Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15451) ubyegon2 válasza Rimuru (#15450) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Értelmetlen párbeszédek részleteire évekre visszamenően tudok emlékezni! Meg ha galádkodnak velem, arra is. ;]

egy ilyent be tudsz applikálni?

[ Szerkesztve ]

(#15452) Rimuru válasza ubyegon2 (#15451) üzenetére


Rimuru
veterán

Miert lennek elorebb azzal ha meg arra is vigyaznom kene, hogy veletlen ne kapcsoljam le? :D

Vigyázat, csalok!

(#15453) ubyegon2 válasza Rimuru (#15452) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem mondtam, hogy előrébb lennél viszont dizájnosabb lenne az unalmas kasztnid. :P

Ebben a HP8570p-ben meg annyira mélyen van egy vékony csík, hogy sose tudom, hogy sikerült-e megnyomnom, avagy nem.....mondjuk elég hamar kiderül szerencsére. Inkább nem is használom.

[ Szerkesztve ]

(#15454) Rimuru válasza ubyegon2 (#15453) üzenetére


Rimuru
veterán

Amugy kicsit viccesen fog hangozni, de en a power buttonra azt kotottem ra hogy ki/be kapcsolja a touchpad+billentyuzet parost.

Vigyázat, csalok!

(#15455) Rimuru válasza ubyegon2 (#15453) üzenetére


Rimuru
veterán

Kikérem magamnak, most is elég dizájnos.

Vigyázat, csalok!

(#15457) ubyegon2 válasza Rimuru (#15454) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Uhm, ez tényleg vicces! :N

Erre a matricás dizájnra nehéz bármit is mondani.....és még sok pénzt is adtál érte! ;]

Szoktad mutatni arra érdemes személyeknek mondjuk? Csajok buknak az ilyesmire, az tuti!

(#15456) Aweriot

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#15458) Rimuru válasza #20749568 (#15456) üzenetére


Rimuru
veterán

En voltam az a kisgyerek, vallalalom (pedig regen nem voltam matricazos).

és még sok pénzt is adtál érte - kerek 1USD volt, valamelyik topiclako kulte az akciot (ha tippelnem kellene milangfx).

Persze hogy mutagotatom, hatalmas e-penis novelo hatasa van. ;]

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#15459) F34R válasza ubyegon2 (#15457) üzenetére


F34R
nagyúr

En a homlokomra tetovaltatom a Gentoo tehenet. :P

Az milyen meno...

(#15460) ubyegon2 válasza F34R (#15459) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Tuti menő lesz, igaz nem tehén, hanem szamárpingvin! :DDD

Ha rálóg a hajad, nem érvényes a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#15461) Rimuru válasza ubyegon2 (#15460) üzenetére


Rimuru
veterán

Larry the Cow

Vigyázat, csalok!

(#15462) ubyegon2 válasza Rimuru (#15461) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

A fenébe, ez elég tehén, nem ismertem, de tényleg olyan, mint a szamárpingvin! :D

Ezeket az új rangokat most állították be? Ma látom először, hogy veterán vagyok, ami persze igaz is....

(#15463) Cyrin válasza ubyegon2 (#15462) üzenetére


Cyrin
addikt

vaterán....

[link]

(#15464) ubyegon2 válasza Cyrin (#15463) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi! De kár, hogy nem olvasok jó ideje szolgálati közölményeket. :)
Pár év alatt hogy megszülték ezt is.....nem semmi! Mondjuk felőlem aztán ólajtódöngető is lehetnék.

(#15465) Apollyon válasza ubyegon2 (#15464) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Legalább bambano meg még aki akarja megtarthatja a jómunkásember rangját. Azért ez így korrekt volt szerintem. :K

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15466) ubyegon2 válasza Apollyon (#15465) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Igen, ez rendkívül fontos! ;] Szerintem felvágta volna az ereit, ha nem marad ez!
Van amúgy, aki emiatt inkább újra regelt! Annyira nem mindenki szeret jómunkásember lenni...... De ezt az erről folyó vitát már évekkel ezelőtt olvastam, még topikperzekútor koromban.

Te például konnektor maradtál, de azt sem értem, hogy miért nem egységesek ezek nyelvtanilag, helyesírásilag

Korrektor
veterán

ha már rang-nak nevezzük, miért nem lehet az összeset a magyar helyesírásnak megfelelően írni!?

(#15467) Cyrin

Igen, szerintem is. Maga az, hogy az idiotizmus egyik vicces bece jelzője volt......
Biztosan ezért is mondják a discordos LM komák, hogy ez a fórum olyan öregemberes.

[ Szerkesztve ]

(#15467) Cyrin válasza ubyegon2 (#15466) üzenetére


Cyrin
addikt

ez a jómunkásemberezés tizenéve volt vicces, ma már értelmetlen...

(#15468) Apollyon válasza ubyegon2 (#15466) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Pár hónappal ezelőtt gyűjtötték az ötleteket: [link]

Szerintem is mindegy, kivéve, hogy nekem pl. a jómunkásember nem tetszik (mármint magamnak nem kéne, de igazából le-nám).

Az arcképgyárosok és az ármesterek is nagy kezdőbetűsek, ja és a közösségépítők meg a topikgazdák is (pl: rtorrent), ez azért van mert ők az oldalnak segítenek valamilyen formában.
Egy időben teljesen nagybetűsek voltak, de aztán kitalálták, hogy ezek csak azok lehetnek akiknek van mod jogkörük is.

Ez a jómunkásember dolog meg olyan, hogy sose gondolták volna, hogy valaki eléri. Parci írta ezt valahol, hogy eleve hobbi projektként indult az oldal, és nem gondolták, hogy valaha ekkorára fog nőni. Akkor még plusabit volt az oldal neve. Amikor én regeltem, én se gondoltam volna, hogy valaha ~10 ezer hsz-em lesz itt. Mondjuk akkor még nem lógott az egész világ az interneten, én vagyok a 72194. regisztráló.
Te már a 340708. vagy. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15469) ubyegon2 válasza Apollyon (#15468) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Pár hónappal ezelőtt gyűjtötték az ötleteket

Meg már azelőtt is, csak az elvadult. Tg ebrúd óta nem olvasok ilyeneket, mégis emlékszem a témára, ebből gondolom....

Az arcképgyárosok és az ármesterek is nagy kezdőbetűsek, ja és a közösségépítők meg a topikgazdák is (pl: rtorrent), ez azért van mert ők az oldalnak segítenek valamilyen formában.

Ezt értem én, de ezek szerint maga a nyelv nem elég kifejező? Egy rang, beosztás az általam ismert helyesírási szabályok alapján nem kezdődik nagy betűvel. :N (pont neked mondom...)

Mondjuk akkor még nem lógott az egész világ az interneten, én vagyok a 72194. regisztráló.
Te már a 340708. vagy.

Én nem, szerintem csak az uby2 az, az uby zero hamarabb volt, csak megszűnt a T-s emailem és az kampeca lett. :( brühühü

[ Szerkesztve ]

(#15470) Rimuru válasza ubyegon2 (#15462) üzenetére


Rimuru
veterán

Nálam még mindig örök kezdő vagy. :P

Vigyázat, csalok!

(#15471) Apollyon válasza Rimuru (#15470) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mindenkit átírtál?
Kíváncsi lennék, én mi vagyok, tipp: ****fej :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15472) ubyegon2 válasza Rimuru (#15470) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Isten tartsa meg ezt a jó szokásod! 😁

(#15473) Rimuru válasza Apollyon (#15471) üzenetére


Rimuru
veterán

Kb 5 ember van átírva. Te pl nem személyre szabva kaptad a Konnektor rangot (az korrektor van cserélve).

Vigyázat, csalok!

(#15474) cigam válasza Apollyon (#15468) üzenetére


cigam
félisten

Hol lehet megnézni mennyire voltam szószátyár, és mennyit kell még beleugatni mindenbe, hogy titán legyek?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15475) Apollyon válasza cigam (#15474) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nemrég linkelte Cyrin a táblát: [link]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15476) ubyegon2 válasza Apollyon (#15475) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ha csak nem erre gondolt előtitán kolléga! ;)

PH! calc

(#15471) Apollyon

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#15477) Apollyon válasza ubyegon2 (#15476) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az már elavult.
Egyébként egyszerű kiszámolni, a közösségi hsz-eit elosztja néggyel, hozzáadja a szakmait, és annyi hsz-e van. A blog/lokál az nulla, a piaci meg egytizedet ér, 'szal...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15478) cigam válasza Apollyon (#15475) üzenetére


cigam
félisten

Azt láttam, azt nem látom, hogy hol mutatja a hozzászólásaim eddigi számosságát. Hiába bökök az adatlapomra, nem találok ilyen jellegű infót. Ah, most találtam meg, hogy itt kell magamra bökni... :B

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15479) ubyegon2 válasza Apollyon (#15477) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

L persze, de a kalkuláció elve érvényes, ebből lehet alkalmazni, persze ugye belső körös ft-k ismerik a metodikát. ;]

Egyébként egyszerű kiszámolni

Amúgy ja. :D

(#15478) cigam

Ha azt látod, hogy csak pár ezer hiányzik, elkezded gyártani a hsz-eket!? ;]

[ Szerkesztve ]

(#15480) cigam válasza ubyegon2 (#15479) üzenetére


cigam
félisten

Valóban csak (jó)pár ezer hiányzik, de továbbra is szeretném szakmai tartalommal megtölteni mondanivalóimat. Amúgy a (címlapra is kikerülő) szakmai cikkekért(logout) adhatna bónusz pontokat. Talán többen írnának saját rendszerükről problémáikról, és azok megoldásáról.

Nem akarok tippeket adni, de a fizetős tagok hozzászólási is kaphatnának egy szorzót ;]

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15481) ubyegon2 válasza cigam (#15480) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Amúgy a (címlapra is kikerülő) szakmai cikkekért(logout) adhatna bónusz pontokat.

Ez nem rossz ötlet, régebben díjazták is, sőt külön rang is volt, ha valaki sok ilyet írt! Kapitány anno valami ilyesmi címmel illegette magát! (bocsi Kápó, de ez most így jött össze) :D

Nem akarok tippeket adni, de a fizetős tagok hozzászólási is kaphatnának egy szorzót

Ez nekem nem tetszik túlzottan, pénzért ne vegyünk rangot! Bár ha a többi feltétel amúgy alacsony, akkor sokat úgysem dob a dolgon. (ha ezt olvassák a nagybetűsök....mármint az 5letedet) :N

(#15482) Apollyon válasza ubyegon2 (#15481) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Egyetértek, a pay 2 win megoldás ultra gáz, én sosem kedveltem az ilyet.

Képzeld letöltenéd az új Linux Mintet, és az apt update csak akkor működne, ha fizetsz érte. ;] :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15483) ubyegon2 válasza Apollyon (#15482) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Képzeld letöltenéd az új Linux Mintet, és az apt update csak akkor működne, ha fizetsz érte. ;] :DDD

Az durva lenne, szedhetném a Mint-et az nmag-ról! :Y

[ Szerkesztve ]

(#15485) ubyegon2 válasza #20749568 (#15484) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Különben ja, inkább, mint Windows-ért! ;]

(#15486) Rimuru válasza #20749568 (#15484) üzenetére


Rimuru
veterán

Remélem azért a fizetős meg Mintbe is kerülne keylogger ("telemetria"), reklám bannerek, stb

Vigyázat, csalok!

(#15488) ubyegon2 válasza #20749568 (#15487) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

De én azt se tartom igazából fenntarthatónak, hogy teljesen ingyen használja az ember ezeket a rendszereket, én félévente szoktam a Manjaronak, LibreOfficenak és a Mintnek küldeni egy kisebb összeget, mert megérdemlik.

Hogyne lenne már fenntartható, épp a mondat második fele írta le, miért az! :D Isten tartsa is meg ezt a jó szokásodat, hogy mi is sokáig ingyen tudjuk használni ezeket a remek oprendszereket! :R

Amúgy pontosan így gondolkodom én is eme kérdésről. (no meg várom, hogy a budget eme költségvetési fejezetébe is folyjon be valami)

Megérdemlik!

Hálám jeléül el is nevezem rólad a Mint Cinnamon+Plasma kreációmat! :R

(#15490) ubyegon2 válasza #20749568 (#15489) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszönöm szépen, mindig is vágyam volt, hogy létezzen egy Aweriot nevű szörnyeteg a földön!

Na várjunk, most elég nagy hibába estél, olyan dolgot vélelmeztél szörnyűségesnek, amit nem ismersz! Hoppa! :Y

Mér' most legyen a neve Cinnasma vagy Plasmon? :P

Mint Aweriot, szerintem elég menően hangzik! :DDD

Nem? De!

[ Szerkesztve ]

(#15492) Frawly válasza #20749568 (#15446) üzenetére


Frawly
veterán

Talán NVMe-vel meg minimalista WM-mel be lehet menni 2 mp. környékére. Egy KDE-vel inkább 5-10 mp. között van, SATA SSD-vel. Tehát van, akinek számít.

(#15493) Frawly válasza #20749568 (#15487) üzenetére


Frawly
veterán

Nem csak pénzzel lehet segíteni őket, hanem fordítással, bugreporttal, más felhasználók segítésével fórumokon. Esetleg csomagkészítéssel, fenntartással, extra tükör üzemeltetésével, stb.. Ezzel ugyan nem magát a szoftvert támogatod, hanem inkább annak az elterjesztését, de ez is segítség a fejlesztőknek.

(#15495) F34R válasza Frawly (#15492) üzenetére


F34R
nagyúr

De minek? :DDD megvakarom az orrom, vagy megdorzsolom a szemem es be is tolt.. Erre abszolut nincs szukseg.. En ugy sem szokatam ott ulni elotte mikor bekapcsol.

(#15496) Rimuru válasza #20749568 (#15487) üzenetére


Rimuru
veterán

Elrontod a fricskam. :( :DDD

Vigyázat, csalok!

(#15498) ubyegon2 válasza #20749568 (#15491) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Most már tudjuk, hogy gasztrótündér sem vagy, bár az említett étek nem tudom milyen lenne, de a rendkívüli sikert elérő étkek vagy nagyon egyszerűek(szegénységben fogantak) vagy igencsak meghökkentő párosítások szülöttei!

Nem mondok most példát, mert nem értesz hozzá! :D
Az ottani étlapról ne válassz, mert az megmagyarázhatatlan kategória a gasztróban.....

De ezekhez se szakértelmem, se eszközöm, se időm nincs. Paypalon beírni egy számot majd leokézni ellenben megy.

Ez nagyon nem jól hangzik így! :P Így utólag már ne is elemezd. Nekem kéne igazából...... :N

[ Szerkesztve ]

(#15500) ubyegon2 válasza #20749568 (#15499) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

De azért kössél csak bele mindenbe :DDD

Naná! Az ember azt csinálja, amihez ért! :D

Tükörszerver nagyszobában........ezen jót kajacgtam. :D

(de azért elég rendes vagyok, mert nem egyszerűsítettem azt a mondatod mégse)

Így hangzana amúgy, hogy.......

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.