Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42301) HZoli87 válasza HarryPotter (#42300) üzenetére


HZoli87
veterán

Ott a pont.

(#42302) BlackSeven válasza racerx (#42299) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Vót má! :D

Ezzel az gond, hogy a kínai nyelven telepített KIS2011 fogadja el csak a kulcsot utána meg buherálni kell a registryben is meg a KIS-ben is, hogy áttegye az angol nyelvűjébe.
Aztán vagy sikerül vagy nem. De ha nem, akkor a KIS zabos lesz és szedheted le. Vagy éppen rosszabb esetben még uninstallálni sem engedi magát. :D Vót már rá példa.

Én is írtam még valami megjegyzést a Viprehez Tete 1-nek, de aztán győzött a józanabbik eszem, ezért inkább moderáltam és kitöröltem. Nem akarok ebből vitát és láthatóan ezen a téren nem is vagyunk egy véleményen.

[ Szerkesztve ]

(#42303) BigManus válasza BlackSeven (#42302) üzenetére


BigManus
addikt

Megerősítem, zabos lett, uninstall! Átállítottam Angolra és a kezelő felülete üres volt.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42304) Tetete1 válasza HarryPotter (#42300) üzenetére


Tetete1
senior tag

:DD :C :Y

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42305) racerx válasza BlackSeven (#42302) üzenetére


racerx
őstag

Ja nem láttam! :)
Nem tom, én régebben simán buheráltam a KIS-t, igaz az a magyar nyelv hozzáadása volt. :)

(#42306) Narxis


Narxis
nagyúr

(#42307) #41133696 válasza Narxis (#42306) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kezdőőőőődiiiik :U :Y

(#42308) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

(#42309) BlackSeven válasza BigManus (#42303) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Neked (ezek után) sikerült rendesen eltávolítani?

Egy barátom is nekifutott ezzel minap - igen gyakorlott informatikus ráadásul - és a KIS ikonja fekete lett meg hiányos lett nála a kezelőfelülete. Na uninstall Revoval de ugye ilyenkor feldobja a KIS a saját eltávolítóját is, hogy azt futtatja de az amint elindult ki is lépett azonnal. :DDD Revo meg megállt félúton. (földvár felé ... :DDD )
Volt nagy fejvakarás meg szentségelés, de aztán csökkentett módban és némi-nemü kisebb bonyodalmak árán, de sikerült leszednie. Ezért én azt mondom, hogy ilyen kétes kimenetelű megoldásokba nem érdemes belekezdeni, mert többnyire hasonlóan végződnek.

[ Szerkesztve ]

(#42310) csaba1203 válasza Sz_Imre (#42308) üzenetére


csaba1203
addikt

:D :DD :DDD

(#42311) BlackSeven válasza Sz_Imre (#42308) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Én meg JajámÁdám vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#42312) F34R válasza BlackSeven (#42311) üzenetére


F34R
nagyúr

Azok a Smiley-k _0_

No ez xD holnap felveszek vmi videót hátha nyerek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42313) HarryPotter válasza Sz_Imre (#42308) üzenetére


HarryPotter
őstag

Kész...ez nagyon király.
egész jó dalt írtak nekik!!!

[ Szerkesztve ]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#42314) Tetete1 válasza F34R (#42312) üzenetére


Tetete1
senior tag

x

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42315) riki válasza Narxis (#42306) üzenetére


riki
senior tag

Ezek szerint az Mse elérte azt a szintet, ami komoly konkurenciát jelent a nagyoknak ? Tehát már nem csak az "olcsósága" a legfőbb erénye ! :C

(#42316) #41133696 válasza riki (#42315) üzenetére


#41133696
törölt tag

Eddig sem az volt a legfőbb erénye, hanem az hogy az ingyenesek között kb a legjobb. A Trend Micros meg azért nyavalyog mert nem veszik a cuccát . Az ordít a legjobban ugyanis kinek a háza ég.

(#42317) zazenke


zazenke
őstag

csoda jó program ez a vipre ha ennyi szívás van vele , akárhányszor felnézek erre a fórumra csak azt látom hogy küszködnek vele . És erre adjon ki az ember örök licensz díjat . Na ne már !

(#42318) Tetete1 válasza zazenke (#42317) üzenetére


Tetete1
senior tag

Akkor ez olyan mint az örökös feleség?..... :DD Nekem legalább nem került semmibe (trial).

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware free,SAS free,Vipre, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42319) Narxis válasza zazenke (#42317) üzenetére


Narxis
nagyúr

AVG őrület is volt, most a Vipre van soron. :D

Thanos was right.

(#42321) Tetete1 válasza Narxis (#42320) üzenetére


Tetete1
senior tag

Így szokott lenni... :DD De ha nem tetszik nekem majd a Vipre, akkor lefokozom scannernek!!! Kinek a pap, kinek a papné...

CIS Firewall+Defense,Emisoft Anti-Malware free,SAS free,Vipre, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home 2011, WXP,Pentium III, 512 Mb Ram

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42322) racerx válasza BlackSeven (#42309) üzenetére


racerx
őstag

Igen. Az más kérdés, hogy meguntam a bugjait és egyéb érdekességeit, és nem is igen própálkoztam vele azóta sem. Jól megvagyok az Avirával.

(#42323) csákány.


csákány.
aktív tag

Kezd ez a Vipre láz a pár hónappal ezelőtti Kaspersky lázhoz hasonlítani. :W Akkor is sokan küszködtek vele, és csak nagyon hosszú idő eltelte után esett le sokaknak hogy nem érdemes, hiszen van jobb alternatíva-és még szenvedni sem kell vele! :K

[ Szerkesztve ]

(#42324) csákány. válasza racerx (#42322) üzenetére


csákány.
aktív tag

Avira zsííííííír............jelenleg nálam is az véd.

(#42325) Pano


Pano
addikt

Az a baj a vírusirtókkal, hogy ha olyat akarsz használni, ami a legflottabb módon megy, azaz nagyon kevés benne a bug (pl. nod32), akkor annak nem a legjobb detektálásba. Ha meg jó detektálást akarsz, akkor kénytelen vagy elviselni a bugokat. Ez van.

(#42326) Tetete1 válasza csákány. (#42323) üzenetére


Tetete1
senior tag

Két hete használom állandó védelemre a Viperát, csak most frissített magától. :U

(#42323) csákány.

Nekem az Avira nem fért meg a Comodo Defensevel (a 9-es még nagyon jó volt).

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42327) #41133696 válasza Pano (#42325) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azért ezt gondold már át. Mert ez így hozzá nem konyításról tanúskodik. A Nortonnak kiemelkedően nagy a hatékonysága, és bug mentes is !! Az MSE szintén így van. Szóval előbb nem ártana végig gondolni, mielőtt az ember hülyeséget ír .

(#42328) csaba1203 válasza #41133696 (#42327) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez így igaz tényleg ott van mind2 azok közt,amik bug nélkül működnek :D

(#42329) Visormail válasza Pano (#42325) üzenetére


Visormail
addikt

Én az ingyenesek közül kipróbáltam az avg-t, avast-ot, avira-t és egyikkel se volt semmi különösebb bajom, igaz nekem a nortonnal se.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#42330) Imi1981 válasza #41133696 (#42327) üzenetére


Imi1981
veterán

Pano detektálásról írt és abban a Norton nem valami erős!A Norton inkább a letöltés Insight-el erős meg a viselkedéselemzése .Adatbázis alapján az AV-ja elég gyenge,tehát a detektálása is. :D

[ Szerkesztve ]

(#42331) Pano


Pano
addikt

Én még nem találkoztam olyan progival, amiben ne lettek volna bugok. Egy hozzáértő meg nem mond olyat, hogy valami bugmentes. Olyat még senki nem írt. Max nálad nem jöttek ki komolyabbak.
De te tudod...

[ Szerkesztve ]

(#42332) #41133696 válasza Imi1981 (#42330) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hagy kérdezzem már meg, hogy hány milliós mintán tesztelted, hogy ezt így kijelented ? Meg hogy melyik víruslabor alkalmazottja vagy ?

[ Szerkesztve ]

(#42333) blattida


blattida
nagyúr

Friss AVG és Eset teszteredmények a matousec [link].

NIS proaktív teszt.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42334) Imi1981 válasza #41133696 (#42332) üzenetére


Imi1981
veterán

Itt van nézd meg és ez csak egy!Persze erre egyből azt mondod hogy baromság mert a norton úgy ahogy van lebőgött!

Én ettől még nem azt mondom hogy szar,de a detektálása az gyenge és ennyi!Persze egy vírusírtó nem csak adatbázisból véd de az már megint más történet. :D

[ Szerkesztve ]

(#42335) Sz_Imre válasza blattida (#42333) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

"Friss AVG és Eset teszteredmények a matousec" Ezt én már belinkeltem, igaz nem ebbe a topicban. De inkább 2-szer legyen belinkelve, mint hogy egyszer sem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#42336) blattida válasza Imi1981 (#42334) üzenetére


blattida
nagyúr

Nagyrészt azért szerepelt rosszul a rap teszten a norton, mint a comodo: nincs kapcsolat külső szerverekkel, felhővel, ezek ugyanis ebben a tesztben inaktívak.

A detektálás meg detektálás, mindegy, minek alapján valósul meg, azt hiszem te sem csak a látásod alapján tudod beazonosítani a szüleid, például...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42337) BigManus válasza BlackSeven (#42309) üzenetére


BigManus
addikt

Minden további nélkül eltávolította.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42338) Pano válasza #41133696 (#42332) üzenetére


Pano
addikt

...
(elnéztem a hszt, ezért ez üresnek tekintendő)

[ Szerkesztve ]

(#42339) BlackSeven válasza Imi1981 (#42334) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Ha az alsó, vízszintes skálát fordított számozással alkalmazod (jobbról balra emelkedően) akkor már rögtön más lesz ám az eredmény. ;]

(#42340) 12-es csaj válasza Pano (#42325) üzenetére


12-es csaj
senior tag

NOD32-nek lenne gyenge a detektálása? Háát, én személyesen nem így tudom, ami azt illeti. Maximum a feltört NOD-ok.

Ha meg jó detektálást akarsz, akkor kénytelen vagy elviselni a bugokat.
Ezt ugye csak így értetted? Mert ha megfordítjuk: bugok -> jó detektálás, akkor nem igaz, tudok ellenpéldát, ellenpéldákat.

(#42341) Imi1981 válasza blattida (#42336) üzenetére


Imi1981
veterán

Miért a Nortonnak van felhő alapú védelme :F ?Na mindegy de a rap teszten mind a két eredmény a reactive és a proactive is elég gyenge.De mindegy nem akarok én fikázni egy AV-t sem csak szerintem közel se kiemelkedő mint ahogy goodspeed írta, inkább csak jó mint pár másik vetélytársa is . :D

BlackSeven :DDD :C

Nektek is rohadt lassan reagál az oldal?Nekem nagyon lassú!Már idegesítő. :((

[ Szerkesztve ]

(#42342) csaba1203 válasza 12-es csaj (#42340) üzenetére


csaba1203
addikt

Na én éppen ez miatt viselem el a KIS bugjait :D :DD :DDD

(#42343) polonic válasza Imi1981 (#42341) üzenetére


polonic
félisten

Igen, hogyne lenne. Qurom vagy qubity vagy insight, nem tudom. Ezeknek, ilyesminek hívják.
De nem mindegy, mert ezen a teszten ezek nélkül tesztelték. Úgyhogy ez nem mérvadó egyáltalán.
A norton bizony jó felismerésű és a felhő alapú védelme is igen hatékonyan működik.

(#42344) Pano válasza 12-es csaj (#42340) üzenetére


Pano
addikt

Félre értettél. Nem azt mondtam, hogy arányosan állnak a dolgot. A NOD32-nek nem gyenge a detektálása, csak van nála sokkal jobb (pl. Avira, Kaspersky, Emsisoft). S ami jobb nála, az viszont bugosabb.
Tehát, ha valami kevésbé bugos, nem jelenti azt, hogy rossz a detektálása, csak most jelenleg akik az élen állnak, sajnos ők igen. Ezért van az, hogy ha jobb detektálást akarsz, akkor a választék miatt kénytelen vagy bugokat viselni. Már ha kijön, természetesen.
Mielőtt levennétek a fejem.

(#42345) Imi1981 válasza polonic (#42343) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát ha tényleg azok nélkül tesztelték akkor tényleg nem mérvadó elismerem.De honnan tudjátok hogy azok nélkül tesztelték?

Állandóan ezt dobja az oldal mikor írni akarok és leokéznám! :W

[ Szerkesztve ]

(#42346) BlackSeven válasza Pano (#42344) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

A NOD32-nek nem gyenge a detektálása, csak van nála sokkal jobb

Én inkább úgy mondanám, hogy a NOD32-nek a jobbak közé tartozik a detektálása, de a heurisztikája vitathatatlanul a legjobbak egyikét tudhatja magáénak. Így ez a két paraméter már együttesen a legjobbak egyikévé emeli a NOD32-őt. (szerintem) És ehhez még hozzá jön - ki ne hagyjuk -, hogy az egyik legstabilabb és legbugmentesebb szoftvernek mondhatja magát az utóbbi években.
Persze lehetnek mellette érvek és ellenérvek is, hiszen nem vagyunk egyformák és nem azonosak a véleményeink sem.

[ Szerkesztve ]

(#42347) polonic válasza Imi1981 (#42345) üzenetére


polonic
félisten

Gondolom blattida nem a kisujjából szopta ki. :)
Nagy az esély rá, hogy le van írva a tesztelési metódus.
A másik, hogy nem egy hatalmas mennyiségű mintán mennek ezek a tesztek, már csak ezért is lehet kétséges.

(#42348) Imi1981 válasza polonic (#42347) üzenetére


Imi1981
veterán

Mondjuk blattida-nak hiszek mert ő nem szokott hülyeséget írni!És az ő tudását ismerem el a legjobban az oldalon meg még egy két topik társét pl Fire .És ha ők azt mondják hogy úgy volt akkor azt el is hiszem!Akkor mindent visszaszívok amit írtam a Nortonról! :D
Ha lejár a Vipre próbaverziója lehet ki is próbálom! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42349) Narxis válasza polonic (#42347) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem is csak a mintával van baj, ma már elavult úgy tesztelni, hogy összegyűjtök rengeteg kártevőt és ráeresztem a vírusirtót, hogy scannelje(on-demand). 5-10 évvel ezelőtt ez elég volt, de ma már a dinamikus tesztelés ami pontosabb eredményt ad a vírusirtó képességeiről. Futtatni kell minél több/újabb és több típusú kártevőt és vizsgálni, hogy hogyan reagál rá a vírusirtó. A frissítés/internet letiltásával se értek egyet, egy vírusirtót a teljes "erejével" kell tesztelni.

Thanos was right.

(#42350) Lacpac


Lacpac
őstag

Sziasztok!

Az normális ha letöltök a vteszt-ről egy kártevőpakkot, még ki sem csomagolom, de a opera/chace-ben megjelennek a packban található cumók?
A panda cloud megtalálja őket. Nem kellene már a chace-be a bejutást is akadályoznia?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.