Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#38901) ®abstract® válasza kutga (#38900) üzenetére


®abstract®
őstag

Hát szerintem ebben a hardver nagyon gyenge :F
Harmatos celeron teljesítményekhez hasonlítható. Még az Intel atomokhoz képest is lóhere..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#38902) kutga válasza ®abstract® (#38901) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszi, akkor egyelőre marad a szerver, később nézek mellé valami Kodi célhardvert.

Let the Zone take me if I am.

(#38903) ®abstract® válasza kutga (#38902) üzenetére


®abstract®
őstag

Utóbbihoz lehet hogy jó lenne egy droidos tv box, én tavaly nyáron vettem erre készüléket 22000 Ft ért, neked is lehet megoldás a tv box használat.

mondjuk az aláírásod ban szerepel hogy az élet négy magnál kezdődik de mégis egy kétmagos két szálas processzorral szerelt eszközt vettél.

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#38904) kutga válasza ®abstract® (#38903) üzenetére


kutga
nagyúr

Firestick tv-t nézegetem, az tud kadenciahelyes lejátszást. Amúgy ezt az eszközt szervernek vettem, használtan, olcsón, csak később merült fel a kodi. Szervernek szerintem elég erős.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#38905) gyűrű válasza kutga (#38904) üzenetére


gyűrű
addikt

A Firestick Max 4K jó választás. :)

(#38906) PpenoO válasza gyűrű (#38905) üzenetére


PpenoO
őstag

Stick beszerzése még mindig amazon rendelés + mailboxde.com?

(#38907) gyűrű válasza PpenoO (#38906) üzenetére


gyűrű
addikt

Igen, vagy ebay..

[ Szerkesztve ]

(#38908) spiky03 válasza PpenoO (#38906) üzenetére


spiky03
veterán

Vagy esetleg itt az apró vagy jófogás.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#38909) cof válasza Hege1234 (#38886) üzenetére


cof
veterán

jó arcok, hogy bármennyiszer lehet acc-ot csinálni

Annyira azért nem hülyék. Én is kipróbáltam ment is az első acc-al ahogy kell, lejárt. Aztán VPN-ről regisztráltam mégegyszer, az is ment még tegnap amikor teszteltem, de ma már azt írja ha elindítom a stream-et, hogy bannoltak. Most nem tudom csak az usert vagy az IP-t is de ez mindegy is. Arra voltam kíváncsi elég-e VPN-en csak létrehozni acc-ot és nem kell az itthoni IP-t cserélgetni de úgy látszik igen, mert rájönnek. Így meg nem jó, mert előbb-utóbb az is elfogy hiába van PPPoE szolgáltatója az embernek.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38910) stefi68 válasza cof (#38909) üzenetére


stefi68
addikt

Nekem is bannolták mindkettőt még a lejárat előtt.
A melóhelyen se és itthon se működnek, se TV-n, se mobilon.
Szerintem nem az IP címet nézik.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#38911) cof válasza stefi68 (#38910) üzenetére


cof
veterán

Más alapján nem hiszem hogy tudna azonosítani egy Kodi PVR kliensben. Úgy gondolom, hogy a rendszer beriaszt ha újra azon az IP-n nézzük a csatornát amin már egyszer lefutott a próba 48 óra vagy el lett indítva. De nem automatikus ban van mert tegnap este még ment és délután csináltam a másik accountot. Na mindegy csak kipróbáltam mit tud. Az a baj az ilyenekkel, hogy kockázatos több hónapra kifizetni a díjat mert bármikor lekapcsolhatják, havonta megújtani meg drága.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38912) Hege1234 válasza cof (#38909) üzenetére


Hege1234
addikt

aha, annyira tényleg nem jó arcok..

data:{
    email:Email,
    username:userName,
    country:Country,
    packet:Packet,
    devices:Device,
    mac_address:macAddress,
  ip:'@ip-címem',
},

még a gomb lenyomása előtt rögzítik az ip-t

(#38913) dethroner válasza stefi68 (#38910) üzenetére


dethroner
veterán

Nekem a második tesztfájl regisztrációnál az ip címet ismerte fel.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38914) dynax


dynax
tag

sziasztok

rtl most-tal szenvedek én is :D két boxom van , az egyiknél simán bementem oda amit irtatok és a 73. sorban beirtam amit kell és müködik , a másik boxon viszont a storage mappában nincs . kodi mappa , kodi van rajta , ugyanaz a coreelec fut rajta ,szoval csak valamiért nem látom :( tudnátok segiteni !

(#38915) divan válasza dynax (#38914) üzenetére


divan
senior tag

Be kell kapcsolni a beállításokban a rejtett mappák megjelenítését. Mondjuk a másikon nem tudom miért volt bekapcsolva, alapértelmezetten nincs.

(#38916) tobias40


tobias40
veterán

CE-s 9.2.8 Kodi alá,Tvheadend -hez Thor műholdra van vkinek csatorna listája a Digi-Upc-hoz?
Hogyan lehet a "sallangot" gyorsan és könnyedén kiszedni belőle?Vagy marad az egyesével a törlés?

(#38917) fatalista22


fatalista22
tag

Olyan volt, mint egy álom 2 hétig, hogy ment a 3 HBO az onlinestreamen, de úgy látszik levették.

(#38918) dethroner válasza fatalista22 (#38917) üzenetére


dethroner
veterán

Mit ad az HBO, amit a kiegészítők, esetleg a virágboltok nem?

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38919) Mr Dini válasza dethroner (#38918) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Cserepet. ;]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#38920) castiels válasza dethroner (#38918) üzenetére


castiels
addikt

Trendet :DD

(#38921) mexel válasza fatalista22 (#38917) üzenetére


mexel
veterán

Már nem megy? ( nem mintha nézném de pár ismerős nagyon örült neki - mondjuk én nem értem miért) Valahogy soha nem sikerül elcsípnem éppen egy film kezdetét és a végéig ott lenni éppen. :)

(#38922) consono válasza dethroner (#38918) üzenetére


consono
nagyúr

Legalitást?

"In God we trust. All others must bring data"

(#38923) Arolotifar válasza consono (#38922) üzenetére


Arolotifar
őstag

+1.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#38924) gyűrű válasza consono (#38922) üzenetére


gyűrű
addikt

+1

Kényelem

(#38925) spiky03 válasza gyűrű (#38924) üzenetére


spiky03
veterán

+1

Pontosan, meg nem kell várni még lejön a film meg egyszerűen böngészhető, válogathatóak a filmek, sorozatok.
Én már várom, hogy a Disney+ is induljon végre itthon!

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#38926) dethroner


dethroner
veterán

Most vagy mindenki ennyire törvénytisztelő, tisztességes állampolgár, vagy itt a net ismeretlenségébe elbújva ezt a látszatot akarja magáról kelteni. :U

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38927) Arolotifar válasza dethroner (#38926) üzenetére


Arolotifar
őstag

Kövezz meg, de van HBO Max, Netflix és Prime Video előfizetésem is. Virágboltból csak olyat szedek, ami egyiken sincs fent.

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#38928) hunaqua válasza dethroner (#38926) üzenetére


hunaqua
addikt

Nem gondolom,hogy ez fehér vagy fekete. Azt sem gondolom,hogy mondjuk egy 1500.-huf HBO előfizetés megrongálná a családi költségvetést. Egyébként a virágbolt miatt nem foglalkoznak már a kiadók igazából velünk. Már lassan 5.1 hang sincs,7.1 meg egyenesen álom.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#38929) dethroner válasza hunaqua (#38928) üzenetére


dethroner
veterán

Kiegészítőkkel én szinte csak 2.0 sztereó hangot találok minden filmhez. Tehát ha nincs sokcsatornás hang, akkor jöhet az ingyenség ;]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38930) consono válasza Arolotifar (#38927) üzenetére


consono
nagyúr

+1

"In God we trust. All others must bring data"

(#38931) gyűrű válasza dethroner (#38929) üzenetére


gyűrű
addikt

Netflix, Prime videó.. Szinte minden 5.1 vagy eac3 atmos..

(#38932) cof válasza dethroner (#38929) üzenetére


cof
veterán

Kiegészítőket azért ne keverd a stream szolgáltatókkal. Ezeknél már feltöltéskor butítják a hangot 2.0-ra mert nem támogatják a sokcsatornás hangot ezek a videó megosztók.

Olyan szolgáltató nyilván sosem lesz ahol minden megtalálható mint egy torrent oldalon a jogdíjak, licencek miatt ezért kár is az összehasonlítás. Pl. egy Columbo vagy egy Derrick sorozatot szinkronosan nem tudom melyik tudna felmutatni, gyanítom egyik sem.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38933) dethroner válasza cof (#38932) üzenetére


dethroner
veterán

Nem, én nem keverem őket, én helyén kezelem. De mi az oka, hogy lekeverik 2.0-ra a sokcsatornás hangot? Értem én hogy legtöbben tévén hallgatják ezeket, de egy másodlagos hangsávot miért nem lehet megtartani?
Nincs szükségem streamre. Most az elmúlt hónapokban azért kaptam rá a kiegészítőkre, mert a költözés óta még nem volt lehetőségem összerakni a régi házimoziszettet. Most csak a hifit tudtam a tévéhez párosítani, abból meg elég hülyén jönne ki az 5.1-es hang, ezért direkt jó hogy csak 2.0. De ha minden igaz, legkésőbb 1 hét múlva már ismét a házimozin fog megszólalni a film, és alighanem visszatérek a virágbolti beszerzéshez. Mert tényleg jó dolog az hogy nem kell a letöltésre várni a kiegészítőknél (bár a gigabites nettel azért viszonylag gyorsan lejön minden), de az analóg hang nagyon rosszul szól belőle, régi és buta szett, csak a digitális hang élvezhető vele.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38934) xtend válasza dethroner (#38933) üzenetére


xtend
senior tag

Azért mert ezek a szürke videómegosztók (kiszolgálók) a reklámokból élnek (itt tegyük most félre, hogy a Kodi-s kiegészítőkkel nem látjuk ezeket a reklámokat csak ha weben keresztül nézzük). Ezért boldog-boldogtalan feltölthet a tárhelyükre, általában 5-10-15 gb-os méret limittel. De feltöltés után ha akarja az ember, ha nem automatikusan tömörítik a feltöltött anyagot, hogy kevesebb helyet foglaljon, így nekik kevesebb tárhelyért kell fizetni. Csak a probléma ezzel, hogy általában egy kalap sz*rrá tömörítik a feltöltött anyaghoz képest! Sztereó v mono hang a sok csatornás helyett, kép bitrátája is nevetségesen alacsony, egyedül a felbontás szokott az eredeti maradni. Onnan tudom hogy már kipróbáltam. Egy azóta megszűnt kiszolgálóra raktam fel egy majd 10 gb-os 720p mkv videót 6000-es kbps képpel, 640 kbps 5.1 hanggal. Feltöltés után röpke 4-5 órával megjelent az oldalon, letöltöttem. Lett belőle egy 550 mb-os!!! mp4 sztereó 92kbps hanggal és 600kbps képpel! Egyedül 1280x720 felbontás maradt meg. Ez van.

(#38935) cpt rodgi


cpt rodgi
tag

szegyentelenül kispolgári kerdes, de esküszöm 3 napja nem lelem . gyerek valamit elnyomkodott.. minden film, minden mindig ujra indul . ha beallitasok /lejatszo/video/müveletek/kovetkezö automatikus... akkor a kövire lep .. de ha nincs kijelölve, akkor ujra indul elölről .. es megörit . ( a gyerek csal es a vegenel nem szol....)

(#38936) cpt rodgi válasza cpt rodgi (#38935) üzenetére


cpt rodgi
tag

Valaki szanjon meg h mit kattintott el a fiam

(#38937) Hege1234 válasza cpt rodgi (#38936) üzenetére


Hege1234
addikt

ez a megoldás nem tudom, hogy globális-e

valamit indíts el
nyomj hosszan c betűt
majd bal nyíl
ismétlés rész legyen "ki" állásban
[kép]

(#38938) cpt rodgi válasza Hege1234 (#38937) üzenetére


cpt rodgi
tag

Zsiiir. köszi!!!
de h a kicsi faszi ezzel hogy csapta el?? Mágia. [kép]

(#38939) brazos válasza cpt rodgi (#38936) üzenetére


brazos
senior tag

ok.

[ Szerkesztve ]

(#38940) brazos válasza brazos (#38939) üzenetére


brazos
senior tag

elsőre nem jött össze, -későn láttam meg a képet a távról- de azt akartam írni, hogy az a tv box távirányító ismétlés funkció gombja nem biztos, hogy a kodi saját, belső billentyű kombinációjára dolgozik rá, bár ki tudja...

[ Szerkesztve ]

(#38941) brazos válasza brazos (#38940) üzenetére


brazos
senior tag

Ráadásul, ha jól látom, azon a tv távbaszogatón a visszafelé forduló nyíl az nem az ismétlést, hanem a tartalomban való visszalépést indítja....

(#38942) jozsef55


jozsef55
lelkes újonc

Egyébként azt vettem észre, hogy a mozicsillag keresője csak akkor nem működik, ha érkeztek vannak a keresendő film címében, mert anélkül megtalálja a filmet, viszont ha egy film címében túl sok az ékezet, akkor nincs pontos találat!

Meg mindig 18.9-et használok mert abban valamiért jobban működnek a repo-k, plusz, abban még ott az exoshark mondjuk az van írva nem hivatalos verzió, nem tudom miben különbözik a hivatalostól?! Viszont amúgy ez elég lassú mire betölti a likeket, de lelgabb működik!

Jelenleg az online filmek nem működik, bár tudom hogy az a recaptcha miatt, volt róla szó itt is, ha jól olvastam, de lehet hogy ezt direkt csinálja az oldal, mert ugye így nincs reklám közben, mert ha egy olyan böngészőben indítja el az ember a filmeket, amiben nincs valamiféle blocker, akkor ha 50 reklám nincs akkor egy sem, jó persze nyilván ebből van fenntartva, ezt csak azért kérdezem, mert ezt használtam a legtöbbet, hogy ez még lesz-e javítva, vagy van-e rá lehetőség?

Persze az exoshark, movieshark, netmozi, továbbra is hiba nélkül működik!

(#38943) nfsu17 válasza cpt rodgi (#38938) üzenetére


nfsu17
veterán

Nézte a filmet.
Megnyomta a baloldali '4vonal' (beállítások) gombot.
Majd bal nyíl.
Ismétlés: BE
Szerintem ennyi.
Nem?

[ Szerkesztve ]

(#38944) cpt rodgi válasza nfsu17 (#38943) üzenetére


cpt rodgi
tag

megnéztem .. nem . :(
de a gyerekek mindenre képesek.. :D mostmar mindegy is.. köszi a segítségeket

(#38945) ®abstract®


®abstract®
őstag

tud valaki oldalt, elérhetőséget ahol kovetni lehet az idei oscar gálát,esetleg magyarul? :U

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#38946) neo81 válasza ®abstract® (#38945) üzenetére


neo81
senior tag

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy Sonarr-ban, azt hol lehet beállítani, hogy h265-ös minőséget ne töltsön le?
Köszi!

(#38947) xtend válasza neo81 (#38946) üzenetére


xtend
senior tag

Google a baràtod: beírod a keresőbe hogy: sonarr exclude x265
Vàlasz: "Under settings -> Profiles -> Release Profiles

Must Not Contain - Add here like X265, X.265, H265, H.265

Preferred - Add the term you prefer with a score. The release will be preferred based on each term's score."

(#38948) robi12ster


robi12ster
tag

Sziasztok. Most milyen repo működik, mert az onlinfilmeket, és movisharkot használtam, de mostanában nem akar menni.
Másik , hogy a kodit be lehet ugy állítani, hogy ha pl zenét hallgatok , akkor következő indításnál ugyan ott fojtassa?
Autoban, próbálnám launchert használni, android fejegységen. Itt jó lenne ha egyből indulnának a zenék.

(#38949) csubyy válasza robi12ster (#38948) üzenetére


csubyy
tag

A movieshark repo jól van, működik. A letölthető kiegészítők is működnek, viszont a mögöttük lévő oldalak néha nem elérhetők, de azért mindig találhatsz olyat, amelyik ad találatot.

(#38950) vargalex


vargalex
Topikgazda

Sziasztok!

CoF topictársnak köszönhetően (adott prémium hozzáférést) felkerült a repo-ba a TV2 Play 1.0.15-ös verziója. A változások:

- Prémium hozzáférés kezelése
- Prémium több évados sorozatok kezelésének javítása
- Logout elvégzése
- BugFix
- Prémium-hoz szukséges login figyelmeztetés első indításkor

2 körös beta tesztelés volt, azért ennyi változás. De lényegében a prémium tartalom kezelése került bele...

[ Szerkesztve ]

Alex

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.