Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46251) borix válasza Tetete1 (#46238) üzenetére


borix
őstag

Mi segített rajta?

(#46252) BigManus válasza sznorbi2 (#46226) üzenetére


BigManus
addikt

Jelentem én voltam :D

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#46253) iNfAntRy válasza blattida (#46249) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

ok, köszi. nem tudtam mit jelöl az artemis.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#46254) Tetete1 válasza borix (#46251) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nem tudom, visszatettem (újból telepítettem) és rendben működik, a frissítések kivételével. Ma reggel frissítenék és csak szüttyög, szüttyüg ée nem akarja befejezni (én maunálisan szoktam, napi egyszer, ezért szeretem az emisoftot is). Elég nekem egyszer ráengedni a wincsire, nem akarom naponta többrször. Különben is elég egy, szerintem.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#46255) McKane


McKane
senior tag

Már készülnek az új VB-k.. :C

" Tisztelt XY!

Az ISSből kérem, hogy ne a weboldalon lévő termékverziót, hanem a itt a link ami nem hivatalos linkről letölthető verziót töltse le és próbálja ki. Ez a következő hivatalos ISS verzió, mely sok javítást és új modulokat is tartalmaz, csak sajnos még nincs kitöltve a weboldalra.

Kérem, írja meg, hogy ezzel a 3.5ös verzióval is tapasztal-e problémákat! "

(#46256) RBJ


RBJ
addikt

Ha valaki szeretne beta testernek jelentkezni az avira hoz melyik pont ot kellene itt választani ? desktop ?

Which products are you interested in?:*
Desktop Products
Fileserver Products
Portalserver Products
Mailserver Products
Proxyserver Products
Mobile Products
Management (Security Management

Nem tudom miért nem írják konkrétan , hogy melyik antivirnyákhoz akar az ember teszter lenni. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#46257) F34R válasza RBJ (#46256) üzenetére


F34R
nagyúr

Desktop Product , de ennyi nem lesz elég írnod kell nekik ahol pontosabban kifejted mit is akarsz valójában (géped pontos adatai , operációs rendszer , milyen nyelven akarod kipróbálni és melyik változatot [Personal Free , Premium Security Suit /tűzfalas/ , Antivirus Premium ] ) nagyjából ennyi

(#46258) RBJ válasza F34R (#46257) üzenetére


RBJ
addikt

Nahát az én józan paraszt angol tudásommal erős lesz. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#46259) McKane válasza McKane (#46255) üzenetére


McKane
senior tag

na, a VB ISS felülete megújult,tény, de a VB professional:

a termékverzió kétségkívűl újabb, igaz még nem hivatalos a verzió,a hivatalos,véglegesbe remélem bekerül az új feeling..

VirusBuster ISS:

szerk1.: persze virtuális gépen van a cucc.. :U

[ Szerkesztve ]

(#46260) Tetete1


Tetete1
senior tag

G-Data Internet Security 2011 Free 1 Year License Key

[link]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#46261) Fire/SOUL/CD válasza Tetete1 (#46260) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Könyörgöm, ha már belinkelsz promo-t, akkor legalább olvasd el előtte, mert ez így becsapós. ;]

"If you speak Spanish, you can use G-Data Internet Security 2011 free for 1 year, however, if you want to use the key provided for G-Data IS 2011 in English version, you can use it for 3 months only )"

"Every 3 months you will be asked to renew your subscription for FREE and you can renew the program free up to one year. The free license you got can also be uesed on other language installer including english. However, it may not able to auto renew after 3 month."

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46262) F34R


F34R
nagyúr

(#46259) McKane

Outpostra hajaz :P

(#46261) Fire/SOUL/CD

hát igen a 3 hónap tényleg szívás

(#46263) Tetete1 válasza Fire/SOUL/CD (#46261) üzenetére


Tetete1
senior tag

Én szerintem bárki le tudja fordítani magyarra. A címben ez szerepelt én hogy változtassak rajta. Akinek nem tetszik, ne töltse le.

Van alternatíva.

Szabad fordításban:

"A 1 PC, 1 év engedély kulcs a G-Data Internet Security 2011 rendszerint költségek akkor $ 39,95 vásárolni. Bár a G-Data Internet Security 2011 egy jó ár-érték ezen az áron, akkor most van esélye, hogy próbálja ki ingyenes 1 egész évre. (Ha beszélsz spanyolul, akkor a G-Data Internet Security 2011 ingyenes 1 évig, azonban, ha szeretné használni a kulcsot a G-Data IS 2011-es angol változat, akkor azt 3 hónapig csak)

Látogassa meg ezt a promo oldalon a spanyol nyelven. Ha vidám érti, próbálja ki a Google Translate, vagy a Google Chrome, amelyen a fordítás folyamat automatikusan működni. Akkor töltse le G DATA InternetSecurity 2011 speciális telepítő és telepíti azt. A telepítés után egy regisztrációs ablak (spanyol) jelenik meg. Regisztráljon, hogy az Ön nevét és e-mail.

Miután befejeztük, a program lehetővé teszi, hogy aktiválja a G-Data Internet Security 2011 ingyenes 3 hónapig. És a szabad 3 hónap engedélyt is meg kell küldeni az e-mail.

3 havonta meg fogják kérni, hogy újítsa meg előfizetését ingyenes, és segítségével megújítja a program ingyenes legfeljebb egy év. A szabad engedély megvan is uesed más nyelvű telepítő az angol. Előfordulhat azonban, hogy nem tudja az automatikus megújítása után 3 hónap.

Töltse le a G-Data Internet Security 2011 angol nyelvű telepítő más innen ."

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#46264) Fire/SOUL/CD válasza Tetete1 (#46263) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Akkor meg meddig tartott volna úgy beírni, hogy Spanyol GDATA IS2011 1 éves kulcs, angolhoz meg 3 hónap...(nem mindenki olvassa el, mi is van leírva, vagy az angol tudása sem elégséges)

2. Nem mellesleg meg (legalábbis Nálam) a promo "oldal" be sem jön, csak letölthetem a Spanyol trialt, de ezt követően telepítéskor az igényléshez szükséges adatok megadására hivatott form, az sehol sincs telepítéskor az Angolban (nem a Spanyol változatot töltöttem le nyilván, szóval még 3 hónap sem oké valamiért)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46265) Tetete1 válasza Fire/SOUL/CD (#46264) üzenetére


Tetete1
senior tag

No komment.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#46266) Fire/SOUL/CD válasza Tetete1 (#46265) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az jobb is ha no comment, mert olybá tűnik, hogy először a Spanyolt kellene felpakolni, majd igényelni kulcsot, aztán uninstall, Angol telepít és abban megadni a kulcsot, ami csak 3 hónap lesz... Na 3 hónap miatt nem tudom hányan fognak szórakozni ezzel...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46267) RBJ válasza Fire/SOUL/CD (#46266) üzenetére


RBJ
addikt

ahogy kihámoztam belőle a spanyol ból is csak 3 hónapos lesz. úgyhogy nem sok értelme vele kakiskodni. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#46268) Tetete1 válasza Fire/SOUL/CD (#46264) üzenetére


Tetete1
senior tag

Engem ez a G-data legkevésbé sem érdekel. Feltettem hátha valakinek kell. Pocskondiázni nem muszáj. Így hirdették 1 évre. Ha valakit érdekel úgyis elolvassa. Egyébként ha akar, ppicsán is rúghatsz érte.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#46269) F34R válasza Tetete1 (#46268) üzenetére


F34R
nagyúr

kick ya ass

(#46270) Fire/SOUL/CD válasza Tetete1 (#46268) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Egyébként ha akar, ppicsán is rúghatsz érte."
És miért is tenném? :U Nem a Te hibád, hogy ilyen a promo...
Pusztán csak arra hívtam fel a figyelmet (Gdata usereknek, akik esetleg bepróbálkoznának azzal, hogy így egy éves kulcshoz jussanak), hogy elég nagy tortúra árán juthatnak 3 hónapos kulcshoz, ami meg nem hinném hogy megér ennyi vacakolást...(hacsak nincs köztünk olyan gdata user, akinek nem gond a Spanyol nyelv) :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46271) F34R válasza Fire/SOUL/CD (#46270) üzenetére


F34R
nagyúr

Mostabában jobb ezekkel a promokkal is vigyázni pl: KIS kulcsot sem kaptam , anno emsisoft-ot sem a vásárolt a tuti :DDD

(#46272) Tetete1 válasza F34R (#46271) üzenetére


Tetete1
senior tag

Emisoftból szokott lenni egy éves, vagy féléves promo, amikor lejár, mindig adnak (előtte való nap). Én Viperát szoktam használni, de mostanában hol megy hol nem megy, mint a mesében.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#46273) F34R válasza Tetete1 (#46272) üzenetére


F34R
nagyúr

Igen sajnos a Vipre már csak ilyen azok bosszankodhatnak igazán akik meg is vették , és ugyanez a szitu

(#46274) Tetete1 válasza F34R (#46273) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ezért nem jó bármelyiknél lecövekelni, mert -szerintem - mindegyikkel előfordulhatnak hasonlók.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#46275) riki válasza McKane (#46259) üzenetére


riki
senior tag

Hát nem szakadtak meg az ISS gui-ján. Egy az egyben Outpost. Hát ha eddig tartott ezt elkészíteni,meddig fog tartani a pro felületének átalakítása, hisz az agnitumnak nincs külön Av-ja. :F

(#46276) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Valakit érdekel esetleg Avast IS 2011(5.1.889)?

Ha minden igaz akkor van hivatalos kulcs hozzá, persze a kínaiaknak kiadva. De működik más nyelvű verzióval is.
Érvényessége 2012.08.08. :C

To protect and serve!

(#46277) HZoli87 válasza riki (#46275) üzenetére


HZoli87
veterán

Van sima AV is, link.

(#46278) sznorbi2 válasza sznorbi2 (#46276) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Avast AV Pro- hoz is kaptak promos kulcsot.
2012.06.18. az érvényessége. :C

To protect and serve!

(#46279) janes1976


janes1976
őstag

Sziasztok!

Most próbálom ki az Eset Smart Securityt (4.2). Valaki leírhatná privibe szájbarágósan, hogy kell beállítani normálisan, mert sok helyen olvastam hogy az alapbeállítás f*s + a tűzfalbeállítás is kéne, mert alapba az is az. Aki ért hozzá segíthetne.

Itt írja a srác hogy az alapbeállítás f*s:

http://logout.hu/cikk/eset_nod32_antivirus_4/szemelyes_tapasztalat_es_beallitasok.html

Tőle akartam kérni segítséget de nem ír vissza napok óta. :W

De ez csak a simához van, nekem meg a Smart Securityhez (4.2) kéne fasza maximális beállítás. Hogy király legyen minden. Mert úgy nem tudom letesztelni, ha sz*rul van eleve beállítva. :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#46280) TFSi válasza janes1976 (#46279) üzenetére


TFSi
őstag

Nekem antivirus van, de annyit tudok hozzátenni, hogy váltás hozzáértő módra (vagy advanced settings) és ott az Antivirus és antispyware rész minden elemét nézd át! Az almenükben nyílik meg az options, ahol csak tudod a hiányzó pipákat benyomod pl. a kiterjesztett heurisztikához és a potenciálisan veszélyes alkalmazásokhoz!

A webhozzáférés védelemhez, hogyha azt szeretnéd, h jobban szűrje a böngészést, akkor a http,https menüt kinyitni, és ott az active módban kiválasztani azokat a progikat, amiket jobban kell, hogy szűrjön netes műveleteknél.

Ha kérdés van, szívesen állok a rendelkezésedre! :D

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#46281) blattida válasza janes1976 (#46279) üzenetére


blattida
nagyúr

Maximális beállítás = összes opció bejelölése.

Ezek szerint mégsem az outpost a nyertes nálad... ;]

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46282) sznorbi2 válasza janes1976 (#46279) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Vagy esetleg [ezt] is megnézheted.

To protect and serve!

(#46283) janes1976 válasza blattida (#46281) üzenetére


janes1976
őstag

Nem, de csak a frissítés miatt. Nálam csak 1x frissített 1 nap, igaz, azt magától. :U

Írtam nekik levelet hogy ez alap náluk vagy gáz van, eddig nem írtak vissza. :(

Köszi szépen mindenkinek! :)

Pedig jó volt az outpost security suite, nagyon gyors volt mint a villám, ki merem jelenteni, meg voltam vele elégedve. Csak ez a fránya frissítés a viprére emlékeztet, hogy frissít ha majd akar, meg az azért furcsa, hogy benne van hogy óránként és nem frissített óránként, sőt nem is nézte. Bocs. :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#46284) sznorbi2 válasza janes1976 (#46283) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Pedig mindkettőhöz van újságos kód! :K

To protect and serve!

(#46285) janes1976 válasza TFSi (#46280) üzenetére


janes1976
őstag

Azért furcsa picit hogy a nodnál az alapbeállítás ilyen gyér :F

Veszélyes elem üres, nekem kell kipipálni, ez nem alap?

Akinek elég a napi 1 frissítés, annak nagyon ajánlom az outpost security suitot. :C

Kiváló program teljesen automatizált. Esküszöm, magam is meglepődtem milyen jó. :C

Amúgy akartam kérdezni, hogy sztetek elég a napi 1 frissítés, csak mert nem szívesen álltam át. :(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#46286) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! Valaki tud ajánlani ingyenes vírusirtót Windows 2000 rendszerre, ami cégnek is ingyenes?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#46287) Ge_Og válasza janes1976 (#46285) üzenetére


Ge_Og
csendes tag

XP-n. Start/Vezérlőpult/Ütemezett feladatok és hozzáadod az OSS Update-et. Itt utána akár 10 percenkéntire is beállíthatod a frissítéseket.

(#46288) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Nálam van már a KIS 2011 magyar kiadása:
[link]
Viszont a lényeg, hogy Firefox alatt továbbra sem működik a magyar kiadásban a Firefox addinja, vagyis az URL checker:
[link]

Szóval, röviden semmi sem változott. Annyira elegem van már az orosz fos hozááláásból, hogy az nem igaz. Ennyire gány, trágya munkát, hogy a büdös francba lehet végezni?
Kurvára bánom, hogy megvettem egy évre a licencét, és továbbra sem működik rendesen ez a szar!

[ Szerkesztve ]

(#46289) blattida válasza Szellem. (#46288) üzenetére


blattida
nagyúr

Lehet, hogy csak a magyar ilyen cáriasan tökéletes... :K :((

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46290) tyan válasza Szellem. (#46288) üzenetére


tyan
senior tag

Csak a magyar nyelvi változat alatt nem működik az FF-nél az URL Checker, az angolnál viszont igen? (Nem használok FF-et, ezért kérdezem, Opera alatt meg nincs ilyen lehetőség.)

Nem tudom, hogy milyen gond lehet a magyar verzióval, de nem hinném, hogy a honosítási hibáról az oroszok tehetnek (az angolnál miért jó az addin, a magyarnál miért nem...)

[ Szerkesztve ]

(#46291) F34R


F34R
nagyúr

Kedves társaság ki mit gondol a Bullguard Internet Security-ről (Outpost fal , bitdefeder AV )
ha így minden igaz akkor az outpost fal eredményeit is hozza?

(#46292) HZoli87 válasza Szellem. (#46288) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem vagy vele egyedül, én is bánom, hogy pénz adtam ki érte. Múltkor fent volt a gépemen 1 napig, tovább nem bírtam ki mellette. Gépet nem lassította, de még mindig tartalmazza a több, mint féléves bugot. Letöltöttem az exploit csomagot, valósidejű védelem kikapcsol, majd ellenőrzés. Minden lezajlott rendesen, majd a végén bekapcsoltam a védelmet. De most jön a fekete leves, még mindig pirosan jelezte, hogy valami bibi van, azt írta, hogy vírust talált, na jól van, akkor neutralize all, de nem csinált semmit. Kikapcsoltam a tálcán lévő ikonjával a programot, majd elindítottam és most már nem jelzett hibát, zöld volt. :W

(#46293) blattida válasza F34R (#46291) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem rossz csomag szerintem.
Amennyibe nem butították le a dánok, akkor elméletileg ugyanazt tudja...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46294) Szellem. válasza tyan (#46290) üzenetére


Szellem.
nagyúr

De, igen, ilyen gond van, amit leírtam. És még sok más.
A honosítási hibáról meg az oroszok tehetnek, mivel ők fordítják. Már kb. 2 éve. Nem külsős és nem hazai cég, hanem már a Kaspersky Lab. végzi. Sajnos ilyen trehány, ócska munkát végeznek. Egyébként meg elegem lett a Kaspersky-ből Egyre ócskább szarabb termék lesz!

(#46292) HZoli87: Tököm tele lett vele, de nagyon. Amennyire szerettem, annyira utáltam meg. Amennyire jó program volt, annyira szar lett. Tudod, van összehasonlítási alapom, mert 2000 óta használtam a programot, így nyomonkövettem, hogy merre tartott a program.
Avirával mi van egyébként? Nod32-vel?

[ Szerkesztve ]

(#46295) HZoli87 válasza Szellem. (#46294) üzenetére


HZoli87
veterán

NOD32-t próbálgatom, én jó programnak tartom. Most jelenleg Avira van fent, várom/vártam a béta verziót, hogy majd most csinálnak valami ütős terméket, de úgy néz ki, hogy csak a 10-s verzió csiszolása lesz. Még az általuk mai napon küldött béta kulcs is a 10-s verzióhoz van, szóval szánalom. 1 éve piacon lévő terméket tesztelünk. :)) KÉP

-----

Most úgy vagyok, hogy van KAV előfizetésemből ~100 nap, Avirából 260 nap (ha nem dobbantanak valami nagyot az új verzióval, ami sanszos, akkor nem hosszabbítok), használhatnám az MSE-t, vagy bármi más ingyenes terméket ezek lejárta után. De már hozzászoktam, hogy fizetek a védelmi programért, F-Secure annyira nem nyerte el a tetszésemet, Nortont nem veszek az IDM miatt, mert így nem működik a Letöltés Insight, egyre jobban a NOD32 felé húzok. :D

[ Szerkesztve ]

(#46296) F34R válasza blattida (#46293) üzenetére


F34R
nagyúr

egyet megkérdezhetek ha nem lenne Comodo akkor milyen védelmet használnál?

(#46297) ludla válasza ludla (#46286) üzenetére


ludla
őstag

Ebben senki nem tud tanácsot adni? :R

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#46298) Szellem. válasza HZoli87 (#46295) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem rossz a Nod32/ESS. Nekem nem volt vele sosem bajom. Norton-t sosem veszek, mert nem jön be és a letöltés insight, és a Sonar sem akkora fícsör, hogy leboruljak a Norton hírnöke elött. :)
Kaspersky kiesett, a fent említettek miatt.
VIPRE megint egy kaki, így vagy ESET, vagy amiben még nézelődöm az Avast.
Avast nem bejövős? F-Secure-al mi a gondod? Szerintem az sem rossz cucc.

[ Szerkesztve ]

(#46299) blattida válasza F34R (#46296) üzenetére


blattida
nagyúr

Ezen még nagyon nem gondolkodtam, de valószínűleg Avira+OA... :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46300) sznorbi2 válasza F34R (#46291) üzenetére


sznorbi2
senior tag

A BullGuard az angoloknál talán az egyik legkedveltebb védelmi program.
Mivel a Bitdefender és az Outpost sem kispályás ezért nem hiába annyira kedvelt. De mivel egyik sem pehelysúlyú versenyző, így esetleg kissé lassulhat tőle a gép. :Y
Bár ezt gépe válogatja, mert olvastam már róla külhoni fórumon, hogy valakinek megfojtotta a gépet és valakinek meg szinte észrevétlen. :F

Blattida:

Nem angol a BullGuard? Mert angliai központú de Dániában is van kirendeltségük úgy, mint Romániában, Ausztráloknál és Amcsiban is. :K

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.