetőleg ne postoljon ugyanabba a topikba kétszer-háromszor!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#46978) blattida válasza Kezdő vagyok (#46976) üzenetére


blattida
nagyúr

Az idősebb korosztálynak tökéletesen megfelel az MSE (legális win esetén).. :K
Ha pedig más kell, akkor az avg, az avast, a comodo vagy a panda cloud (ha van net) is megfelel. :K

Normál használat mellett az egyéni ízlések döntenek.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46979) F34R


F34R
nagyúr

Virusbuster mihez áll közel ? MSE2-t megközelíti ?

(#46980) Kezdő vagyok válasza blattida (#46978) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszi!
Még egy kérdés:az avast!tényleg visszafelé fejlődik?
Vagy csak én látom ezt rosszul?
Vteszten hogy szerepel?

(#46981) McKane válasza F34R (#46979) üzenetére


McKane
senior tag

hát én ebben nem tudok segíteni,MSE2-őt sose használtam.. még az MSE1-et sem.. :U
1 ismerős gépére raktam fel,azmeg 1 hét után letörölte a gépéről.. az okát máig nem tudom ;]

de azért dolgoznak a srácok a VB-nél:
Beépített új rekordok száma: 5843

[ Szerkesztve ]

(#46982) dawee78


dawee78
csendes tag

hali! már egy ideje vacilálok F-secure AV 2011 és Avira premium között sztetek melyiket érdemeseb használni? nekem számít a hatékonyság és hogy kevés legyen az erőforrásigénye jelenleg F-secure AV 2011 van fennt

(#46983) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem ide tartozik, de megnéznétek, hogy nálatok mi a szitu, mert tegnap óta a Softpedia-n, az alkalmazások képei vagy nem jönnek le (csak félig vagy addig sem) vagy ilyen trutymósan. :F
(Mindegy milyen böngészővel, mert pl FF alatt csak félig vagy addig se, IE8 alatt jó ha megjelenik egy-kettő, Opera alatt meg a trutymó) :DDD

Teszt

Thx!

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46984) Kezdő vagyok válasza Fire/SOUL/CD (#46983) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Nálam ilyen.

(#46985) eurolac válasza Fire/SOUL/CD (#46983) üzenetére


eurolac
senior tag

FF-al rendben van minden.

Régebben írtam, hogy egy ismerősünknél le kellett cserélnem az mse1-et, mert az olyan mappákat, amelyekben nagy felbontású családi képek voltak nagyon nehezen olvasta be a rendszer. (ott az mse-vel nem voltak frissülési gondok)
Avira free-t tettem fel helyette. Beállítottam, ill. adtam hozzá plusz frissítési időpontokat. Azóta egyszer rámírt, hogy a gép kiírta, h az avira desktop elavult és most mit csináljon. Leírtam, hogyan frissítse ilyenkor manuálisan. Azóta ismét nincs gond vele. Sajnos ezek szerint néha előfordul még.

Eurolac

(#46986) eurolac válasza Fire/SOUL/CD (#46983) üzenetére


eurolac
senior tag

Opera:

Eurolac

(#46987) BigManus válasza Fire/SOUL/CD (#46983) üzenetére


BigManus
addikt

Szia Fire!

Nálam tökéletesen megjelennek a képek.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#46988) blattida válasza Kezdő vagyok (#46980) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem, csak a sok új funkció miatt még nem áll össze teljesen a kép, ráadásul még elég bogaras is a program.

Hol jobban, hol rosszabbul, de nézd meg, ott is tag vagy.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46989) dawee78


dawee78
csendes tag

hali! már egy ideje vacilálok F-secure AV 2011 és Avira premium között sztetek melyiket érdemeseb használni? nekem számít a hatékonyság és hogy kevés legyen az erőforrásigénye jelenleg F-secure AV 2011 van fennt

(#46990) BigManus válasza dawee78 (#46989) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Akkor pediglen Avira.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#46991) Kezdő vagyok válasza blattida (#46988) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Ha jól látom,azért elég sok marad utána.

(#46992) 12-es csaj válasza Kezdő vagyok (#46991) üzenetére


12-es csaj
senior tag

A bugok nagy részét kijavították már.

A gond az, hogy még mindig 100%-ban az adatbázisára támaszkodik, amit elég ritkán frissítenek, és amibe lassan, napok alatt kerülnek a kártevők.

Én átlagfelhasználónak nem ajánlanám, mert benyelne mellette valamit. Jó, mondjuk mindenki benyel mellette valamit, de egy átlagfelhasználó nem fog MBAM-ot futtatni, stb., így, amíg nem lesz látható baj, nem is tud róla.

Az ismertebbek, a nagyobb nevek között leggyengébb. Ez sajnos valószínűleg így van.

(#46993) Gorneck válasza Kezdő vagyok (#46991) üzenetére


Gorneck
titán

Nem jelent semmit...ha Laca oldalán nézelődsz...

12-es csaj: Már miért nem ajánlod átlag felhasználónak? Én is az vagyok és mégse nyeltem be a 4.8cal se semmit több, mint 1 év alatt...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#46994) 12-es csaj válasza Gorneck (#46993) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Átlagfelhasználó itt: nem ért a gépekhez, de mindenesetre a biztonsághoz nem ért..

(#46995) Kezdő vagyok válasza Gorneck (#46993) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Laca oldalán nézelődve azt láttam,hogy sok trutyit nem vesz észre....

(Nem Laca oldala,bocsánat:vteszt)

[ Szerkesztve ]

(#46996) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Kösz mindenkinek, aki megnézte a "trutymót"... Az Adblock plus listáját frissítettem tegnap és az okozta a jelenséget...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46997) Gorneck válasza Kezdő vagyok (#46995) üzenetére


Gorneck
titán

Szoktál tesztelni te is? Akkor tudnád, hogy semmit se jelent.

12es: Én is átlag user vagyok...mégis védett.

Gorneck#1239

(#46998) Kezdő vagyok válasza Gorneck (#46997) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Nem szoktam.
A régi op.rsz.úgy leteszteltem,hogy újra kellett húzni....
Miért nem jelent semmit sem?
Mert nem megyünk olyan veszélyes oldalakra?

(#46999) Kezdő vagyok válasza Kezdő vagyok (#46998) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Vagy mert csak futtatás után lesz gond?
Valószínű erre gondolhattál.

(#47000) janes1976


janes1976
őstag

Az Emisoftnak mikor szokott lenni promója?

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.