Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#38151) dethroner válasza xtend (#38150) üzenetére


dethroner
veterán

Azt hiszem ez is ékezet nélküli keresés volt.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38152) vargalex válasza dethroner (#38149) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Pontosan mi volt a keresési kifejezés? Úgy tűnik, hogy egy olyan URL-t kér le, amiben nincs "/tag/", "/genre" kifejezés, ami miatt a getQualityMovies függvény kerül meghívásra, viszont nincs "slider" class-ú div az oldalon... Lehet, hogy ez valami speciális eset (vagy változott valami), amit kezelni kell.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#38153) brazos válasza vargalex (#38152) üzenetére


brazos
senior tag

Szia!
Ugyanezt a hibaüzit kapom akkor is, ha az onlinefilmekingyen addonba belépve simán csak kijelölön pl. a sci-fi részt, azonnan jön a jobb felső sarokban az onlinefilmekingyen addon hibaüzije.
2022-02-03 12:11:34.572 T:13491 ERROR <general>: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
- NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
Error Type: <class 'IndexError'>
Error Contents: list index out of range
Traceback (most recent call last):
File "/root/.kodi/addons/plugin.video.onlinefilmekingyen/default.py", line 56, in <module>
navigator.navigator().getMovies(url, page)
File "/root/.kodi/addons/plugin.video.onlinefilmekingyen/resources/lib/indexers/navigator.py", line 124, in getMovies
self.getGenreMovies(url_content, url, page)
File "/root/.kodi/addons/plugin.video.onlinefilmekingyen/resources/lib/indexers/navigator.py", line 66, in getGenreMovies
items = client.parseDOM(content, 'div', attrs={'class': 'items'})[0]
IndexError: list index out of range
-->End of Python script error report<--

2022-02-03 12:11:35.409 T:13491 INFO <general>: Python interpreter stopped
2022-02-03 12:11:35.414 T:13490 ERROR <general>: GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.onlinefilmekingyen/?action=movies&page=1&url=https%3a%2f%2fwww.onlinefilmekingyen.com%2fgenre%2fsci-fi%2f
2022-02-03 12:11:35.418 T:31414 ERROR <general>: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.onlinefilmekingyen/?action=movies&page=1&url=https%3a%2f%2fwww.onlinefilmekingyen.com%2fgenre%2fsci-fi%2f) failed

Kodi-19.3 64 bit, Linux64

[ Szerkesztve ]

(#38154) vargalex válasza brazos (#38153) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ez láthatóan másik hiba. Változott a forrás oldal. A keresés nálam továbbra is működik...

Alex

(#38155) brazos válasza vargalex (#38154) üzenetére


brazos
senior tag

igen, elvileg megy, de csak ékezetek nélkül, ékezetes keresésor azonnal jön a hibaüz.
2022-02-03 13:17:04.352 T:26943 ERROR <general>: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
- NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
Error Type: <class 'UnicodeEncodeError'>
Error Contents: 'ascii' codec can't encode character '\xe1' in position 9: ordinal not in range(128)
Traceback (most recent call last):
File "/root/.kodi/addons/plugin.video.onlinefilmekingyen/default.py", line 71, in <module>
navigator.navigator().doSearch()
File "/root/.kodi/addons/plugin.video.onlinefilmekingyen/resources/lib/indexers/navigator.py", line 158, in doSearch
file.write("%s\n" % search_text)
UnicodeEncodeError: 'ascii' codec can't encode character '\xe1' in position 9: ordinal not in range(128)
-->End of Python script error report<--

2022-02-03 13:17:04.354 T:24762 INFO <general>: CActiveAESink::OpenSink - initialize sink
2022-02-03 13:17:04.354 T:24762 INFO <general>: CAESinkALSA::Initialize - Attempting to open device "@"
2022-02-03 13:17:04.376 T:24762 INFO <general>: CAESinkALSA::Initialize - Opened device "sysdefault"
2022-02-03 13:17:04.381 T:24762 INFO <general>: CAESinkALSA::InitializeHW - Your hardware does not support AE_FMT_FLOAT, trying other formats
2022-02-03 13:17:04.381 T:24762 INFO <general>: CAESinkALSA::InitializeHW - Using data format AE_FMT_S32NE
2022-02-03 13:17:05.215 T:26943 INFO <general>: Python interpreter stopped
2022-02-03 13:17:05.234 T:26942 ERROR <general>: GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.onlinefilmekingyen/?action=newsearch
2022-02-03 13:17:05.236 T:24727 ERROR <general>: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.onlinefilmekingyen/?action=newsearch) failed

(#38156) brazos válasza vargalex (#38154) üzenetére


brazos
senior tag

Amúgy meg nonszensz, hogy egy magyar filmcímet ékezettel beírva hibát dob, míg ékezet nélkül meg simán kiadja az ékezetes filmnév találatokat.
1. Keresésbe beírtam. A játszma. Erre a fenti hibaüzivel reagált.
2. Keresésbe beírtam. A jatszma.
Erre simán kiadta az ékezetes filmnév találatokat.(meg jópár fals találatot is.)

[ Szerkesztve ]

(#38157) brazos válasza brazos (#38156) üzenetére


brazos
senior tag

A játszma egy új magyar film lenne, ami valamiért nem akaródzik megjelenni, ezért kérdeztem le, hátha az addon ismeri, de ő sem tud róla.
Ennek a filnek van egy régi előzménye, úgymond első része, annak a címe: A vizsga.
Ezt beírva az addon keresőjébe olyan találatokat hoz fel, ami köszönőviszonyban sincs a keresésben megadott névvel. Holott ez a régi film más addonban simán elérhető. Lásd:

[ Szerkesztve ]

(#38158) vargalex válasza brazos (#38156) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Még csak a dmdamedia-ban és a filmpapaHD-ben javítottam a locale-t. Ott megy az ékezetes keresés. Most itt is javítani fogom. De a kollégának nem az ékezetes kereséssel volt baja, még csak nem is ez a hibaüzenet...

#38157 brazos: Megtennéd, hogy az addon keresésének kritizálása helyett, csak úgy ellenőrzésként beírnád ezt a keresést a forrás oldalon? Elárulom, pont az az eredmény:

És valószínűleg az van, amit a kolléga is említ, a leírásban is keres az oldal.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#38159) nfsu17 válasza brazos (#38157) üzenetére


nfsu17
veterán

Gondolom a keresés nem csak a címben keres, hanem leírásban is.

Palackposta
[link]

...vizsgálódó...

(#38160) brazos válasza vargalex (#38158) üzenetére


brazos
senior tag

Sajnos, ott sem találja a filmet, nyilván, hiszen még nem jött ki. Elhalasztották, tavalyra ígérték, majd idén januárra tolódott át a bemutató határideje, és most néztem, ezt tovább módosították március.10. dátumra. Igaz, ezt az infót már nem itt találtam meg, hanem a Plex weboldalán, ahol az új film már szerepel, és igen, ott van leírás is róla, és a lényeg, hogy ott legalább kiírták a módosított bemutató dátumát is.

(#38161) ntmartin


ntmartin
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#38162) ntmartin válasza dj_us (#36951) üzenetére


ntmartin
csendes tag

Szia! Engem érdekelne, hogy kell működésre bírni a Telenor MyTV kiegészítőt, hogy fusson a Kodiba. Megosztanád velem az infókat? Köszi :)

(#38163) dethroner válasza vargalex (#38152) üzenetére


dethroner
veterán

Szia!
Nem is kell semmit beírni a keresőbe. Ha minőségre vagy műfajra keresek, ilyen hibát dob, semmire se mutat filmet.
Ha a keresőbe írok valamit, akkor vannak találatok, de egyetlen film se indul el. Vagy 403-as hibakód, vagy úgy tűnik mintha elindulna, pörög a piros kör és a film címe is megjelenik felül mintha indulna, de abbamarad és semmi se történik. Viszont a keresésnél a youtube előzetesek többnyire mennek.
Nálam az onlinefilmekingyen teljes mértékben használhatatlan :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38164) vargalex válasza dethroner (#38163) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Sziasztok!

Felkerült a repo-ba az Onlinefilmekingyen addon 1.0.9-es verziója. A módosítások:

- forrás változás követése
- ékezetes keresés javítása
- egyéb források megjelenítése

Valamint az ékezetes keresés javítása miatt felkerült a repo-ba a Movieshark addon 2.2.2-es verziója.

Alex

(#38165) xtend válasza vargalex (#38164) üzenetére


xtend
senior tag

:R :R :R :R

(#38166) hunaqua válasza vargalex (#38164) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszönjük ! :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#38167) dethroner válasza vargalex (#38164) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi :C
Kipróbáltam, már megy a minőségi alapon listázás. Belenéztem pár filmbe, és egy kis infó még, hátha ezzel is tudsz valamit kezdeni. Szóval minden filmnél kb a linkek fele nem él. És 1080P-re keresve vannak amiknél a linkek között van halott, FHD és 720p is.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38168) mexel válasza vargalex (#38164) üzenetére


mexel
veterán

Köszönjük szépen! :R

(#38169) vargalex válasza dethroner (#38167) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ilyenkor érdemes ellenőrizni, hogy az oldalon él-e a link. Ha igen, akkor sajnos a resolveURL nem tud vele mit kezdeni.

Alex

(#38170) salem007 válasza vargalex (#38164) üzenetére


salem007
tag

Köszönjük! :R :R

(#38171) bivalyos


bivalyos
tag

Sziasztok, valaki tudna mátrix alá készíteni egy addont?
[link] konkrétan ez érdekelne. Ezer köszönet aki tud rá időt áldozni.
:R :R

Üdvözlettel: bivaly

(#38172) maksagery válasza paparazzi2 (#38122) üzenetére


maksagery
csendes tag

Hali,

En kint elek, VPN-ben sajnos meg nincs tapasztaltom, de pl spotify 14 nap utan nem engedi hasznalni kulfoldon a regisztraciot. Tehat nekem 2 regisztracio van, 1 nemet, 1 magyar. Igy ha 14 napnal tobbet vagyok pl Magyarorszagon akkor belepek a "magyar" accountttal. Termeszetesen nem fizetek erte, ezert csinaltam ket accountot.

Szerintem a kamionos ismersodnel is hasonlo lehet, lehet hogy 14 napnal tobbet volt az orszagon kivul. Az ugyfelszolgalotat kene megkerdezni, lehet ok tudjak pontosan mennyi ido utan tilt le.

Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

(#38173) maksagery válasza vargalex (#38164) üzenetére


maksagery
csendes tag

:R

Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

(#38174) ®abstract® válasza vargalex (#38164) üzenetére


®abstract®
őstag

:R :R köszi-Varga félisten :R

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#38175) allfinanz válasza bivalyos (#38171) üzenetére


allfinanz
senior tag

nem sok értelme lenne. ha megnézed 2021. december vége felé tettek fel utoljára videókat a többi mappákba is, vagyis a 4IG óta nincs frissítés ott. Valószínüleg a 4IG nem tervez a digi csatornákkal.

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#38176) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Üdv,

Ha jól értelmeztem Samsungra nem lehet Kodit tenni, arra más való, de a Philpsről nem találtam semmit. Arra mehet a Kodi?
Sajna perpillanat nem tudok szériát mondani egyik tv típusnál sem , nem saját csak segíteni szeretnék.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#38177) bivalyos válasza allfinanz (#38175) üzenetére


bivalyos
tag

Köszönöm, kár érte :/

Üdvözlettel: bivaly

(#38178) cof válasza Dan-szan (#38176) üzenetére


cof
veterán

Android OS-re lehet.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38179) Dan-szan válasza cof (#38178) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Köszi, akkor itt az ideje kideríteni mi van a tv-ken.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#38180) fatalista22


fatalista22
tag

Első Kodim telepítettem Android boxra. Sajnos elég sok gondom volt a Matrix verzió beállításánál, mert ennek a menüje teljesen át van szabva a 6 évvel ezelőtti leírásokhoz képest, de úgy tűnik sikerült pár újratelepítés, néhány ősz hajszál árán. Sajnos pár kiegészítőt nem hajlandó telepíteni kompatibilitási hibák miatt: Viasatplay, Indavidfeo, Videa. A Wofvideo kigészítőt fel tudtam tenni, de ott nem kell regisztrálni. Viszont annál egyetlen sorozatot sem látok, üresek a könyvtárak, ami nyilván nem szerverhiba, mert a számítógépen látom a sorozatokat. Remélem nem nálam van a hiba, úgyhogy ez javulni fog. Kérdésem, hogy a felirat helyzetét nem tudom kézzel szabályozni? Egyelőre csak fix, vagy alul, vagy felül helyzetet látok csak.

(#38181) Kenderice válasza Dan-szan (#38176) üzenetére


Kenderice
senior tag

Elvileg van Kodi Samsung tizen rendszerre...

(#38182) xtend válasza fatalista22 (#38180) üzenetére


xtend
senior tag

Mátrix-ra csak a vele kompatibilis (python 3) kiegészítők mennek fel. Érdemes felrakni a teljes MovieShark repót és onnan telepíteni, mert akkor csak azokat mutatja amik telepíthetők.

(#38183) brazos válasza fatalista22 (#38180) üzenetére


brazos
senior tag

A Wofvideo eddig simán ment matrix alatt, a sorozat pont alatti dolgok is, most nem így van, valamiért. Most, ha belépek az addonba, ezt látom.(részlet) Ha itt belépek a sorozatok-ba, ezt látom.(részlet) Ha itt bármelyik címre kattintok, ez fogad, legalább is az első oldalon, tovább nem néztem: A legfrissebb URLResolver addon van fenn.(6.1.04)
A legfrissebb ResolveUrl van fenn.(5.1.60)
Csak a fenti beírásra reagálva néztem be a Wofvideóba, mivel nem szoktam sűrűn használni. A fenti kérdező meg már nézte a weboldalt, így azt sem néztem csupán a tényeket írtam meg. Mivel láthatóan mindkét resolve addon frissült, lehet, hogy a friss addonokkal lehet a gond, nem tudom. Hibaüzit erre nem dob a Kodi-19.1.

[ Szerkesztve ]

(#38184) brazos


brazos
senior tag

Mondjuk a Wofvideo weboldalán eléggé el van dugva a sorozatok pont, de ha megtalálod, működik.

(#38185) brazos


brazos
senior tag

Ennek a fenti, új sorozatnak az epizódjai meg erről az oldalról kattintva érhetőek el a weboldalon.

(#38186) vargalex válasza brazos (#38184) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Megváltozott a forrás, amint időm engedi, hozzáigazítom...
De szerintem kár a weboldalról és a kodi-ból ennyi screenshot-ot betenni, ott mindenki végig tudja kattintgatni. Ahogy a kiegészítőben is látja mindenki, hogy nem látszanak az évadok (sem). A kolléga leírt minden lényeges infót.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#38187) brazos válasza vargalex (#38186) üzenetére


brazos
senior tag

OK, köszi a segítséget, előre is. :)

(#38188) vargalex válasza brazos (#38187) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Valahogy újra kell gondolni a megvalósítást. Ugyanis pl. a Yellowstone sorozatnál az 1-3 évadok a régi rendszer szerint vannak fenn (azaz működik a jelenlegi kiegészítőben), míg a 3-4 évadok az új rendszer szerint érhetőel el...

Alex

(#38189) Kenderice


Kenderice
senior tag

Pont ma akartam kipróbálni a sorozatokat, de nálam is üres mind.

(#38190) vargalex válasza Kenderice (#38189) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ahogy előtted írtam, nem mind üres... És éppen ez bonyolítja a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#38191) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Próbálkoztam a wiki n levő útmutatással de nem boldogulok. Van egy klip mappa


igy néz ki. Az a bajom hogy a kereső a musicvideo nem talál semmit. Még képet sem. Itt is elnevezés baj van vagy más?
üdv

(#38192) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!
Két kérdés az RTLMost kiegészítővel kapcsolatban:
1. Mostanában (utóbbi két nap) nektek is sokszor pufferel lejátszás közben? Központi server gond lehet? Korábban ugyanis nem tapasztaltam ilyet
2. Van arra valamilyen lehetőség, hogy a Sorozatok közül kedvenceket állítsak be? Azért lenne jó ez az opció, mert akkor nem kellene végiglapozni az egész kínálatot, hogy megtaláljam azt, amit nézni szeretnék. A weboldalon van lehetőség kedvenceket beállítani. Hogyha ezt le tudná kérni a kiegészítő, na az remek lenne! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38193) vargalex válasza Dolphine (#38192) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

1. Erről nem tudok nyilatkozni, elég rég használtam a kiegészítőt...
2. A Kodi kedvencek közé tudsz most bármit hozzáadni, az RTL Most kedvenceket jelenleg nem kezeli a kiegészítő. Ha időm lesz, ránézek, hogyan lehetne megoldani. Persze, akkor jön a következő lépcső, hogy a kiegészítőn belül tudjunk kedvenceket hozzáadni...

Alex

(#38194) blakey válasza Dolphine (#38192) üzenetére


blakey
titán

1. Semmilyen pufferelés nem volt az elmúlt 3 napban, de előtte sem.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#38195) KAMI911


KAMI911
aktív tag

A HBO Max menni fog szerintetek?

(#38196) esox2 válasza Dolphine (#38192) üzenetére


esox2
tag

Kb. egy hete nálam is ez a helyzet, 10-15 percenként leáll, tölt majd folytatódik a lejátszás. Korábban nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#38197) brazos válasza KAMI911 (#38195) üzenetére


brazos
senior tag

Amelyik tv-n, okoseszközön nem megy már a HBO GO, azon a HBO Max sem fog menni. Pont erről cikkeztek nemrég, tehát pl. egy 2016-os tv-n már nem fog futni, de itt egy cikk ebben le van írva mindez.

(#38198) gyűrű válasza KAMI911 (#38195) üzenetére


gyűrű
addikt

Kodin igen.

(#38199) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Üdv !
Van valamilyen megoldás Amazon fire stick 4K max -on Telekom TV GO alkalmazás futtatására ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#38200) blakey válasza KAMI911 (#38195) üzenetére


blakey
titán

Van hozzá kiegészítő, legalábbis már elkezdték egy ideje a fejlesztését, valószínűleg mostanában felgyorsul a folyamat, mert nagyobb lesz iránta az igény.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.