Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:45

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Hencso válasza hyperst (#597) üzenetére


Hencso
Ármester

javaslom az enermax liqmax 2 240 est nekem az FX 8350 emet hűti játékok alatt eddig max 52 volt ibt (82 c) (4.8 ghz 1.485 vcore) tehát nekem zabál és mégis elég neki az enermax ígynem tudom menyibe kéne számításba venni hisz széné tekeri a procit viszont a mai játékok jó esetben max 4 magot használnak és azt sem folyamatosan 100% on tehát a procid max 70% teljesitt igy fölösleges 30 k levegőért kapaszkodni .. viszont a 30k dual tornyos sem mert 150mm+ méret ... nincs elég hely számára. igy ajánlom a kompakt vizet .. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#602) eventus válasza Grózi (#600) üzenetére


eventus
veterán

+1 a BQ rogzitesnek! Nagy a hatlapi felfogato, vastag, nehez. Sok helyen irjak, hogy nehezebb feltenni.. nem tudom ezt alairni, inkabb csak maskepp kell.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#603) jim bcs válasza #16729600 (#599) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Akár lehetne is mondjuk az enermax de ott is cserés alapból a venti + csak ott van az a fránya pumpa hang ami ha nem azonnal de később jelentkezni fog, ami a kuka végét jelzi. Léghűtésnél meg ugye a venti mehet csak gallyra amit jóval olcsóbb cserélni.
Ha megoldják azt, hogy cserélni lehessen a pumpát akár tartállyal együtt mint a Rajintek-nél akkor esetleg lehet benne gondolkozni, addig viszont számomra egyenlőre semleges megoldás.

B. verzió:
Megveszed a Rajinteket amiből a radiátort meghagyod és gyűjtögetsz egy jó pumpára meg tartályra, de akkor már épített víznél vagyunk.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#604) eventus válasza jim bcs (#603) üzenetére


eventus
veterán

Amennyi a triton, annyiert inkabb csak radit vegyen, ami epitetthez valo.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#605) #16729600


#16729600
törölt tag

Mi ez a zsigeri ellenállás a kompaktokkal szemben pont ebben a topikban? :) Raijintek igenis bőven megéri,annyira kedvező az ára.Épített víz más műfaj elismerem,de a bekerülési költsége is más ligában játszik.

(#606) KonzolKartel válasza Hencso (#601) üzenetére

ibt 82c? Olyan 70 környékén nem kéne lekapcsolnia a gépnek?

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#607) Grózi válasza #16729600 (#605) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Használtan 30k-ból(csak cpu) olyan rendszert raksz össze ami leveri az összes kompaktot-mondom ezt úgy hogy kompaktom van... :DDD

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#608) #16729600 válasza Grózi (#607) üzenetére


#16729600
törölt tag

Meggyőztetek,topik zárható,a következő beíró meg mehet a pics@ba a Gulagra. :D

(#609) Milka 78 válasza Grózi (#607) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ja és ha betörök egy boltba és lopok egy komplett vizet akkor ingyen lealázza az összes kompaktot.El kéne ezt a használt dolgot felejteni és a dolgokat a helyén kezelni,mert nem releváns az összehasonlítás. :N
23 ropiért 3 évnyi nyugalmat és egy 240-es kopaktot kapsz.Használtan 18-ért láttam is láttam már Lepa-át.Ha várunk egy kicsit lesz 15-ért is.

szunya1 : :DDD

[ Szerkesztve ]

(#610) Grózi válasza #16729600 (#608) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Nyugodj meg attól megnyugszol! :DDD Nálam se véletlenül van kompakt,csak azért írtam hogy ez is egy alternatíva.Nálam volt lég,épített csak cpu,épített cpu+vga és több kompakt is.Viszont az épített vizeken buktam a legtöbbet,de tény hogy az a legjobb.
Milka 78
"23 ropiért 3 évnyi nyugalmat"-Corsairnál ezt nem merném kijelenteni.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#611) Tanisz válasza Grózi (#607) üzenetére


Tanisz
senior tag

30k-ból léghűtésből, vagy vízből lehet rendszert építeni használtan, mert ha vízből, akkor érdekelne, főleg ha némi extra pénzből még a VGA-t is tudom hűteni :)

Amúgy nekem pont más a tapasztalatom a léghűtés és kompakt víz terén.

2,5 éve egy NOCTUA NH-D14 -et cseréltem egy CM seidon 120m-re és nem bántam meg.
Nagyon jó hűtő a Noctua, le a kalappal előtte, de a CM számomra csendesebbnek bizonyult és hatásfokban sincs különbség (szivattyúhangot nem hallani). Igaz "csak" egy FX 8150-en volt rajta, most pedig egy 8350-en van.

Egy hangszigetelt házam van, szándékosan választottam ilyet, és a Noctua-val "szélzajosabb" volt, mint a CM-el.
Igaz a CM gyári légkavaróját lecseréltem, mert nem volt valami jó,amit hozzá kaptam és anno kb. egy áron voltak.

Valamint a Noctua mellett a ház tele volt még pakolva (kb 6 db) ház ventivel most pedig kettő van csak, a ház elejében valamint a radiátoron hogy átfújja, felesleges volt a kompakt víz mellé annyi venti, mert így is hozza az elvárt hőmérsékleteket.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#612) Milka 78 válasza Grózi (#610) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Alternatíva az lenne ha 35 ért vadi új építettekt tudnék összerakni,mert az a +12 még bele férne,de ugye ez inkább 45 ropi (szettben 50).
Corsairt hagyjuk,mert ott valami elszakadt náluk,bár én még 32 ért szereztem 5 évnyi nyugival.Nagyon elégedett vagyok a mostanival,de most tuti Tritont vagy esetleg Lepa/Enermax-ot vennék,mert a Corsair árképzése vicces.
Volt egy hónapig épített full vizes gép a kezem alatt és csak pislogtam,de az +100 ropis motyó volt (ugyan az mint az én gépem csak i7-el) és igazság szerint +200mhz proci és + 55mhz vga volt az előnye (vga memória +170 mhz a javamra),de az én cuccom 62 ropiba megállt.
Én is elismerem az épített vizes rendszereket,de az nekem drága,pedig nem mondhatom hogy garasoskodnék ha pc-ről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#613) #16729600 válasza Milka 78 (#612) üzenetére


#16729600
törölt tag

Egyetértek.Bár ipon fórumról ez a kép elgondolkodtató,a srác bővítette a tritont és 8350 - 290X párost hűt vele.Amik ugye nem az antikazánságukról híresek és azt írja bevált ( ha igazat szól ).Ez a jövőre nézve fejlesztési szempontból már nem is olyan nagy beruházás ( vga full cover blokk+némi csövezés+lötyi ).Szóval még perspektiva is van ebben a Raijintek kompaktban. :)

[ Szerkesztve ]

(#614) Tanisz válasza #16729600 (#613) üzenetére


Tanisz
senior tag

Nekem is pont egy ugyanilyenre lenne szükségem :)

Véletlen a srác nem vállal még egy ugyanilyen építését? :D

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#615) #16729600 válasza Tanisz (#614) üzenetére


#16729600
törölt tag

Triton teljesen szerelhető a csatlakozásoknál,még egy műszaki analfabétának se okoz szerintem nagy gondot egy ilyet összerakni,nah jó, kis ( telefonos ) segítség lehet hogy kellhet,ha annyira antitalentum valaki. :)

(#616) Milka 78 válasza #16729600 (#613) üzenetére


Milka 78
nagyúr

És ezt lehet bontani gari vesztés nélkül :K .Mondjuk az a 290-es tuti nem kap nagy feszt,mert akkor kezd elszabadulni a pokol.Pl.+200 mv-t simán elbír a szipla Hybridem (85 foknál megállna) ,de ugye nálam a vrm levegős és az elfogy +100mv-n.
Alapon 50-55 fok,+100-on 67ok (1170/1570)
Lehet beraktam volna egy tartályt is,hogy nagyobb legyen a víz mennyisége,esetleg egy plussz radit már ha elbírja a pumpa.
Mondjuk a kiszemelt karim (már ha jól teljesít)alapból full cover+kompakt hűtéssel érkezne,így egy gonddal kevesebb.

(#617) Grózi válasza Milka 78 (#612) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ez az alja a 240-s normálisnak nevezhető építettnek:[link]
Mondjuk inkább ez mint egy H100i 48K-ért...Anno a full épített vizem 135K-ba fájt és 65K-ba szálltam ki belőle-nagy bukta volt..
Mondjuk a Tritonban látok én is fantáziát,de azért egy olyan vga+proci kombót nehezen hiszem el hogy lehűt.
Azért vettem én is a Lepa-t mert akkor 20500 volt áfá-san amiből ugye ha leveszem az áfát(haver leírta) 16k-ba volt.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#618) #16729600


#16729600
törölt tag

Én is kételkedem kicsit,mert elég nagy étvágyú cuccokat írt a srác,de osztrák fórumon már van hasonló jó vélemény a Triton bővíthetőségéről.

Milka 78 Egy plusz tartályt én is bedobnék a rendszerbe,nem nagy összeg és csak javítana a hatékonyságon. :K Milyen kártya lesz a következő vételed ?

(#619) Tanisz válasza #16729600 (#615) üzenetére


Tanisz
senior tag

Na igen, nem is a szereléstől tartok, el tudok vele boldogulni, csak még soha nem töltöttem fel tartályt, csövezést..stb. nincs rutin :)

Amúgy nekem most egy CM Seidon 120 M van a procin, és arra gondoltam veszek mellé egy ilyet NZXT Kraken G10 -t, a VGA-ra R9 280X OC, de ha ezt megveszem, meg mellé egy VGA kompakt vizet, ha találok hozzá kompatibiliset már kicsit drágán hangzik :D

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#620) Erdei88 válasza #16729600 (#613) üzenetére


Erdei88
veterán

A pumpa elbírna egy nagyobb radit és még egy blokkot?

(#621) #16729600 válasza Erdei88 (#620) üzenetére


#16729600
törölt tag

Grazi fórumon van 2 srác is,aki i7 4790+980/290X ( OC mindkettő ) hűt bővítéssel,egyik cserélt radit egy Phobya 240 V2 re,a másik meghagyta a gyárit.A pumpa szerintük fasza/elég hozzá és nagyon jók a terhelt értékek is.

(#622) Milka 78 válasza #16729600 (#618) üzenetére


Milka 78
nagyúr

390x a kiszemelt.Mivel a levegő nem játszik eléggé vonzó a gyári vizes kiadás.Esetleg az Inno Hybrides Titan X-e de az eléggé drága motyó, és nem kapható Magyar földön,bár a jövő beli 980ti is lesz a gyártótól hasonló kiépítésben (gondolom).
Ha nagyn nem találok ilyen karit maradok még egy évadot a mostanival és kivárok,mert a mostani generáció a 800-1000 eurós árával elég pofátlan ár.

(#623) #16729600 válasza Milka 78 (#622) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nálam is alternatíva 390X,de megvárom a teszteket 4k ban,mielőtt fejest ugranék bele. :K A 980 TI is szóba jön,majd az lesz amelyik jobb,nem vagyok gyártó függő.Az árat ne is mondd,lassan luxuscikk kategóriák lesznek.Szívritmus kiakasztó/agyvizenyő okozó árak vannak manapság. :Y :)

(#624) Erdei88 válasza #16729600 (#621) üzenetére


Erdei88
veterán

Az bizony nagyon ígéretes. Lehet kipróbálok én is egyet.
Kicsit elgondolkodtam a bővítésen, ha ilyen egyszerűen megoldható

(#625) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

Üdv mindenkinek!
Most találtam erre a topikra, gyorsan végig is szaladtam rajta.
Én egy Corsair H110-et használok másfél éve, eddig hibátlan, nem tudnék rosszat mondani rá. Amúgy egy Asus Matrix R9 280X Platinum videokártyát hűtök vele.
Esetleg a processzoromat is kompakttal hűteném, de a Corsair árak finoman fogalmazva is elszálltak!
Kinéztem magamnak egy Alphacool Eisberg 240 kompaktot, ami szintén szerelhető, mint a Triton, de számomra sokkal bizalomgerjesztőbb. Van valakinek esetleg tapasztalata róla?

(#626) bombibmw válasza Dr. Gonzο (#625) üzenetére


bombibmw
veterán

Szia!
Szerintem simán jó ennyiért.
Szerelhető és ezáltal bővíthető is.
Mellé nem fogsz vele.

(#627) Grózi válasza Dr. Gonzο (#625) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Elég sokan panaszkodtak a pumpájára,mert hangos.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#628) Dr. Gonzο válasza Grózi (#627) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Raijintek Triton halkabb lehet?

(#629) #16729600 válasza Dr. Gonzο (#628) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nálam a pumpának semmi hangja nincs,ellenben a ventiket azonnal kukázni kell,olyan szarok.

(#630) Grózi válasza Dr. Gonzο (#628) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Azt eddig mindenki dicsérte pumpa ügyben is.A gyári ventik az összesen cserések.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#631) Hencso válasza KonzolKartel (#606) üzenetére


Hencso
Ármester

90 TJ e van az am3+ nak elvileg .. de ez 1x alkalom volt azóta max 52 volt inkább játszogatok nem minden nekem az h über állat módjára szana szét süsem a procit

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#632) _Wasp_ válasza jim bcs (#598) üzenetére


_Wasp_
csendes tag

"A jó léghűtés pont hogy nem nehéz mert 1 tornyos nem 2, így ez az állításod megbukott."

Nem teljesen értem, mitől lenne jobb az egy tornyos mint a 2 vagy 6 tornyos léghűtés (gondolom itt a hőcsövek ágaira gondolsz), és még kevésbé értem, hogy ennek mi köze lehet a hűtőradiátor tömegéhez, továbbá, hogy szerinted miért "bukott meg az állításom".

A jó léghűtés (tehát aminek kicsi a hőellenállása) az szükségképpen vagy nagy hőleadó felülettel rendelkezik (értsd: nehéz) vagy nagy sebességgel áramoltatod át rajta a hűtőközeget (a levegőt) tehát hangos. E két paraméter között tudsz balanszálni, persze lehet a radiátor kiképzésével, és a ventillátorokkal variálni, de csodát tenni nem lehet, a nagyobb légszállítás általában zajosabb, a nagyobb hűtőfelület általában nehezebb és több helyet foglaló lesz. (azért írom, hogy általában, mert természetesen elképzelhető nagyon sűrűn lamellázott hűtő, és hatalmas és csendes ventillátor, de a gyakorlatban ez se nem jellemző, se meg nem valósítható)

Ezek a problémák persze a vízhűtésre is igazak, csak annyi itt a könnyebbség, hogy a meleg vizet könnyebb odébbvezetni egy tetszőleges helyre, ezért függetlenné lehet tenni a hőleadó radiátort a processzor helyétől, lehet nehezebb, lehet rá több, lassúbb ventillátort szerelni, továbbá kicsit az is számít, hogy a víznek nagyobb a hőtehetetlensége (ennek csak rövid időtávon van jelentősége).

Mindenesetre a vízhűtésnél is a hőátadás végső soron a levegő felé történik, tehát ugyanakkora hűtőfelülettel hasonlóan lesz hatékony, mint a léghűtés, feltéve ha a hőcsöveknek hasonló a hőellenállása mint az áramló víznek (aminek a hőellenállása viszont nagyban függ az áramlás volumenétől és mennyiségétől, tehát a pumpa teljesítményétől, ami gyakran arányos a zajszintjével.

Alaplap eltörése: attól még, hogy fektetve szállítod a számítógépedet, hatnak rá oldalirányú erők is. Nem mondom, hogy mindig el fog törni az alaplapod ha felülsz a trolira, de többen panaszkodtak, hogy velük megtörtént.

"bármilyen olcsó gyári hűtés megteszi"
"Ja, max. 1-1.5 évig utána kuka."
A helyzet az, hogy például az intel processzorokhoz adott hűtőre is három év gari jár, valószínűleg nem egy évre van tervezve. Továbbá 7/24 menő gépekben gyakran láttam sima léghűtést, semmivel nem rosszabb mint bármi más, kivéve, hogy gyakran kisebb a hűtőfelülete, tehát gyorsabban pörög (az egyébként is olcsóbb) ventillátora, de ettől még nem használhatatlan.

Nekem sem gyári hűtés van a gépemben, ha visszaolvasol, leírtam, miért cseréltem enermax kompaktra, mindazonáltal a gyári hűtés is tökéletesen megfelelt volna, ha nem lettek volna speciális igényeim, pedig ha megfognád a gyári hűtést, kacagnál, mert vagy 20 deka ventillátor nélkül, három csupasz hőcső, meg 10-15 gagyi vékony egyenes lamella volt. (Shuttle I.C.E. 2 gyári hűtés)

(#633) =Mikee=


=Mikee=
újonc

Sziasztok!

Egy X-akta megoldásában szeretném a segitségeteket kérni.
Már több kompakt vizhütő tulaja voltam de a következővel még nem találkoztam:
Adott egy Antec kühler h2o 1250.Rendben megy de a ventin a lapátok között sárgás nem elpárolgó olaj szerü anyagot találtam, többször letöröltem de egy kevés mindig lesz rajt.Ami már idegesitőbb az az hogy ezt a nevezzük olajnak dolgot a venti sugár irányba szétszórja tüszúrásnyi pontokba.(plexi oldallapon látom illetve az alaplap felett a ház fém részén) Szerencsére még egy komponens sem lett olyan hála a full tower ház méreteinek.Adott lenne a szivárgás de van hogy napokig semmi illetve akkor nem olajszerü valamit találnék.
Mostanában kezdi úgymond elhagyni de még mindig csinálja.Sajnos nem találtam semmi infót ami használható lenne, tanácstalan vagyok.A hütő amúgy minden részén csont száraz egyszerüen nem tudom honnan jön ez a valami.Talán fölös kenőanyag? Nincs ötletem...

Előre is köszönöm a segitségetek! :R

(#634) #16729600 válasza =Mikee= (#633) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hát pedig ez szerintem szivárgás a radiból,de lehet érdemes lesz elhívni Mulder és Scully párost és majd ők felfedeznek valami paranormális tevékenységet. :Y :))

(#635) _Wasp_ válasza =Mikee= (#633) üzenetére


_Wasp_
csendes tag

én ezt tenném: más hűtő procira felrak, ez a hűtő gépből kiszerel, házon kívül csak a ventillátor a pc saját tápjával működtetés jó ideig.

vereti a trutymót kifelé? ha nem:

csak pumpa működtetése jó sokáig. a csövezés és alapvetően a hűtő alá valami nedvszívó papír kell pakolva legyen, hogy legalább nagyjából be tudd határolni a trutymó forrását. (honnan jön? ventillátor kenés? hűtőfolyadék szivárog? melyik pontból?)

utána azt a pontot terhelés alatt (pumpa vagy ventillátor bekapcsolva) kicsit közelebbőről szemügyre venni, nincs-e repedés, gyöngyözés stb? ezt valószínűleg lehet majd javítani csatlakozó/cső/radi/ventillátor cserével, vagy kétkomponensű ragasztóval nekieséssel)

persze a valóságban mindezek előtt elővenném a garipapírt és visszavinném a hűtőt a kereskedőhöz, ahelyett hogy napokig barkácsoljak.

[ Szerkesztve ]

(#636) Hencso válasza =Mikee= (#633) üzenetére


Hencso
Ármester

Nekem is volt részem az enermaxnál tapasztalni de csak az 1 oldalán.. meg cseréltem aventit h lássam mi a helyzet és voala meg szűnt a jelenség már honapok ota igy megy pedig szétbontotama radit h lássam meg e sérült valahol de semmi szerintem fölösleges kenőanyag volt ami kidolgozott magából de máig rejtély számomra is elvileg ezekben a kompakt hűtökben olyan folyadék van ami nem tesz kárt semmiben sem ha kilukad ... a színét nem tudom :D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#637) brumi1024


brumi1024
veterán

Sziasztok!

Nemrég vettem át egy Enermax Liqmax 240-et, és látom hogy sérült néhány helyen a radiátor (apróbb nyomódások vannak a lammelákon). Nem sok, de észrevehető. Mennyire normális ez? Vigyem vissza?

Köszi előre is!

(#638) bombibmw válasza brumi1024 (#637) üzenetére


bombibmw
veterán

Sajnos mostanában már normális.
Az nem baj,ha a lamella el van hajolva,csak a csövek a radiban ne legyenek sérültek.
Elég vékony anyagból vannak ezek,nem úgy,mint a rendes vízhűtés radiátorokban.
A hűtést sem befolyásolja,de ha gondolod,finoman hajlítgasd vissza őket! :)

[ Szerkesztve ]

(#639) _Wasp_ válasza brumi1024 (#637) üzenetére


_Wasp_
csendes tag

nehezen elkerülhető, hogy meg ne nyomódjanak a lamellák, óvatosan egy hegyes ceruza formájú fadarabbal, vagy valami ár szerű eszközzel óvatosan vissza tudod hajtogatni, ha ügyes vagy a festés se sérül, de ha csak néhány lamella van elgörbülve picit akkor valószínűleg kár is hozzányúlni (már ha a szemedet nem bántja nagyon)

(#640) brumi1024 válasza bombibmw (#638) üzenetére


brumi1024
veterán

Értem köszi mindkettőtöknek, nem zavar mert annyira nincs sok, csak gondoltam megkérdezem normális-e. :R

(#641) =Mikee=


=Mikee=
újonc

Nagyon köszönöm mindenkinek a tippeket, gariztatni fogom!

(#642) scope2007 válasza brumi1024 (#637) üzenetére


scope2007
addikt

Nekem az egész radiátor át van csavarozva
Így vettem, utólag vettem észre, azaz mikor szereltem be
Természetesen beszerelés előtt járattam a vizet, forgattam minden irányba a radit, pár napig nem szivárgott, így beszereltem

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#643) brumi1024


brumi1024
veterán

Nem találtam róla konkrét infót: az Enermax Liqmax 240 mennyire szereti ha a lap szabályozza a pumpáját?

(#644) Grózi válasza brumi1024 (#643) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Nekem a testvére(Lepa) van,tökéletesen szabályozható a pumpája-2 hónap alatt nem akadt probléma.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#645) brumi1024 válasza Grózi (#644) üzenetére


brumi1024
veterán

És gondolom teljes fordulaton normális, hogy jól hallható hangja van a pumpának.

(#646) Grózi válasza brumi1024 (#645) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Leírtam a tapasztalataim:[link]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#647) brumi1024 válasza Grózi (#646) üzenetére


brumi1024
veterán

Köszi, akkor valószínűleg az enyém cserés lesz. :( 1500-ös fordulatnál is hallani a pumpát az asztal alatti zárt gépházból.

(#648) Grózi válasza brumi1024 (#647) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Akkor cserés,1500-n nem szabadna hallanod.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#649) Erdei88 válasza brumi1024 (#647) üzenetére


Erdei88
veterán

Nekem letekert ventikkel sem lehetett hallani a pumpát maxon, csak ha levettem a ház oldalát

(#650) Erdei88


Erdei88
veterán

Átvettem a Raijintek Tritont. Este be is szerelem ha lesz még erőm hozzá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.