Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42801) F34R válasza McKane (#42798) üzenetére


F34R
nagyúr

Bitdefender+Avast

12-es csaj nemrég jött ki a 2011-es verzió egy darabig elvannak :D

(#42802) Imi1981 válasza HZoli87 (#42800) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát épp ezért írtam!Mert már én is unom hogy másról se tud írni csak az avast-ról jobban mondva az avastot alázni .De igazad van inkább átugrok rajta és nem olvasom el.

[ Szerkesztve ]

(#42803) F34R


F34R
nagyúr

Tény hogy lapos már a topic , nem nagyon van mit hosszászólni , az is többnyire off :D

(#42804) RBJ válasza McKane (#42798) üzenetére


RBJ
addikt

figyu nem játékon jön ki ha valaki csak ott veszi észre szerintem az még nem ismeri elégé a gépét.
pl. boot olási idő. web böngésző betöltődésének ideje alkalmazások elindulásának ideje. ez mind mind idegesítő tud lenni. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42805) 12-es csaj


12-es csaj
senior tag

Az hiszem, itt csak úgy lehet megmaradni, ha valaki sűrűn váltogatja a vírusirtóját, és csak arról ír, amelyikről a többiek... Mert ha valaki legtöbbször ugyanarról a vírusirtóról beszél, az baj. Csakhogy nekem van jobb dolgom is, mint a vírusirtók próbálgatása... Nem azt mondom, nem értelmesebb, amiket csinálok a sok rendszer-visszaállítás, uninstaller használat, telepítgetés és tesztelgetés helyett, de minden esetre számomra jobb. Így viszont olyan nagyon sok vírusirtóról nem tudok beszélni...
És hogy jót nem is nagyon szoktam írni róla? Egyrészt, majdnem nincs is mit, másrészt pedig azonnal letolást és kiokítást kapok, ha jót írok róla. Már jópár példa volt erre.
És hogy miért szeretem úgy is, hogy nem tartom jónak? Ha hiszitek, ha nem, valamit szeretni úgy is lehet, ha tudod, hogy nem jó az... Tudnék erre konkrét példát írni, de inkább nem írok, mert érzem, hogy nem kéne... Minden esetre, máshol létezik olyan, hogy szeretnek valamit, mégis szidják, mert tudják, hol a hiányosságai.
Örülök, hogy eddig tagja lehettem a topiknak, de most mindenesetre csalódtam.
Sziasztok!

(#42806) F34R válasza 12-es csaj (#42805) üzenetére


F34R
nagyúr

Eddig? Ezután is nyugodtan szólj hozzá engem nem zavar :DDD

(#42807) McKane


McKane
senior tag

ez most FP ?

ahogy nézem az MSN Messenger programmal van gondja..

(#42808) F34R válasza McKane (#42807) üzenetére


F34R
nagyúr

Dobd fel VT-re hogy nem e fals

(#42809) RBJ


RBJ
addikt

Nem teljesen ide tartozik de , hogy megnyerőbb külsejű nénit is odarakhattak volna az avg nél az új honlapjukon. Nem mondom , hogy bombázó legyen de ez valahogy nem illik a képbe.Sőt nem is akarom ragozni , hogy lenne egy tippem ,hogy milyen nációhoz tartozónak tippelem a nénit.
12 csaj. nem igazán értem miért beszélsz többesszámban mikor egy emberke akadt össze veled. Személy szerint örülök ,hogy van néni is köztünk. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42810) blattida válasza 12-es csaj (#42805) üzenetére


blattida
nagyúr

Maradsz, tovább írsz, nem foglalkozol vele. :K ;]

RBJ
Milyen néni?

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42811) Tetete1


Tetete1
senior tag

Használja-e már valaki a Bitdefender antivírus 2011-et? Mi a tapasztalat? :U

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42812) RBJ válasza blattida (#42810) üzenetére


RBJ
addikt

hát az új avg nonlapon levő.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42813) Kezdő vagyok válasza blattida (#42810) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Így van,mindenki olyan antivírust használ,amilyet akar.
Én is várom a további hozzászólásokat 12-es csajtól!

(#42814) Imi1981 válasza 12-es csaj (#42805) üzenetére


Imi1981
veterán

Mielőtt még besértődsz nincs semmi bajom veled sőt bírlak,csak tényleg kicsit unalmas hogy állandóan fikázod az avast-ot pedig te is tudod hogy nem olyan rossz program .És bocs kicsit hülye vagyok ma,már a munkahelyen kezdődött és én hülye most itt folytattam.Mégegyszer bocs nem vagyok én ilyen beszólogatós típus csak ma egy kicsit idegbeteg vagyok.Nehogy én miattam ne írj többet mert ilyen bunkó voltam!De már megbántam! :D

[ Szerkesztve ]

(#42815) lck válasza RBJ (#42809) üzenetére


lck
senior tag

Nem baj. Attól még AVG nagyon jó.

Két hónap AVG használat után, az elmúlt napokban egy ghostolás után unalmamban dobtam fel :

NOD-ot, Kaspersky-t és Trend Micro-t. Egy kis teszt gyanánt.

Mindegyik érezhetően jobban fogta a gépet AVG-nél.

És még mielőtt NOD miatt nekem esnétek. Alapbeállításnál tényleg kisebb volt a gépigénye, de amint rátettem a kiterjesztett heurisztikát, meg az egyéb veszélyes elemek ellenőrzését ( ezek NOD-nál alapból ki vannak kapcsolva, pedig rajt kellene lenni szerintem ) azonnal nagyobb lett a gépigénye AVG-nél.

Így hát nagyon gyorsan ghostoltam is vissza a rendszert.

(#42816) F34R válasza RBJ (#42809) üzenetére


F34R
nagyúr

Hát már nem azért tényleg kirakhattak volna vmi étvágygerjesztőt :D
Ha Kis Hülye lennék biztos azt gondolnám , hogy vírusírtás közben bedob egy pop-up sztriptízt , és direkt szétfertőzném :D

(#42817) blattida válasza RBJ (#42812) üzenetére


blattida
nagyúr

Az avg.com-on?
Én ott semmilyen nénit nem látok...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42818) Imi1981 válasza lck (#42815) üzenetére


Imi1981
veterán

A nodnál állandó védelemnél sosem kacsoltam rá a kiterjesztett heurisztikát és a futtatás közbeni tömörítőt(a többit igen).És sosem volt mellette baj.Szerintem elég csak kézi vizsgálatnál beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#42819) F34R válasza blattida (#42817) üzenetére


F34R
nagyúr

Mert a magyar oldaluk ilyen trendi :D

(#42820) riki


riki
senior tag

Egy kis bővitmény a google chrome-hoz:
BitDefender QuickScan beta

(#42821) blattida válasza F34R (#42819) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerintem ezt alaposan túllihegitek.

Nem egy világszépe nő, de nem is csúnya.
A legtöbb av cég honlapján szereplő női arc nagyjából ez a kategória, mégis, mit vártok? :F

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42822) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Hamarosan jön a tegnapi vírusvédelmi vállalatok folytatása a Trend Micro, McAfee, Comodo, Avast, Avg, Norman cégekről. :D ;)

To protect and serve!

(#42823) ludla


ludla
őstag

Egy kis animáció videó :DDD Funny Animation Avast keményen küzd :D

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#42824) Imi1981 válasza ludla (#42823) üzenetére


Imi1981
veterán

Ez nagyon állat! :DDD

(#42825) Sz_Imre válasza ludla (#42823) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Ez nagyon jó! :D (Ezt amúgy valamikor az indavideón láttam).
De azért az Avast elintézte. :D
Nekem is jó lenne ilyen figura (rabszolga), aki a kéretlen reklámokat elégeti, akkor nem kéne AdBlockot használnom. :DDD

(#42826) Tetete1


Tetete1
senior tag

A Chrome a legveszélyesebb szoftver

"Minden évben összeállítják a leglyukasabb szoftverek listáját az amerikai kormány hivatalos biztonságtechnikai adatbázisa, a National Vulnerability Database adatai alapján. Tavaly a Firefox volt az első a híres film után Piszkos tizenkettőnek nevezett feketelistán, idén pedig egy másik böngésző, a Chrome vezet.

A listát a 2010 januárja és októbere között felfedezett biztonsági rések száma alapján állították össze, ami azt jelenti, hogy valójában nem tükrözi pontosan, melyik program használata kockázatosabb, hiszen a már befoltozott, és a még nyitva álló biztonsági rések ugyanúgy számítanak, ráadásul csak a hibák számát veszi figyelembe a lista, azt nem, hogy egy-egy hiba mekkora biztonsági kockázatot jelent, és mennyi vírus használja ki.

A Chrome-ban idén eddig 76 sérülékenységet jelentettek, ezzel fölényesen vezeti a listát. A második helyen egy másik böngésző, az Apple-féle Safari áll 60 hibával, aztán a Microsoft Office jön 57-tel. A biztonsági réseiről hírhedt Adobe Acrobat és Flash csak a negyedik, illetve 11. helyen áll. A listát egyébként a böngészők uralják, az első kettő mellett ott van az ötödik helyen a Firefox, a nyolcadikon az Internet Explorer, a tizediken a Webkit böngészőmotor, és az utolsón az Opera.

A listát összeállító Bit9 biztonságtechnikai cég vezetője, Harry Sverdlove siet leszögezni, hogy a Chrome első helye nem feltétlenül annak szól, hogy olyan rosszul lenne megírva a böngésző, inkább annak, hogy még aránylag új szereplő a piacon, és dinamikusan növeli a részesedését, ezért a szokásosnál sokkal nagyobb figyelem övezi a hekkerek, és a biztonságtechnikai cégek felől."

Comodo 5 FW, Vipre, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42827) Tetete1 válasza scott_free (#42715) üzenetére


Tetete1
senior tag

Mia a tapasztalat? :U

Comodo 5 FW, Vipre, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42828) Sz_Imre válasza Tetete1 (#42826) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Ez elég érdekes cikk. :R

Másrészt Tetete1: "Comodo 5 FW, Vipre, Wondershare Time Freeze, Acronis True Image Home" ezt a kiírást könnyebb lenne az adatlapodnál, az aláírás résznél kitölteni, és akkor nem kéne mindig leírni. :U Bocs, nem akartam beleszólni, csak jó tanácsként írtam le.

(#42829) #41133696 válasza RBJ (#42809) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem írom le a véleményemet, mert jól nevelt vagyok :D

(#42830) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Avast!
Korábban ALWIL Software a.s. első bejegyzése 1988-ban volt. Egyre többször kapja meg a VB100% díjat.
A keresőmotorját elismerte az ICSA Labs és a West Coast Lab Checkmark. Korábban a Secure Computing olvasói megbízható legjobb antivírus díját is elnyerte ingyenes antivírus kategóriában.
Az Antivírus Pro-tól egy PUSH nevezetű technológia is jelen van ami a sürgősségi frissítéseket ellenőrzi és letölti. Az Avast Antivirusnak kb. 130 millió felhasználója van jelenleg is.
Érdekesség, hogy ha a felhasználó egy idő után frissíti az ingyenes verziót(4.8 verzió) 5.0-ra akkor automatikusan 14 hónapos használhatóságot kap. Az Avast ingyenes védelme 2010-ig a legösszetettebb védelmet biztosította.
Nem csak Windowsra hanem Linux és Mac-re is készít védelmi programot, de ezek mellett megjelent a PDA-ra szánt védelme is.

Comodo Group:
1998-ban alakult magántulajdonban levő vállalatcsoporti háttérrel. Egyre több országban jelenik meg és irodáinak a száma is folyamatosan bővül. Sok ingyenes terméke van, de a legismertebb a Comodo Internet Security,
amely tartalmazza a talán egyik lejobb tűzfalat egy remek H.I.P.S.(Host Intrusion Prevention System)-et és egy folyamatos fejlesztés alatt álló víruskeresőt. A termékei közt megtalálható rengeteg biztonsági program, mint pl. Comodo AntiSpam, Comodo SecureEmail vagy a karbantartó program a Comodo System Cleaner.
A legújabb fejlesztése a Comodo Dragon ami egy böngésző szoftver. 2010 szeptemberében nézeteltérésük volt az egyik legnagyobb biztonsági szoftvereket gyártó vállalattal a Symantec-kel. Ugyanis a Symantec azt nyilatkozta, hogy jobban véd a Norton, mint a Comodo vagyis az ingyenes termék. Ezt teszteken meg is cáfolták, hogy a Comodo kevésbé lenne hatékony mint a Norton.

AVG Technologies:
Magántulajdonban levő vállalat, régebben Grisoft néven volt bejegyezve. Még a Grisoft fejlesztette ki az első vírusvédelmi programot 1992-ben Anti-Virus Guard néven. Majd 1997-ben terjeszkedtek(elindult a licenszek értékesítése) Németországban és az Egyesült Királyságban.
Egy évvel később már az Egyesült államokban is jelen voltak. Az Avasthoz hasonlóan az AVG-nek is van ingyenes vírusvédelmi programja kb. 110 millió felhasználóval. 2007 végén megszerzik az Exploit Prevention Labs-ot(XPL), majd kifejlesztik a Linkscanner-t, ami a biztonságos keresést és böngészést segíti.A Linkscanner a kezdetekben okozott némi fejtörést de ma már rendben működik.
2009-ben megszerzi a Sana Security-t és kifejlesztik az Identity Protection szoftvert, amit 2009-től a Security-kbe be is építenek de külön is elérhető. Az AVG védelme volt az egyik legkisebb erőforrásigényű védelmi program a 6-os verziót értve. Majd a 7.5-ös is igen kis erőforrással beérte(300MHz processzor, 64 Mb Win 9X-nél, 128 Mb Ram Win 2000-nél).
A jelenlegi védelmi programjaik is minimum 256 Mb Ramot igényelnek. Eltávolítási problémák fordulnak elő bizonyos verzióknál.
Az évek során volt frissített adatbázissal is probléma amikor a teljesen tiszta jogvédett iTunes-ban nemlétező vírust érzékelt és ha követte az utasíytásokat a felhasználó akkor bizony működésképtelen is lehetett az iTunes.
2007-ben az Ausztrál Pc Authority magazin kitüntetését nyerte el, a megbízható szoftver kategóriában 89 %-os elégedettséget ért el. Ezt csak a Firefox überelte ami 93 %-ot kapott.

Trend Micro Inc: japánul: トレンドマイクロ株式会社
1988-ban alakult Los Angeles-ben a Cheng család által. Majd nem sokkal később áthelyezték a központjukat Taipei-be. Innen van az amerikai-japán kooperáció. 1992-ben jelent meg a japán szoftvercég Trend Micro Devices néven. Ezt követően szerződést kötött az Intel-lel. Az Intel jogdíjat fizetett a Trend-nek a LANDesk Virus Protect eladásai után az USÁ-ban és Európában,
míg a Trend pedig az Intel-nek fizetett jogdíjat az Intel termékek értékesítései után Ázsiában. 1996-ban megegyeztek, hogy a saját márkák mellett az Intel Landesk márkát is létrehozzák.
Az első terméke 1990-ben került a piacra PC-cillin néven. 2007-ben megszerzi a HijackThis nevű kémprogram-elhárító programot.
2008-ban bevezeti a felhő alapú technológiát. nem sokkal ezután perli a Barracuda Networks nevű vállalatot(ClamAV forgalmazója) szabadalom megsértése(nem fizet az általa használt szabadalomért jogdíjat) miatt. Ugyanis a Trend Micro levédte az általa kifejlesztett SMTP és FTP átjárók antivírus detektálási eljárását amiket a Symantec és a McAfee is használ amiért természetesen jogdíjat is fizet.

McAfee Inc.
1987-ben került bejegyzésre a kaliforniai Santa Clara-ban.
1998-ban felvásárolja a Dr. Salamon Group PLC-t( ebben az időben vezető vírukereső gyártó volt) ami 642 millió USD-jébe került. 2003-ban megveszi az IntruVert Networks-t amit 100 milliója bánja. 2006-ban perlik a McAfee-t mert bevételei összegének adatait meghamisította. Ez 50 milliójába került. Ezután megvásárolta a SiteAdvisor-t éppen a Symantec orra elől, a szoftver lényege,
hogy figyelmezteti a használót ha olyan oldalra téved ami rosszindulatú kódot vagy akár spamot tartalmazhat. 2007 végén megvásárolta a SafeBoot céget 350 millióért, ami ebben az időben vezető cég volt a titkosító szoftverek védelmében. 2008 szeptemberében bejelentette, hogy megszerzi a Secure Computing céget. Ezzel a húzásával a két cég egyesűléséből a világ legnagyobb elismert biztonsági vállalata lett.
2010 január 21-től a Comcast nevű Internet szolgáltató multi áttér a Symantec-ről a McAfee védelmére amit az ügyfelei is élvezhetnek. 2010 márciusában elindította a felhő technológiáját.
2010 április 21-én kiadott adatbázis frissítése hibásnak bizonyult és a Windows Xp SP3 operációs rendszert használó gépeken az svchost fájl-t vírusnak érzékelte. Ez csak Amerikában nagy botrányt kavart, ugyanis a rendőrségen, kórházakban, egyetemeken, börtönökben is a McAfee-t használták(-ják).
A Michigan-i orvosi egyetemen kb. 20000 gép lett használhatatlan. Az Ausztrál Coles szupermarket is a McAfee védelmét használja és ekkor az egész számítógépes rendszert le kellett állítani mert a terminaljaik kb. 10%-a leállt(olyan 1100 gép).
Még rengeteg kisebb számítógép biztonsági vállalatot vásárolt fel a McAfee az évek során.

Norman ASA Company.
1984-ben jött létre és adatbiztonsággal kezdte a pályafutását, majd hamarosan vírusvédelembe és személyi tűzfalak fejlesztésével folytatta a tevékenységét.
Központja Norvégiában van. Elsőnek a vállalati szegmensnek fejlesztett védelmet a Norman Endpoint Protection(NPro) néven. Majd később az otthoni felhasználóknak is készített védelmi programot ami Norman Virus Control néven volt jelen. Ezt követte a Norman Security Suite ami már egy komplett védelmet biztosít otthoni felhasználóknak. A vállalatoknak készített védelmükben kiemelkedő a Norman Network Protection vagyis hálózati védelem.
Egyedülálló technológiája lévén akár egyszerre több protokollt képes átkutatni.
Még virtualizációs környezetet létrehozó szoftvert is kifejlesztettek aminek a neve Norman Sandbox Technology.

Remélem érdemes volt elolvasni a hosszúra sikerült írásomat. :D ;)

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#42831) 78zolika válasza sznorbi2 (#42830) üzenetére


78zolika
senior tag

Ezer :R :R :R Nagyon jól sikerült :C Igen érdemes volt elolvasni ;) :K Ezer :R

(#42832) riki válasza sznorbi2 (#42830) üzenetére


riki
senior tag

Hát ez nem semmi ! :C :C :C :C

(#42833) Sz_Imre válasza sznorbi2 (#42830) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Le a kalappal előtted! Nagyon szép munka. :R :C
"Remélem érdemes volt elolvasni a hosszúra sikerült írásomat." Naná, hogy érdemes volt elolvasni. :)

[ Szerkesztve ]

(#42834) #89663488 válasza sznorbi2 (#42830) üzenetére


#89663488
törölt tag

Üdv!!
Super volt köszi!!
Esetleg tudnál írni ezekről is??::: Mint Malwarebytes' Anti-Malware:, sas, spyware terminator ,spybot ,hitman , ....

(#42835) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Köszönöm az elismerő szavakat. :R

Megnézem, hogy mi lehet még a tarsolyban védelmi szoftvereket készítő vállalatokkal kapcsolatosan de már csak holnap este.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#42836) Tetete1 válasza Sz_Imre (#42828) üzenetére


Tetete1
senior tag

Köszi.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42837) Tetete1 válasza Sz_Imre (#42828) üzenetére


Tetete1
senior tag

Köszi.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42838) Tetete1 válasza Sz_Imre (#42828) üzenetére


Tetete1
senior tag

Köszi.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#42839) Hermina49


Hermina49
csendes tag

Sziasztok.Az F-Secure IS 2011 -hez van magyarnyelv :F ?

Avira Anti- Virus Free/ Malwarebytes' Anti-Malware 1.5 Pro/Windows 7 Ultimate 32 b/ Google Chrome / Mozilla Thundenbird/i

(#42840) csaba1203 válasza sznorbi2 (#42835) üzenetére


csaba1203
addikt

Köszönjük a mindenre kiterjedő részletes információkat! :R

(#42841) csaba1203 válasza Hermina49 (#42839) üzenetére


csaba1203
addikt

Már elméletileg a telepítésnél magyarul tud mert multis a telepítője :D :DD

(#42842) Hermina49 válasza csaba1203 (#42841) üzenetére


Hermina49
csendes tag

Köszönöm. :R

Avira Anti- Virus Free/ Malwarebytes' Anti-Malware 1.5 Pro/Windows 7 Ultimate 32 b/ Google Chrome / Mozilla Thundenbird/i

(#42843) polonic válasza McKane (#42807) üzenetére


polonic
félisten

Van plus telepítve? Mert az tartalmaz egy reklámprogramot. Itt meg reklámprogramként azonosítja. Lehet erre jelzett.

(#42844) Krystal_s válasza blattida (#42821) üzenetére


Krystal_s
addikt

sztem nem az a gond h nem túl szép, hanem h a kép igénytelen.kb mintha az rtl klub híradóból screenshot-olták volna :D és nem egy kellemes látvány.
"hívjon minket"...hát én inkább neeem...

[ Szerkesztve ]

(#42845) RBJ válasza Krystal_s (#42844) üzenetére


RBJ
addikt

Valahogy én is így akartam volna mondani ,hogy nem is az , hogy csúnya hanem mintha Magdi nénit lekapták volna a konyhába és kész. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42846) blattida válasza Krystal_s (#42844) üzenetére


blattida
nagyúr

Túlságosan megszoktátok, hogy csinos, fiatal, fehérben vagy nagyon színesben feszítő nénik szoktak az ilyen képeken a mezőn, a tengerparton vagy otthon a hófehér kanapén feszíteni a be sem kapcsolt laptopjukkal és széles vigyorral bámulják az üres képernyőt...ezt szokták ízlésterrornak nevezni, ami nem ilyen, ami más, az fúj, de szar, ronda, igénytelen stb...Ti most konkrétan a mű, hamis, kreált valóságot hiányoljátok.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#42847) Narxis válasza McKane (#42807) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ha használsz msn plus-t akkor szerintem azzal van baja.

(#42805) 12-es csaj: szerintem nyugodtan maradhatnál, én se váltogatom már. Olvasd a topikot és ha van véleményed, írd le. :)

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#42848) #89663488 válasza blattida (#42846) üzenetére


#89663488
törölt tag

:DD

(#42849) zed01


zed01
őstag

Sziasztok!

Nekem az a problémám hogy sehogy nem tudok rájönni arra, hogy hogyan lehet kivételeket hozzáadni a Symantec Corporate Linuxhoz. Légyszíves, légyszíves, segítsetek. A wine-ből nagyon lassan indulnak az alkalmazások, ezért szeretném a wine könyvtárát a kivételekez adni.

A válaszokat előre is köszönöm!

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#42850) scott_free válasza Tetete1 (#42827) üzenetére


scott_free
senior tag

én meg vagyok elégedve a Bitdefenderrel, egyetlen hátránya, hogy nem tud magyarul.
eddig a 2009-et használtam, most tettem fel a 2011-et. szebb lett, átláthatóbb, meg talán a "Search Advisor" új benne, ami pl. Chrome alatt is működik.

a vírusokat eddig mindig megfogta - legalábbis nem vettem észre, hogy vírusos lenne a gépem :) -, a beérkező emailekben is (The Bat! levelezőt használok), meg a torrent letöltéseknél is egyből jelez. a pendrive-oknál is automatikusan felajánlja az átvizsgálást, de volt már olyan, hogy egyből jelezte, hogy vírusos. (ez netbookon volt, egy ismerősnek akartam átmásolni vmit, betettük a pendrive-ját, aztán egyből jött a vírusfigyelmeztetés, meg hogy leirtotta.)

eddig én összesen egyszer találkoztam egyértelmű FP-vel, ha jól emlékszem, akkor a HDSentinel egy verzióját nem bírta egy ideig. (hogy az általa vírusosnak vélt crack- és keygen-fájlok közül mennyi volt FP, azt nem tudom, olyankor inkább kerestem egy másikat, amire nem jelzett)

a Comodo tűzfallal jól elmegy, nem zavarják egymást.

szóval abszolút meg vagyok vele elégedve - egyedül a magyar nyelv hiánya miatt merült fel a váltás gondolata, de a McAfee végül nem nyerte el a tetszésemet. (pedig szerettem volna, hiszen az volt az első vírusirtóm, ha jól emlékszem, akkor a 3-as verzió még vmikor a 90-es évek második felében ;) )

árban, a több gépes licenc szerintem best buy. (ingyen meg pláne :D )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.