Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42701) RBJ válasza Tetete1 (#42700) üzenetére


RBJ
addikt

http://data.hu/get/3188128/NAV-TW-30-18-1-0-37-HU.exe

http://www.filesonic.com/file/32471185/NAV-TW-30-18-1-0-37-HU.exe

úgy hogy felteszed a magyar nyelvű telepítőjét. :DD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42702) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

BitDefender AV 2010 1 éves Promo elérhető még egy ideig
(Upgradelhető 2011-re)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42703) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

A VBA32-t szeretné valaki tesztelgetni?
Verziószáma:
VBA32 Antivirus 3.12.14.2
Jelenleg a legújabb kiadás!

Van egy Multilanguage telepítőm és egy 90 napos próbakulcs hozzá! :)
Privit írjon aki tesztelné. :D

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#42705) zed01 válasza zed01 (#42704) üzenetére


zed01
őstag

Erről jut eszembe, sokan többet kifizetnek a vírusirtóra, ahelyett hogy linuxot használnának és előfizetnének a Cedegára. Van ami nem úgy működik, mint kéne.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#42706) zed01


zed01
őstag

Egy valami miatzt, van úgy hogy gondolkodom a Cedegán. Ez pedig a Medal of Honor Limited Editition. Persze is is, most megéri egy olyan játékért ami engem nagyon érdekel? Most megvárjam a fél évet mire hibátlanul futtatja az ingyenes wine? Általában fél év szokott lenni. De most megyek játszani a Modwern Warfare 2-vel.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#42707) Tetete1 válasza RBJ (#42701) üzenetére


Tetete1
senior tag

Köszi. :R

Comodo 5 FW, Vipre, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42708) riki válasza zed01 (#42699) üzenetére


riki
senior tag

Hát akkor a nejem a ritka kivétel. Mert bizony az ő gépén 2 lakó akadt . Az Avast és a Clamav is megtalálta. Az egyik elég fertőzött barátság portálon szedte össze. Mivel nem használ rezidens védelmet,ezért észre sem vette. Azóta legalább Wot-ot használ, mert kezd nála is tísztúlni a köd, ahogy nő a linux népszerűsége úgy lesz célpontja a sötét oldalnak Az támadott op. rendszer Linpus linux a Acer favoritja.

(#42709) polonic válasza zed01 (#42704) üzenetére


polonic
félisten

"Modern Warfare Skidrow"
Legalább ne hirdetnéd, hogy lopod a játékot.

(#42710) hdf


hdf
tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék! Tegnap járt le az Avira Antivir Premiumom. Nem szeretnék váltani, de az a link, ahonnan eddig a 30 napos kulcsot igényeltem, nem működik. Tegnapelőtt volt itt a fórumon egy hat hónapos kulcs igénylő link olasz proxiról, de nekem nem működik.
Tud valaki egy működő 'helyet'?
Előre is kösz!

(#42711) Gorneck válasza hdf (#42710) üzenetére


Gorneck
titán

(#42712) McKane


McKane
senior tag

amúgy,nem tudjátok ebből az avira antivirusból várható magyar nyelvű kiadás is valamikor?
mert ugye az AVG free is angol volt,de az új verzió már magyarul is tud..

(#42713) BlackSeven


BlackSeven
aktív tag

Tudtommal Avira november elején becsukta azt a lehetőséget, hogy kulcsot lehet igényelni a kereskedelmi verziókhoz. Módosították és most már azt lehet csak tenni, hogy vagy megveszed és akkor kapod az e-mailben a kulcsot vagy letöltöd a trial telepítőjét ami már tartalmazza a 30 napos kulcsot és azzal elvagy egy hónapig. Ha leketyeg a 30 nap, akkor uninstall és újra feltelepít a trial. Ha hagyja az újbóli telepítgetéseket. De az is könnyen lehet, hogy beír a regisztrybe, hogy már volt egy trial gépen és ha az lejárt akkor nincs tovább és vedd meg. Ezt nem tudom, mert nem használok/használtam Avirat még sosem, de könnyen lehetséges ez a változat is. :K

#42712 McKane

Régebben, pár hónapja az avira német fórumán volt ez már kérdés (magyar emberke kérdezte meg itthonról) és akkor az illetékes aviras azt választ adta, hogy terveznek még néhány nyelven bővítést, de a egyelőre magyar nem szerepel köztük és az elkövetkező években nem is tervezik magyar nyelven a szoftver kiadását. Ez valamikor tavasz elején volt, így mondható friss infónak is akár.

[ Szerkesztve ]

(#42714) HZoli87 válasza McKane (#42712) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem.

(#42715) scott_free válasza Fire/SOUL/CD (#42634) üzenetére


scott_free
senior tag

nagyon szépen működik az ingyen Bitdefender AV 2011! :R

én egyből a 2011-et telepítettem fel, simán elfogadta a kapott licencet.

tettem egy kísérletet a McAfee-vel, de végül inkább visszaraktam a Comodo tűzfal + Bitdefender AV párost.
nálam valamiért a McAfee megfogta a utorrent fölfele töltését, pedig elvileg nem volt blokkolva... :F

na mindegy: jól működő dolgon ne változtass! :))

(#42716) Fire/SOUL/CD válasza scott_free (#42715) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Persze, működik a tiszta telepítéssel felpakolt BD AV 2011-el is a kulcs, csak azért írtam az upgrade lehetőségről, ha valaki esetleg BD AV 2010-et használ éppen, akkor ahhoz is jó, de ha upgradeli 2011-re, akkor sincs gond... ;)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42717) hdf válasza Gorneck (#42711) üzenetére


hdf
tag

Igen. Délelőtt villamoson ülve én is arra gondoltam, hogy már jó ideje használjuk két gépen és maximálisan elégedettek vagyunk vele, célszerű lenne megvenni.

BlackSeven: Köszönöm. A triál gondolom teljesértékű, csak 30 nap után vége.

[ Szerkesztve ]

(#42718) #41133696 válasza BlackSeven (#42713) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát ideje volt, hogy az avirások lépjenek. Gondolom elszaporodott a visszaélések száma...

(#42719) Gorneck válasza hdf (#42717) üzenetére


Gorneck
titán

Két gépre meg lehet olcsóbb is lenne...ha ingyenesek közt nincs megfelelő alternatíva.

Gorneck#1239

(#42720) hdf válasza Gorneck (#42719) üzenetére


hdf
tag

Elsősorban ebben gondolkodom.
Nagyon bevált. :C

(#42721) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
AVG internet security 9.x vagy Avira free+agnitum outpost 2009?
Email, torrent, közösségi oldalak, no warez.
:R

Szerk.: némi játék is van, nem akarom, hogy nagyon megfogja a gépem (adatlap)

[ Szerkesztve ]

(#42722) BlackSeven válasza _stick_ (#42721) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Szia!

Én az Avira Free + Outpost falat javaslom inkább, bár az AVG IS sem rossz, de ha már e kettőből kell választani, akkor ez a párosítás.

[ Szerkesztve ]

(#42723) Fire/SOUL/CD válasza _stick_ (#42721) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az Outpost falában némely játék esetén(online módra értem), alaposan lehet/kell zsongrölködni, mert jó pár játék el sem indul miatta...Szóval erre lelkiekben készülj fel. ;]
De nem kell megdermedni, azért van ez vagy épp az Agnitum topic, hogy ott kérhetsz segítséget, ha esetleg ilyen jelenségbe beleszaladnál...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42724) _stick_


_stick_
őstag

Köszi, még alszok rá 19 napot :B

(#42725) #41133696 válasza zed01 (#42704) üzenetére


#41133696
törölt tag

Oké, de multizni már nem tudsz vele ugye MW2-+ Linux kombinációval ?

Szerk : Na meg kiváncsi lennék, hogy a rivatuner hogyan szabályozná, ott a 3850 -esem ventilátorának fordulatszámát .

[ Szerkesztve ]

(#42726) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Ezt ismeritek???

[link]

Most 1 éves promoja van.

To protect and serve!

(#42727) #41133696 válasza sznorbi2 (#42726) üzenetére


#41133696
törölt tag

Soha nem hallottam róla.

(#42728) sznorbi2 válasza #41133696 (#42727) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Ha jól emlékszem akkor az angoloknál már nyomták talán tavaly!

To protect and serve!

(#42729) Tetete1 válasza sznorbi2 (#42728) üzenetére


Tetete1
senior tag

Friss, mint a tepertős pogácsa.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42730) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Bitdefender Antivirus 2011-ről kinek mi a vélemyéne?Mennyire fogja a gépet valamint mennyire hatékony a védelme?
Köszönöm.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#42731) RBJ


RBJ
addikt

no erőssen lemaradtam a promoról úgy látom. csak 5 ig ment

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42732) RBJ


RBJ
addikt

sophos antivirust hova tennétek ranglistán ?
csak azért kérdem mert most nézem , hogy spysweeper antivius motorja Sophos. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42733) blattida válasza RBJ (#42732) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem rossz.
Jó a heurisztikája, viszont relatíve sok fp-t termel, ami nem meglepő, hiszen vállalati közegbe szánták, ahol ez a kisebbik rossz.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42734) Wazelin válasza RBJ (#42732) üzenetére


Wazelin
csendes tag

énnekem inkább a nagyok mellé húz a szívem Pl:symantec,f-secure,kaspersky,eset.Régi nagymúltú av-k,nagy adat ill.tudásbázissal.Nekem a sophos av-inkább ilyen avira avg kategória,(bár én is csak névről ismerem.)de teljesen mindegy,amíg neked beválik az a av-amit használsz,nem érdemes váltani.ez nem azt jelenti hogy ismerkedni nem lehet új alkalmazással,de ha próbálkozik az ember akkor mindig új(friss)op-on.és ne essen bele az ember abba a hibába hogy agyongyötört oppal kisérletezik,aztán meg a próbált av-mindenféle hibakódot meg kétrakás baromságot csinál,aztán meg nyilvánosan köpködi és lehet hogy sok bajra közben meg a friss op kellene.

[ Szerkesztve ]

(#42735) Wazelin válasza blattida (#42733) üzenetére


Wazelin
csendes tag

Szerintem az csak egy dolog hogy jó heurisztikája van Lásd sokan állították hogy a panda heu-ja mindent lát, és megis a teszteken nem igazán a 100% fele hajlott

(#42736) blattida válasza Wazelin (#42735) üzenetére


blattida
nagyúr

Kik mondták, hogy a Panda heurisztikája mindent lát?
Szerintem ilyesmit sehol sem olvashattál, maximum a szokásos hülye fórumozói megnyilvánulások egyikével találkoztál valahol...

Egyébként teszteken a panda kifejezetten jól teljesít. :K

Hol húzod meg a "nagymultúság" vonalát?
Mert általad is említettek régebbiek, mint a symantec, a kaspersky, az f-secure.

A név és a méret szinte semmit sem számít.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42737) Wazelin válasza blattida (#42736) üzenetére


Wazelin
csendes tag

nem név és méret hanem időrendbeni multságra gondolok pl:a kav 1997 óta jelen van az av gyártás terén és szerintem ebben az időben szerintem csak az f-secure és a norton volt ütőképes.az eset meg avast csak jóval később jeletek meg a magyar számítógépes köztudatban,míg az említettek már rég jelen voltak.lásd nézz meg egy ps world vagy más informatikai lemezt kiadó ujságot hogy 1997-ben melyik av volt jelen a köztudatban és melyiknek volt kiadva elérhető offline update frissítés.szerintem erről ennyit

(#42738) Wazelin válasza blattida (#42736) üzenetére


Wazelin
csendes tag

amúgymeg ha időrendet nézzük akkor pl:a virusbuster miert kötött portfoliót a kasperskylabbal?a vírusbuster spamszűrő heu-t adott a kas-nak,és szerinted a kastól mi kelletett a virusbusternek?
itt jön az időrend.vírusadatbázis.szerinted egy 13 éve meglévő av-nak van nagyobb adat vagy tudásbázisa vagy egy 3 éve meglévőnek?pl:sunbelt vipre?

(#42739) RBJ


RBJ
addikt

wazelin az avira t nyugodtan beteheted a legjobbak közzé mert nagyot alakít minden téren.
most én hülyef fejemmel megint kisélletezek pedig van avira. norton promo de hát nem férek a gatyámba.
most webroot antivirus a tesztalany. :DDD

ilyen alapon a közdtudatba van a nod sőt mindenki azt fényezte meddig . nekem személy szerint soha nem jött be meg a mai napig se valamiért. ;]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42740) blattida válasza Wazelin (#42737) üzenetére


blattida
nagyúr

Ne haragudj, de engem baromira nem érdekel, hogy anno mi volt elérhető kis hazánkban az újságokon keresztül és mik voltak a köztudatban, mivel ez totálisan lényegtelen. :K

Te most minek kevered ide a volt subeltes vipre-t?? :F

Senki nem bántotta a szeretett kaspersky-det, nem értem minek hadakozol a semmivel... :F

Én is föltegyek neked egy ilyen hülye kérdést, mint Te?
Szerinted a 22 éves avira-nak vagy a 13 éves kaspersky-nek van nagyobb adat- és tudásbázisa?
Így számolni, gondolkodni óriási hiba.

Csak halkan jegyzem meg, hogy csak adatbázis alapján a kaspersky gyenge, a felismerése egyáltalán nem erős.
Az egy másik kérdés, hogy összetett védelemmel rendelkezik és a sok rétegnek hála a felismerése kifejezetten jó, de még így is vannak jobbak.

De ha valóban követnéd a teszteket, akkor tudnád...

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42741) RBJ


RBJ
addikt

valaki tudja ,hogy hova kell a webroot nak küldeni elemzésre lekvárt ? :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42742) polonic válasza RBJ (#42741) üzenetére


polonic
félisten

marmalade@webroot.com
Nem tudom egyébként, gugli most nem barátkozik.

(#42743) HZoli87 válasza RBJ (#42741) üzenetére


HZoli87
veterán

Talán ide is jó: submissions@webroot.com

(#42744) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Csak hogy kicsit tisztábbak legyenek ezek a Kaspersky és egyéb dolgok.

1991-ben fejlesztették ki az első AVP-t ami a jelenlegi Kaspersky Antivírus elődje volt. De már 1989-ben vírulógiával foglalkozott oroszul: Евгений Валентинович Касперский, Yevgeniy Valentinovich Kasperskiy.
A Kaspersky Labs jött létre 1997-ben, de ugye már előtte is volt antivírus programja.
Tehát nem 1997-ben jött létre a Kaspersky védelmi programjai, hanem 1991-ben.

Az F-Secure elődje 1988-ban alakult meg és 1991-ben már igen fejlett heurisztikus antivirus scannert, készítettek. Majd 1994-ben léptek a a személyi számítógépes vírusvédelmi piacra. A 90-es évek végéig a Kaspersky Labs-al együttműködve fejlesztgették a termékeiket. Majd az F-Secure-ba bekerült az AVP motor a sajátja mellett, de 2009 után már a román Bitdefender motorját használják, mert nagyon lassított a számítógépeken az AVP motor.

Az Avira 1988 óta létezik és ekkor neki volt az első víruskereső motorja. Érdekességképpen az alkalmazottak aránya 80%-a férfiak és 20%-a nők. Temérdek díjat nyert az évek során, és a motorját is többen használják.

A Panda Security 1990-ben alakult és a kezdeteknél még csak sima antivírust fejlesztgette majd hamarosan saját tűzfalat is fejlesztett az elsők közt. 2005-ben a világ 4. legnagyobb vírusvédelmi vállalata lett.

Symantec a legnagyobb biztonsági szoftvergyártó 2009-ben. 1982 óta létezik az elődje amikor már a mesterséges intelligenciával kapcsolatos projectekkel kezdték a tevékenységüket. 1990-ben rámozdult egy Peter Norton Computing nevű cégre és ettől az időtől létezik a Norton Antivírus. 2 éve megvette a Pc Tools Company-t.

ESET az első bejegyzés 1992-ben két magáncég egybeolvadásával alakult meg. 2008-2009-ben az év legjobb szlovák vállalata címet is elnyerte. a Nod32 Antivirus 1998-tól létezik és assembly nyelven írták a programot aminek az eredménye a kevesebb lemezterület foglalása és kisebb rendszererőforrás igény. Az egyetlen vírusvédelmi cég aki az elmúlt 6 évben 100%-os VB díjat kapott.

Példának okáért leírom, hogy a SOPHOS vírusvédelmi vállalat 1985-ben alakult. A fő profiljuk a vállalati, vagyis az üzleti szegmens ami Angliában a 90-es években szinte egyeduralkodó volt az üzleti partnerek számítógépes védelmében. A Webroot is licenszeli a Sophos motorját ami jót tett a Webroot-nak. Az idén a Sophos többségi részesedést szerzett az Apax Globális Magántőke Befektetési Csoportban. Tehát az anyagiak nemléte szinte kizárva.

Nagyjából ennyi!

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#42745) BigManus válasza sznorbi2 (#42744) üzenetére


BigManus
addikt

Ez részletes volt... :C :R

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#42746) #41133696 válasza sznorbi2 (#42744) üzenetére


#41133696
törölt tag

:R

(#42747) vhw


vhw
addikt

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, az érdekelne, hogy ha egy merevlemezt több partícióra osztok, az egyikre felteszem az oprendszert, míg a másik csak formázva van, és ide nem másolok-instalálok semmit, még ideiglenesen sem, tehát mintha nem is létezne, akkor van rá lehetőség, hogy adottesetben ez a partíció is megfertőződjön?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42748) sznorbi2 válasza vhw (#42747) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Normál esetben a Windows mappák fertőződnek és ha egy partíciót nem használsz akkor nem igazán van esély a fertőzésre, bár ha a Windowsban bármilyen utalás van az üres partícióra akkor akadhat olyan vírus ami megfertőzheti a partíciótáblát ami egy kis káoszt okozhat (de mivel nincs a partíción semmi, így mappát illetve fájlt nem tud fertőzni). Igaz az ilyen vírusok már nem igazán fellelhetőek.

To protect and serve!

(#42749) RBJ


RBJ
addikt

hát valami webes oldalra gondoltam :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42750) zed01 válasza RBJ (#42741) üzenetére


zed01
őstag

Nem rossz a Webroot antivírusa. A saját kémprogramirtójuk mellett a Sophos antivirusát licenszelik és a kettő együtt ütős védelmet ad. A Sophos főleg vállalati szegmensben erős, szinte minden platformra fejlesztenek, így van linuxos vírusirtójuk is.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.