Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#37951) gyűrű válasza aldebaran (#37949) üzenetére


gyűrű
addikt

Widgeteket ikonokat nem tud átvenni..
Hangváltás esetleg megoldható, bár ha pl a keymap editorral ráteszed pl. a "fel" gombra a next language-t akkor úgy is megy..
Osd eltűnés állítható a felszín > film osd beállításokban..

(#37952) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nos, már igen rég óta tartozok ezzel a közösségnek, és szegény ratcashdev éveket kellett, hogy várjon, mire sikerült elfogadni a változtatásait, de örömmel jelenthetem be, hogy végre eljutottam odáig, hogy sikerült feltölteni az új verziót, ami immáron Matrix kompatibilis és rengeteg új funkcióval rendelkezik, amelyről a projekt github oldalán részletesen is olvashattok: [link]

A fejlesztés teljes mértékben ratcashdev érdeme, innen is hatalmas köszönet azért, hogy összehozta.

Amire viszont érdemes figyelni, hogy a kiegészítő egyelőre nem hívja meg az inputstream helpert, így ha az adott eszközön még nem volt telepítve a widevine könyvtár, nem fog elindulni a lejátszás. Ezt pl az M3 Online kiegészítő ideiglenes telepítése orvosolja, de egy későbbi verzióban megoldom majd, hogy a kiegészítő is elintézze.

Mindigo 2.1.0 néven tölthető a repóból!

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#37953) brazos válasza Mr Dini (#37952) üzenetére


brazos
senior tag

Önmagában csak a zip telepítése elég,(widevine-t kivéve) vagy kell hozzá még a mrdini runtime kieg is?
Ja, belenéztem, látom, kell hozzá, ok.

[ Szerkesztve ]

(#37954) Mr Dini válasza brazos (#37953) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Kell, bár igazából ki lehetne szedni. Tervben van...

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#37955) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Eddig nem nagyon foglalkoztam addon-okkal, viszont tegnap este a tv-n lévő hbo go benyögte az unalmast, miszerint nem támogatott az eszköz. Várható volt, nem is panaszkodom, viszont a tv még tökéletesen működik, ezért nem cserélném le. Van egy beelink mxIII II andoridos boxom, ezen használom CoreElec alatt a Kodit, és azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudom rá telepíteni?
Próbáltam keresni az összefoglalóban, de ott csak raspbianra való telepítést találtam. Ha valaki leírná pár lépésben, azt nagyon megköszönném.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#37956) blakey válasza Flowtation (#37955) üzenetére


blakey
titán

Kodi saját tárolójából telepíthető és hGO néven fut.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37957) brazos válasza Mr Dini (#37954) üzenetére


brazos
senior tag

Gond: 32 bites rendszeren továbbra sem működőképes az addon, de ez a widevine és a Google sara!
Telepítve van a legfrissebb widevine, de 32 bites Kodi alatt akkor is hibaüzit ad, és nem játszik, még az ingyenest sem.
Megyek át egy 64 bitesbe, megnézem, ott mit csinál.

[ Szerkesztve ]

(#37958) Mr Dini válasza brazos (#37957) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Az igazat megvallva egyetlen 32 bites rendszerem sincs itthon, hogy tudjam tesztelni (x86 architektúrán). Egy inputstream helperes widevine cdm reinstall sem segít? Nem igazán láttam panaszkodó embereket a projekt githubján, pedig biztosan használnak még 32 biten kodit.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#37959) brazos válasza Mr Dini (#37958) üzenetére


brazos
senior tag

64 bites Kodi-19.3 alatt sem jó!
ez a hibaüzi:
2022-01-20 18:53:46.728 T:9063 ERROR <general>: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
- NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
Error Type: <class 'AttributeError'>
Error Contents: type object 'datetime.datetime' has no attribute 'fromisoformat'
Traceback (most recent call last):
File "/root/.kodi/addons/plugin.video.mindigo/default.py", line 230, in <module>
live_window()
File "/root/.kodi/addons/plugin.video.mindigo/default.py", line 136, in live_window
create_epg_guide(all_channels, epg)
File "/root/.kodi/addons/plugin.video.mindigo/default.py", line 125, in create_epg_guide
epg_transform.write_str(__addondir__, 'mindigo_xmltv.xml', epg_transform.make_xml_guide(channels, epg))
File "/root/.kodi/addons/plugin.video.mindigo/epg_transform.py", line 29, in make_xml_guide
start = datetime.fromisoformat(program["startTime"].replace('Z',' +00:00')).strftime("%Y%m%d%H%M%S +0000")
AttributeError: type object 'datetime.datetime' has no attribute 'fromisoformat'
-->End of Python script error report<--

2022-01-20 18:53:46.737 T:5237 INFO <general>: CActiveAESink::OpenSink - initialize sink
2022-01-20 18:53:46.737 T:5237 INFO <general>: CAESinkALSA::Initialize - Attempting to open device "@"
2022-01-20 18:53:46.750 T:5237 INFO <general>: CAESinkALSA::Initialize - Opened device "sysdefault"
2022-01-20 18:53:46.758 T:5237 INFO <general>: CAESinkALSA::InitializeHW - Your hardware does not support AE_FMT_FLOAT, trying other formats
2022-01-20 18:53:46.758 T:5237 INFO <general>: CAESinkALSA::InitializeHW - Using data format AE_FMT_S32NE
2022-01-20 18:53:47.216 T:9063 INFO <general>: Python interpreter stopped
2022-01-20 18:53:47.235 T:9061 ERROR <general>: GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.mindigo/?action=channels&fanart=%2froot%2f.kodi%2faddons%2fplugin.video.mindigo%2ffanart.png&icon=https%3a%2f%2fi.imgur.com%2fn0AbCQn.png&name=%c3%89l%c5%91%20Csatornak%c3%adn%c3%a1lat
2022-01-20 18:53:47.236 T:5033 ERROR <general>: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.mindigo/?action=channels&fanart=%2froot%2f.kodi%2faddons%2fplugin.video.mindigo%2ffanart.png&icon=https%3a%2f%2fi.imgur.com%2fn0AbCQn.png&name=%c3%89l%c5%91%20Csatornak%c3%adn%c3%a1lat) failed

(#37960) brazos válasza Mr Dini (#37958) üzenetére


brazos
senior tag

Nem, mert az imputstream helper is csak ugyanazt a widevine-t telepíti fel, de ezt már itt párhete kiveséztük. Amúgy a legfrissebb 64 bites widevine van nekem fenn, de itt jelenleg nem is ez a baj, hanem a logban leírtak.
(64 bites Linux, 64 bites Kodi-19.3 imputstream helper v0.58-as

[ Szerkesztve ]

(#37961) brazos válasza brazos (#37960) üzenetére


brazos
senior tag

Ez van fenn a 64 bites kodi-n.

(#37962) Flowtation válasza blakey (#37956) üzenetére


Flowtation
őstag

Köszönöm, megtaláltam, viszont három kiegészítőt, a PyAES-t, az InputStream Helper-t és a script.module.win_inet_pton-t nem telepíti, ezért a hGO-t sem. Mi ilyenkor a teendő?

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#37963) aldebaran válasza gyűrű (#37951) üzenetére


aldebaran
őstag

OSD eltüntetés megvan :R (csak magyarul kicsit fura a menü neve, vagy nem nagyon kerestem, csak nézegettem a beállításokat. )
Ikonok beállítása oké, megoldottam. Tök sok és jók vannak benne, tetszik. :K
A zeneszöveg is megvan, csak teljesen ki kell lépni onnan, ahol elindítottam a lejátszást. Szóval pipa. :K
Van i8-as billentyűzetem, majd megnézem ezt a keymap editort. Egyáltalán honnan tölthető? :F

A legnagyobb szívfájdalmam a widgetek. Sajnos, nem tudom őket úgy beállítani, ahogy szeretném. Az előre beállítottak jók, működnek. Viszont amit szeretnék, azt nem lehet megoldani, mint az AZ2-ben:
- A youtube feliratkozások videóit nem mutatja, hiába állítom be egyéniként.
- Képek, amik a NAS-on vannak és diavetítésszerűen, vagy egyszerűen képként jeleníttetném meg a widget panelen, nem jelennek meg.

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#37964) Mr Dini válasza brazos (#37959) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Érdekes hiba. Nem cserélted le az xbmc.python verziót a rendszereden? Mintha python2 futna a hiba alapján. :F

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#37965) Flowtation válasza Flowtation (#37962) üzenetére


Flowtation
őstag

#37956 blakey:
Elnézést kérek, egy újraindítás után feltelepült rendben, működik is. Valami chrome OS lemezképet is le kellett tölteni, de gondolom az rendben van.
Köszi még egyszer! :R :R

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#37966) brazos válasza Mr Dini (#37964) üzenetére


brazos
senior tag

Nem, ebben a 64 bites kodiban csak az fut, amit a kodi alapban tartalmaz, a rendszerben meg eleve python3 van.

(#37967) brazos válasza brazos (#37966) üzenetére


brazos
senior tag

Eleve fel sem ment volna a rendszerre a kodi-19.3, ha nem python3 lenne a rendszerben.

(#37968) brazos válasza brazos (#37967) üzenetére


brazos
senior tag

Itt a Kodi inditáskori betöltési listájának a logjából a részlet.

(#37969) Flowtation válasza Flowtation (#37965) üzenetére


Flowtation
őstag

öö, javítanám magam, mégsem megy. Maga az addon elindul, böngészni, keresni is tudok, de a lejátszás nem indul el. Egy idő után megjelenik az Estuary logo, mintha a skint indítaná újra. Van valakinek tippje esetleg?

szerk: esetleg az alap confluence skinnel próbáljam?

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#37970) Mr Dini válasza brazos (#37967) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Hát ez se mai python, de felraktam a kedvedért egy bionic ubuntut és egy 3.6-os pythont, nekem volt ilyen függvény:

main.py

import datetime
print(datetime.datetime.fromisoformat.__doc__)

$ python3.6 main.py
string -> datetime from datetime.isoformat() output

De akkor kitalálok valamit helyette.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#37971) brazos válasza Mr Dini (#37970) üzenetére


brazos
senior tag

köszönöm, de ráér, csak ha tényleg nem gond, akkor foglalkozz vele, köszönöm szépen.!

[ Szerkesztve ]

(#37972) mexel válasza Mr Dini (#37952) üzenetére


mexel
veterán

Köszönjük szépen, holnap megnézem :R
Lesz egy nagy rajongód ha jól müxik, egy ismerősöm ezzel nyaggat egy ideje. A másik verzió már fut nála, de most éppen megállt tegnap valami miatt

(#37973) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Üdvözlöm a Topiclakókat!

Egy ION chipsetes HTPC-n használok 17.6-os Kodit LibreELECben -- elvben ennél frissebb nem lesz.

Az első és az összes továbbit befolyásoló kérdésem az, hogy érdemes-e ehelyett átállnom egy Linux+Kodi rendszerre, megfelelően futna-e az az Atom 330 / 2 GB RAM / ION gépen.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#37974) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

van egy "amazon fire tv 4k max stick" tv okosítóm v19.3-as kodival és plex addonnal. (nem tetszik a PKC, azért nem azt használom).

az a bajom, hogy ha megállítok egy videót, és kb 20-30 perc után alvóba megy a stick, akkor ébresztés után a videó nem a plex-en keresztül folytatódik, hanem a kodi lejátszóján keresztül :Y
ez valamilyen bug? vagy kikapcsolható ez valahol?

(#37975) BikaGT válasza brazos (#37950) üzenetére


BikaGT
tag

Ilyen m3u listát hogyan tudok létrehozni?

A külön fájlok már megvannak. Ezt, hogy tudom egybefűzni, amit kezel is a Kodi?

(#37976) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

régebbi kodit (18.9) le lehet tölteni kodi.tv-ről? vagy csak apkmirror-hoz hasonló oldalakról?

szerk: megtaláltam [link]

[ Szerkesztve ]

(#37977) Flowtation válasza blakey (#37956) üzenetére


Flowtation
őstag

Szia!
Esetleg arra lenne tipped, hogy maga a lejtászás nem indul el? Visszaugrik az Estuary logo képernyőre, mintha újraindulna... :F

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#37978) brazos válasza MaCS_70 (#37973) üzenetére


brazos
senior tag

Ilyen Mini-ITX Form rendszerű HTPC-nek nevezett gépeket kb. 2009-2010 tájékán dobtak piacra, pl. ilyen volt a Jet-Way-ION HTPC-je, meg az Asrock is kirukkolt hasonló masinával. Közös bennük a kétmagos Atom proci, ami nem egy erőgép, de legalább 64 bites utasításkészlettel bírt, illetve az alapban csak 2GB memória, és az NVIDIA® ION™ graphics processor. Ebből következik, hogy az akkori igényekre ezek még jók voltak, de a mostanra már kicsit elavultak. A mai kommersz Linuxokból lassan eltűnnek a 32 bites verziók, a 64 bites Linuxokhoz ma meg már ugyanúgy kelleni fog a minimum 4GB RAM, és sajnos a videórész is csak korlátozottan tud besegíteni a szegény 1.6GHz-es procinak a melóban. Tehát mai, 64 bites kommersz Linux és erre még egy 64 bites Kodi szerintem nem túl jó megoldás a doboznak. Célhardvernek már Windows-t sem érdemes jelen állapotában ráengedni, kodi-t tartalmazó Linuxokból is inkább egy kisebb Linux terjesztést lenne célszerű rátenni, pl. Puppy linuxban is vannak 64 bites verziók, amikre a csomagkezelőből telepíthetőek klf. Kodi verziók, felhasználás módjától függően a 18-as, 19-es verziók. De a Puppy linuxokhoz nem árt némi előtanulmány, mert nem olyan egyszerű a velük való munka, mint a mai, kommersz nagy Linux terjesztésekkel, de ez utóbbiakat erre a gépre én eleve nem javallom feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#37979) cof válasza MaCS_70 (#37973) üzenetére


cof
veterán

Pedig van. [link]

LibreELEC-Generic.x86_64-10.0.1.img.gz

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#37980) cof válasza BikaGT (#37975) üzenetére


cof
veterán

Jegyzettömbbel egybegyúrod pl. Ilyen legyen a struktúrája a fájlnak:

EXTM3U
#EXTINF:-1 tvg-id="8@mindigo" tvg-name="M1 HD",M1 HD
http://LINK

#EXTINF:-1 tvg-id="25@mindigo" tvg-name="M2 HD",M2 HD
http://LINK

#EXTINF:-1 tvg-id="66@mindigo" tvg-name="DUNA HD",DUNA HD
http://LINK

#EXTINF:-1 tvg-id="41@mindigo" tvg-name="M4 Sport HD",M4 Sport HD
http://LINK

#EXTINF:-1 tvg-id="42@mindigo" tvg-name="M5",M5
http://LINK

#EXTINF:-1 tvg-id="10@mindigo" tvg-name="Duna World HD",Duna World HD
http://LINK

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#37981) BikaGT


BikaGT
tag

Az általam eddig az oldalról véletlenszerűen letöltött m3u fájlok mindegyike így néz ki

#EXTM3U
#EXT-X-VERSION:3
#EXT-X-STREAM-INF:PROGRAM-ID=1,BANDWIDTH=501372,CODECS="avc1.42c00d,mp4a.40.2",RESOLUTION=320x180
06.m3u8
#EXT-X-STREAM-INF:PROGRAM-ID=1,BANDWIDTH=858981,CODECS="avc1.42c01e,mp4a.40.2",RESOLUTION=480x270
05.m3u8
#EXT-X-STREAM-INF:PROGRAM-ID=1,BANDWIDTH=1216589,CODECS="avc1.4d401e,mp4a.40.2",RESOLUTION=640x360
04.m3u8
#EXT-X-STREAM-INF:PROGRAM-ID=1,BANDWIDTH=1523111,CODECS="avc1.4d4028,mp4a.40.2",RESOLUTION=854x480
03.m3u8
#EXT-X-STREAM-INF:PROGRAM-ID=1,BANDWIDTH=2953546,CODECS="avc1.640028,mp4a.40.2",RESOLUTION=1280x720
02.m3u8

Ez pl. az M2 lenne...

Csatorna meg ilyesmi sehol sem szerepel.

(#37982) Luissimo válasza blakey (#37956) üzenetére


Luissimo
veterán

Hali,
Az miértvan, hogy a hbo a film inditásakor beadja a jellezets logohangot, elkezdi játszani, majd sehang sekép, fekete, de megy a lejátszás?
Már frissitettem isnde hiába

(#37983) blakey válasza Luissimo (#37982) üzenetére


blakey
titán

Passz, lehet, hogy az adott OS-en futó Kodi nem tökéletes, olyan felbontáson, olyan színtérrel megy, amit az adott Kodi nem kezel. Válassz másik felbontást, állítsd át a színteret, esetleg kapcsold ki vagy be a hardveres gyorsítást.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37984) cof válasza BikaGT (#37981) üzenetére


cof
veterán

Ezzel így ebben a formában nem sokra mész. De van az onlinestream kiegészítő beállításaiban egy IPTV integráció opció, szerintem arra lenne szükséged.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#37985) Luissimo válasza blakey (#37983) üzenetére


Luissimo
veterán

a hardveres gyorsitásra 2 menűpont van, amennyiben bármelyiket kikapcsolom, akkor elkezdi játszani a filmet, de felugrik a képre egy olyasmi animáció, mintha a processzor terheltségét mutatná, hang van kép megáll valahol de legalább nem sötét a képernyő.
ha engedélyezem a gyorsitást, akkor betöltésjelzővel bejön 100%-ra, de a lejátszáskor sötét.
kodi 18.9, android 10, GT KING, nem egy ocska hardver, tehát nemis értem.

eddig nemhasználtam, csak miután már nemmegy az LG-n a HBO GO, gondoltam próbát teszek véle.

1080 p/60 Hz, ez egy 4k tévé, más addonok mennek ,felbontás igqazítása a céleszközhöz beállítva , stb.
ilyen színtér, amit írtál, az hol keresendő a beállításokban?
mit nem találok rajta?

(#37986) gyűrű válasza gyűrű (#37942) üzenetére


gyűrű
addikt

Aki letölltötte az estuary.modv4-et és használja is, töltse le újra a zipet, és irja felül a
zipben levő skin.estuary.modv4 mappával a sajátját. Volt pár widget layout méretezési pontatlanság, azokat korrigáltam.

(#37987) Fecogame


Fecogame
veterán

OnlineStream pluginban nekem nem működik a TV2 és Spektrum Kodival. Rányomok, lefagy az egész kb fél percre, majd elkezd tölteni, és nem történik semmi.

Nálatok működik?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#37988) mexel válasza Fecogame (#37987) üzenetére


mexel
veterán

Nem. Az m4 sport első streamje meg már igen régóta. Van aki egyébként karban tartja at addont?

(#37989) MaCS_70 válasza brazos (#37978) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm!

Nekem történetesen egy Asrock 330-asom van, és rettenetesen sajnálnám leselejtezni, mivel tökéletesen teszi a dolgát mint médiacenter -- akárcsak egy nála sokkal gyengébb RPI 1.

Az igényeim tehát nem nőttek, nem tervezek FHD-nél nagyobb felbontású filmet nézni.

A Youtube-ot mondjuk jó lenne életre kelteni, de ez az API-machinálás nekem egyelőre kínai...

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#37990) blakey válasza MaCS_70 (#37989) üzenetére


blakey
titán

A Youtube-ot mondjuk jó lenne életre kelteni, de ez az API-machinálás nekem egyelőre kínai...
Ha pontosan követed a leírtakat, akkor menni fog, a lényeg, hogy oda kell figyelni minden egyes lépésre.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37991) mexel válasza blakey (#37990) üzenetére


mexel
veterán

Egyszerűnek tűnik, de aki ezeket a leírásokat csinálja mindig kihagy legalább 1-2 klikkelést hogy hol kell, ezért vesznek el a kezdő userek. Átnéztem, ebből is kimaradt :D
Pl a 8.as pontnál az "Select OAuth Consent Screen" Előtte még máshová kell klikkelni.
Szerk: sőt már ez is régi, nem ugyanaz a felület van már ( még jó hogy ilyen sűrűn váltogatják :( )

[ Szerkesztve ]

(#37992) blakey válasza mexel (#37991) üzenetére


blakey
titán

Emlékeim szerint eszerint csináltam. Nekem elsőre sikerült.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37993) mexel válasza blakey (#37992) üzenetére


mexel
veterán

Nekem is sikerült, csak azért írom mert sokan mondják hogy nem megy, megértem.

De nagyon sok minden változott a menükben, most végignéztem, köze nincs aleírásokhoz, egyikhez sem :(
Kellene már egy új aktuális is

[ Szerkesztve ]

(#37994) MaCS_70 válasza cof (#37979) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm! Valahogy belezavarodtam a verziókba, és valahol (kevésbé kompetens helyen) olvastam, hogy a 9.2.6 Generic már nem támogatja az ION-t.

Frissíteni egyébként nem tudok Kodi 19-re?

Próbáltam a wget https://releases.libreelec.tv/LibreELEC-Generic.x86_64-10.0.1.img.gz parancsot, lefutott egy 100%-ig menő folyamatindikátor, de reboot után sem történt változás.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#37995) cof válasza MaCS_70 (#37994) üzenetére


cof
veterán

Inkább húzd újra mert Python 2-ről átálltak 3-ra.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#37996) MaCS_70 válasza cof (#37995) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm! Így teszek!

A beállításokat át tudom menteni a 8.2.5-ről?

Köszönettel: MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#37997) aldebaran


aldebaran
őstag

Az alap Estuary skin beállításait nem tudom változtatni. Ki van szürkítve a beállítások gomb. Mindenkinél ilyen, vagy csak nálam? Ha csak nálam, hogyan tudok ezen változtatni?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#37998) kertsa


kertsa
senior tag

Sziasztok!

Adott egy Kodi Vero 4k. Újraindítás után a betöltő kék képenyő még látszik, majd betöltés után a kodi kezelőfelülete csak akkor, ha a TV-n a hdmi beállítást hdmi 2.0-ról elállítom, és visszaállítom hdmi 2.0-ra :F Ha a Tv-n auto vagy hdmi 1.4 a beállítás, akkor is ugya ez a helyzet.

Van esetleg ötlet, hogy ez mitől lehet?

Kábel prübléma biztos nincs, mert többet is próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#37999) hunaqua


hunaqua
addikt

Elővettem egy december óta nem használt S905X3 dobozt (Matrix). Nem frissítettem semmit,és tökéletesen működik minden. A HBO is tökéletesen,simán működik. Frissítettem az új Nightly-re,továbbra is hibátlan minden. A widevine frissítés után viszont rögtön kuka a HBO. Egyértelmű,hogy ez okozza a problémát. Akinek működik az ne frissítse.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#38000) gyűrű válasza hunaqua (#37999) üzenetére


gyűrű
addikt

Akkor tedd vissza az előzőt. Asszem 4-et ment az addon abból visszamehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.