Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18965) bigdigit válasza bwoay (#18962) üzenetére


bigdigit
addikt

meg mondom miért tűnik parasztvakításnak az egész.a samsung mizéria tipikus olyan mint amikor jön egy hülye és százat csinál.erre utaltam is.egy ember benyögte a frankót és a többi szajkózza...aztán meg próbálja védeni de jó is amit vettem.és ez semmiben sem különbözik a philips bemutatójától.csak ebben az esetben egy itteni ember próbált technikai paraméterekkel lenyűgözni mindenkit.mit mondjak elég jól tette mert a samsung tulajok száma gyarapszik mint a fradi szurkolók tábora.egy kis utána járással az ember könnyen ki tudja deríteni miért is épp a samsung van hájpolva...de ez már más kérdés.másik fórumon elég jelentős mennyiségben kínálják....
egyébként említettem,hogy semmilyen képjavító nem volt bekapcsolva.egyre figyelek 24hz lejátszása közben.60hz-re van állítva a képernyőt mivel az amerikai ntsc szabvány is 24hz de azt 60hz-re konvertálja 3:2 pulldown-al.náluk mindig is így ment:)
majd ezentúl szelektálva olvasok.csak néha már idegesítő az ész osztás 1-2 embertől a samu isten nevében.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.