Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1268) backakao


backakao
csendes tag

sziasztok! :)
én még uj vagyok itt :B .. olvasgattom a hozzászolásokat.láttom elég eltéröek a mellékhatások.
örülök ktamaska hogy ilyen szépen gyogyulsz:)
én 14 éves vagyok szoval altatást fogok kapni. :K pár éve kezdödött mindig be volt dagadva a nyirokcsomóim jártam orvoshoz de nem foglalkozott vele különösen :F aztán msot veszik észre hogy idült garatmandula gyulladásom van :W kaptam elötte gyógyszert (nevét msot nem tudom de tudom valami "D" betüs) szóval az elég jol levitte a gyuladást ;) de mára sirni tudnék a fájdalomtól beszélni és nyelni alig tudok. :Y fül-orr-gégész orvosom (és aki müteni fog) nagyon rendes :R :)igazából egyáltalán nem félek a mütéttöl örülök ha vége lesz ennek a szenvedésnek és minnél elöbb mehetek suliba.csak egy kicsit attol tartok hogy nem baj-e ha mütét után menstruálok.(ma voltam labor vizsgálaton EKG jo lett holnap lesz meg a vérvétel eredménye) pénteken megyek altató orvoshoz félek :F hogy valami miatt nem lesz mütét. Kérlek ne higyjétek hogy szeretem a fájdalmat csak szerintem jobb tul esni rajta. ;] Még irok mütét után is hogy mi a helyzet... és jobbulástés jo egészséget mindenkinek:D

:DD

kitartás:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.