Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42351) zed01 válasza Lacpac (#42350) üzenetére


zed01
őstag

Szia.

Teljesen normális. Minden böngésző először a chace-be tölti a cuccost, a Panda Cloud-nak meg nincs webguardja, így nincs ami már a letöltés előtt figyelmeztessen. Csak akkor ugrik a Panda Cloud ha a vírus a merevlemezre másolódott.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#42352) B.S.&T.


B.S.&T.
csendes tag

Sziasztok jó reggelt!

Szerintetek mi a franc lehet a Vipre Premium tűzfalával és mit állítsak át? Úgy van minden beállítása ahogyan a telepítéskor felment és aut. módban is hagytam az elejétől fogva.
Az IE8 alatt ha elmegyek a MS Update oldalra akkor csak eddig jutok.
Ha kikapcsolom a Vipre tűzfalát akkor minden okés.
Nekem még nem jelez a windows frissítést pedig már elmúlt a hónap második keddje.
Egyébként ez a frissítési dolog nekem is nagyon bosszantó és mérges is vagyok, hogy megvettem mert kicsit kidobott pénz most.

[ Szerkesztve ]

Blood, Sweat & Tears

(#42353) Tetete1 válasza B.S.&T. (#42352) üzenetére


Tetete1
senior tag

Sajnos mindent ki kell próbálni (mint a feleséget, lakva lehet megismerni), nekem ugyan tetszik a Vipera, de csak a trálban használom, ingyenesen. A tűzfala nagyon tetszik, régen évekig azt használtalm (5-6 évig), de a Comodo-é kényelmesebb. Ami nagyon tetszik a levél- és reklámszűrés. Igazán akkor jó, ha szigorúra van állítva (csak akkor simlis programokat nem lehet használni). :(

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42354) blattida válasza polonic (#42347) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem, valaki már linkelte a rap teszt metodikáját, abban ez is benne van. :K

Valóban kicsi mintával dolgoznak a három hét termése 200-300 darabocska...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42355) L7wy


L7wy
őstag

KIS 2011 1 éves kulcs promóció.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#42356) Tetete1 válasza L7wy (#42355) üzenetére


Tetete1
senior tag

Kínai kefe, angol box.Te vagy kb. a 4., aki belinkelte.

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware free,SAS free,Vipre, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42357) blattida


blattida
nagyúr

Dicsőséges Szlovák téli hadjárat.
:W ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42358) BigManus válasza blattida (#42357) üzenetére


BigManus
addikt

Nagggggyyyon gáz!!!!!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42359) BigManus


BigManus
addikt

Leszedtem az új 2011-es McAfee Internet Security-t.
Mitől lehet 2011-es?
Egy vessző nem sok, annyi változtatás nincs benne!
Kopp ugyanaz, mint a 2010...
Még a verzió számok is ugyanazok!

Azért kicsit átverés szagú...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42360) wwhy válasza BigManus (#42359) üzenetére


wwhy
veterán

mondtam már, h csak az évszámot cserélték ki rajta :)
állítólag azért nincs semmi változás, mert az Intel valami totál új GUI-s (kék/piros) új terméket akar kihozni, de határidőkről semmi infó

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#42361) blattida válasza wwhy (#42360) üzenetére


blattida
nagyúr

Oké, hogy az Intel az új tulajdonos, de csak ezért kiadni egy változások nélküli 2011-es verziót elég tré megoldás. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42362) Fire/SOUL/CD válasza wwhy (#42360) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az Intel ezért vette meg a McAffe-t ;]

"McAfee a biztonságtechnikai piacon a Symantec mögött a második legnagyobb gyártó, igazi nagymenő ebben a szegmensben. Az Intel pedig már korábban bejelentette, hogy egyre komolyabban venné a hardver szintű biztonsági elemek beépítését lapkakészleteibe, processzoraiba, ezeket szoftveresen támogatná meg a nagyobb hatásfok érdekében. Így már kezd összeállni a kép, miért is ér meg 60 százalékos felárat a második legnagyobb vírusirtó cég az Intelnek."

Magyarul nem igazán a McAffe, mint szoftver érdekli őket, hanem a mögötte levő fejlesztők, akikkel a saját mérnökeik összedugják a buksijukat, aztán kihoznak egy olyan procit a jövőben, ami hardveresen tartalmaz olyan védelmi mechanizmusokat, amit ezeddig csak szoftveresen valósítottak meg.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42363) wwhy válasza blattida (#42361) üzenetére


wwhy
veterán

akárhogy is keresem a McAfee honlapján, sehol sem mondják, h új verzió :) annyira nem, hogy egyes országok honlapjain még nincs is kint a 2011-es doboz; szépen lecserélték a képeken a feliratot,ennyi.Persze ez sem szép dolog :)

Fire/SOUL/CD: igen, tudom; ezért nem vacakolok viperákkal meg egyéb hülyeségekkel :DDD (no flameeeeeee pls:).

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#42364) blattida válasza wwhy (#42363) üzenetére


blattida
nagyúr

Megvárod az új, hardveres védelmi alapokon nyugvó intel alaplap sorozatot és beruházol egybe? ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42365) Tetete1 válasza Fire/SOUL/CD (#42362) üzenetére


Tetete1
senior tag

Elég neked (a Returnil mellett) a Comodo Firewall és a free Avira. A defense-t sem használod? :U Ugyanis akkor nekem is elég lenne a Time Freeze mellett. :DD

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42366) wwhy


wwhy
veterán

beszéltem a McAfee angol üfsz-al: elég érdekes:

The McAfee 2011 produscts now contains the same features of 2010. McAfee will release it on 2011 and then you'll get to the features that are added in our new version. Please wait for next year. That is 2011. McAfee will release it on 2011 and then you'll get to the features that are added in our new version. But soon after reaching the next year there will be an automatic update in the software and that will add the new features to it.

blattida: kettőbe, minimum ;)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#42367) Fire/SOUL/CD válasza Tetete1 (#42365) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A CIS-ből csak a tűzfal rész van telepítve, de az fullon, azaz egyértelmű, hogy a Defense+ is, hisz ebben van a Comodo ereje, enélkül kvázi egy sima tűzfal lenne. Az egyetlen dolog, ami ki van kapcsolva nálam, az a sandbox, mivel számomra felesleges, hisz a Returnil miatt az OS klónja fut, úgyis lehetne mondani, hogy az egész OS egy sandboxban fut (persze ez így nem igaz, csak amolyan hasonlatként szántam), ezért felesleges a még egy homokozó

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42368) Tetete1 válasza Fire/SOUL/CD (#42367) üzenetére


Tetete1
senior tag

Mégegyszer köszi. :R :DD :C

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42369) F34R válasza Fire/SOUL/CD (#42367) üzenetére


F34R
nagyúr

Egy keresztkérdés jobban bízol az Avirában ???? , hogy nem raktad fel a CIS AV-ját :P

(#42370) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#42369) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Egyértelműen jobban bízom az Avira-ban, mint a Comodo AV részében, de ez nem csak Comodo-ra igaz. Ingyenes kategóriában a legjobbnak tartom az Avira-t, de a fizetősben sincs miért szégyenkeznie, hisz a felismerését tekintve az elsők közt van(és ezt a felismerést stabilan hozza, akár évekre visszamenőleg meg lehet nézni). A proactive védelmet meg a Comodo fala látja el, amit megint nem kell bemutatni, így ez a combo ingyenessége ellenére igen ütős páros, az általam használt fizetős szoftverek(elsősorban Kaspersky) számomra olyan fontos funkciókat tartalmaznak, amit Avira Free+ CIS nem tud biztosítan, (pl WIFI védelem és online banking motor), szóval ha ezekre a funkciókra(meg még pár) nem lenne szükségem és nem lenne fontos, akkor biztosan nem adnék ki pénzt víruskergetőért...

A CAV (bár fejlesztik és majd jön valami új technológia -talán még idén- ami drasztikusan megnöveli a felismerését) egyenlőre nem rendelkezik kimagasló felismeréssel, illetve ami sokkal bosszantóbb, hogy fél év alatt 3x küldtem nekik falsra ugyanazt cuccot, de ezt a mai napig nem vették ki az adatbázisból, a mai napig ugyanúgy beazonosítja kártevőnek a fájlt, ami biztosan nem az...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42371) F34R válasza Fire/SOUL/CD (#42370) üzenetére


F34R
nagyúr

Nemértem miért pedig ottan a supportjukban de még egyszer nem mondták hogy sikeresen fogadtuk a mintákat , bekerül a következő adatbázisba , sőt amit nagyon hiányolok a community , ha nem vagyok bizzos a Defense+ ban akkor a többségre hagyatkozom , (volt mikor tiszta dologra pirosodott szegényke :DDD ) a 4-s ben úgytudom hogy volt illyen

(#42372) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#42371) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, erről beszéltem, azaz ha elküldesz valamit, akkor onnantól nem kapsz visszajelzést, hogy odaért-e, vizsgálják-e, bekerül-e a következő frissítéskor. Ennyi erővel egy feket lyikba is kilőhetném a cuccost... :DDD

Más
Súlyos jogi aggályaim vannak a HitMan Pro-val kapcsolatban. Most éppen egy könyvtárnak írok nyilvántartó rendszert. Ritkán (minden védelem ellenére) lefuttatok 2 keresőt, ebből az egyik a hitman. Eddig nem tűnt fel, de ha kapcsolódom az internethez, akkor kérdés nélkül elküld fájlokat, amit gyanúsnak talál. Nos a fent említett projectem-ből egy általam készített DLL fájlt kezdett el feltölteni, még szerencse, hogy lassú a netem (és a DLL is 3 mega körüli) ezért le tudtam állítani... :(( Ezért simán be lehetne perelni őket... :W

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42373) F34R válasza Fire/SOUL/CD (#42372) üzenetére


F34R
nagyúr

Hát ez igen ilyen mivel cloud alapú , legyen akármilyen játék , program , aminek van dll-es törése azonyomban tolja fel. Régebben jártam úgy hogy 20 dll-t akart átküldeni mind a sony vegas-hoz tartozott, onnantól én elfelejtettem a Hitman-t

---

Nod-s reklámfilm-nek mi a kritériumai ?? :DDD mert semmit nem látok hány percnek kell lennie stb

(#42374) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#42373) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát csak "normáliséknál" nem így működik a felhő... Az egy dolog, hogy ha a felhőben keres, mert pl egy progiról csak onnan tud infót gyűjteni és esetleg ezáltal beazonosítani kártevőnek, de nem azt csinálják, hogy kérdés nélkül automatikusan fel is tolja a felhőbe, hanem rákérdeznek, hogy el akarom-e küldeni "oda"... Nekem még Panda is fut az egyik gépemen, az is nagyon rászabadult a felhőre, de olyat még nem csinált, hogy a tudtom/beleegyezésem nélkül elküldött volna bármit is...

"Nod-s reklámfilm-nek mi a kritériumai ?? :DDD mert semmit nem látok hány percnek kell lennie stb"
Miért, talán benevezel? Ha igen, akkor majd írd meg, szívesen megnézném, hogy lambadázol... :DDD
(Én beneveznék, az tuti, hogy talpig zöldben, DE Kaspersky logós sapka/poló/bermuda-ban "lejtenék". Biztosan örülnének Nekem...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42375) #41133696 válasza blattida (#42357) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szánalom. Amúgy ki ez a noname figura ? Csak nem az rtl-en futó - egyébként nem túl erős - Fábry klónok egyike ? Nem bírják megemészteni, hogy ők csak regionális mértékben tényezők, globálisan elenyésző a részesedésük. Nyugat EU-ban is alig ismerik, nyomulnának már minden hülyeséggel, de egy valamit kellene észrevenni, hogy nem megy a szekér. Csinálhatnak ők újságos promóciót, gerilla marketinget, szlovákian és Magyarországon túl nem tényezők. Ez a két kis ország meg édeskevés, még akkor is ha itt esetleg az elsők között vannak.

Szerk : ja utána néztem az :D Már várom, hogy SP-t is bevonják :D

Amúgy ezekkel a videókkal a Symantec-et akarnák utánanozni, csak amig ott világsztárok vonulnak fel, Hasselhoff, Dolph Lundgren stb, addig náluk noname hazaiak, akiket még a szomszédos országokban sem ismernek :D

[ Szerkesztve ]

(#42376) F34R válasza #41133696 (#42375) üzenetére


F34R
nagyúr

Nemtudtad ez táncverseny :D meg 10 éves NOD lisence az már kecsegtető nem ?:P

Meg akarom nyerni punk-tum :DDD :DD :))

(#42377) blattida válasza F34R (#42376) üzenetére


blattida
nagyúr

Csak három éves licencet lehet nyerni. :K

GoodSpeed
Akár szereted őket, akár nem, nem kis porfafingó cég az Eset, ráadásul egyre jobban szerepelnek, egyre többen ismerik őket és egyre jobban terjeszkednek és növekszenek, ezek tények.

Az egy más tészta, hogy milyen reklámokkal nyomulnak errefelé...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42378) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Csak úgy tolják a jobbnál jobb promókat a készítők! :C

1 éves Spyware Doctor 2011 promo:

[link]

1 éves Online Armor Premium 4.5 Firewall promo:

[link]

Na indul az új mizéria itt a fórumon. A neve Online Armor! :D :DD

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#42379) Tetete1 válasza sznorbi2 (#42378) üzenetére


Tetete1
senior tag

Neked az OA sikerült?Nekem nem akar adni serialt. :W

Comodo Firewall+Defense,Avira free, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42380) blattida válasza sznorbi2 (#42378) üzenetére


blattida
nagyúr

Az OA már tegnap sem működött. :N

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42381) M3oH válasza Tetete1 (#42379) üzenetére


M3oH
addikt

HAsznalj nemet proxyt.

Goodspeed: Egyetertke Blattidaval, azert Eset nem rossz. Es valszeg ezzel a promoval nem a nemzetkozi piacra akarnak betorni... Amugy en csipam Kiss Adamot, sztem jo humorista, persze izlesek es pofonok.

(#42382) Fire/SOUL/CD válasza Tetete1 (#42379) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Kell egy német proxy, azzal megy, most kértem kulcsot ;]
Igaz 10 perces mailre (amire eddig nem jött meg, úgy hogy ez lehet hogy bukta), de legalább elküldték: [link]

Ezzel a proxyval próbálkozz

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42383) F34R


F34R
nagyúr

De jó is lett volna ha az OA++ lenne promózva :))

(#42384) Tetete1 válasza Fire/SOUL/CD (#42382) üzenetére


Tetete1
senior tag

Hálás köszönet az ajánlatodért, nagyon jó. :DD :R :C

Comodo Firewall+Defense,Avira free, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42385) Tetete1 válasza Tetete1 (#42384) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ez az Avira freee-nek és a Comodonak szólt (félreérthető voltam). Nagyon jó párosítás ( Time Freeze mellett).

Comodo Firewall+Defense,Avira free, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42386) dokee78


dokee78
félisten

dokee78
blattida
BlackSeven

A Host fájl nincs módosítva,a vírusírtó mégsem frissít,és regisztrálni sem engedi.
A vírusírtók honlapját sem engedi megnyitni.

(#42387) F34R válasza dokee78 (#42386) üzenetére


F34R
nagyúr

Noh az jó ha leszetdem a filmet feltolom neked vmilyen fájlmegosztóre melyik NOD kell?

(#42388) RBJ válasza Fire/SOUL/CD (#42382) üzenetére


RBJ
addikt

már nem is megyen a promo sajna. :O

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42389) dokee78 válasza F34R (#42387) üzenetére


dokee78
félisten

A Nod sem frissít,már próbáltam,leszedtem torrentről.

(#42390) F34R válasza dokee78 (#42389) üzenetére


F34R
nagyúr

netezni tudtok rajta de semmi nem frissít?? nekem volt egy hasonló akcióm néhány hete , felkapcsolódott a netre , de netezni és mást csinálni nem tudzam :s hagynemondjam , Újratelepítés lett akkor még nem volt Acronis-om

(#42391) blattida válasza dokee78 (#42386) üzenetére


blattida
nagyúr

Próbáltad letölteni az mbam programot?
Vagy használtál valamilyen portable av-t?

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42392) RBJ


RBJ
addikt

cyberhost vpn t valaki feltudta telepíteni. vagy 64 bit en nem megyen.?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42393) F34R válasza RBJ (#42392) üzenetére


F34R
nagyúr

De megyen csak nem natívan , ott más probláma lehet

(#42394) Tetete1 válasza RBJ (#42392) üzenetére


Tetete1
senior tag

Én feltudtam telepíteni, WXP-re (32 bit) :U

Comodo Firewall+Defense,Avira free, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42395) RBJ


RBJ
addikt

még a tűzfalat is kikapcsoltam meg a peerguardian t mindent akkor se tudja a telepítő file a netről leszedni az állományokat. nincs valahol egy komplett setup file ?
sehol nem találok :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42396) Fire/SOUL/CD válasza RBJ (#42395) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42397) F34R


F34R
nagyúr

Ez végülis nem egy https always lenne? nekem elég lenne egy kiegészítő is , hogy minden oldal így jőjjön be (főleg gány facebook miatt)

(#42398) zed01 válasza sznorbi2 (#42378) üzenetére


zed01
őstag

Nekem nem megy a Spyware Doctor promo. Hiába nyitom meg német proxyról, nem reagál, azt írja fizessek érte. Pedig jó lenne, ugyanis az egyik legjobb kémprogramirtó, elférne a vírusirtóm mellett.

A másik az OA sem küldi a kulcsot, pedig még délután beregisztráltam és megígérték hogy küldik.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#42399) frisco válasza #41133696 (#42375) üzenetére


frisco
aktív tag

Ezek az "idolok" legfeljebb B-kategóriás sztárok, velük nem húzott főnyereményt a Symantec.
D. Hasselhoff-nak azért voltak tényleg jó alakításai is. [link]

(#42400) Gorneck


Gorneck
titán

]

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.