Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4198) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok!
Az összefoglaló alapján vettem ma egy ilyet: "Captiva 3,5" USB 3.0 külső fekete merevlemez ház (SATA3)".
Sok oldalon lévő kép (szerencsére) nem jó, így néz ki valójában: [link].
Minden van benne: dugasztáp, minőségi USB3-as kábel, csavarok, sőt, még kis csavarhúzó is! Az árához képest elég jónak tűnik, féltem tőle, hogy gagyi lesz, sorjás szélekkel, stb. De pozitív csalódás ért. A kis házban van egy ksi hordozó panel, amire föl kell csavarozni (4 csavarral) a HDD-t, és azt be kell tolni a házba, majd 2 csavarral rögzíteni az elejét. Nem mocorog, meg semmi ilyesmi. A talpán van kis pici tappancs, ettől nagyon stabilan áll.
Vettem bele egy 1TB-os WD10EFRX-t, összedugva a géppel, rögtön felismerte, nem kell telepíteni semmit, kb. 5 másodperc elteltével már használható.
Mivel ez már USB3-as, ezért másik vezérlő van benne, mint az összefoglalóban, mégpedig ASMT 2105 típusú.
Egyébként backup winyónak fogom használni, x időközönként kiveszem a fiókból (vagyis még nem tudom hol lesz az állandó lakhelye :) ), és készítek egy backupot, majd vissza a fiókba.
Azért így, mert erre a feladatra túlzás lett volna egy NAS, sima átalakító meg elég komolytalan, a PC-be meg nem akarom tárolni, hátha beüt a ménykű, vagy bármi...
Szerk.: PCX-en vettem (Captiva 13NS-20564685), lehet onnan az utolsó darabot hoztam el, mert már nem él a link, szóval kivettem a hsz-ból.

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.