Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#38301) Kenderice


Kenderice
senior tag

Sziasztok.
Linux alá feltettem 19.3 KODI Mátrixot de nincs benne PVR addons.
Tud valaki repót, amit ha felteszek abban benne lesz?

Köszönöm.

(#38302) atyca válasza brazos (#38300) üzenetére


atyca
senior tag

Sorry!
Én csak a Superre koncentráltam...
Kínomban felraktam a Nexus-t, ott az Open rendben van, a Super semmire nem ad találatot, csak hibaüzit.
Írnál egy példát a normális fájlnévvel futó sorozatra, és hogy melyik addonon keresztül keressek (feltéve, hogy ez a része számít valamit)?

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#38303) brazos válasza Kenderice (#38301) üzenetére


brazos
senior tag

Milyen linux?
Amúgy meg léteznek linux alá olyan kodi-csomagok, amiből több elem hiányzik, pl. a pvr is ilyen. A Linux csomagkezelőjéből kell a Kodi verziójához illő pvr addonokat feltenni, persze ehhez ismerni kell az adott verzió milyen fájlnevű pvr addonokat tartalmaz.
Debian-hoz itt egy oldal, ahonnan a legszükségesebb kodi-pvr-iptvsimple addont le tudod szedni. deb fájlformátumban.(Kodi-19.1, Kodi-19.2 és Kodi-19.3 verzióhoz, 32 és 64 bites .deb fájlok)
A .deb fájlt szinte minden linux verzió ismeri, és feltelepíthető rá.

[ Szerkesztve ]

(#38304) brazos válasza atyca (#38302) üzenetére


brazos
senior tag

A normális fájlnév eleve a film, legtöbbször angol nyelvű neve. Ezt minden felirat kereső ismeri, ismernie kéne. A gond az, hogy klf. virágboltos filmletöltő, vagy filmszolgáltató oldalakon egyéni filmfájlnévadások léteznek, emiatt a kereső az ilyen nevekre, nem, vagy esetleg csak hibás találatot ad. Célszerű ilyen esetekben felmenni. pl. az imdb, tmdb weboldalára, és ott megnézni hogy a kérdéses film, sorozat milyen neveken van bejegyezve. Léteznek azokon kimondottan magyar nyelvű filmnevek is, és ekkor már csak a filmfelirat addontól függ, hogy az ékezetes filmnevekre is fog hozni találatot.
Pl. Star Trek: Discovery - vagy a seria névvel együtt: Star Trek: Discovery S04 - esetleg évszámmal kiegészítve: Star Trek: Discovery (2017– )
Star Trek: Discovery (2017) magyar felirat
innen, pedig egyesével le lehet tölteni a megfelelő epizódokhoz való magyar feliratot.

[ Szerkesztve ]

(#38305) brazos válasza Kenderice (#38301) üzenetére


brazos
senior tag

De a Github-ról is le tudsz szedni pvr addonokat.

(#38306) brazos válasza atyca (#38302) üzenetére


brazos
senior tag

A Nexus alatti SuperSubtitle nem működése meg jogos, mivel a Nexus már magasabb python verziót használ.

(#38307) Kenderice válasza brazos (#38305) üzenetére


Kenderice
senior tag

Én csak a kodin belüli .zip addon telepítéshez értek...

(#38308) brazos válasza Kenderice (#38307) üzenetére


brazos
senior tag

Az gáz, főleg Linuxon!
De legalább megírhatnád végre a használt Linuxod nevét, mert akkor esetleg pár pvr addont simán Te is fel tudnál feltenni a Linux rendszeredre, ami nem egy nagy dolog, főleg nem egy linuxos pvr deb file telepítése.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
... Linux alá feltettem 19.3 KODI Mátrixot ....szóval, milyen linux alá, és milyen nevű kodi csomagot tettél fel, és honnan? - mert ugye Te csak zippeket tudsz telepíteni, de akkor ezt a hiányos Kodi verziót honnan szedted össze?

[ Szerkesztve ]

(#38309) atyca válasza brazos (#38306) üzenetére


atyca
senior tag

Biztos nálam van a hiba, mert valamikor ősszel visszaraktam a 18.9 verziót, és azon sem működött.
Gondoltam már a víruskergetőmre, de ugye a sticken sem muzsikál az addon...
A Vodafone router-modem beállításaiban nem lehet valami, ami megfogja a forrásoldalt?
Kodi uninstallnál marad valami, amit kézzel kell (érdemes) még esetleg törölni?
Bocs, ha hülye a kérdés, de őszig minden ok volt, azóta szenvedek...

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#38310) brazos válasza atyca (#38309) üzenetére


brazos
senior tag

Az akkori uninstallnál a kodi beállításaidat(meg a letöltött addonokat is) tartalmazó könyvtár is törlésre került? - mert azt az uninstall nem szokta leszedni - és ha a régi kodi beállításaiddal működsz most is, akkor elképzelhető, hogy egy régebbi SuperSubtitle addon van most is telepítve, és az ezért nem megy Kodi-19.3 alatt, más ötletem nincs.

(#38311) atyca válasza brazos (#38310) üzenetére


atyca
senior tag

Még ez így rendben is lenne, de sticken is ez a gond.
Mindegy holnap minden összetevőt felkutatok, legyalulok a gépről.
Hmm, ez valami woodoo mágia :W

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#38312) brazos válasza Kenderice (#38307) üzenetére


brazos
senior tag

Mint írtam, én Linux alatt a hiányzó pvr addonokat eleve a Debian-os .deb fájlformátumban telepítettem fel a rendszerre, így külön ilyen zip fájlokal nem rendelkezem. De szétnéztem a neten és találtam pár 19-es matrix-ra telepíthető, letölthető pvr zip addont, ami esetleg gond lehet, (bár nem túl valószínű) hogy ezek a zip addonok eleve csak 64 bites rendszerre, 64 bites Kodi verzióra valók.
pvr.iptvsimple-19.1.0.zip
pvr.vuplus-7.4.11.zip
pvr.nextpvr-19.0.3.zip
pvr.hts-19.0.6.zip
pvr.dvbviewer-19.0.2.zip
Ez meg valamelyik pvr addon függőségfájlja, ezt is belinkelem, mert kelleni fog. vfs.libarchive-19.0.1.zip
Remélem jó lesz, bár nem írtál vissza milyen (32 vagy 64bites) linux rendszert használsz, de most már mindegy, én ennyit tudtam neked segíteni, vagy jók lesznek, vagy nem, a telepítésük már a Te gondod.

(#38313) vpanangin válasza Mr Dini (#37952) üzenetére


vpanangin
senior tag

A Mindigo 2.1.0-ért hálás köszönetem.

(#38314) Indiant válasza brazos (#38306) üzenetére


Indiant
addikt

Már megint? Ezek direkt szivatják a népet? Most vezették be a 3-ast, az nem volt jó? :W

(#38315) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Van itthon elfekvőben egy RPI3B+, ezt valami úton be lehetne fogni tv adás felvételére, amit később vissza tudunk nézni?

Telekomos otthoni előfizetésünk van, de nincs hozzá felvétel opció.

Let the Zone take me if I am.

(#38316) atyca válasza brazos (#38306) üzenetére


atyca
senior tag

Ha jól látom Supersub sem ma lett frissítve utoljára (0.0.22 ), talán 2019-ben.
"A kodi mátrixból a kiegészítők a python3-on fognak futni. Kezdeti python3 támogatás hozzáadva." by fape
Talán ez a kezdeti okoz problémát nálam.....

"service.subtitles.supersubtitles\service.py", line 517, in <module>
if item['episode'].lower().find("s") > -1:
KeyError: 'episode'"

Nem értek hozzá, de ha minden igaz erre való hivatkozással dől be mindig az addon.
Egy hozzáértő elmagyarázná mi a baja az 517. sorral (esetleg hogyan lehetne orvosolni)?

Mivel manuálisan nem adható meg a keresendő sorozat neve - manual search not supported - így használhatatlan az addon.
Fape gondolom már nem foglalkozik a dologgal....?

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#38317) gyűrű


gyűrű
addikt

Mivel páran kérdezték már privátban ezért leírom ide...

Azoknak akik kodin keresztül nézik a netflixet... :)

Netflix widgetek létrehozása a főmenüben

az általam módosított estuary modv4 felszínben

Beállítások>Felszínbeállítások>főmenü testreszabása
új menü a + jellel

Menü elem kiválasztása>
Kiegészítő>Film kiegészítő>Netflix>Saját profilod> +Menüelem létrehozása ide
Címke beállítás: Netflix
Bélyegkép: amit akarsz..

Widget típus beállítása> Widgetek a személyreszabáshoz>lista max 8 elem (itt egy okét nyomsz..)
Ekkor felette lesz egy olyan hogy kategória widget elrejtése, ezt kijelölöd.

Widget kiválasztás1: Kiegészítő>Film kiegészítő>Netflix>Saját profilod>Continue watching for Sajátprofil név> +Widgetként használ majd oké-t nyomsz, el is nevezheted.. (pl. Folytatás)
Alatta Widget nézet1 : Poszterek
Alatta
Widget kiválasztás2: Kiegészítő>Film kiegészítő>Netflix>Saját profilod>My List> +Widgetként használ majd oké-t nyomsz, el is nevezheted.. (pl. Saját lista)
Alatta Widget nézet2 : Bélyegkép
Alatta
Widget kiválasztás3: Kiegészítő>Film kiegészítő>Netflix>Saját profilod>Új és népszerű>Top 10 in Hungary Today> +Widgetként használ majd oké-t nyomsz, el is nevezheted..
Alatta Widget nézet2 : Bélyegkép

Figyelem: ez a menüpont a főmenü 1-4 menüpontok között legyen CE-n ! , windowson vagy androidon mindegy hányadik...

Ha mindezt megcsináltad akkor attól függően hogy a főmenü beállításokban alulra görgetve, a widgeteknél , a "Médiacímek mutatása a widgetcímeken" be-vagy ki van kapcsolva kb. ezt fogod kapni..

Hogy más felszínen működik-e? Nem tudom, lehet, nem használok másikat..
Csak keskeny menüs a felszín mod? Igen, nem csinálok másikat..
Kodi 19 mátrixra készült a skin mod-om, tehát nem jó kodi 18-ra..

[ Szerkesztve ]

(#38318) consono válasza gyűrű (#38317) üzenetére


consono
nagyúr

Wow, menő, nem is tudtam, hogy lehet ilyent Kodiban!

"In God we trust. All others must bring data"

(#38319) brazos válasza atyca (#38316) üzenetére


brazos
senior tag

A kodi-18-hoz való elvileg a 0.0.22-es addon.(python igényt nézve)
A Kodi-19-hez meg a 0.0.26-os addon való(a jelzett python igény szerint) De felhívnám a figyelmedet erre :
<requires>
<import addon="xbmc.python" version="3.0.0"/>
<import addon="vfs.libarchive" version="2.0.0"/>
</requires>
Itt a 0.0.26-ban nem csak 3-as python igény van megadva, hanem még egy függőség, nevezetesen a "vfs.libarchive" version="2.0.0" tehát ennek a függőségfájlnak fenn kéne lennie a Kodi-19-es(és a 19.3-as) verzióban, mert ha ez nincs, lehet ez a probléma oka is.
Mivel Te Windows11-es futtatod a Kodi-19.3-at, így a "vfs.libarchive" fájlnak a Windowsos zip verziójára van szükséged, ha ez a fájl nem lenne még a rendszeredbe telepítve. És mivel a W11 már eleve csak 64 biten van, így az említett fájlból is a 64 bites zip verzió kell majd neked.
Innen le tudod szedni a szükséges 64 bites Windows-hoz való verziót, a 19-es jelű zippek értelemszerűen a Kod-19-es verzióihoz valók, ebből neked ez -vfs.libarchive-19.0.1.zip- fog kelleni, a vfs.libarchive-2.0.1.zip viszont már a 20-as Nexus Kodi 64 bit Windowsos verziójához való, erre figyelj oda!

[ Szerkesztve ]

(#38320) brazos válasza Indiant (#38314) üzenetére


brazos
senior tag

Nem, mert a fejlődés nem áll meg, és az oprendszerekben lévő Python is fejlődik, verziót vált így ezt a Kodi-nak is követnie kell.

(#38321) brazos válasza brazos (#38319) üzenetére


brazos
senior tag

És még nincs vége a szükséges függőségeknek, mert a fenti, vfs-libarchive.zip fájlhoz még ez a mási zp fájl is feltétlen fog kelleni neked, ebből is ez a 64 bites Windows-os verzió: vfs.rar-19.0.1.zip
Ez a vfs-libarchive fájl kiegészítése, ami a rar tömörítésű filmek, és/vagy felirat csomagok kibontásához is szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#38322) brazos válasza kutga (#38315) üzenetére


brazos
senior tag

-...Telekomos otthoni előfizetésünk van, de nincs hozzá felvétel opció...-
Ez mind szép és jó, de, az a kérdés, hogy milyen rendszerű (koax vagy üvegszálas) a Telekomos iptv előfizetésed, illetve az ahhoz hozzáadott T-box még a régi Cisco-s box, vagy már nálad az új, Androidos box van kihelyezve.
Mert a régi Cisco-s boxon eleve ott a Scart kimenet, arról meg simán tudsz felvenne egy vhs magnóra elvileg bármit, igaz csak úgy, hogy közben nézed is a műsort.(ha jól emlékszem)
Az új Androidos boxon már nincs Scart kimenet, de van AV-kimenet, ez egy 3.5-es jack aljzaton van kivezetve a boxon, ehhez egy megfelelően kialakított 3.5-es AV-Scart átalakító kábel kell, és akkor szintén tudsz vhs magnóra felvenni.
Az említett RPI3B+ cucc-ra meg eleve Kodi-t kell telepíteni(ha az oprendszer netán ezt még nem tartalmazná) és a MovieShark repóból tölthető Mindigo addonnal tudsz majd pár ingyenes MindigTv adásokat nézni.
Telenor myTv addon is van, elvileg megy is,(sosem használtam így nem is ismerem) viszont konkrétan Telekomos Kodi addonról nem tudok, valszeg nincs is ilyen.(ha mégis létezne, bocs) Így hiába akarsz a Telekomos előfizetéseddel közvetlenül tv-t nézni, és abból felvenni, ehhez tudtommal eddig még nem írtak ilyen kiegészítőt.
Ha mégis a RPI3B+ cuccot akarod Kodi-val használni, akkor csak a virágboltokból beszerzett klf. m3u fájlokkal tudsz működni, és ehhez meg kelleni fog a kodiba feltelepítet kodi-pvr-iptvsimple addon is.
(igaz, ehhez meg nem szükséges a meglévő Telekomos előfizetésed)

(#38323) vargalex válasza atyca (#38316) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A 0.0.22-es verzió 2016-os...

Egyébként a baja az, hogy az item dictionary-nak nincs "episode" kulcsa.

Alex

(#38324) atyca válasza brazos (#38321) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi a törődést!
Felraktam az általad javasoltakat (nem segített, vagy nem rögtön), és egy hitelen ötlettől vezérelve a xbmc.python-3.0.0.zip- et is.
És lőn világosság :R :C :)

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#38325) Kenderice válasza kutga (#38315) üzenetére


Kenderice
senior tag

Gondolom IPTV, előfizetői kártyával.
Akkor nem tudod így megoldani.

(#38326) brazos válasza atyca (#38324) üzenetére


brazos
senior tag

Remek, akkor ezek szerint a service.subtitles.supersubtitles-0.0.26.zip addon működik már nálad is a Kodi-19.3 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#38327) kutga válasza Kenderice (#38325) üzenetére


kutga
nagyúr

Akkor megy anyámnak torrentre. :)

Let the Zone take me if I am.

(#38328) kutga


kutga
nagyúr

Köszi neked is, így nem biztos hogy belevágok.

Let the Zone take me if I am.

(#38329) atyca válasza brazos (#38326) üzenetére


atyca
senior tag

Na ezt azért lekopogom....
Még a sticken kéne helyrehozzam :)

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#38330) tahepa


tahepa
senior tag

Phillipsk UHD tv-n használok Kodi 18.9 verziót. Minden tökéletesen működik csupán egy problémám van. A 4K tartalmakat ( video fájlok tárolóból ) csak FHD-ban jeleníti meg. Mi lenne a megoldás? Frissítsem Matrix-ra ? Ott megoldódik a probléma?
Előre is kösz a válaszokat.
( keresővel próbálkoztam , de nemigazán találtam választ a kérdésemre.

(#38331) brazos


brazos
senior tag

Aki már esetleg a 20-as Nexus Kodi verziót próbálgatja, és esetleg van valamilyen addon hiány problémája, az innen, erről a weboldalról pár dolgot már be tud szerezni. (ha netán szükség lenne rá)
Van itt sok minden, és ezekből többféle oprendszerhez illő fájlok is letölthetőek, érdemes megnézni, és elmenteni az oldal címét.

(#38332) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Hi
Linux mint 20.3 alatt kodi leia van fent. Próbálom a hbo go-t belőni, de az inpustreamer-adaptive kellene neki. Csomagból nincs fent ilyen a leia alá. Próbáltam zip-ből, de azt írja failed. A logok alatt nem látok semmit se. Ötlet?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#38333) brazos válasza Speeedfire (#38332) üzenetére


brazos
senior tag

Próbáltad esetleg csomagkezelőből telepíteni?
terminal-ba:
sudo apt install kodi-inputstream-adaptive

[ Szerkesztve ]

(#38334) atyca válasza brazos (#38331) üzenetére


atyca
senior tag

:R

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#38335) Speeedfire válasza brazos (#38333) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

18 alá nem volt ilyen csomag. Végül az lett, hogy 19-re frissítettem. Ott már volt ez a csomag is

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#38336) atyca válasza atyca (#38329) üzenetére


atyca
senior tag

Eddig tartott az örömködés, ismét a kezdeteknél tartok....

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#38337) brazos válasza atyca (#38336) üzenetére


brazos
senior tag

Mi a gond már megint?

(#38338) atyca válasza brazos (#38337) üzenetére


atyca
senior tag

Ugyan az, ami volt.
1.:Hiába van alapértelmezett feliratkeresőnek beállítva a Supersub, az Openen akar keresni.
2.:A supersub py 517 sorára hivatkozva hibát dob.
Mindegy, marad a letöltés, és kézzel betallózás......
Azért gondolom, hogy nálam van a gebasz, mert a Neten nyomát sem lelem ennek a hibának.
Lehet, hogy újra kéne húzni a gépet, de annyit nem ér az egész.

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#38339) brazos válasza atyca (#38338) üzenetére


brazos
senior tag

...Hiába van alapértelmezett feliratkeresőnek beállítva a Supersub, az Openen akar keresni....
Rendesen be van állítva a Kodi?(Beállítások-Lejátszó)
Mondjuk nálam a Sorozatokra pont nem a Super van betéve, de az egy egyéni dolog.

[ Szerkesztve ]

(#38340) atyca válasza brazos (#38339) üzenetére


atyca
senior tag


az a4k reghez kötött?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#38341) brazos válasza atyca (#38340) üzenetére


brazos
senior tag

Nem, egy zip-ből kell feltenni tárolóként a Kodi-ba! Majd a feltett tárolóból lehet a feliratokból feltenni. a4kSubtitles-repository.zip
Viszont a beépített OpenSubtitles.org-hoz nem árt, ha van regisztrációd.

[ Szerkesztve ]

(#38342) Luissimo válasza brazos (#38341) üzenetére


Luissimo
veterán

A link nemelèrhető :Y

(#38343) brazos válasza brazos (#38341) üzenetére


brazos
senior tag

Valami gond volt, feltettem újra, elvileg ez már jó.
a4kSubtitles-repository.zip

(#38344) eFeMeR74 válasza Luissimo (#38342) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

[link]
[link]

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#38345) mexel válasza eFeMeR74 (#38344) üzenetére


mexel
veterán

Ezekkel milyen feliratok találhatóak? Van sok magyar? Nekem a bajom a vásárolt filmeknél az a baj ( sorozatoknál) hogy a releaser nem tesz bele normális forced feliratot, vagy ha igen nem forced-ként ( a kodi pedig az alapján jelenítené meg mert az van beállítva.)
Lehet valahogy csak forced feliratot keresni valamivel? Vagy azt oldjam meg manuálisan mielőtt nézném

[ Szerkesztve ]

(#38346) atyca válasza brazos (#38343) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi, felraktam.
Többnyire ezt dobja: IMBD ID is not provided

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#38347) brazos válasza atyca (#38346) üzenetére


brazos
senior tag

... IMBD azonosító nincs megadva...
Nyilvánvaló, hogy szarul, vagy egyedi módon elnevezett dolgokra nem fog adni találatot, de ezt már ezerszer elmondtuk neked, ideje lenne végre megérteni. Sajnos az ilyen egyedi filmfájlnevek miatt nehezen, vagy sehogy sem működik a film/sorozatbeazonosítás, ilyenkor vagy fals , vagy semmilyen találat nincs a feliratra sem.
Azért írhatnál konkrét film vagy sorozat neveket, hogy nálad mi nem stimmel, mert nálam egészen jó arányban vannak találatok.

[ Szerkesztve ]

(#38348) atyca válasza brazos (#38347) üzenetére


atyca
senior tag

Pam & Tommy 1. évad
Pearson.S01E01.The.Alderman.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTG
Az Open ad találatot a másodikra, az a4k hibaüzit dob.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#38349) brazos válasza atyca (#38348) üzenetére


brazos
senior tag

Te most egy már torrentről/virágboltból letöltött helyi filmre/sorozat epizódra keresel feliratot a Kodival? - vagy a Kodin belül az egyes videoszolgáltatóknál látható tvshow epizódokra keresel rá?

[ Szerkesztve ]

(#38350) brazos válasza atyca (#38348) üzenetére


brazos
senior tag

A Pam and Tommy sorozatra az opesubtitles.org-on csak angol felirat található még jelenleg. Így érthető, ha arra az a4k hibát dob.
DE!
Ha a Kodin belül az egyes sorozat szolgáltatóknál nézed a sorozatot, és az epizódokat, az a4k szintén nem hoz fel magyar feliratot, de a SuperSubtitles már igen, két különböző szolgáltatónál, két különböző sorozat filenévvel, az igaz, csak az első epizódokat néztem. Továbbá, létezik a Kodin belül olyan szolgáltató, ahol már ráégetett magyar felirattal is elérhető a sorozat pár epizódja. A másikat, ami ugye megint torrentes letöltés nálad, azt még megnézem a Kodin belül a filmeknél, hogy egyáltalán elérhető e ott.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.