Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) sasa311 válasza CLAWz (#16600) üzenetére


sasa311
veterán

ARAMról 2 dolgot tanulj meg és akkor jól fog menni:

1 Phase: HARASS. Ez ált lvl 7-8ig tart. Itt még kár erőlködni a torony betolásával és a teamfightokat is érdemes kerülni (lvl 6 előtt mindenképp). A fő cél, hogy halálra zrikáld az ellenfelet

2 Phase: harc erőltetése, tornyok betolása masszívan
Ami nagyon fontos P2-ben és a legtöbb játékos nem érez rá: Mikor kell meghalni!. Ha megnyertek egy teamfightot úgy, hogy 2-en életbe maradok az enemy meg ACE akkor MEG_KELL_HALNI. Mert ha életbe maradsz akkor 5 full HPs ellen nálatok lesz 3 full HP-s és 2 low, ami biztos bukó. Ez főleg a vége felé létkérdés, amikor egy 5 for 1 teamfight után simán végigverik a pályát...

Két féle csapat van. A HARASS csapat (pl. nida, jayce, stb...). Ők nagyon erősek P1-ben de kevésbé erősek P2-ben. Ha harass csapatot dob neked a gép akkor előnyre kell szert tenned P1-ben, mert ha nem vagytok elfeedelve P2-ben akkor kikaptok
A másik csapat az ált. bruiser / tankos csapat (ww, malphite, xin, stb..). Ők P1-ben harmat gyengék, ezért ált. passzívak. De ha eljutnak P2-be úgy, hogy egál a meccs akkor szinte biztos, hogy megvernek, mert megállíthatatlanok.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16602) CLAWz válasza sasa311 (#16601) üzenetére


CLAWz
tag

Item bulid milyen legyen? Használhatóak a klasszikus 5v5 buildek?

Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

(#16603) sasa311 válasza CLAWz (#16602) üzenetére


sasa311
veterán

Áh, semmiképp.

Az meg, hogy milyen legyen... mivel 5 random hőst kaptok, sokkal inkább adaptálódni kell a csapatotokhoz és az ellenfélhez (ugye hagyományos 5v5-ben követik a népek a metát).

Pl. én sok hősnek nem veszek cipőt egyáltalán, mert kicsi a map, dől a pénz.... Inákbb egy nagy itemet helyette.
Meg úgy összességében a passzív pénz miatt pl. support simán mehet AP buildre. Egy AP sona vagy AP janna nagyon durva tud lenni.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16604) smisa válasza sasa311 (#16601) üzenetére


smisa
őstag

Phase = Fázis ;]

(#16605) RG4L válasza sasa311 (#16603) üzenetére


RG4L
őstag

AP Sonával és Jannával is találkoztam már ARAM-on, mint ellenség, mindkettő nagyon idegesítő.
Amit az előző hozzászólásodban írtál az teljesen korrekt szerintem, viszont néha úgy dob a játék hősöket, hogy szinte lehetetlen nyerni, mert tényleg van rá példa, hogy egyszerűen az ellenségnek jobbakat dobott. Volt egy olyan meccsem, ahol az ellenséges csapatban volt Ziggs, Lux, Gragas, Ryze és Xerath, mind AP, MR dögivel, de még így is képtelenség volt túlélni a harassolásukat... lvl 6 után meg aztán főleg.

Amit én megfigyeltem az az, hogy első itemnek nagyon jó a Hexdrinker a passzívja miatt és olcsó ahhoz képest, hogy mennyi pénzt kapsz.

Pantheon egyébként nagyon jó ezen a pályán, lvl 6 után szimplán szólsz a társaidnak hogy mikor ultizol és reméled, hogy veszik a lapot, magyarán hogy ők is beugranak veled. Illetve itt a relatíve kis tér miatt szinte tuti, hogy betalálsz ultival.

A másik amit megfigyeltem az az, hogy egy AP Master Yi szimplán kib***ás ezen a pályán, egyszerűen nem igazán lehet ellene mit csinálni... eddig több a vesztett ARAM meccsem mint a nyert, de itt talán nem számít mert nem veszem igazán komolyan. Persze nyerni szeretnék én is, mint mindenki, de ez többnyire csak egy fun game szerintem. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#16606) sasa311 válasza RG4L (#16605) üzenetére


sasa311
veterán

Persze, mivel RANDOM simán előfordul, hogy úgy kapjátok a csapatelosztást, hogyha nem agyhalott az enemy akkor nem tudtok nyerni. De hát ez benne van a pakliba.

AP YI és Kata elég erős, igen. De ki lehet azért venni az AP yi-t is csak stun + focus.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16607) Pedro78


Pedro78
senior tag

Nalam eddig lux,fiddle gp jott be igazan. Volt tegnapelott egy olyan meccsem ahol egyszeruen nem tudtam vasarolni, kenytelen voltam megoletni magam mert az ace sem ment es nem tudtam a toronnyal lelovetni magam, szal elso nagybevasarlasra lett egy rabadon egy athenes unholy grail egy morello es egy void staff.:D 17/1/46 lett a vege.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#16608) sasa311 válasza Pedro78 (#16607) üzenetére


sasa311
veterán

Ügyes teamek egy idő után direkt nem ölnek meg, egy OOM item függő caster itemek nélkül tök jó az ellenfélnél :) Ilyenkor jön a suicide.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16609) RG4L


RG4L
őstag

Ezt egyszerűen nem hiszem el :)))) mondom játszok egy 5v5 normalt a sok ARAM után, mert vissza kell szokni a nagy térképre stb.

Tristanával voltam ADC, Leona supportunk, Lissandra mid, Shyv jungle és Nasus top. Boton Graves és Alistar ellen voltunk, miden Cassiopeia volt nekik, jungelben Lee, topon Garen.

Nagyon rosszul farmoltam, de sikerült killeket szereznem a gankekből, amikor meg meghaltam akkor Alistart ölt meg. Aztán össze tudtam még kaparni pár killt, volt egy elhúzott triple kill, tehát alakult a buildem.

Baronnál nézegettük egymást egy ideig, ment a ward háború, majd Garen ráugrott Lissandrára, Leonát meg négyen elkapták bokorban. Garent megöltem, majd Cassit, aztán ráálltam Gravesre, akit szerencsére az E-vel én öltem meg, Alistart is nekem sikerült megölnöm. Ekkor már ugye quadra killem volt, amikor még Lee is feltűnt a képernyőn tőlünk pár "lépésre" és még volt ultim. Lőttem lőttem, ráugrottam, benyomtam Q-t, ráultiztam de nem az ölte meg, hanem Shyvana valamelyik skilljével, nem figyeltem, szóval megint és megint nem sikerült megszereznem a pentát... :O

Ment is a chatben hogy Dat penta steal stb.. :D 15-4-13 :)

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#16610) Mottie válasza RG4L (#16609) üzenetére


Mottie
őstag

A penta steal az, amikor...
a csapat 4v5-ben harcol (mert épp vásároltam), 3-an meghalnak, Ashe 200 hp-val elmenekül. Megérkezem a rommáfeedelt Cho'Gath-ommal, Q + W -től meghalnak 3-an, flash + ult -tól a 4., Q-W megint a fentmaradó Lee Sin-re, AA, majd mikor 100 hp van és már a Q-nak jönnek fel a tüskéi Ashe Flash + AA -val leszedi.

...na EZ a pentasteal. :D

Shyvanának azt hiszem van DoT-ja, vagy akár egy sima redbuff is tud lenyúlni killt szándék nélkül :P

Be Victorious!

(#16611) sasa311


sasa311
veterán

French premade még a lobbiban:
"don be scared, we will carry this"

Majd jelentkezem mi lett a vége :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16612) sasa311 válasza sasa311 (#16611) üzenetére


sasa311
veterán

7-10 AP master yi
3-7 Gragas

:DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16613) RG4L válasza Mottie (#16610) üzenetére


RG4L
őstag

:) Igen van DoT-ja, de mivel ultival ellőttem a falnak Lee-t, így a DoT hozzá se érhetett, szerintem az E-je volt, de mindegy is. Amikor az egyik csapattársam quadra killnél tartott, én Varussal álltam és nyomogattam folyamatosan az S betűt, hogy ne támadjam az utolsót, így övé lett a penta. Vagy csak én gondolom, hogy ilyenkor illik odaadni?

Csak úgy örülnék már ha egyszer összejönne, még csak egy unnofficial pentám volt Pantheonnal. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#16614) zeli


zeli
aktív tag

Nekem tegnap ARAM-on volt Annievel majdnem egy penta. Fizz direkt nem támadta Garent, hogy enyém legyen a penta, erre Garen megölt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#16615) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Antonio Benavides 2 nappal ezelőtt
Ez spamként lett megjelölve elrejtés • Nem spam
Actually....first pick has the highest elo of all 5 players, and last pick has lowest.
Válasz ·

gregidot 2 nappal ezelőtt
Nope. Riot changed it. Go read the changes it happened months ago.

Ez tényleg így van? :Y My whole life is a lie. :F

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#16616) n a x v i L válasza ClydeBeka2 (#16615) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Nem tudom, de szerintem MMR alapján rangsorol. Egyszer volt, hogy bronz1-es haver duoban higher pick volt mint én (1-el volt jobb a W/L aránya). Ezután kb. nyertem hatot és a következő duoban ismét én voltam a first pick, ő pedig a last.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#16617) kexksz válasza ClydeBeka2 (#16615) üzenetére


kexksz
addikt

Pedig így van, elo alapján rangsorol.

(#16618) ClydeBeka2 válasza kexksz (#16617) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Én is igy tudtam :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#16619) RG4L


RG4L
őstag

Egy hülye kérdés. A Season 3 meddig tart, avagy kb. mikor szoktak ELO-t nullázni stb.?

War Thunder: Gelesztaa

(#16620) kexksz válasza RG4L (#16619) üzenetére


kexksz
addikt

Szeptember/Október körül.

(#16621) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Üdv

ha valaki lelép pickelésnél rankedba mennyi LP-t veszít ? még nem próbáltam ki , de biztos van valakinek ebben tapasztalata , amúgy ki tartja jogosnak hogy LP vesztéssel jár ? szvsz ha troll pick van , akkor muszály lelépni valakinek sajnos :/

(#16622) RG4L válasza Aldo Novares (#16621) üzenetére


RG4L
őstag

Olvastam valahol róla, hogy hány pontot vesztesz, de nem emlékszem rá és hülyeséget nem akarok mondani. Ha valaki trollpickel, akkor sem kell dodgeolni a meccset, hiszen lehet hogy a másik oldalt nagyobb gondok vannak, akár ott is van 1-2 troll, afk vagy valami, vagy csak szimplán nyertek. Ha pedig totál elcseszi a meccset, akkor a végén reportolni kell és kész.

War Thunder: Gelesztaa

(#16623) kexksz válasza Aldo Novares (#16621) üzenetére


kexksz
addikt

Jogosnak egyáltalán nem az és valamit ki kéne ellene találni, de igazából annyira mindegy, úgyis feljut az ember ha fentebb tartozik, max egyel többet kell játszania dodgeonként.

(#16624) ClydeBeka2 válasza Aldo Novares (#16621) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

3 LP-t veszitesz. Nem számottevő.(mondjuk ezt mindjárt megcáfolják a rankedhuszárok :P )

Nem emlékszel volt-e ilyen. 8. promotionbe is belevágtam, próbáltam nyugtatni a társakat és jól viselkededni és 1-0ban kezdem a promotiont(persze nem akarom elkiabálni). Pedig úgy indult, hogy 2 afk-nk volt :D Életem egyik legjobb meccse lett belőle.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#16625) kexksz válasza ClydeBeka2 (#16624) üzenetére


kexksz
addikt

Minél többet dodgeolsz annál többet von le, nem tudom max mennyit de nekem múltkor asszem 20 körül vont le.

(#16626) ClydeBeka2 válasza kexksz (#16625) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Tényleg. First dodge is -3 LP. Second constructive dodge is -20.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#16627) RG4L válasza ClydeBeka2 (#16626) üzenetére


RG4L
őstag

constructive?

War Thunder: Gelesztaa

(#16628) Mottie


Mottie
őstag

SONA JUNGLE stream

:)) :)) :))

Be Victorious!

(#16629) RG4L válasza Mottie (#16628) üzenetére


RG4L
őstag

Épp rákattintottam a linkre, volt egy teamfight, Syndra penta :D

War Thunder: Gelesztaa

(#16630) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

na hát az faja :U 3 LP még belefér , de 20 LP ért inkább bevállalom hogy troll -al játszok , mert a vereségért még 20 nál többet nem vont le :)

(#16631) ClydeBeka2 válasza Aldo Novares (#16630) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Egy bajom van csak, hogy ha kilépek promotionből, akkor megszakad. -3LPvel nekem sincs bajom-

1-1re állok a 8. promotionben. Lehet rekordot döntök?

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#16632) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Nem rossz ez az ezreal build :)). Ráadásul topot játszottam vele. img

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#16633) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Most mentem über carry full tank Garen topot rankedben :DDD Egyszerűen már szánalmas, hogy ha nem bannolják Shent kis szinten, akkor valaki kiválasztja, mindegy, hogy tud-e vele játszani vagy nem. 12/3/9-be végeztem úgy, hogy 1 dmg-es itemem nem volt és én voltam a top 1 dmg a játékban. 2x haltam még 6-os szint előtt, 1x a lvl 2-es Volibear gank miatt, 1x meg mert bediveoltam Volit és Shent 1 dupla killért :U A 3. halálom 1 v 5-be volt, ahol 18 mp kellett nekik, hogy kiszedjenek, ami szerintem nevetségesen sok, de addig is leszedtem majd 2-őt, de szerencsére jött a teamem és feltakarítottak utánam :C

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#16634) ClydeBeka2 válasza ClydeBeka2 (#16631) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Én ezt komolyan nem hiszem el, vezetünk 14-4 re, összeveszik Blitz és Rengar és flamewar, elveszitettük. 9 ELBUKOTT PROMOTION!!! Már sírni támadna kedvem, komolyan...

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#16635) Mythsardan válasza ClydeBeka2 (#16634) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Lehet már írtad, de... :D Melyik szerveren játszol, és hogy melyik divisionben?

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#16636) ClydeBeka2 válasza Mythsardan (#16635) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Westről jöttem át Gold V-ből, most East Silver II.

Én megpróbáltam szépen, de az sem segit. Érdekes azt a meccset nyertem meg ahol kicsit flameltem. Yay !

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#16637) Mottie válasza ClydeBeka2 (#16636) üzenetére


Mottie
őstag

duo? :P

Be Victorious!

(#16638) ClydeBeka2 válasza Mottie (#16637) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ma már biztos nem. ClydeBeka a nevem amúgy.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#16639) n a x v i L válasza ClydeBeka2 (#16636) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Westről Eastre :Y? Miért?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#16640) ClydeBeka2 válasza n a x v i L (#16639) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Haverok miatt. ne kelljen már mindent kétszer elmondanom :O

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#16641) Mottie


Mottie
őstag

Na végre egy jó kör 3 vereség után...

És hogy teljes legyen az örömöm:

Mostmár mehetek aludni :D

Be Victorious!

(#16642) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

4-es ranked win streakem van, erre mit látok? 99 LP :W

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#16643) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Buktam az első promotiont, mert kikaptam 1 dupla adc teamet, ahol mindenki ragelt össze-vissza és feedelt, pedig még el is cseréltem az 1-ik carryvel a toppom, hogy majd én supportolok :W (top 1 dmg voltam a teamben jayce supportal 1 killel és 20 farmal a kb. 25 perces játékban)

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#16644) RG4L


RG4L
őstag

Elvileg az új hős lesz:

Eredeti méretű kép

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#16645) sasa311 válasza RG4L (#16644) üzenetére


sasa311
veterán

Egy forró csoki egy stukkerrel? :F

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16646) RG4L válasza sasa311 (#16645) üzenetére


RG4L
őstag

No racism. Szerintem rettentő jól néz ki a modell, ADC-nek néz ki, csak ez a dupla stukker már MF-nél előjött, így remélem a skilljeiben nem lesz áthajlás.

War Thunder: Gelesztaa

(#16647) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Na kipróbáltam az ARAM-ot , eddig csak customba toltam , hát nagyon tetszik :D Ez a reroll is jó , gyorsan visszatölt, és annyira rákaptam , hogy kb 7-8 gamet lenyomtam egymás után :D gyors , pörgős játékok , csak nagyon rákell érezni mit mikor kell csinálnod és mikor kell meghalnod :D

(#16648) sasa311


sasa311
veterán

A reroll gombnál csak nekem tűnik úgy, hogy 2 rerollnál cappel?

RG4L
Nem rasszizmus ez, de megláttam és olyan érzésem volt, mint mikor az 5. elembe megláttam a buzeránst :DDD

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16649) Mottie válasza sasa311 (#16648) üzenetére


Mottie
őstag

Nem, ez így van. 2 rerollod lehet egyszerre.

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#16650) Mottie


Mottie
őstag

Hogy a rákfene vigye el a RIOT-ot. Premade bot DC. a supp 2 perc, az adc 10 perc után jött vissze. A midlaner Laggolt mint állat..

Következő meccs: "Error: Active game was not found" Amikor pickelnék..

Be Victorious!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.