Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42251) BigManus


BigManus
addikt

Sziasztok!

Mivel nálam sem frissített a Vipre, sem a Magyar oldalról letöltött Angol verzió, sem a Magyar nyelvű verzió, ezért letöltöttem az Angol oldalról az Angol verziót és rá telepítettem a Magyar nyelvet.
Ez a verzió tökéletesen frissít.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42252) BigManus válasza Fire/SOUL/CD (#42246) üzenetére


BigManus
addikt

Ha gondolod én elküldhetem.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42253) Fire/SOUL/CD válasza BigManus (#42251) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor légy szíves küld el a cuccost #42246

simon7012
Ja, csak be kell írnom a végrendeletembe, hogy a szomorúfűz mellé/alá gravírozzanak még egy Vipre logót is a sírkövemre... :DDD
(Mellesleg Plag már említést tett róla, hogy ebben a hónapban (állítólag) lesz javítva egy újabb update keretében)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42254) BigManus válasza Fire/SOUL/CD (#42253) üzenetére


BigManus
addikt

Ment privátban.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42255) BlackSeven válasza Fire/SOUL/CD (#42249) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Szia!

Megvan a mappa de sajnos üres.

#42251 laca026

Hát ez az kérem szépen. Angol oldalról letöltött angol verzióban működik a frissítés, még akkor is ha utána bele teszem a magyar nyelvi fájlt.
Magyar oldalról letöltve, akár az angolt vagy a magyarosítottat úgy meg nem műxik. Kezdtem már azt hinni, hogy csak én bolondultam meg ezzel, de megnyugodva látom, hogy nem kell magamért aggódnom és felkeresnem egy ideggyógyászt. :DDD

(#42256) BigManus válasza BlackSeven (#42255) üzenetére


BigManus
addikt

Ja, ha nem frissít a Vipre, keresse fel ideggyógyászát vagy a Vipre Angol nyelvű oldalát :K

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42257) BlackSeven válasza BigManus (#42256) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Pontasan. :K :DD

Azért látszik a Vipre vs ESS közti ping különbség. Lásd fentebb: #42243

[ Szerkesztve ]

(#42258) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Egy kis infó a VirusBuster-től.

"A letöltési linkeket is szívesen fogadjuk, az ön által írt levélben lévő például megfelelő."
(Pl. ilyet: http://hotfile.com/dl/76725102/455fff/xyc.rar.html) De lehet bármelyik megosztó oldalról (data.hu, rapidshare, etc )
Én már küldtem nekik. ;]
Egy kis infó a GUI-ról.
"Az új felület hamarosan megjelenik termékeinkben is. Pontos dátumot sajnos még nem tudok mondani, valamikor a jövő év elején várható. Az új GUI hasonlítani fog a jelenleg a weboldalon megjelent színvilághoz." :C

[ Szerkesztve ]

(#42259) eurolac válasza zed01 (#42232) üzenetére


eurolac
senior tag

Ok, köszi akkor külön nem teszem fel senkinek.
Hasonló lehet a PC Tools Threatfire-hez. Érdekes, hogy az avg-be beleintegrálva nem tapasztalhatók az általad leírtak. Üdv!

Eurolac

(#42260) L7wy válasza Sz_Imre (#42258) üzenetére


L7wy
őstag

Hmmm Bullguard koppintásnak ígérkezik :P

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#42261) Sz_Imre válasza L7wy (#42260) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Van benne vmi, amit mondasz, de legalább a GUI-ja megfog változni. ;] :P

(#42262) McKane válasza Sz_Imre (#42258) üzenetére


McKane
senior tag

Ha már VirusBuster, milyen válasz levelet kaptam az egyik vírus-csomag ellenőrzésre:
" ... Köszönjük a mintákat! Nagy részük ún. goat fájl, melyeket arra használnak, hogy vírussal megfertőzzék őket, de ezeket vagy nem fertőzték meg, vagy már leirtották róluk a vírust.
... "

Na,ma is tanultam valami újat.. :D

(#42263) Sz_Imre válasza McKane (#42262) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Hát, még én sem hallomat ilyesmiről. De most már ezt is tudom. :U
Én meg ilyen választ kaptam:
"A víruslabor töltögeti lefelé a csomagokat. A fel nem ismert minták vizsgálata folyamatban van." Beletelik pár napban, mire azt a 107 db linket letöltik és elemzik. :D

[ Szerkesztve ]

(#42264) McKane válasza Sz_Imre (#42263) üzenetére


McKane
senior tag

de ugye hogy munkálkodnak a hétvégén is :D

(#42265) Sz_Imre válasza McKane (#42264) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Hát ha muszáj nekik. ;]
Mert van egy kis lemaradás az adatbázisuk terén. De azért látszik, hogy ez kezd javulgatni. :K

(#42266) Szellem. válasza Sz_Imre (#42265) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Régen nem volt rossz a VirusBuster! Viszont nekem az a véleményem, hogy kb. 6 éve a GUI ugyan az a csúnyaság, amin már régen kellett volna változtatni. A program fejlesztése meg szó szerint megállt. Az adatbázisa meg siralmas. Volt olyan időszak, amikor napi 1000-2000 szignatúra került bele, de ennek már régen. Szívesen támogatnám a terméket azzal, hogy megveszem! Főleg minekután magyar! De, ehhez jelentős fejlődés kell!

(#42267) Sz_Imre válasza Szellem. (#42266) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Igazad van abban, hogy a GUI-n kéne változtatni, de a változás is valamikor a jövő év elején várható. Fejlődés az tényleg nem ártana. De legalább nincsenek benne bugok, mint más nagy antivírus szoftverekben. A téves riasztása is igen csekélyes (Ezt mondjuk nem tudom alátámasztani).

(#42268) 12-es csaj válasza Szellem. (#42266) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Sajnálatos, hogy nem fejlődik kellőképpen a magyar antivírus...
Másoktól kéne példát venniük, például COMODO-éktól..

Amúgy egy nem túl gazdag, kicsi cég. Vagy rosszul tudom? Van elég bevétele azoktól a cégektől, melyek a motorját használják?

(#42269) Fire/SOUL/CD válasza 12-es csaj (#42268) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Microsoft is használja a VB motort, szerinted akkor nincs bevételük? ;]
Csak úgy érdekességképpen
VB védi az Exchange servereket, a ForeFront egyik motorja is egyben...

"Microsoft continually checks antivirus engine quality and detection rates through 3rd party independent testing organizations. We have found that using multiple malware engines consistently provides the highest detection rates against the competition and represents an average response time of 3-6 hours for new viruses. In contrast, competitive single-engine solutions average response times are more than 2-9 days as noted in recent AV-Test.org data. The set of five engines available in Forefront server security products as of Dec. 1, 2009 includes Microsoft AV, Kaspersky, Norman, VirusBuster and Authentium. However, these engines may change over time as we seek to improve overall protection metrics and to maintain our detection advantage relative to our competition and in support of our customer needs."

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42270) 12-es csaj válasza Fire/SOUL/CD (#42269) üzenetére


12-es csaj
senior tag

De ha van pénz, mi a fejlesztés akadálya?

Vagy nem is olyan rossz akkor?

(Egyébként kezdek belegabalyodni :) )

(#42271) HarryPotter válasza Fire/SOUL/CD (#42269) üzenetére


HarryPotter
őstag

ezt mondjuk nem gondoltam volna...nem is rossz, sőt! miben erős a virusbuster? miben gyenge?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#42272) Fire/SOUL/CD válasza 12-es csaj (#42270) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát 2006-tól alkalmazza a VB keresőmotorját az MS, igazából az elsődleges fejlesztések az üzleti/vállalati szférát érintik, így abból van bevétel is. Nem rég olvastam, a VB nyit az otthoni felhasználás irányába és hogy ezek a technológiák már az otthoni felhasználásra szánt változatokba is bekerülnek, igaz megkérik az árát is ennek megfelelően...

HarryPotter
Bevallom én talán 1x próbáltam még régen a VB-t, szóval nem tudok mit mondani róla.
Vállalati környezetben meg a ForeFront az egy nagyon ismert és jól csengő név...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42273) 12-es csaj válasza Fire/SOUL/CD (#42272) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Jaaa, akkor az üzleti célra szánt VB jó? S mostmár olyan lesz az otthoni célra eladott is? Vagy még mindig nem értem?
De akkor ezek szerint mégse gyenge a VB (?)

(#42274) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#42272) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Na megtaláltam a cikket...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42275) 12-es csaj válasza Fire/SOUL/CD (#42274) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Na, én azt a cikket nem értettem.
Konyhanyelv kell nekem még.. :(

(#42276) HarryPotter válasza Fire/SOUL/CD (#42272) üzenetére


HarryPotter
őstag

ezek szerint elkülönül az otthoni és a vállalati szféra? Eddig azt hittem, hogy csak az ár és a kiépítettség más (single user vs. endpoint security). Ez azt is jelenti, hogy eltérő tipusú fenyegetettség és "virus-adatbázis" kell az egyikhez ill. a másikhoz? Ez meglepne, hiszen ha csak magamat nézem, az irodában is megnézem azokat az oldalakat, amiket itthon, ugyanúgy letöltök, stb. Szóval nagyon nem tér el a felhasználói profilom. A nod32 licenszem is irodai (volumenlicensz), de pont ugyanaz a szoftver, mintha magam vettem volna az eset oldalán.

SZERK: A VB cikket olvasom, asszem értem a difit. De ha egyszer olyan nagy ász a VB a nagyvállalati szegmensben, akkor hogy lehet elavult és kicsi a szignatúra bázisa.

[ Szerkesztve ]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#42277) Fire/SOUL/CD válasza HarryPotter (#42276) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Majd érkezik McKane, Ő ebben a szaki, mert VB-t használ
Nekem erről fogalmam nincs, hogy miben lesz egyforma avagy eltérő az otthoni vs. vállalati... :N

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42278) HarryPotter válasza 12-es csaj (#42275) üzenetére


HarryPotter
őstag

ha jól értem, az a baj, hogy a nagyvállalati szegmensben forgalmazott termék nem tud futni otthoni gépeken, mert nem felhasználóbarát ill. nagy a processzorterhelése. Ezeket kell az otthoni userekhez optimalizálni.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#42279) 12-es csaj válasza HarryPotter (#42278) üzenetére


12-es csaj
senior tag

De, hogy ha sikerült, akkor már jó termék lesz, nem?

(#42280) HarryPotter válasza 12-es csaj (#42279) üzenetére


HarryPotter
őstag

nem tudom, de bízom benne, jó lenne egy magyar sikersztori.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#42281) Tetete1


Tetete1
senior tag

FREE 6 Months McAfee Internet Security 2011 Serial License Key

[link]

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware free,SAS free,Vipre, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42282) BigManus válasza Sz_Imre (#42267) üzenetére


BigManus
addikt

Mert sajnos alig van neki normál is :D

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42283) ludla


ludla
őstag

Én használtam vagy 6-hónapig a VirusBuster Personalt, és nagyon meg voltam elégedve vele, nem engedett vírust a gépre. De míg van ingyenes MSE, Comodo, Avast, AVG, Avira :) addig kétlem hogy fogok fizetni vírusirtóért. Na meg a promóciók amit sajnos a Vírusbuster nem gyakorol.
De ha lenne felesleges pénzem akkor természetesen a fizetőset választanám :D

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#42284) R.Danel


R.Danel
csendes tag

Na eddig volt a Vipre korszakom vélhetőleg. Kezdte azzal már szombaton reggel, hogy amikor húzta le a frissítéseket a lefagyás közelébe került a gépem. Ez így ment egész nap. Aztán vasárnap már csak kézzel indított frissítésre volt hajlandó de ekkor is nagyon behalt a gépem.
Ma reggel óta be vagyok kapcsolva és a legfrissebb adatbázisa már a 7248, de nálam még mindig a 7241-en áll. Hiába nyomom rá, hogy a frissítse, az a válasza, hogy nincs újabb és a legfrissebbet használom. Ezzel a 7241-el kapcsoltam ki tegnap este.
Ezzel még nincs vége az agymenésnek, mert mérgemben leszedtem egy órával ezelőtt a gépről és azóta WinXP Biztonsági központja állandóan dobálja az ablakokat, hogy a Vipre AV és Tűzfala ki van kapcsolva. :D
Próbáltam a Fire által betett gyári eltávolítót is futtatni és ahol csak találtam, minden maradék bejegyzést kitörölni, de semmi változás. Megpróbáltam újra telepíteni a Vipre Premiumot de alig kezdődik el a telepítés ki is lép belőle. Elindul a telepítést jelző folyamat csík és egyszer csak megáll majd vissza felé megy és utána kilép a telepítésből.
Ha most ezért újra kell húznom a Windowst akkor megüt a guta azonnal. :W

[ Szerkesztve ]

(#42285) Tetete1 válasza R.Danel (#42284) üzenetére


Tetete1
senior tag

Reggel 06.00-kor frissítettem, manuálisan 7243-asat. :U

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware free,SAS free,Vipre, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42286) R.Danel válasza Tetete1 (#42285) üzenetére


R.Danel
csendes tag

Már 7249 a legfrissebb.

De a 7248-at ottani idő szerint tegnap este 22:25-kor adták ki és az időeltolódást figyelembe véve ennek ma kora reggel már itt kellene lennie.
A 7243-ast meg még korábban, tegnap déli fél egykor adták ki. :D

[ Szerkesztve ]

(#42287) Fire/SOUL/CD válasza R.Danel (#42284) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem akarlak elkeseríteni, de nálam is teljesen leakasztotta a Vipre (az a változat, ami automatikusan frissít) frissítés közben a rendszert (W7 x64), még az egérkurzor is ledermedt, maradt a reset gomb... :DDD
Csökkentett módban indítsd el az eltávolítót, vagy először állítsd le a Vipre-t...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42288) F34R válasza R.Danel (#42284) üzenetére


F34R
nagyúr

Azé ne húzd újra az egész rendszert. Próbáltad Revo-val legyakni? utánna töröld ki az Appz Data-ból és Program Files-ből a Vipre-hez tartozó mappákat.Végül, de ezt nem kötelező Futtatás -> regedit->Ctr+F -"Vipre" a system-be íródott dolgokat ne nagyon töröld onnan csak az üres bejegyzéseket!

(#42287) Fire/SOUL/CD

és én még azt hittem a "lag" azért fordul elő mert XP-fos-m van :DDD
automatikus frissítés mikor egész adatbázist tölt le , nah az irónikus hard-reset segít csak b@sssza meg :(((

[ Szerkesztve ]

(#42289) R.Danel válasza Fire/SOUL/CD (#42287) üzenetére


R.Danel
csendes tag

Szia!

Próbáltam csökkentett módban is miután (állítólag) normál módban nem jött le de valami olyan ablak jön elő, hogy a Windows installer nem indítható. :DDD Ezzel itt vége is mert a Revo meg már nem találja a programot. Csökkentett módban sem.
Normál módban meg hiába próbálom, hogy rátelepítsem kilép a telepítőből.

(#42290) BlackSeven válasza R.Danel (#42284) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Na kezdek megnyugodva hátradőlni székemben. Láthatóan nem csak engem szivatott a Vipre.

Viccet félre téve. R.Danel ha van egy olyan Rendszer-visszaállítási pontod a gépen amikor még nem volt fent a Vipre akkor állítsd vissza arra az állapotra a WinXP-t.
Szerintem meg fogja oldani ezt a helyzetet.
Jobb ötletem nem lévén.

(#42291) F34R válasza R.Danel (#42289) üzenetére


F34R
nagyúr

Micsoda már Windows Installer Hiba-d is van ? De Revo megtalálja ha az erőszakos eltávolítást választod és kitallózod neki ahova a Vipre-t tetted, de előtte állíts le a services-be a Vipre-t

(#42292) R.Danel válasza BlackSeven (#42290) üzenetére


R.Danel
csendes tag

Szia!

Megpróbálom ezt a rendszer visszaállítást amit mondtál. Remélem sikerrel járok. Amit készen vagyok jelzem az eredményt.

(#42293) Fire/SOUL/CD válasza R.Danel (#42289) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Esetleg még azt próbáld meg(ha nincs rendszer-visszaállítási pontod), hogy "kézzel" kipucolod a registry-t, ahogy F34R is javasolta, csak ehhez inkább használd ezt a progit: Registrar Registry Manager
(A Lite változat ingyenes, de tud keresni és csoportosan törölni bejegyzéseket)
természetesen ezt is csökkentett módban indítsd

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42294) R.Danel


R.Danel
csendes tag

Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét.
Fire, F34R és BlackSeven. :R :R :R

A Rendszer-visszaállítás megoldotta. Már nincsen nyoma a Viprenek. :)

[ Szerkesztve ]

(#42295) Tetete1 válasza R.Danel (#42286) üzenetére


Tetete1
senior tag

Megvan a 7249-es is 13.00-kor (manuálisan).

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware free,SAS free,Vipre, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42296) HZoli87


HZoli87
veterán

Vicces program ez a Vipre. Szerintem érdemes várni, míg kiadnak egy frissebb verziót belőle, mert addig csak a hajtépés marad ...

(#42297) Tetete1 válasza HZoli87 (#42296) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nem tudom mi ez a nagy aggódás, nekem tiszta a gépem és gyors, elégedett vagyok ( ezt mondja a Viperán kívül az Emisoft és a Sas) vele.

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware free,SAS free,Vipre, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42298) joci761


joci761
tag

Ennyire jó ez a Vipre?

Comodo forever

(#42299) racerx


racerx
őstag

Gyorsan még meleg: free kis 1 év:
[link]

(#42300) HarryPotter válasza Tetete1 (#42297) üzenetére


HarryPotter
őstag

mondjuk az épp elég baj, amit eddig a többiek részletesen leírtak. Az, hogy te ezt nem tartod problémásnak, finoman szólva is meglepő (enyhén fogalmaztam). Azt meg nem kell minden 5. hsz. után leírni, hogy "manuálisan frissítettem, be-be-be", tudjuk, hogy te így szereted, mások viszont nem. Bocs, de nem tudtam már csendben maradni

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.