Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:45

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Speed® válasza schawo (#900) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Aha, ja. Szintetikusokban meg masszív multithread esetén van esélye..per core szinten meg a nyomába sem ér c2c. Mire használod elsősorban..? Dolgoztam anno 980Xel, az említett 2600@4G volt közben saját gépben, játékokban sokkal jobban teljesített. Ha meg egy 3770et nézünk 4.1en, még nagyobb a difi. Na mindegy, nagyon off..csak nem tartom ésszerűnek 30kt költeni egy 25ks procira, amivel max. 1-200MHzet nyersz, ha egyáltalán bír még annyit ugye. Max ráhajítani egy dualtornyot (D14 pl.) 15ért, hogy csendesebben meglegyen a ~4.5, azt még megértem.

(#902) marco0007


marco0007
tag

Sikerült nagyon olcsón hozzájutnom pár gallon ilyenért. Érdeklődnék, hogy ezt is beletölthetem nyugodtan a Tritonba és hígíthatom is (bár az van ráírva készre kevert)?

(#903) schawo válasza Speed® (#901) üzenetére


schawo
titán

Masszívan sokszálú alkalmazásokban használom: Pro Tools, Reaper, Stockfish. Nálam ez a kulcs, erre vásároltam célirányosan, egy 4 magos ezekben labdába sem rúg. Egyébként a mai játékokban is jobban teljesít, mint egy 2700, a maiak már simán kihasználják a 6 magot. Minimum fpsnek nagyon jól jönnek a plusz magok. A mai nv driver önmagában 4 szálat terhel. Egy 4 magoson a játék ai és a számítások pedig versengenek az erőforrásért a leképezővel. Lehet, hogy annó még a 2700 jobbnak bizonyult, de ma már nem így van.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#904) schawo válasza Grózi (#899) üzenetére


schawo
titán

Köszönöm, jól hangzik.

(#897) _Wasp_
70-80 fokkal elégedett volnék csúcsterhelésen. Megnézem ezt is, köszi.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#905) Speed® válasza marco0007 (#902) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Készrekevert, alubarát, etilénglikol némi kenést is biztosít a pumpának, jó.
A barbie szín viszont elég extrém..ha nem zavar, nyugodtan használhatod.

(#906) schawo válasza Speed® (#901) üzenetére


schawo
titán

Igazad van abban, hogy feleslegesen sok pénznek tűnik rákölteni a 30k, de egy ilyet egyszer kell megvenni. Az X5680 általában elmegy 4.8-at is vízzel (valószínűleg az enyém is, mert a 4.4-hez nem kell nagy feszkó), az pedig 30k-ért 10% lauf a mostanihoz képest. Nincs semmilyen egyéb olcsóbb beruházás, ami képes lenne 10%-nyi plusz plugint futtatni a DAW alatt. Fölfelé másik lehetőség egy Haswell 6 magos lenne, az meg cserével is 150K-s beruházás. De ha a DAW-om alá már nem lesz elég a Xeon, mert időnként képes vagyok a végtelenségig növeszteni a projektet, akkor mélyen belenyúlok a zsebbe, és lesz helyette egy 5820K, szintén megkergetve, a hűtő pedig költözik az újra. Úgyhogy nem elveszett beruházás ez, és legalább addig is engem szolgált, nem pedig egy bolt polcán porosodott.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#907) Speed® válasza schawo (#906) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Jó, sajátos az 1366 procik árazása, főleg a Xeonok ütősek..kb., mint az 1156 i5ök, amiket meg én komálok kifejezetten az elfogadható tempójuk és az ECCbarát IMCjük miatt. Ha nem lenne halott az alaplapkínálat, jó platformnak tartanám én is.
A hűtésberuházást illetően igazad van, csak úgy jött le, hogy elsődlegesen a további OC által nyerhető tempó miatt kell, ezt nem tudom megérteni csak, ~60ért már 3770K van pl., kis szerencsével meg némi deliddel bődület tempót diktál 4.5 felett..de ha ennyire kiaknázod a 6C/12T témát, akkor hajrá :K

(#908) schawo válasza Speed® (#907) üzenetére


schawo
titán

Igen, per pillanat a további OC-ből nyerhető tempó miatt is kell (meg csendesebb működés stb.). Egyébként meg nem egy, hanem egyszerre 4 ilyen 1366-os 6 magos Xeon rendszerem van. Emellett van lapból és prociból is a fiókban, ha valamelyik megdöglene (nálam még egy se mondott csütörtököt, szerencsére), annyira be vagyok állva erre a platformra. Folyamatosan figyelem az aprót, és ha van valami, viszem. A héten is "lőttem" egy lapot (ráadásul USB3, SATA3, bódottág), és ma sikerült hozzá egy procit (abból is egy extra: X5670) is, mert bővítem a stúdiót, kell még egy gép (már az ötödik), a biztonsági tartalékot meg nem fogom be. Szóval nem csak vaktában lövöldözök egy 1366-tal, ezt nagyon alaposan körbejártam pénzügyileg, hogy jövök ki legjobban, nem vagyok saját pénzem ellensége.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#909) Grózi válasza schawo (#908) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Halkan jegyzem meg,hogy én azért a helyedben egy komolyabb léghűtő+venti párost is számításba vennék-sokszor leverik a kompaktokat...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#910) Mr Bond 007 válasza Grózi (#909) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Le bizony! Többet nekem nem kell kompakt víz, ahogy megjártam a Thermaltake Performer 2.0val. Ráadásul a noctua u14s sokkal hűvösebben tartja (4ghz-re húzva!! eddig gyári frekin járt). A zajról nem is beszélve! (mert hogy max fordulaton annyi hangja van mint a kompakt víznek alapjáraton) Szóval no offense! Biztos jók a drágább dupla méretű radiátoros vízhűtések de nekem az nem volt opció a ház miatt.

(#911) Grózi válasza Mr Bond 007 (#910) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A komoly léghűtések jó ventivel levernek minden kompaktot,de nem minden házban férnek el és bizonyos típusok kitakarják a memória slotokat/magasabb ramokat nem használhatsz.A kompaktoknak ez az előnye.
Ha valaki nekiáll mondani,hogy a nagy léghűtők húzzák/eltörik az alaplapot,azt csókoltatom! :DDD (a mostani minőségi léghűtők már olyan komoly tartókonzolra vannak rakva,hogy ez gyakorlatilag képtelenség)

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#912) _Wasp_ válasza Mr Bond 007 (#910) üzenetére


_Wasp_
csendes tag

csodát nem lehet tenni, a hőleadási képesség kb ezektől függ:
1. a hűtőfelülettel (mérettel arányos hőleadás növekedés),
2. a légsebességgel (ezzel kb arányosan nő a hőleadás képessége, és szerintem kb exponenciálisan a zaj),
3. illetve a belső hővezető képességgel (az áramoltatott víznek a hőkapacitása jobb mint a hőcsőnek, a hővezető képessége kisebb, de hőcsőből többet is lehet párhuzamosan építeni, plusz kb zajtalan, de általában nem ez a szűk keresztmetszet, mert a víz hőmérséklete a meleg ágon kb olyan mint a procié)

A "hűtési képesség" szinte csak ezekkel arányos attól függetlenül, hogy a hűtő épp épített víz, kompakt víz, vagy léghűtés. Az a léghűtés ami lényegesen úgy hűt mint egy vízhűtés, méretben illetve zajban is hasonló lesz.

(#913) Mr Bond 007 válasza Grózi (#911) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nekem is magas profilú ramjaim vannak. Sajnos ezért se tudtam a nagyobbik d14 noctuát berakni (pedig árban ugyanannyi lett volna) de még bejön a képbe egy olyan előnye is a légnek hogy hűti a közeli komponenseket is. Nekem ezzel is gondjaim voltak, főleg a vttcpu szenzora rendre bejelzett mert az a borda ami rajta volt nem kapott elég levegőt. (hiába van elől hátul jónak mondható házhűtő venti).

(#914) Speed® válasza Mr Bond 007 (#913) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Torony megoldás nem igazán hűti a proci környékét..ahhoz topdown megoldás kell. A legújabb Darc Rock ilyen verzióban ütős lett, D14 szintje kb.

(#915) Archttila


Archttila
veterán

Nagyon ram jar a rud mostansag :/ Ma elkezdtem osszerakni a kis mini-ITX konfigot a SilverStone SG13 hazba es mi derult ki? Barmerre forgatom az Enermax Liqmax II 120S blockot egyszeruen hosszu a cso :((

Lovesem sincs most mit csinaljak... Vegyek egy nagyobb ITX hazat, adjam el a vizet es vegyek Corsair-t? (azok biztosan belefernek)!

Komolyan lassan ott tartok, hogy visszaveszem az asszonytol a kis ThinkPad T420-am...

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#916) Grózi válasza Archttila (#915) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Vagy kivágnék a csőből(gari ugrik) vagy nagyobb házat vennék-én többet korszar pumpahangot nem hallgatok.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#917) _Wasp_ válasza Archttila (#915) üzenetére


_Wasp_
csendes tag

nekem is mini itx rendszerem van, a csőből ha "karikákat" csinálsz talán befér neked is (mielőtt behelyezed a hűtőt, csavard meg a cső tengelye körül :)) Az enermaxok csöve nagyon merev (emiatt nehezen törik meg), nem tudod derékszögben meghajlítani, próbáld megkeresni a legnagyobb íveket, ami mentén elvezetheted.

ha a hűtő garijának elvesztése nem zavar, csövet lerövidíteni nem megoldhatatlan, bármilyen ügyesebb kezű, műszaki érzékkel bíró ismerősöd megcsinálhatja

A harmadik opció, hogy házon kívülre helyezed el a hűtést, nem olyan rémes ötlet, mint ahogy hangzik, gyakorlatilag ugyanarra a pontra kerül ahol lett volna, csak kívülre, ez egyébként hőháztartás szempontjából elég jó, viszont kell egy rács a ventillátorra, hogy nehogy a macska vagy a gyerek belenyúljon a pörgő lapátokba

A negyedik opció, hogy más hűtést/házat választasz, de ezt ha jól értem nem szeretnéd.

(#918) bombibmw


bombibmw
veterán

Látom,a topicot át kéne nevezni kompakt vízhűtés elleni topicnak. :U
Akik csak fikázni tudnak,ne járjanak ide inkább.
Nálam egy léghűtő sem volt jobb a "korszar" H110-nél,pedig volt egy jó pár belőlük.
No offense,de azért kissé túlzás,ami megy itt mostanában! :R
Léghűtés topic meg már van,ott kéne ezeket leírni,nem itt.

[ Szerkesztve ]

(#919) Grózi válasza bombibmw (#918) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Részemről nem vagyok a kompaktok ellen(most is az van),viszont vannak hiányosságaik is és van az a szitu amikor valaki jobban jön ki egy léghűtővel.Attól,hogy erre felhívod a figyelmet,szerintem még nem a kompaktok ellen vagy.Vagy itt csak dicsérni lehet őket? :DDD
Szerintem attól jó egy fórum,hogy az ember leírja a pozitív és negatív tapasztalatait az adott komponensről és jelen esetben a léghűtés és/vagy az épített vizek az adott összehasonlítási mérce.
Peace!!! ;)

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#920) #16729600 válasza bombibmw (#918) üzenetére


#16729600
törölt tag

Egyet kell,hogy értsek.'Hatszáznyolcvanhatszor le van írva,hogy a 'jobb léghűtők verik a kompaktokat, kéne legalább mellékelni egy nyeszlett teszt linket ezeknek az agymenéseknek az igazolására.Az is külön öröm,hogy a kilós fémtömeg az alaplapon nem hogy ártalmas,hanem még használ is.A személyes kedvencem,hogy azért jó a léghűtő,mert még a környező hardver elemeket is 'kvázi lefagyasztja,a hallatlan teljesítményével. :Y :) Jah és természetesen minden szivattyú olyan hangos,mint egy benzinmotoros búvár fajta. :K

[ Szerkesztve ]

(#921) Speed® válasza #16729600 (#920) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én is kompaktot használok (Triton), de attól még nem vagyok elájulva tőle..megvan az oka (kis házban OCs motyókkal nem akarok befűteni), viszont nem fogom ettől függetlenül oda is ajánlani, ahol esetleg pénzkidobásnak ítélem. A duálventis Mine2m simán hozta a szintjét halk ventikkel, a pumpa mellette valóban hangos sajnos, rátöltéssel együtt is..azon agyalok, egy csatolt tartály megoldaná-e a gondot :U
Véleményem szerint nincs azzal semmi gond, ha pro és kontra szinten szóba jön a léghűtéses verzió.

[ Szerkesztve ]

(#922) marco0007


marco0007
tag

Ha már ennyire benne vagyunk a dolgokban, van aki tud képet küldeni a Triton gyári színezésű piros festésű vizéről? Fél éve nyüstölöm a kicsikét és szerintem ez már annyira nem hasonlít a piros színhez, vagy tévedek?

(#923) #16729600 válasza Speed® (#921) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nem elájulva/szerelmesnek kell lenni ezzel egyetértek :) Arról meg hogy mi és hogyan veri meg a Tritont/Corsairt tesztet kérnénk továbbra is. :B :R

(#922) marco0007 Nekem még teljesen piros jó egy hónap után.Fasza lesz, ha ennyire kifakul.. :Y :)

[ Szerkesztve ]

(#924) marco0007 válasza #16729600 (#923) üzenetére


marco0007
tag

Ha meg van világítva a gépemben akkor piros az tény, de ha megnézem közelebbről kikapcsolt állapotban akkor ez a látvány fogad... Annyira nem esztétikus.... A víz is olyan.... csúnya... (fél év) Lehet csere lesz belőle holnap.... Megyek másik topicba, hátha valaki tud jó színezőt vagy "PIROS" fagyállót ami piros marad...

[ Szerkesztve ]

(#925) Mr Bond 007 válasza #16729600 (#920) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

"kedvencem,hogy azért jó a léghűtő,mert még a környező hardver elemeket is 'kvázi lefagyasztja"

Annyit írtam hogy kompakt víz mellett túl meleg volt az egyik szenzor szerint a vttcpu, mióta lég van, azóta a legnagyobb kánikulában se volt gondom vele. Sose nyomd fullba a kretént! Thx! :U

(#926) bombibmw válasza Grózi (#919) üzenetére


bombibmw
veterán

Ezt például most olvastam. :U [link]
Azért erre nem vennék mérget.

Csak egy a sok közül.
Nem kell az egekbe magasztalni ezeket a kompaktokat,de nem kell őket lehúzni sem.

(#925) Mr Bond 007:
A bordáról nem hideg levegő távozik,hanem meleg.

(#921) Speed(R):
Nincs gond a pro-kontra érvekkel,de akkor írjuk már azt,hogy inkább egy jobb lég,mint ez és ez a kompakt,mert.
Ne pedig azt,hogy földbe döngöli,meg ilyenek.
Egyszerűen ez nem igaz és írom mindezt úgy,hogy szeretem a nagy dög bordákat is és mindegyiket összevetettem már mindegyikkel,szobahőmérsékletet figyelembe véve.

[ Szerkesztve ]

(#927) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Itt az én tesztem és ez csak egy szimpla H80-as.Igaz régi,de a lényeg most is benne van,hogy mikor jobb egy kompakt egy légnél.

(#928) Grózi válasza bombibmw (#926) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Csak az igazat írtam le,ez már baj?Megosztottam már itt is ugyanazon konfignál a Macho kontra Lepa hőfokokat,nyert pár fokkal a Macho-keress vissza.Ezek tények,Varázslő cpu ranglistáját is megnézheted.Ettől függetlenül még mindig a Lepa-t használom-3-5 fok nem a világ vége.Részemről itt fejezzük be,nem akarok senkit meggyőzni.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#929) #16729600 válasza Mr Bond 007 (#925) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nem neked írtam amit és személyeskedés se volt benne.Nem kell kardot rántanod. :) Volt egy rakás léghűtőm,a kamrában jelenleg is porosodik az almabefőtt mellett egy Deepcool Lucifer ( kilós fémtömeg, dupla 140 es ventikkel ),nem hozta se a Corsair 110,se a Triton szintjét. Sok nyűg van ezekkel a kompaktokkal,silány anyagminőség,néha hangos pumpa,gagyi vetik.Ám azt ne magyarázzátok már be,hogy hűtési teljesítményben nem jók ( jobbak ),a legtöbb ( kvázi mindegyik ) léghűtőnél. :R

[ Szerkesztve ]

(#930) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Azért azt tegyük már hozzá,hogy baromira nem mindegy mit hol tesztelnek.A legtöbb hűtőt tesztpadon nyúznak ami egy forintot sem ér.Egy rosszabb szellőzésű házban el is vérzik egy léghűtő,míg egy kintről szívó kompakt nagyot tud javulni (már ha el tudod helyezni).Arról ne is beszéljünk,hogy nem mindegy hogy egy Custom 290x van bent ami szétfűt mindent,vagy egy kifelé fújós 970,de mondhatnám a CF/SLI rendszereket...
Ez egy bazi nagy csúsztatás/általánosítás,hogy a csúcs léghűtők így meg úgy,mert baromi sok változó van.
Nálam 2db kompakt van,mégpedig azért,mert a ház/hv környezetem mellett ez a legjobb hatásfokú (leszámítva a rendes vizet).

(#931) Grózi válasza Milka 78 (#930) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ebben teljesen igazad van,sok múlik a házon és az összetevőkön.Az én házam is inkább a léghűtőknek kedvez.
Ezért írtam,hogy van az a szitu amikor jobb az utóbbi.Viszont nálam például nagyon illik a konfighoz a Lepa világítása és csendes a pumpája is,így inkább beáldozok pár fokot a kinézetért.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#932) Speed® válasza #16729600 (#923) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az előző X3450@4GHz procimmal (1156 i7) a duálventis Mine2 setupra 8°Ct vert a Triton, de csak hangosabban. Akkor még a gyári ventik voltak rajta, most már az SFlexek, lehet menne halkabban is a mutatvány..passz, a 2500K nem fűt annyira, nincs viszonyítási alap, csak ezért meg tuti nem henkelem be a Mine2őt tesztre egy ideig..most a házcsere miatt kizárásos alapon a Triton került be, mert minden van a ProdigyMben, csak hely nem :S
Nem állítottam, hogy jobb a lég, csak hogy kompaktból, ami értelmes, az drága és annyival nem jobb..viszont néha optimálisabb, ez tény, emiatt is használom jelenleg ezt. Ha a házban léggel szeretném hűvösen tartani az i5Kt OCzva meg a 290et, bajban lennék, mégiscsak 400W körül harapnak együtt..megfőne minden kb. a saját "levében".

marco0007
Nálam még piros a csövekben, de a szivattyúnál, ahol meg van világítva, hasonló. Ha nagyon szúrja a szemed, színezék..de nem hinném, hogy jót tesz a blokknak, tuti kiül előbb-utóbb és eltömíti..aztán romlik a hatásfok. Ha eljutok odáig, hogy tartállyal bővüljön a rendszer, szerintem maradok a tiszta desztvíz+alkesz kombónál :U Jobban zavar a levegő miatti szörcsögés-kerregés, mint adott esetben a szín hiánya..

(#933) ScomComputer válasza Speed® (#932) üzenetére


ScomComputer
veterán

Én nem tettem bele a színezéket a tritonba,mert előtte olvasgattam róla fórumokon, hogy bizony kifakul.....meg esetleg azt is okozhatja amiket le is írtál(kiül,eltömít,stb)..... :K

(#934) Speed® válasza ScomComputer (#933) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én így kaptam, bekeverve..18ért ;p Nem volt választásom..de toltam hozzá egy kis kékszeszt rátöltés címen, az majd feloldja a lerakódott témákat :DDD

(#935) marco0007 válasza Speed® (#932) üzenetére


marco0007
tag

Már rendeltem egy ilyet. Remélem ezzel nem lesznek gondok. Ha mégis akkor keresgélek:) Melyik tartályt nézted ki?

[ Szerkesztve ]

(#936) Speed® válasza marco0007 (#935) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Semmi konkrétum még, egyelőre nézelődök, mi lenne ideális. Nagy nem kell, nem akarom közösíteni a CPU+VGAt, csak a Tritont kéne légmentesíteni. Bitspoweréknek van a Z-Multi Ice Red szériája, abból lesz valószínűleg valamelyik, ha bent lesz minden vas a házban, majd kitalálom, mennyi hely marad, tippre a 80ml verzió lesz nyerő.

(#937) demmer123


demmer123
őstag

Vízhűtő folyadékot meddig lehet tárolni felbontás után ?

(#938) Speed® válasza demmer123 (#937) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ameddig rá van írva ;p

(#939) demmer123 válasza Speed® (#938) üzenetére


demmer123
őstag

Nincs az üvegre semmi ilyesmi írva.Néztem merlinhardvernél ahonnan rendeltem egy másikhoz az van hogy felbontás után 3-évig tárolható :)

(#940) spanglee001 válasza demmer123 (#939) üzenetére


spanglee001
addikt

nekem van egy felbontott EK lötyim 1 éve de semmi baja

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#941) ScomComputer válasza spanglee001 (#940) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nekem is volt még az egyik buliban az egyik haver meg nem itta.... :K
Szerencsére neki sem lett semmi baja.... ;)

(#942) Speed® válasza ScomComputer (#941) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

:DDD
Anno melóban munkatárs az emulziót húzta meg..üdítősüvegből.
Neki se lett semmi baja szerencsére, nem kellett gyomormosás.

(#943) bombibmw válasza demmer123 (#937) üzenetére


bombibmw
veterán

Addig,amíg nem kezd el befakulni,vagy bedarabosodni.
Ha az alján kis szemcséket látsz,akkor már nem igazán lehet felhasználni.

(#944) demmer123 válasza bombibmw (#943) üzenetére


demmer123
őstag

Szerinted mikorra fog befakulni,bedarabosodni? Pár hónapon belül vagy évek múlva?

(#945) Speed® válasza demmer123 (#944) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hűvös, fénymentes helyen tárold, aztán majd kiderül..nincs jósgömbünk ;p

(#946) Grózi válasza Speed® (#945) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A csillagok együttállása és tenyérjóslás szerint: 2016.05.31.-én 24óra 62 perckor!! :D

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#947) ScomComputer válasza demmer123 (#944) üzenetére


ScomComputer
veterán

A haver azt mondta, ha savanyodik az íze akkor már cserélni kell, ha még enyhén édes akkor még jó....
:DDD :R

(#948) Archttila válasza ScomComputer (#947) üzenetére


Archttila
veterán

:DD :DD

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#949) bombibmw válasza demmer123 (#944) üzenetére


bombibmw
veterán

Inkább hónapokat mondanék.
Ezeket a lötyiket érdemes azért egy félévente cserélni.
Ki tudod tolni a fakulás idejét,ha átmosod desztvízzel a rendszert,mielőtt beletöltöd a cuccost.

(#950) shteer


shteer
titán

beépítettem a gépbe az Enermax Liqmax II 120-at, a szivattyút a chasssis_fan csatira kötöttem és silent módba állítottam - így 1200-1600rpm között megy hőmérséklet függvényében

van esetleg ezzel kapcsolatban valakinek rossz tapasztalata?

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.