Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) Dani_kp válasza Solad (#15750) üzenetére


Dani_kp
őstag

Igen olvastam (miután posztoltam a képet :DDD ) , de arról semmi infó, hogy ez meddig tart? :(

https://ingatlan.com/33821564

(#15752) zeli


zeli
aktív tag

[link]

Over the coming week we will perform maintenance on 4 consecutive nights. There are extensive works to be completed starting Tuesday April 16th from 3.30am UTC (4.30 UTC+1)

Ez a lényeg.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#15753) neato3loco válasza Solad (#15750) üzenetére


neato3loco
senior tag

Olvasni tud.. angolul már nem. :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#15754) reflxx


reflxx
aktív tag

Hi! Az euw.lol.com-ról nem letöltött installer szar.. amit CTRL C + CTRL V-ztem CrC hiba miatt szar... :D tudtok adni valami tuti honlapot ahonnan végre letölthetem a játékot? :DDD
vagy valami tipp? :F

[ Szerkesztve ]

(#15755) Dinter


Dinter
addikt

Mi ez a promotion dolog amiről itt beszéltetek? :)

(#15756) reflxx válasza reflxx (#15754) üzenetére


reflxx
aktív tag

közben megtaláltam fórumon :D látom másnak is van ilyen problémája.. és bocsi pont lejárt az 5min ._.

(#15757) nike_


nike_
addikt

Szerintetek midre melyikkel érdemesebb megtanulni játszani: Xerath vagy Diana?

(#15758) kexksz válasza nike_ (#15757) üzenetére


kexksz
addikt

Amelyik jobban tetszik. :)

@Dinter: Ha a divíziódba feljutsz 100 pontra nyerned kell egy best of 3 meccset, hogy a következő divbe lépj, illetve ha div 1-ben eléred a 100 pontot akkor egy best of 5 meccsel tudsz a következő tierbe kerülni.

(#15759) Mottie válasza nike_ (#15757) üzenetére


Mottie
őstag

Mindennel érdemes megtanulni. Én Dianát nagyon szeretem, pedig nemrég vettem meg :)

Be Victorious!

(#15760) Dinter


Dinter
addikt

Abban segítsetek nekem, hogy tudnak páran olyan gyorsan olyan sok aranyat szerezni? A buildemben is mid gamehez Infinity Edge-t írták, de én nekem az egész meccsen nem nagyon jön össze, nemhogy az elején. A sebződésemet mivel tudnám csökkenteni?

[ Szerkesztve ]

(#15761) kexksz válasza Dinter (#15760) üzenetére


kexksz
addikt

Ha a creepeknek te viszed be a végső ütést akkor kapsz érte pénzt, egyébként nem, ezt hívják lasthitelésnek. Sebzés ellen tudsz venni magic resistet, armort vagy health-et, a nevükből adódóan MR a magic sebzés ellen, ARM a fizikai ellen, hp meg simán életet ad. Ha a shop keresőjébe így beírod őket elvileg kidobja az összes olyan itemet ami ilyen, vagy bal oldalt kategóriáknál is megkeresheted.

(#15762) sagem válasza Dinter (#15760) üzenetére


sagem
addikt

Mindennek az alapja a "farmolás". Azaz a minionokat úgy kell kiütni, hogy te viszed be az utolsó ütést = megkapod értük az aranyat. És ezt kitartóan művelni, minél kevesebbet hibázni, ha így teszel, akkor lv6on már korrektül fel leszel vértezve tárgyakkal, aztán már könnyebb lesz. Persze ezt gyakorolni kell.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15763) Dinter válasza kexksz (#15761) üzenetére


Dinter
addikt

Ha a creepeknek te viszed be a végső ütést akkor kapsz érte pénzt Én ezt kill-lopásnak hívom ;] A creepe egyébként mobok vagy a playerek?

(#15764) kexksz válasza Dinter (#15763) üzenetére


kexksz
addikt

A mobok. Playerekért amúgy is kapsz pénzt, csak assist goldot, ami kevesebb. A creepekért nem kapsz semmit se, ha nem te lasthiteled le. Kb ~10-15 lasthit ad annyi goldot, mint egy kill, ergo muszáj fókuszálni rá.

(#15765) 1NST1G8R válasza nike_ (#15757) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Xerathot epp tegnap vettem meg, egy darab meccset sikerult nyomni vele customban botok ellen 3v3 mielott lelottek a queue-t. Haaaaaaaaaat, Diaval nem tudom osszehasonlitani de igy elso probara eleg durvan skillshot based championnak tunik, nem sok killt tudtam begyujteni vele. Hiaba farmoltam mint allat meg vettem a Rabat meg az APs itemeket, valahogy nagyon kevesnek ereztem a sebzeset, nem az az egy komboval olos champion mint Kassa pl. (vagy talan Dia is ilyen).

Remelem belejovok majd mert ez az elso proba eleg lesujto volt, ha tudtok valami tippet adni hogy kene jol jatszani, mikre kell odafigyelni azt megkoszonnem. :R

Fortune doesn't favor fools.

(#15766) Dinter válasza kexksz (#15764) üzenetére


Dinter
addikt

Mana italt vegyek, vagy takarékoskodjak az alap manával?

(#15767) kexksz válasza Dinter (#15766) üzenetére


kexksz
addikt

Ne vegyél, nem éri meg az árát.

@1NST1G8R: Xerath inkább poke champ mint burst, bár azért azt is tud egy WERQRR-el, inkább pokera használatos, nincs olyan skille, ami nagyon sokat sebezne, viszont nagy a rangeük és kicsi rajtuk a cd.

(#15768) Dinter


Dinter
addikt

Zyra ellen milyen de fkell?

(#15769) Mottie válasza Dinter (#15768) üzenetére


Mottie
őstag

MR kell ellene.

Diana is skillsoht based :)
Ha betalál a Q-akkor lets roll. ha nem akkor várj 4 mp-t. :D

Be Victorious!

(#15770) Dinter


Dinter
addikt

[link] Mennyire muszáj/ajánlott betartani az item sorrendet, ahogy itt a sorrendben le van írva? Mid gamenél azok a drága cuccok azt jelentik hogy azok közül valamelyiket, vagy az összeset össze kéne szedni?

(#15771) kexksz válasza Dinter (#15770) üzenetére


kexksz
addikt

Mindhármat, minden játéktól függ, egyelőre vedd így és jól van, majd ráérzel.

(#15772) Mottie válasza Dinter (#15770) üzenetére


Mottie
őstag

Mindet. Gyakorolni kell hozzá a last hitet. Próbálj úgy játszani, hogy addig nem is lősz ki egy nyilat sem, míg nincs olyan kevés élete a creepeknek, hogy megöld. Hagyd hogy a saját creepek üssék addig őket :)

Ez az első és legfontosabb dolog amit meg kell tanulni, enélkül nem lesz pénzed, illetve "pusholni" fogod a lane-t, ami azt eredményezni, hogy könnyű préda leszel az ellenfélnek, mert messze vagy a tornyodtól.

Be Victorious!

(#15773) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Mi ez az over 20k queue? Lemaradtam valamiről?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#15774) sagem válasza n a x v i L (#15773) üzenetére


sagem
addikt

Megint vmi problémájuk van, a rankedet kilőtték (a specta pedig továbbra sem megy)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15775) Mottie válasza sagem (#15774) üzenetére


Mottie
őstag

Ugye tudjátok, hogy teljes hardwerinfrastruktúra-változtatás van folyamatban ezért a héten elvileg 4 napon egymás után minimum le lesz lőve.

OK: hardweres gondok, ami után úgy döntöttek inkább teljesen renberakják az egészet és a jövőbeni problémákat is megelőzik így, ha minden jól megy :)

Be Victorious!

(#15776) 1NST1G8R válasza n a x v i L (#15773) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Hardware issuek vannak, 4 napos karbantartas lesz, ejszakankent le lesznek tiltva a queue-k.

Tegnap pont emiatt felmentem az amcsi szerverre egy low lvl accal, 260 pinggel Teemoztam es 26 killel vesztettem el a meccset, a gyoker csapattarsaim vegig feedeltek es 1 db tortyot nem voltak kepesek beutni. Oke hogy kezdok voltak, de ezek utan en tuti nem rinyalok tobbet az EUNE-s playerek miatt, az amcsik 1000x rosszabbak....

Fortune doesn't favor fools.

(#15777) Mottie válasza 1NST1G8R (#15776) üzenetére


Mottie
őstag

Ne az 1-5 szintű embereken keseregj.. Fényévnyi különbség van egy haladó és egy kezdő játékos között. Ha pedig egy csapatban van 3-4 smurf, a másikban 1, akkor sok esély nincs.

Mikor mi kezdtük a lvl 30-as haverunk simán 1v4 -ben elvert minket, 1-szer sem tudtuk megölni...

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#15778) 1NST1G8R válasza Mottie (#15777) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Westen is jatszom lvl5-os accounttal es erdekes ott valahogy sokkal ertelmesebbek a jatekosok. Ertem amit mondasz de attol meg fenntartom az allaspontomat, miszerint kikurt ostobak az amcsik. :P

Fortune doesn't favor fools.

(#15779) Dinter


Dinter
addikt

Kezdek ráérezni a last hitre :K Azt nem lehet beállítani, hogy ne támadjon magától?

(#15780) 1NST1G8R válasza Dinter (#15779) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

De. A default asszem az S gomb, ha megnyomod nem fog tamadni amig el nem kezdesz megint mozogni.

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#15781) Mottie válasza Dinter (#15779) üzenetére


Mottie
őstag

megoldás: folyamatosan mozogj ide-oda. Így az ellenfél is nehezebben fog neked esni.. :P

Szerk.: Én is a last hitek között mondom, amíg mozogsz, nem fog támadni. :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#15782) Dinter válasza Mottie (#15781) üzenetére


Dinter
addikt

Nem azért mondtam, last hit miatt. Egyébként csak szerintem lett túl erős a wukong?

(#15783) KYZRR válasza Dinter (#15779) üzenetére


KYZRR
őstag

Ketszer nyomd le az "s" betut.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#15784) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Nezte valaki Fnatic vs EG-t? Komoly volt az a Nunu top. :)

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#15785) reflxx válasza 1NST1G8R (#15784) üzenetére


reflxx
aktív tag

Nem néztem. Fnatic nyert nunu toppal? :(

(#15786) Dinter


Dinter
addikt

OMG... 500-at üt a Wukong alapból -.- Kicsit se idegesítő, ha találkozok vele.

(#15787) Mottie válasza reflxx (#15785) üzenetére


Mottie
őstag

Ha valakinek van kedve normal duo fun-hoz akár lvl 30 akár alacsonyabb szinten, írjon rám in-game

EU WEST: Omaha Atya

de EUNE-n is van 5-ös körüli mókusom, ha arra vágyódna valaki. :)

Be Victorious!

(#15788) 1NST1G8R válasza reflxx (#15785) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Eleg durvan ownoltak EG-t, Nunu vmi 5 0 9-be vegzett, Shen ellen volt, xpeke meg mid TF LB ellen. :D

Fortune doesn't favor fools.

(#15789) RG4L válasza Dinter (#15782) üzenetére


RG4L
őstag

Mi az, hogy túl erős lett? Eddig nem volt erős? :)
Egy ideje nem buffolták és nem is nerfelték Wukongot.

War Thunder: Gelesztaa

(#15790) Dinter válasza RG4L (#15789) üzenetére


Dinter
addikt

Én most kezdtem el játszani :) Úgy értem túl erősre csinálták. Nem lehet elfutni tőle, azzal a pörgő szarral meg sec-perc alatt szétkap.

(#15791) RG4L válasza Dinter (#15790) üzenetére


RG4L
őstag

Tudni kell, hogy hogy játssz ellene. Nem csinálták túl erősre.

War Thunder: Gelesztaa

(#15792) zeli válasza Dinter (#15790) üzenetére


zeli
aktív tag

Fogsz még találkozni erős championokkal, ahogy cserélődik a rotation. :)

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#15793) RG4L válasza Dinter (#15766) üzenetére


RG4L
őstag

Igen, vegyél, ha szükségesnek látod.

War Thunder: Gelesztaa

(#15794) Mottie válasza RG4L (#15793) üzenetére


Mottie
őstag

NO senki nem szeretne duozni? akár újoncnövendékkel is megyek szívesen, hadd tanuljék :) :) Még a végén mehetek vissza Thresht gyakorolni..

Be Victorious!

(#15795) 1NST1G8R válasza Dinter (#15790) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Ha meg mindig Asheval tolod vele kb. senki elol nem fogsz elfutni, jobban jarsz ha inkabb nekiallsz loni ha tul messze vagy a tornyodtol, ha van life stealed lehet meg le is tudod nyomni, mar ha nincs elfeedelve. Egyedul ne maszkalj el es probalj meg a tornyod kozeleben farmolni, ne told a laned mert konnyu preda leszel. Alapbol amugy senki nem sebez 500-at, ott mar biztos volt jo par item amitol 500akat tudott critelni.

A masik jotanacsom amit csak sok szaz jatek utan tanultam meg a sajat karomon, hogy soha, SOHA ne uldozz low HP-s ellenfelet (kiveve persze ha 100% hogy le tudod szedni), plane nem egyedul. Az ellen latni fog teged a minimapjan es ha van egy kis eszuk segiteni fognak annak akit uldozol es free kill leszel nekik. A masik ok amiert nem erdemes utanuk menni az hogy igyis ugyis vissza kell menniuk a bazisra, ergo cs-t es xp-t veszitenek, mig te mindenkepp nyertel mert mig visszamennek toltodni zavartalanul farmolhatsz es fejlodhetsz. :)

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#15796) RG4L válasza Mottie (#15794) üzenetére


RG4L
őstag

Nem tudom, talán még játszok ma este egyet-kettőt, de EUNE-n van az accom. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#15797) Mottie válasza RG4L (#15796) üzenetére


Mottie
őstag

Ott talán 12-esem van, de 6-os biztos :) Viszont én kb most szeretnék játszani :P

Szerk.:

@1NST1G8R: Butaság, Ashe-val elég jól lehet kite-olni. Mész szépen elfele és közben folyamatosan lassítod a mögötted jövőket W-vel és AA-val. Nem könnyű utólérni :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#15798) RG4L válasza 1NST1G8R (#15795) üzenetére


RG4L
őstag

Ashe-el menekülni? De, lehet. Arcon kell lőni az ultival, elflashelsz, BotRK activeot használod (ha vettél), CC ellen Cleanse (ha nem más a summoner spelled), illetve minimális menekülési esélyt az on hit slow is ad.

War Thunder: Gelesztaa

(#15799) 1NST1G8R válasza RG4L (#15798) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Nem egyszerubb ha esszel jatszol es nem hozod magad olyan helyzetbe hogy menekulnod kelljen? :P

Fortune doesn't favor fools.

(#15800) Dinter válasza RG4L (#15798) üzenetére


Dinter
addikt

Még csak 6-os vagyok :)

Az AA az mi?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.