Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46501) HZoli87 válasza eurolac (#46494) üzenetére


HZoli87
veterán

Sima AV-t, SS aránytalanul drágább, pedig csak tűzfalat (amiről tudjuk, hogy nem a legjobb) és levélszemétszűrőt tartalmaz pluszban.

(#46502) Kezdő vagyok válasza HZoli87 (#46499) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszönöm!
Win 7 esetén az eset.com-on találtam egy leírást a hivatalos eltávolításról,ott a Program Files-t,illetve a Program Data-t kell figyelni,marad -e benne valami ESETleges. :D

Na,közben megtaláltam,itt a link:
[link]

Nekem régen nagyon fura volt,hogy tilos a programok közül csak úgy símán törölni.(Programok telepítése/törlése-ből)
Úgy tényleg hagy maga után maradékot.

[ Szerkesztve ]

(#46503) Tetete1 válasza tyan (#46498) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nem, csak azt nem annyira frissítik (a futottak még kategóriában vagyunk: nem vagyunk lényegesek, mint az Avirának neki sem kell a magyar fordítás)).

Nagyon nagy a különbség, ha a magyart teszed fel. Ismétlem, ha le is vettem a magyart, hiába tettem fel utána az angolt, a helyzet semmit nem változott ( tehát nem a programmal van a hiba), pedig minden lehetséges módon kipucoltam a registryt.

Most ujrainstalláltam a rendszert és láss csodát, minden oké (természetesen a op.rendszer miatt). :W

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#46504) artiny


artiny
őstag

Melyik a legjobb vírusirtó progi most?

Avastot hasznaltam idáig. Kaspensky vs Eset vs Bitdefender vs Panda
Ezek kozul melyiket hasznaljam ami konnyen kezelheto,kevesbbe fogja vissza a dolgokat es jol szuri a virust

(#46505) tyan válasza artiny (#46504) üzenetére


tyan
senior tag

Az Eset szoftvere megfelelő lesz.

(#46506) Fire/SOUL/CD válasza artiny (#46504) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát ez remek négyesfogat, amit itt felsoroltál... :DDD
Csak azt tudom javasolni, hogy próbáld ki őket sorban a Te konfigodon, de persze mindig tiszta rendszerre(amin nem volt semmilyen kergető előtte) telepítsd (rendszermentés előttük)

Nálam Eset és Panda észrevétlen(másnál az Eset is fogja a gépet, a Panda GB meg használhatatlanná teszi), Kasperky IS egy erős védelem minden szempontból, ehhez mérten érezhető a jelenléte,(de van akiknél nagyon megfogja a netet/gépet), Bitdefender IS, nálam használhatatlanná tette a gépet(másnál meg nem tudom mi a helyzet)
Minden kergető legutolsó elérhető verziójára értettem, amit írtam.

Szóval ezért fontos, hogy kipróbáld őket, de az Eset-el kezdeném... :K

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46507) tyan válasza Tetete1 (#46503) üzenetére


tyan
senior tag

Tehát akkor már eleve célszerűbb felrakni az angol Vipre-t.

(#46508) TFSi válasza tyan (#46507) üzenetére


TFSi
őstag

A PANDA IS 2011-ben már eleve be van építve a Safe Browsing (Sandbox) technológia, vagy külön kell feltenni? Mivel találtam külön egy fájlt, viszont az IS leírása szerint tartalmaznia kellene a sandboxos webszűrőt...

A programtáblán belül, viszont baromira nem írja ezt a safe browser-t csak annyit, hogy internet böngészés vizsgálata... :(((

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#46509) tyan válasza TFSi (#46508) üzenetére


tyan
senior tag

A Panda macihoz nem értek, sose használtam.

(#46510) TFSi válasza tyan (#46509) üzenetére


TFSi
őstag

Bocs tyan! Elnyomtam... Az Új üzenetre kellett volna...

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#46511) HZoli87 válasza TFSi (#46508) üzenetére


HZoli87
veterán

Itt le van írva minden: Link

[ Szerkesztve ]

(#46512) Fire/SOUL/CD válasza TFSi (#46508) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Alapban nincs telepítve, először le kell tölteni és magától települ
Start > All programs > Panda Internet Security 2011 > Additional tools > Safe browsing

Ha ez meg van, akkor már elérhető
Start > All programs > Panda Safe Browsing

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46513) tyan válasza TFSi (#46510) üzenetére


tyan
senior tag

Semmi gond. :)

(#46514) TFSi válasza Fire/SOUL/CD (#46512) üzenetére


TFSi
őstag

Köszi Fire, ez gyors volt... :D Megpróbálom, hátha sebezhetetlen leszek... :DDD

Nekem eddig nem lassít a Panda... Persze még csak 2 napja van fent.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#46515) Tetete1 válasza tyan (#46507) üzenetére


Tetete1
senior tag

Így van. Ha már előtte a magyar Vipre van, hiába teszed fel után az angolt. Felesleges (mint szerzetesnek a p.cse)

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#46516) BigManus válasza artiny (#46504) üzenetére


BigManus
addikt

Szerintem is inkább ESET

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#46517) LacCH


LacCH
csendes tag

Sziasztok,

Segítenétek, hogy melyik a legkisebb erőforrást igénylő vírusirtó program?
A gép amire szeretném felrakni: 800Mhz-es P3 processzor és 128Mb SD ram

Eddig ezt az ajánlatot kaptam: Malwarebytes Anti-Malware

Köszi a válaszokat előre is.

(#46518) riki válasza LacCH (#46517) üzenetére


riki
senior tag

Nagyon jó az MBAM ,de rettenetesen sok oldalt blokkol a web védelme,tapasztalataim szerint. Én a Panda cloud , Avira free-t esetleg nod-ot tennék erre a gépre.Ha csak patyolat oldalakra használják,akkor az MBAM jó választás,mert olcsó és csak egyszer kell megvenni.

(#46519) tope válasza LacCH (#46517) üzenetére


tope
addikt

Ezen mit futtatsz (op.rendszer), mert a ram az nagyon kevés
Megpróbálnám a 2.7-es verziójú NOD-ot, vagy az újabbat, mert az átfogóbb védelmet nyújt

[ Szerkesztve ]

(#46520) LacCH válasza riki (#46518) üzenetére


LacCH
csendes tag

És a web védelme nem állítható? A látogatott oldalaimat nem lehet hozzáadni a "biztonságos weboldalak listához" ?

(#46519) tope

XP

[ Szerkesztve ]

(#46521) tope válasza LacCH (#46520) üzenetére


tope
addikt

Akkor memória bővítés 256 MB-ra ajánlott, mielőtt még víruskergetőt teszel fel

Vagy esetleg Microsoft Security Essentials

[ Szerkesztve ]

(#46522) LacCH válasza tope (#46521) üzenetére


LacCH
csendes tag

Igen gondoltam hogy kellene még bele, csak sajna most nincs rá lehetőségem.

(#46523) F34R válasza LacCH (#46520) üzenetére


F34R
nagyúr

MBAM Pro-ban van ilyen funkció de az ingyenesben nincs !

XP :Y Minimum 256 MB rendszermemóriának kellene lennie

ha mondjuk nem XP-d lenne akkor ezt ajánlanám ingyenes is elég jó is

katt

(#46524) LacCH válasza F34R (#46523) üzenetére


LacCH
csendes tag

És ha mondjuk egy Win 98 menne rá?

[ Szerkesztve ]

(#46525) blattida válasza LacCH (#46520) üzenetére


blattida
nagyúr

DE, kivételek közé lehet rakni az egyes oldalakat(ip címük alapján), viszont csak a fizetős verzióban, ahogy azt F34R is írta.

Ám 128MB ram mellett halott lesz a gép, szinte mindennel, amivel meg nem, az nem véd eléggé.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46526) tope válasza LacCH (#46522) üzenetére


tope
addikt

Szerintem 2 x 128 MB ramot sokan adnának "akár" ingyen is, de potom pénzért még én is tudnék

[ Szerkesztve ]

(#46527) BigManus válasza LacCH (#46517) üzenetére


BigManus
addikt

A Malwarebytes magában kevés lesz...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#46528) blattida


blattida
nagyúr

A legfrissebb av-test.org hitelesítések, a negyedik negyedéves 2010-es eredménye alapján:

Szokásos látvány...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46529) RBJ


RBJ
addikt

Bullguard ba milyen motor is van? Valaki említette csak nem emlékszem rá.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#46530) F34R válasza RBJ (#46529) üzenetére


F34R
nagyúr

Bitdefender ;)

(#46531) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#46530) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

+ Agnitum outpost falat... ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46532) Gaberking


Gaberking
senior tag

Sziasztok!

Kaspersky Internet Security 2011 van a gépemen. Windows7 64.
Szeretném kipróbálni a NOD32 -t, viszont ha uninstallálom a Kaspersky -t és utána futtatom a legújabb kavremover -t (rendszergazdaként), majd a Revo Uninstaller -t is (töröl is minden bejegyzést, amit talál), a NOD32 telepítésekor jelzi, hogy a Kaspersky fent van a gépemen. Próbáltam csökkentett módban is futtatni az eltávolítókat, de semmi nem változott.
A registry-ben megtalálom a Kaspersky bejegyzéseit, viszont nem tudom törölni őket (rendszergazdaként természetesen).
Hogyan tudnám nyomtalanul "eltüntetni" a gépemről a Kasperskyt?

Előre is Köszönöm!

(#46533) Fire/SOUL/CD válasza Gaberking (#46532) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Csak simán a kavremovert kellett volna futtatni, nem pedig eltávolítani a KIS-t, és azt követően a kavremovert...

Most annyi esélyed van, hogy visszapakolod a KIS-t, majd azon mód a kavremovert indítod és azzal távolítod el...

Esetleg ha nem jön össze, akkor letöltöd/telepíted ezt: [link], csökkentett módban indítod a gépet és rákeresel vele a kaspersky kifejezésre, amit talál azt mind törlöd...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46534) Gaberking válasza Fire/SOUL/CD (#46533) üzenetére


Gaberking
senior tag

Köszönöm a gyors választ!
Úgy csináltam mindent, ahogy írtad, futtattam a RegistrarLite -t is sikeresen, de a Nod32 csak jelzi, hogy ott a Kaspersky (pedig a registryben a kaspersky -re rákeresve, semmit sem talál).
Esetleg valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#46535) Fire/SOUL/CD válasza Gaberking (#46534) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az, amit írtam "Most annyi esélyed van, hogy visszapakolod a KIS-t, majd azon mód a kavremovert indítod és azzal távolítod el..."
Ha ezzel meg vagy, akkor pl Total Commanderrel végig keresni a rendszerpartíciót "kaspersky" keresőszóval, ha talál mappákat, azokat megint törölni(pl program files és/vagy programdata-ban maradhat szemét)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46536) TFSi válasza Gaberking (#46534) üzenetére


TFSi
őstag

Nincs olyan lehetőség véletlenül, hogy az üzenet figyelmen kívül hagyása? Nekem is jelezte a Nod, hogy Symantec van fent, aztán csak bepipáltam, hogy hagyja figyelmen kívül és már indult is a telepítés! :DDD

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#46537) Gaberking válasza Fire/SOUL/CD (#46535) üzenetére


Gaberking
senior tag

ezt is megcsináltam és mégsem jó

(#46538) Mötley Crüe válasza Gaberking (#46537) üzenetére


Mötley Crüe
csendes tag

Szia!

Kicsit megdolgoztatlak, de egy (talán utolsó) próbát még megér.
Tedd vissza a KIS-t majd ha feltelepült és frissítetted és már rendesen megyeget, akkor jobb klikk az ikonjára és lépj ki belőle.
Majd Start menü/Minden program/Kaspersky és itt ezen belül válaszd ki azt, hogy Eltávolítás és katt rá. Az ablakban, amit kapni fogsz, látsz majd három lehetőséget, de Te a legalsót az 'Eltávolítás'-t (Remove) válaszd és katt rá. A következő ablakban még két lehetőség közül választhatsz, Neked az első a Complete uninstall(Teljes eltávolítás) kell, katt rá. Utána ár hagyd dolgozni az eltávolítót.
Végül egy restart és szerintem így már menni fog.

(#46539) Gaberking válasza Mötley Crüe (#46538) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia!

Köszönöm az ötletet, de már így is próbáltam és sajnos nem jó...

(#46540) janes1976


janes1976
őstag

Na visszaírtak az agnitumtól, melyben tudatják amire gondoltam, hogy 1x frissít 1 nap. Ez náluk normális. Én csak lehorgonyzok ennél, mert nekem ez vált be a legjobban. :)

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#46541) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! Előbb olvastam a fenti táblázatot, hogy nem valami jó a CIS antivir része. Helyette mit ajánlotok, memória van bőven és inkább ingyenes szoftverek felé hajlok. Köszi szépen előre is.

(#46542) Beri78


Beri78
őstag

Ingyenes AVG abszolute felejtős szerintetek?

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#46543) F34R válasza Laybee (#46541) üzenetére


F34R
nagyúr

Az a baj hogy nem nagyon van jobb tőle ingyenesbe , Avira Personal Free-t és Avast-ot próbálhatod ki ha gondolod :)

(#46544) lck válasza Beri78 (#46542) üzenetére


lck
senior tag

Miért lenne az. Teljesen korrekt védelmet nyújt.

(#46545) Laybee válasza F34R (#46543) üzenetére


Laybee
őstag

Esetleg Microsoft Security Essentials 2.0? Avast tényleg jó volt, AVG is.

[ Szerkesztve ]

(#46546) F34R válasza Laybee (#46545) üzenetére


F34R
nagyúr

CIS az komplett csomag volt MSE 2 nincs olyan jó felismersben , ha megtűzöd egy jó fallal akármelyiket (MSE 2 , Avast , Avira ) akkor semmi baj nem lehet normál hasznélat mellett

Ajánlottak: Online Armor Free , Pc tools Firewall , Comodo , és Agnitum Outpost

(#46547) Laybee válasza F34R (#46546) üzenetére


Laybee
őstag

Comodo mindenképp marad. Köszi szépen!

(#46548) blattida válasza Laybee (#46541) üzenetére


blattida
nagyúr

Ajánlom figyelmedbe a riportokat, melyekből kiderül, hogy a comodo volt az egyetlen, mely az összes mintát fogta...nem is értem, hogy jött ki nekik ennyire alacsony pontszám... :F :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46549) blattida válasza blattida (#46548) üzenetére


blattida
nagyúr

A dinamikus tesztben, azt nem írtam.

Néhány eredmény:
Bitdefender:

Gdata:

Comodo:

Nem értem a pontozási rendszerüket...de nincs jelentősége, hisz mindenki tudja, hogy a valós életben melyik program, mire képes... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46550) sznorbi2 válasza blattida (#46548) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Azért a Kaspersky vagy a Norton jobb eredményeket ért el a Comodo-nál, mivel tudjuk, hogy a Comodo tűzfala talán a legjobb tűzfal és így érthető a teljes arányú blokkolás. ;)
Nem csak blokkolni kell tudni, hanem egyebeket is. :K
De ha összesítve nézzük az eredményt akkor az F-Secure volt a toppon! :DD

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.