Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1990) bambano válasza tvamos (#1989) üzenetére


bambano
titán

"A marketingeseket az erdekli, hogy a vevo levegye a polcrol a termeket.": így van, ennek része az is, hogy jó híre legyen a terméknek. ahhoz pedig kell az, hogy ne essen szét idő előtt. nem csak arra van indok, hogy nyomjuk lefelé az élettartamot, hanem arra is, hogy nyomjuk fel.

mit is írtál az atomról? :P

"Ellenben, ha a szimulalt elettartam teszten nem hullik ki idoben a cumo, annak annyira nem orul a management, marpedig a fizetesi papirt azok irjak ala.": oké, de én nem hiszem, hogy ilyenkor azért nem örül a vezetés, mert mindenféle homályos összeesküvéselméletek szerint tönkre kell mennie a cuccnak. szerintem sokkal hihetőbb magyarázat, hogy amelyik cucc túl sokáig bírta, az "túl van tervezve", vagyis indokolatlanul több, jobb minőségű alapanyag van benne, ami drága. tehát azért nem akarják, hogy sokáig jó legyen, mert azt drágább legyártani, csökkenti a profitot.

ez sima közgazdaságtan, occam borotvája szerint jobb elhinni az egyszerű indokot, mint a bonyolultabbat.

az öreg chapmanre hivatkozhatok még: a jó versenyautó a célban szétesik. értsd: ha nem esik szét, akkor túlsúlyt cipeltél a versenyen.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.