Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) Geller72 válasza Overlocker (#10500) üzenetére


Geller72
veterán

Miért nem nyomod "direktbe", ha csak a middlén nyomnád? Adsz pár failovert, azt sanyi..

(#10502) Zlcsi válasza htc07 (#10466) üzenetére


Zlcsi
senior tag

nagyok király :C :R

(#10503) dArk- válasza Geller72 (#10496) üzenetére


dArk-
csendes tag

Jaja ezért necces a dolog, mire itt is meg tudjuk venni normális áron kínában már a kenyérpirítókra is miner lesz dugva :D

(#10505) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

ha több --failover-only akarok beírni akkor csak egymás után kell írogatni? és ahogy jönnek egymás után úgy jönnek majd sorban is az esetleges leállások során?

(#10506) Flojd


Flojd
csendes tag

Jó reggelt!

Tudna nekem valaki valamilyen tanácsot adni dogecoin utalással kapcsolatban.. Cryptsy- re szeretném áttolni, de dogehouseról nem lehet, mert nem támogatja a cryptsy címeket. Így fogtam áttoltam dogevault walletbe. Onnan sem engedi cryptsyre tolni, mert "invalid address" (persze az 5 coin fee-t lekapta érte, de utalni nem utalt). Próbáltam egy másik online walletet, de onnan sem engedi. Csak gépre telepített walletről lehet cryptsy-re vagy ti hogyan csináljátok? A segítséget nagyon megköszönném! :)

(#10507) cleric válasza Flojd (#10506) üzenetére


cleric
tag

a poolból én gépen lévő walletbe szoktam küldeni, és onnan cryptsy

https://lightyear.com/go/adam149

(#10508) Flojd válasza cleric (#10507) üzenetére


Flojd
csendes tag

Gépen lévő walletet semmiféleképpen sem akartam használni, ezért próbáltam valami online walletet, de ha nincs más úgy néz ki akkor fel kell raknom egyet.. :S

(#10509) RAMBÓ válasza Geller72 (#10498) üzenetére


RAMBÓ
aktív tag

Apród-on van, volt. Már nincs fent, és törölte az illető a profilját is!! :Y
2014 januárban regisztrált....

(#10510) kvarc


kvarc
tag

Tudd valaki segiteni hogy lehet Protoshares (PTS) átváltani?

(#10511) Geller72 válasza Flojd (#10508) üzenetére


Geller72
veterán

Akkor reggelj egy másik váltóra és onnan. ;)

(#10512) Geller72


Geller72
veterán

Ütik ám a BTC-t (LTC-t). :Y A middle már most meghozta a 24 órás átlagának az 50%-át..:D.

LTC 0.0263 alatt.. :O

[ Szerkesztve ]

(#10513) Victoryus válasza Flojd (#10508) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nekem androidos dogi walletem van, onnan lehet utalni. Ltc az gépen volt, onnan is lehetett. De azt megszüntettem, mert kellett a több GB hely amit az a retek lefoglalt.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#10514) Flojd válasza Geller72 (#10511) üzenetére


Flojd
csendes tag

Esetleg ami megbízható és lehet eladni is könnyen viszonylag jó áron? Eddíg csak cryptsy-t használtam, másban nincs nagyon tapasztalatom, infóm :)

[ Szerkesztve ]

(#10515) RAMBÓ válasza Geller72 (#10512) üzenetére


RAMBÓ
aktív tag

A middle most jól hoz. Csak a BTC árfolyam ne esne már lefelé....
576EUR/BTC... Hogy fog így megtérülni az új konfigba fektetett pénzem ;]

(#10516) Geller72 válasza Flojd (#10514) üzenetére


Geller72
veterán

vircurex phkereső, váltók. ;)

(#10517) Geller72 válasza RAMBÓ (#10515) üzenetére


Geller72
veterán

550 és esik..LTC 262 közelében..viszont az Euró/forint 312 :Y

[ Szerkesztve ]

(#10518) Reggie0 válasza dArk- (#10490) üzenetére


Reggie0
félisten

Szerintem az nem hardcopy. A hardcopy az volt, amikor megkaptad az fpgat sram nelkul fix femezesi retegekkel. Minden parametere egyezet, csak olcsobb volt nagy mennyisegben, mert nem kellett az sram. Ez inkabb standard elemekkel felepitett asic lehet.

[ Szerkesztve ]

(#10519) RAMBÓ válasza Geller72 (#10517) üzenetére


RAMBÓ
aktív tag

Nemtom te hol nézed. Én Kraken-en nézem és ott 580.

(#10520) AAntii válasza Flojd (#10514) üzenetére


AAntii
őstag

Coinexre lehet közveletnül utalni. Az árfolyam kb. ugyanaz, mint a cryptsyn, a nagyobb váltók között egyébként is minimális az árfolyamban megmutatkozó különbség.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#10521) Geller72 válasza RAMBÓ (#10519) üzenetére


Geller72
veterán

Vircun néztem. Azóta már felment..

(#10522) Geller72


Geller72
veterán

Érdekes ez a kriszpi. Szerintük én adtam-vettem wdc-t a kép szerinti időpontban és mennyiségben. Szerintem meg nem. A support 3 napja nem írt választ az eltűnt ~0.2 BTC-mre. Asszem, váltok.. :U Kezdek beszarni, hogy piszkálják az accomat..

[ Szerkesztve ]

(#10523) Flojd válasza AAntii (#10520) üzenetére


Flojd
csendes tag

És kb mennyi az esélye, hogy könnyen veszik itt? Szóval ha én pl most áttolok pár 10k doge-t, akkor könnyen elviszik?
Nézegettem Bter-t. Arról van valakinek tapasztalata?

(#10524) Reggie0 válasza Flojd (#10523) üzenetére


Reggie0
félisten

Bter felejtos. Lenyuljak a coinokat es a support nem valaszol soha.

(#10525) Geller72 válasza Reggie0 (#10524) üzenetére


Geller72
veterán

..detto kriszpi?

(#10526) AAntii válasza Flojd (#10523) üzenetére


AAntii
őstag

Árfolyamfüggő az egész. Ha nem aranyáron adod, akkor pillanatok alatt elviszik, vagy 250 ezer doget már eladtam ott. 33 millió doge forgalom volt az elmúlt 24 órában, talán a te pár tízezred is bele fog férni.

Coinexen az első beutalásomkor eltűnt pár ezer dogem, mert pont akkor volt leállás. Írtam a supportnak és egy-két óra múlva már az egyenlegemen is volt a coin, szóval pozitív tapasztalatokról tudok beszámolni. Mondjuk százezreket egyik oldalon sem tárolnék, megmondom őszintén, persze ha rá van kényszerülve az ember, mert bizniszel az összeggel, az más tészta.

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#10527) Nestor16


Nestor16
senior tag

Úgy néz ki, hogy már csak mínuszba szállhatok ki a Doge-ból, mert 200-ért vettem annó és most még a 180+-os is jó ár szerintem ahhoz képest, hogy szinte minden haldoklik most. Vagy szerintetek még érdemes várni?

Üdv, Dávid

(#10528) Reggie0 válasza Geller72 (#10525) üzenetére


Reggie0
félisten

kripszi meg tolem nem nyult le semmit es minden ticketemre valaszoltak. Bter mar ket nap hasznalat utan elkezdett lenyulni.

[ Szerkesztve ]

(#10529) AAntii válasza Nestor16 (#10527) üzenetére


AAntii
őstag

Hajnalig várnék, hátha kicsit feljebb megy, aztán ha már nagyon égetné az egyenlegem, akkor benyelném a 10%-os buktát.Illetve megnézném, hogy lehet belőle kiszállni a legjobban- doge-moon, doge-tips, doge-ltc vonalon a végén lehet több btc-d lesz, mintha közvetlenül adod el btc-ért.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#10530) ngabor2 válasza Nestor16 (#10527) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Most kb. minden halott, minden lefele megy (ami önmagában ellentmondásos, ha párokról beszélünk :D). Én várok, be van minden téve eladásra vétel felett, előbb-utóbb csak elmegy, vagy odavész. Nem hinném, hogy több GH sebességet azért tartanak fenn, hogy alig hozzon, csak még nem öntötték be pl. a BIL-t.

[ Szerkesztve ]

(#10531) Flojd válasza AAntii (#10526) üzenetére


Flojd
csendes tag

Százezreket én sem fogok tárolni rajta, max pár 10k-s adagokban tolok rá, váltom BTC-re vagy LTC-re és küldöm tovább Krakenre eladni ojróért :) Bár még megnézem hátha van jobb/forgalmasabb oldal, ahol tudok gyorsan eladni BTC-t vagy LTC-t jó árfolyamon ojróért.

(#10532) Reggie0 válasza ngabor2 (#10530) üzenetére


Reggie0
félisten

Meg a BTC is lefele megy. :O

[ Szerkesztve ]

(#10533) Geller72 válasza Nestor16 (#10527) üzenetére


Geller72
veterán

Én ha bukóban lennék vmelyik altcoinnal, bevásároltam volna belőle ltc-t. Most, amikor 262 körül volt.

(#10534) flashx10


flashx10
tag

Alcoholcoin-ról tudtok valamit? fel fog ez kerülni eggyáltalán valami váltóra?

48 Pozitív és 0 Negatív értékelés

(#10535) AAntii válasza Flojd (#10531) üzenetére


AAntii
őstag

Szerintem nem tudsz annyi coint generálni, amit a krakenen nem tudsz eladni gyorsan. Az árfolyam meg igazodik a nagy átlaghoz, mtgox-hoz képest mindegyik alacsonyabb árfolyamon dolgozik, az oda történő verifikáció pedig nem két perc, ha egyáltalán elfogadják. Még annyit tudok elképzelni, hogy akinek már van ott jóváhagyott fiókja annak eladod forintért [bár most az euróval jobban járnál, ki tudja meddig paskolják még Matolcsy mongol-pontos fenekét].

@Geller_1972: Ha felmegy 0,027-re, akkor nyer 4%-ot, de már elbukott 10-et a váltással, sőt, talán többet is, mert van mikor még rosszabbul is váltják a doge-ltc párost, mintha doge-btc-ltc lenne a sorrend. A doge-valami-btc azért lehet jobb sorrend, mert az egyes coinok mozgását az árfolyamok pár perces-pár órás csúszással követik és az így keletkező légüres térben azt a 10%-ot vissza lehet nyerni, netán még többet is. Na persze ehhez tényleg az kell, hogy az ember szinte mindig a gép előtt legyen, mert különben még nagyobb lutri az egész, pedig már ígyis szerencse dolga az egész.

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#10536) ngabor2 válasza flashx10 (#10534) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Itt váltják kritikán aluli árfolyamon, arcpirítóan alacsony forgalom mellett.

(#10537) oleslie válasza Reggie0 (#10532) üzenetére


oleslie
aktív tag

Azért sírógörcsöt nem kell kapni. Megy lefele, de nem zuhanórepülésben :) Majd megy fölfele is :P

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#10538) gyuszaa válasza ngabor2 (#10536) üzenetére


gyuszaa
őstag

Végre el is érhető, ritkán van ilyen. ;]
90-en vettem egy kis 2CH-t pár napja, hogy leteszteljem őket.

Minden klappol, de nevetséges a forgalom.

(#10539) Reggie0 válasza oleslie (#10537) üzenetére


Reggie0
félisten

Az a baj, hogy eladtam 715-on, vettem 675-on, de aztan megis lefele iranyba csapott at. (eur/btc)

[ Szerkesztve ]

(#10540) jozsef8


jozsef8
aktív tag

Valaki tudna nekem küldeni egy rendes váltót ahova ki lehet küldeni a TIPS-et? köszönöm!

(#10541) deadwing válasza flashx10 (#10534) üzenetére


deadwing
addikt

Nem tudom miért nem kerül ki normális váltóra... talán mert én elkezdtem bányászni. Összeszedtem belőle jócskán, de lehet dobhatom ki az egészet. Freshmarketes áron viszont egész biztos nem adom el, akkor inkább ott egye meg a fene.

Más:
Úgy volt, hogy jön riser, de nem nagyon akar... nincs valakinek 1 db esetleg elfekvőben? 1x-16x kéne, de 16x-16x is érdekel.

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#10542) Dexar007 válasza jozsef8 (#10540) üzenetére


Dexar007
veterán

Cryptsyn is fent van mar.
De ne valtsd be,fog az meg feljebb is menni.Vagy nem. ;]

Give me your cum,bull!

(#10543) AAntii válasza deadwing (#10541) üzenetére


AAntii
őstag

Rá se ránts, nekem is van launch-környéki bányászatból BAT-em, de olyannyira nagy piaca van és volt, hogy kb. gőzöm sincs, hogy valamelyik poolon hagytam bent vagy szedtem le hozzá walletet és abban van? :D
Sajnos ez alkalomadtán benne van a pakliban.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#10544) jozsef8 válasza Dexar007 (#10542) üzenetére


jozsef8
aktív tag

Nem is terveztem még eladni :D De köszönöm, nem vettem észre cryptsyn :D Köszi!

(#10545) Dexar007


Dexar007
veterán

Szerintetek ha most bevaltok egy keves bitcoint,akkor hetvege elott megjon a mani? :)

Give me your cum,bull!

(#10546) jozsef8 válasza Dexar007 (#10545) üzenetére


jozsef8
aktív tag

Hol fogod beváltani? :)

(#10547) AAntii válasza Dexar007 (#10545) üzenetére


AAntii
őstag

Van rá esély, nekem egy nap volt eddig az átfutási idő, de bankja válogatja.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#10548) deadwing válasza Dexar007 (#10545) üzenetére


deadwing
addikt

goxról 3 hete jön, Haveromnak 1 hónapja... :(

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#10549) Reggie0 válasza Dexar007 (#10545) üzenetére


Reggie0
félisten

Krakenen van ra eselyed, de akkor meg 4 elott.

(#10550) RAMBÓ


RAMBÓ
aktív tag

Számolgattam az e havi villanyszámlát:
kb. 50k :Y
Durva lesz. Kíváncsi vagyok a tulaj mit fog szólni (albi).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.