Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) AAntii válasza deadwing (#10850) üzenetére


AAntii
őstag

8192 volt nekem beállítva mivel érdemi változást nekem a magasabb tc sem hozott. Gigabyte, 700-720 kh/s között ment, 745 nekem semmilyen beállítással sem ment.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#10852) Reggie0 válasza ZolaMan (#10834) üzenetére


Reggie0
félisten

Pont forditva. Minel nagyobb a threadek szama annal tobbnek kell lennie a rejectednek.

[ Szerkesztve ]

(#10853) deadwing válasza AAntii (#10851) üzenetére


deadwing
addikt

Akkor én csak el vagyok kényeztetve :)

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#10854) Geller72


Geller72
veterán

A middle a végére belehúzott. Meglett a ~800 kh-re a ~0.00855 BTC. Eddig. Tegnap 0.010, előtte 0.0145 és megint előtte ugyanennyi. Szép.

(#10855) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

14.1-es linux beta-val RPM helyett %-ban írja ki a 290(X)-ek ventilátorfordulatát az sgminer, de nem lép ténylegesen érvénybe a powertune +50, így kicsit lassú (kernel 3.11.15, SDK 2.9, ADL 6.0).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#10856) Overlocker válasza Geller72 (#10854) üzenetére


Overlocker
veterán

Nekem túl sok unexchange-d maradt benn..

(#10857) adi mester


adi mester
tag

Sziasztok!
Lenne egy elméleti kérdésem, nem lehurrogni, bajban vagyok, vagy legalább is azt hiszem...

Adott egy R9 280X kártya, amivel elkezdtem LTC-t bányászni, ideiglenesen csak pár napig. Viszont kb. 2 nap alatt nem jött ki fél LTC. Ez így normális? Valaki meg tudná nekem mondani, hogy egy ilyen kártyának körülbelül mennyi idő alatt kellene egy LTC-t kibányászni?
A kártya kb .680 kh/s sebességgel dolgozik egyébként, Bamt alatt. Srác, akinél hagytam wifin használja, ez nagyon gyorsan le lesz váltva, de egyébként kábellel is hasonló eredményeket produkált +10% körül. (1-1 napi átlag)

Köszönöm a segítséget előre is!

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#10858) flashx10 válasza adi mester (#10857) üzenetére


flashx10
tag

ez teljesen normális :)

48 Pozitív és 0 Negatív értékelés

(#10859) Elbandi válasza adi mester (#10857) üzenetére


Elbandi
aktív tag

itt beirod a hashrated, es kidobja mennyit tudsz ltc-vel termelni mai napon.

de most komolyan, osszeraktal egy gepet, de nem neztel utana h mennyit fog termelni, es csak varod hogy potyogjanak ki belole a milliok??? :W

(#10860) deadwing válasza Geller72 (#10854) üzenetére


deadwing
addikt

Hát egy frászt. Majdnem 10% rejectem van a middlén. 4 megával csinált 0,026-ot, igaz volt egy 2 órás kiesésem, de ez a reject arány tűrhetetlen. Szarok a szerverei, még így is hogy 1024-es diffen működik -ez is mi már-, ennek is köze van a sok rejecthez. Persze vasa az nincs rá, csak a pénz harácsolja a rohadék. Elmegy most már a picsába... mocsok mérges vagyok.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#10861) adi mester válasza Elbandi (#10859) üzenetére


adi mester
tag

Köszönöm az infókat mindenkinek. :R

Konkrétan összedobtam egy konfigot, ami nincs eddig egy tizesembe, illetve a lelke az egésznek kölcsön kategória, még jó hogy összedobok ilyen feltételek mellett egy gépet. Nyilván nem véletlenül került hozzám a kártya sem, jó embereket kell régóta ismerni és hálásnak lenni, amiért lehetőségem van ezen projektre...

Utána néztem már ezen dolgoknak, talán erről már korábban is volt szó, ráadásul nem szeretnék LTCnél maradni, csak ideiglenesen, amég összeépül a második konfig is. Aztán meg indulhat a vadulás. LTC is csak azért lett opció, mert volt korábbról pár coinom és fel akartam kerekíteni, de ilyen sebesség mellett erősen nem megérős a dolog.

A miningpool, ahol vagyok ha jól tudom, nem dob a sebességen / kitermelt coinok számában, csak a kifizetésekkel lehetnek problémák, kisebb pooloknál, igaz? LTCrabbit falura elmegy, úgy tudom :R

[ Szerkesztve ]

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#10862) whiterat


whiterat
csendes tag

Össze akarok dobni egy 2 kártyás konfigot kimondottan bányászásra, 2 db 270X-szel. Számít az, hogy az a alaplapon csak egy x16 és egy x4 pci-e van, vagy inkább egy olyan lap legyen, amiben van még egy x8 is?

(#10863) csaba951 válasza whiterat (#10862) üzenetére


csaba951
veterán

Bányászásnál nem számít! Lehetne akár x1-is, akkor is teljes sebességgel menne! :)

(#10864) gyuszaa válasza gyuszaa (#10362) üzenetére


gyuszaa
őstag

Na, végül felkerült coinedup-ra is a KDC, ez azért is jó, mert az elmúlt napokban 6-7-es diff volt. ;)

Sokan kiszórták 6-7 ezren coinmarket-en, az máris dupla.

Fejlesztenek amúgy android/windows phone walletet is. És semmi premine.

[ Szerkesztve ]

(#10865) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

cryptsy állandóan 502 gateway hibát ír... :((( Pedig kíváncsi lennék, sikerült-e végre megszabadulni a tipstől.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#10866) joshy1984 válasza deadwing (#10860) üzenetére


joshy1984
tag

?? 2.3-mal is tobb volt nekem. Ez tenyleg keves...

[ Szerkesztve ]

(#10867) kicsiii


kicsiii
tag

Sziasztok. Lehet hülye kérdés, ezért légyszi ne gyalázzatok meg, ha az :)

Meg tudom oldani, hogy ha van 3 kártya a gépemben, és egy cgminer egy kártyát hasznájon csak? Mindjuk a gpu 0 legyen szanálatban, és a többi le legyen tiltva? És egy másik cgminerrel meg a gpu 1 és egy harmadikkal a gpu 2 menjen külön? Ha igen, akkor hogy tudom ezt megoldani?

(#10868) ZolaMan válasza kicsiii (#10867) üzenetére


ZolaMan
tag

le volt írva ez is.

két külön cgminer könyvtár.
-d 0 másik pedig -d 1,2

HW/SW/Sim/Mod/OC

(#10869) Reggie0 válasza joshy1984 (#10866) üzenetére


Reggie0
félisten

Nekem 1 oraja nem sikerult eladni 16k doget. Pedig 20 kattintas utan feljott a zold ablak, hogy orderbe rakta. De persze nincs orderben...

(#10870) joshy1984 válasza joshy1984 (#10866) üzenetére


joshy1984
tag

Reject 3% alatt.

(#10871) kicsiii válasza ZolaMan (#10868) üzenetére


kicsiii
tag

Köszönöm!

(#10872) Geller72


Geller72
veterán

Én a kriszpin tegnap buktam cirka 0.4 BTC-t. Volt egy coin, felívelő státuszban, beraktam a kesst, és amikor pont faján fent volt, ki akartam venni, de persze, még belépni sem engedett. Mire ki tudtam venni, a béka segge alatt volt az egész szar coin. Most jelen pillanatban éppen 2.55 BTC-ért szerettem volna LTC-t venni, ami részben meg is történt. Azért részben, mert berakta vételi ajánlatba, de közben vagy tíz sorral lejjebb csúszott az ajánlatom. Gondoltam visszavonom és berakom előre, ahogy szoktam, no de nem látszik az open orderek közt, konkrétan azt mondja, hogy nincs is nyitott orderem, holott látom a "pénzem" a listában. Azt mutatja, hogy megvan még az egyenlegem BTC-ben, de amikor mondjuk újra berakom, akkor szól, hogy nincs lóvém. Ilyen egy tetves, retkes kbszott exet. És hiába is próbálnád leverni rajtuk a 100 rugónyi bukót, le sem szarják. :W

(#10873) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

a krakenre nem lehet btc utalni, ha már el lett küldve akkor mi van? az elveszik?

(#10874) #99464704


#99464704
törölt tag

cryptorush.in váltóról mit tudtok?
szoktátok használni?

(#10875) a2580 válasza #99464704 (#10874) üzenetére


a2580
csendes tag

Én használtam már, eddig nem volt vele semmi gondom!

(#10876) Geller72 válasza Zlcsi (#10873) üzenetére


Geller72
veterán

"Bitcoin funding is temporarily disabled while we make some upgrades."
-Semmi gond, csak ápdét van. Nem fog elveszni. ;).

(#10877) ZolaMan válasza deadwing (#10843) üzenetére


ZolaMan
tag

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy közben visszaálltam G 2 -re a 280x ekkel, mert g 1 i 20 -szal pár óra után elcrashel az sgminer. Ilyet előtte sosem csinált.
Most megint g 2 tc 8192 + optimized 8192 bin -nel nyomulok a middlen.

HW/SW/Sim/Mod/OC

(#10878) szurmakotium


szurmakotium
tag

Mit szóltok hozzá, hogy a Dogecoin dev-ek eldöntötték, hogy nem lesz plafon a 100 milliárd kibányászása után?

Eléggé megosztja az embereket ... Van aki szerint egészséges, hogy lesz lehetőség további bányászatra, ami így közvetlenül életbe tartja coin-t, miközben pótolja az elveszett coinokat is:

Mások szerint ez szentségtörés, és ezzel most trashelték szét a coint.

Az biztos, hogy már zuhan az ára ...

[ Szerkesztve ]

(#10879) Geller72 válasza szurmakotium (#10878) üzenetére


Geller72
veterán

A doge már volt 25-ön is kb két hete. Akármikor visszazuhanhat akármeddig. Nem biztos, hogy a piac ezt árazza be, amit te most leírtál. Lehet, hogy akik akkor egyszer már szénné keresték magukat, most ismét el fogják ezt játszani.

(#10880) szurmakotium válasza Geller72 (#10879) üzenetére


szurmakotium
tag

Meglehet ... de ez a lépéssel a DOGE-t inflációs crypodevizává tették hivatalosan is, ilyen meg ugye eddig nem volt ...

(#10881) janos666 válasza szurmakotium (#10880) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Egyrészt mostanában a legtöbb coin ilyen volt, mert sokan elkövették ugyan ezt a hibát/figyelmetlenséget, amit a DOGE-sok.

Másrészt volt már ilyen készakarva és tudatosan is, pl. sCoin. Van belőle 1 Billióm, amit kb. 20 perc alatt bányásztam poénból, de egyszer már majdnem elkelt úgy 0.03 BTC-ért. :DDD

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#10882) HSM válasza szurmakotium (#10880) üzenetére


HSM
félisten

Jelenleg még évekig az összes cryptodeviza inflációs lesz. :C Szóval még mindig a doge elég jól áll azoknak, akik korán belekezdtek. A végén a 10k-s blokkreward seholsem lesz a mostani 500 000-eshez képest...

(#10883) Imafett


Imafett
aktív tag

jelentem újra itthon :) szóval újra aktívkodom itt a fórumban is , meg igyekszem feltérképezni az új arcokat is ! :U
szurmakotium szerintem ezzel hülyeséget csináltak,

[ Szerkesztve ]

(#10884) Geller72 válasza Imafett (#10883) üzenetére


Geller72
veterán

Hajrá!. Verda jól bírta? :D. (RIG)

(#10885) Imafett válasza Geller72 (#10884) üzenetére


Imafett
aktív tag

fszt..... ahogy kiléptem a határon lehalt a 3as számú rig(1450khas...) szóval ez alapból nem is termelt, de nem aggódtam mert ez a legkisebb, aztán jan31-én összeomlott a maradék 3miner is... , nem volt semmi elérés, mire kiderült, hogy a router fagyott meg... annyira nem bánkódom mert azért ígyis összejött 0,8BTC a kis kirándulásom alatt :) de valamit kell majd kezdjek vele, tplink 940nd... gyári fw, tippek? vagy csak simán switchre váltsak?

(#10801) es képen a nyíl, mint valami picasso :D esküszöm :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#10886) Geller72


Geller72
veterán

A doge BUY "oldaláról" eltűnt a "pénz", a kereslet. teljesen kimentek "mögüle". Ezek a 10-20 BTC-s ajánlatok vicc. Nem ilyen volumenben szoktak venni. :U Ellenben a COL alacsony ára ellenére 4-500 LTC-k állnak sorba venni. Ha ennyire egy leírt coin lenne, töredékének sem szabadna bent lennie kessben. egyszerűen nem hiszem el, hogy a COL-ban nincs még legalább egy nagy kitörés a spekik részéről..

(#10887) Geller72 válasza Imafett (#10885) üzenetére


Geller72
veterán

:D. Nekem Netgear van, eléggé sokat kap, van kb 10+ eszköz, ami konnektál vele folyamatosan, wifin és UTP-n is. Nekem eddig még nem volt gondom vele, folyamatosan frissítem a softját. Délinkekkel sokat szívtam, a kommersz része nem valami "hűdefasza" kb olyan gyatra, mint a belkin. Használok szviccset is. Azzal sincs bajom.

(#10888) GIJoe válasza Imafett (#10885) üzenetére


GIJoe
addikt

legújabb gyári fw
vagy ha bátor vagy Gargoyle

[ Szerkesztve ]

(#10889) Imafett válasza GIJoe (#10888) üzenetére


Imafett
aktív tag

legújabb gyári fw pipa volt eddig is :) ezt a Gargoyle-t megnézem, nem is hallottam még róla, de köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#10890) GIJoe válasza Imafett (#10889) üzenetére


GIJoe
addikt

pedig jó dolog, sok okos dologra ráveszi a routert

[ Szerkesztve ]

(#10891) flashx10 válasza #99464704 (#10874) üzenetére


flashx10
tag

én is használom, folyamatosan, eddig minden rendben.

48 Pozitív és 0 Negatív értékelés

(#10892) Imafett válasza GIJoe (#10890) üzenetére


Imafett
aktív tag

open/ddwrtvel szoktam okosságokra rávenni :) de jónak tűnik

[ Szerkesztve ]

(#10893) musztiii

Újabb problémám akadt, ha esetleg valaki tudná rá a választ ne tartsa vissza :)

Eddig egy r9280x em volt a gépben, ment 710-et, most vettem mellé egy 7950-et, amin frissitettem biost, és betettem a gépbe, kb 550et ment, de még nem lőttem be rendesen, viszont a másik kártya leesett 2-300ra
Cgminerben a 280xes gpu activity-re 46% -ot ír :S, kivettem mindent, és visszaraktam a régi elrendezés szerint mindent, de ugyanugy maradt 2-300khash.

Hol keressem a hibát, illetve hogy lehetne az aktivitást növelni?

.bat fájlba be van írva ez:

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

de amióta betettem az új karit elég lassan "állítja be" az értéket, a két nappal ezelötti 1 mp-hez képest 10 mpig szuttyog csak ezzel. Kiírja, hogy sikerült menteni az uj beállítást, de lehet, hogy mégsem, hol lehetne ezt megnézni?
vagy valami ötlet a teljes problémára?
KÖszi előre is !!

Ha 24 órán belül nem reagálok, kérlek, pingeld újra a privát üzenetet.

(#10894) Geller72 válasza musztiii (#10893) üzenetére


Geller72
veterán

Csökkentett mód. Driver remover. Összzes ati szart leszedni. Reboot. Megvárod míg észhez tér. (Ha kell, megint egy reboot) Majd ati/amd driver reinstall. De már elég sokszor leírtuk ezt a mizériát... :U A batba nem csak ezt kell írni. Gondolom, más is van, csak azt nem osztottad meg velünk. Két kártyánál az első kártya, amit paraméterezni kell, az az, amelyik a "legmesszebb" van a cpu-tól (általában így van). Aztán szép sorban. De lekérdezhető a a dolog a cgminer -n kapcsolóval is. Ott láthatod, hogy mi merre. Ezek alapján lehet paraméterezni a dolgot.

(#10895) Reggie0 válasza szurmakotium (#10880) üzenetére


Reggie0
félisten

Ja, de egyre csokkeno inflacioval. Az inflacio 1/x szeruen tart a 0-hoz.

(#10896) LLam


LLam
senior tag

aki kicsi de feltörekvő coint keres annak a mai tippem az FST (fastcoin) és természetesen a pool.1f.hu-n bányászni is lehet! prop kifizetés, 1% fee. middlecoin? bah mi is az? a nyugdíjasok poolja? :D :D

Stay hungry!

(#10897) ngabor2


ngabor2
nagyúr

TIPS-et kezdtem bányászni egy rövid időre, erre mit látok:

Difficulty 152.73998543
Est Next Difficulty 11.01225561 (Change in 3 Blocks)

ez egy nagy lengés...

(#10898) Typhon00 válasza ngabor2 (#10897) üzenetére


Typhon00
csendes tag

Amióta én bányászgatom(kb 1 hete) azóta ez meg folyamatosan, a net hashrate is egyszer 700MH/S aztán meg 10000 :)) Nagy multi oldalak felhasználói ide oda húzzák

(#10899) Geller72 válasza ngabor2 (#10897) üzenetére


Geller72
veterán

"Est Next Difficulty"
-Ez egyáltalán nem biztos. Sőt. Többször láttam már, hogy ennek ellenére felfele mozdult el a diff. Ez csak amolyan stat, de nem igazán mérvadó. Majd lesd csak meg..;).

(#10900) szurmakotium válasza janos666 (#10881) üzenetére


szurmakotium
tag

Király.. egy general bug ami feature lett ... :)

Mondjuk ezekről a coinokról nem tudtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.