Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:45

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) titi1990 válasza titi1990 (#1200) üzenetére


titi1990
tag

Sajnos letelt a szerkesztési idő, de időközben találtam egy ilyet és még olcsóbb is mint a CoolerMaster, s a nagy testvére az ajánlóban meg is van említve: [link] . Hátha van ezzel is valakinek tapasztalata és segít a döntésben. :)

(#1202) Grózi válasza titi1990 (#1201) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A 120-s Enermax volt itt több embernek is,olvass vissza tapasztalatok ügyében.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#1203) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Le tudom szerelni a csöveket sérülésmentesen a radiátorról?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#1204) Grózi válasza ericdrawen74 (#1203) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Miről? Triton?

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#1205) ericdrawen74 válasza Grózi (#1204) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Deepcool

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#1206) Grózi válasza ericdrawen74 (#1205) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Biztos,ha nem barbárkodsz.Az már más kérdés,hogy utána ha összerakod nem-e fog ereszteni,de egy kis tömítő anyaggal megoldható.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#1207) ericdrawen74 válasza Grózi (#1206) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Tehát akkor menetes?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#1208) blu79 válasza ericdrawen74 (#1207) üzenetére


blu79
addikt

Szia, nem menetes, valószínű roncsolás nélkül nem tudod leszedni

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#1209) ericdrawen74 válasza blu79 (#1208) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Nem vagyok boldog... majd, ha nem lesz ilyen meleg, nekiugrok

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#1210) Grózi válasza blu79 (#1208) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ha nem menetes már le se lehet szedni roncsolás nélkül szerinted? :F

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#1211) blu79 válasza ericdrawen74 (#1209) üzenetére


blu79
addikt

itt van egy aféle útmutató: [link]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#1212) ericdrawen74 válasza blu79 (#1211) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Köszi a videót, kb. sejtettem, hogy csak ennyi. Gumicső, bilincsek Lepa pumpája fel a Deepcool radira + 3 akasa venti + folyadék oszt csá :C :))

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#1213) OceanStorm válasza Grózi (#1199) üzenetére


OceanStorm
tag

És mi a helyzet az EKWB Vardar-al ?

(#1214) Grózi válasza OceanStorm (#1213) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Már ez ügyben válaszoltam neked venti topicban is,felesleges itt újra megkérdezned.Mivel továbbra se kapni nálunk,így még mindig nem tudok mit mondani azon kívül amit már korábban leírtam.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#1215) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Valaki meg tudná mondani, hogy a deepcool 120, 240, 360 pumpája ugyan az-e?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#1216) blu79 válasza ericdrawen74 (#1215) üzenetére


blu79
addikt

Nagy valószínűséggel ugyanaz.

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#1217) OceanStorm válasza Grózi (#1214) üzenetére


OceanStorm
tag

A venti topikba én nem írtam ezzel kapcsolatban. Ám megrendeltem két Apache Black-et. Jobb teljesítmény ide vagy oda a Viper-t csak azért nem mert nem szeretnék sárga ventiket a házamba, bár lehet hogy nem is látszanának a radiátortól.

[ Szerkesztve ]

(#1218) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Lemértem a Deepcool csatlakozójàt, 7mm, hol kaphatnék hozzá csövet?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#1219) Stirlitz válasza ericdrawen74 (#1218) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Pl autósbolt. Mezögazdasági boltok. Vagy a direkt vízhűtéses webshopok, akik a sok csö közül már kiválasztották a jobbakat. ( rugalmasság, stb)

[ Szerkesztve ]

(#1220) eventus


eventus
veterán

Cool Both Your CPU and GPU with ID-Cooling Hunter Duet AIO Cooler [link] Okos megoldás, jöjjön a többiektől is.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1221) Grózi válasza eventus (#1220) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Egy komoly vga-cpu párossal biztosan nem bír el.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#1222) eventus válasza Grózi (#1221) üzenetére


eventus
veterán

Akinek komolyabb cuccai vannak, az majd épít magának :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1223) Erdei88 válasza eventus (#1220) üzenetére


Erdei88
veterán

Nekem tetszik és az ára is elfogadható.
Egy tripla radival lenne az igazi

(#1224) Grózi válasza eventus (#1222) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Jogos.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#1225) kris75


kris75
aktív tag

Hello!

Asus z87 deluxe + 4670K hoz CM Nepton 240 M et gondoltam venni,kell-e ekkora hűtés vahy elég a kisebb is?
A héz egy Cm Haf 912+

Köszönöm szépen előre is a segítséget!

Krs

[ Szerkesztve ]

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#1226) Milka 78 válasza eventus (#1220) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ha kapna egy tartályt,hogy nagyobb legyen a hűtőközeg mennyisége,akár még egy jobb motyóval is elbírna.
A Triton is azért tesz rá egy kicsit a mostani kompaktokra,mert több a lötty benne.

(#1227) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag

Nálam megrepedt a triton most... Úgy néz ki folyott a vga-ra is, de az még él...

HATER

(#1228) Grózi válasza Milka 78 (#1226) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Akkor meg a radi lenne a gyenge láncszem.Mondjuk ilyen szettet tuti 360-s minimum 40 mm-s radival csinálnék a forgalmazó helyében-úgy vinnék is.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#1229) Speed® válasza DiszNóÓl (#1227) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Aucs..régi (rövid pumpakanóc) vagy az újabb fajta?

(#1230) Grózi válasza DiszNóÓl (#1227) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Te vagy a harmadik ember aki így járt-bár gondolom nem vigasztal.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#1231) ericdrawen74 válasza blu79 (#1216) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Megnéztem a Deepcool 120, 240 és 360 adatlapját a 120 és 240 ugyan az a 360 nagyobb teljesítményű ugyan abban a méretben.

[ Szerkesztve ]

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#1232) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag

Kb 20cm-es a "pumpa kanóc". Az aljánál repedt végig, csak azt vettem észre, hogy szörcsög, a tartály félig maradt csak... A vga-n és az alaplap hűtőbordáján látszanak a vízcseppek... A pumpát meg a procival sikerült kiszedni... Amikor minden jó, akkor történik a baj... Szerencsére van itthon egy antec h2o 650, de annak elviselhetetlen a hangja...

[ Szerkesztve ]

HATER

(#1233) Speed® válasza DiszNóÓl (#1232) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Kemény..gariban kérdés mit fognak hozzá szólni..? Azért elég gáz ez így :S
Procival együtt..AMD..nem tudom, miért nem állnak már át normál foglalatra.

(#1234) blu79 válasza DiszNóÓl (#1232) üzenetére


blu79
addikt

- szia, hát ez elég rossz hír a Tritonról, nekem is minden jó és örülök nagyon, és reménykedek hogy nem történik velem ilyesmi. Mekkora fordulaton ment a pumpa? nem pörgött túl nagy fordulatszámmal, mert gyárilag 3000-et ír de én be tudom állítani 4000-re is :U . Ha a proci ráragadt a pumpára és úgy jött ki nem lett kakukk neki?

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#1235) spanglee001 válasza blu79 (#1234) üzenetére


spanglee001
addikt

az fm3+ foglalat az ilyen :C én is kiszedtem egyszer a 8350est, semmi baja nem lett, de néztem rendesen hogy mitörtént :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1236) Speed® válasza spanglee001 (#1235) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nagyjából az összes foglalat ilyen, ahol lába van a procinak, 370/423/478/754/939/940, mindből így jönnek ki a procik, ha sikeres a régi pasztázás. Én közvetlenül leállítás után szoktam szétkapni, olyankor még a meleg hatására könnyen jön le a borda többnyire..de nagy gáz nincs, ha jön a proci is, sérülés még nem volt ebből..oldalazva-tekerve lejön a bordáról.

(#1237) DiszNóÓl válasza Speed® (#1233) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Pcx-től van, remélem visszaveszik, ha nem akkor veszrk egy normális proci blokkot a tritonét megragasztom és az marad a házon kívül hátha folyatna újra... Vagy csak a radi marad meg...

Blu79
Nálam a pumpa 2600 körül ment.
A procinak elvileg semmi baja, remélem nem görbítettem el egy lábat sem...

[ Szerkesztve ]

HATER

(#1238) blu79 válasza DiszNóÓl (#1237) üzenetére


blu79
addikt

- szia az enyém is onnan van, a garit mindenképp vedd igénybe, neked mióta van meg a Tritonod? , mindenképp írj, akár ide akár privibe hogy gariba kicserélték e ? erre én is kíváncsi vagyok

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#1239) DiszNóÓl válasza blu79 (#1238) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Kb 3-4 hónapja van meg, gariba visszaküldöm.

HATER

(#1240) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

Valamikor volt egy cikk egy kiállításról, ahol többek közt a Triton is ki volt állítva. Természetesen több fénykép is volt róla. Jobban megnézve a kiállított darabon is jól látható repedés volt a tartályon!
Ott picit megrendült az a bizonyos bizalom nálam.

(#1241) Grózi válasza Dr. Gonzο (#1240) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Írtam már,belépők a kompakt kategóriában-még ki kell nőni a gyerekbetegségeket.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#1242) slloyd


slloyd
senior tag

Sràcok help!
Ma jött meg a cooler master nepton 240m em.
Nos feltettem hűtèsi teljesìtmènye rendben DE ilyen kerregő hangot ad a pumpa :(
Nem folyamatos csak nèha elkezdi gondolom levegős....
Nyugtassatok meg,hogy egy idő utàn elhagyja.
A Titan x emen is compakt vìz van az is pàr napig "bugyborèkolòs" hangot adott aztàn hetek òta csendben van ....
Remèlem ez is elhagyja idővel.
Van rà esèlyem ,hogy kussban lesz?

[ Szerkesztve ]

(#1243) Grózi válasza slloyd (#1242) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Hát ha levegős akkor 1-2 napon belül megjavul.Ha viszont nem,akkor más gond van.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#1244) slloyd válasza Grózi (#1243) üzenetére


slloyd
senior tag

Köszi,
Akkor vàrok vele ha nem megy vissza gariban.
Bàr nem hiszem,hohy rossz lenne....
Sajnos a H110 Gt nem fèrt be a gèphàzamba ellenkező esetben az lett volna :(
Bàr aCorsair-re is sok panaszt hallottam....

[ Szerkesztve ]

(#1245) Grózi válasza slloyd (#1244) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Szereld le a blokkot és külön tápold meg a kompaktot.Mozgasd meg a blokkot minden irányban-ha elhalkul akkor kiment belőle a buborék.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#1246) slloyd válasza Grózi (#1245) üzenetére


slloyd
senior tag

Ilyen hangja van

Most talàltam youtu-bon ezek szerint nem az enyèm az eggyetlen... :(

Kipròbàlom amit mondtàl kösz a tippet :R

[ Szerkesztve ]

(#1247) Grózi válasza slloyd (#1246) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Hát akkor ez nem légbuborék lesz sajna úgy néz ki.De azért próbáld ki amit írtam.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#1248) slloyd válasza Grózi (#1247) üzenetére


slloyd
senior tag

Nekem nem olyan vèszes hàlistennek mint a videòn vsak nèha kezdi el ès abba abba marad percekre..
Eddig nem akarom elkiabàlni de javulò tendenciàt mutat mintha ritkàbban kezdenè el...
Ma màr nem de holnap akkor kikapom azt megforgatom működès közben..

(#1249) blu79 válasza slloyd (#1248) üzenetére


blu79
addikt

-miért nem Tritont vetéé? ;] , akkor semmilyen hangot nem hallanáá :DDD , írtad hogy a hűtési teljesítményre nincs panasz, annyit szeretnék kérdezni hogy mondjuk gta v -ben kb. milyenek a hőfokok? 4.8Ghz proci mellett. és milyen szobahőnél kb. :R

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#1250) slloyd válasza blu79 (#1249) üzenetére


slloyd
senior tag

Sajna passz leszedtem ès visszaraktam a ninjàt.
Holnap megy vissza gariban de szerintem visszaigènylem a vètelàrat asszem Cooler Master nem kell többet :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.