Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#37551) zoltan6 válasza masvilagx3 (#37550) üzenetére


zoltan6
őstag

Én most vettem egy amazon fire stick 4k maxot, egyenlőre nagyon pozitív,megy rajta minden rendesen.Rpi 3-at váltott ki nálam

(#37552) spiky03 válasza zoltan6 (#37551) üzenetére


spiky03
veterán

Kodi alatt van DTS hangod is?
Mert nekem is lesz januárban egy
Nekem most egy sima 4Ks verzió van belőle, de ott nincs sajnos DTS hangom Kodi alatt, ezért nem tudtam még teljesen kiváltani a X96ot.

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#37553) castiels válasza masvilagx3 (#37550) üzenetére


castiels
addikt

TV GO megy rajta?

(#37554) masvilagx3


masvilagx3
tag

sajnos nem.a direct one app igen.
éppen arra keresem én is a lehetőséget hogy lehetne rá megoldani.

(#37555) xtend válasza hwtech22 (#37549) üzenetére


xtend
senior tag

Viszont kívánjuk!

(#37556) ®abstract® válasza gyűrű (#37545) üzenetére


®abstract®
őstag

gyakorlatilag ez a problémám-a zoom menüpont nem működik

ha tudja valaki a megoldást,az kérem írja le 🙂

sziasztok! kánten vagyok montázsiból :D

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#37557) gyűrű válasza ®abstract® (#37556) üzenetére


gyűrű
addikt

Android alatt, a zoom bizonyos készülékeken nem működik. Coreelecen tökéletes.

(#37558) Luissimo válasza masvilagx3 (#37554) üzenetére


Luissimo
veterán

És a direct one-al mit nézel?

(#37559) ®abstract® válasza gyűrű (#37557) üzenetére


®abstract®
őstag

Köszi,engem se a ce se az le :N érdekel.
Biztos így van :K de amikor először telepitettem akkor még működött a boxomon=X96MP.de módosítottam a beállításokat & azóta nem jó :F
másik droidos készülékeimen semmi gond,csak itt a boxon :U
akkor ha más megoldás nincs akkor ujratelepitem a kodit :))

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#37560) masvilagx3


masvilagx3
tag

92 csatornát(régi upc)

(#37561) nfsu17


nfsu17
veterán

Üdv.

Telepítettem a filmpapa kieget. :R

Működik is minden, amit próbáltam.

Ha a telepített (mind) kiegészítők listát nézem, látom, hogy a resolveurl repo (gujal 1.0.0) telepítve van.
De magát a resolveurl addont nem látom.
A filmpapa kiegészítőben, ha belépek és rámegyek a függőségekre, ott látom: telepítve, 5.1.54 resolveurl

Ez így ok?
Eddig minden telepített frincfrancot láttam a 'mind' oldalon a kiegészítőknél.
Köszi.

(#37562) masvilagx3


masvilagx3
tag

sorry ,hátha csak átszaladtattok rajta.
Telekomos tv go kodi alá .van rá megoldás vagy felejtsem el?
köszönöm
kellemes ünnepeket mindenkinek:)

(#37563) xtend válasza nfsu17 (#37561) üzenetére


xtend
senior tag

Ez így oké, igen.

(#37564) nfsu17 válasza xtend (#37563) üzenetére


nfsu17
veterán

Köszi. De így később hogy frissítem? Ha bemegyek az ms repoba, ott nincs pipa a resolveurl repo mellett, mintha nem lenne telepítve. A repoban sincs benne 'látszólag' a resolveurl addon. Magyarán nyoma sincs.
Ha pl a youtuberepositoryba bemegyek, akkor ott látom a yt addont és a verziószámát...ha kell, ott rá tudok frissíteni

(#37565) xtend válasza nfsu17 (#37564) üzenetére


xtend
senior tag

Frissül automatikusan, ne aggódj! Egyébként Kodiban beállítások -> rendszer -> kiegészítők -> függőségek és ott találod a resolveurl és mellette egy kis felhő ikon ami azt jelenti hogy repóból frissül

(#37566) gyuri81 válasza gyűrű (#37557) üzenetére


gyuri81
veterán

Lásd Mi Box s :O

(#37567) aldebaran


aldebaran
őstag

Honnan lehet skineket letölteni matrix-hoz? A kodi fórumon nagyon nem lehet elmenni. :(

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#37568) tomy86 válasza aldebaran (#37567) üzenetére


tomy86
addikt

Beállítások - eszköz - felszín - felszín: több beszerzése

(#37569) tomy86 válasza aldebaran (#37567) üzenetére


tomy86
addikt

Ha a fórumból akarod letölteni, akkor itt vannak a skinek.

(#37570) tahepa


tahepa
senior tag

Próbálkoztam ezzel a Jellyfin dologgal.
Egy Philips okostv- alapból megy a program de sajnos az ASUS routeremre csatolt winyókat nem tudom megadni elérési mappaként. Nem tudom milyen címet kér az eléréshez.. Kodi-val használtam eddig minden probléma nélkül de most ezt nem tudom összehozni.

(#37571) gyűrű válasza ®abstract® (#37559) üzenetére


gyűrű
addikt

Sajnos ezek az olcsó dzsunka boxok nem alkalmasak normális lejátszásra androidon. De mivel te nem akarsz jó kiforott rendszert rá, így a fogyatékosságaival kell elfogadnod, vagy telepítgetsz rá állandóan, mókolt androidokat... :) Sose lesz tökéletes.

(#37572) aldebaran válasza tomy86 (#37569) üzenetére


aldebaran
őstag

Köszi a válaszokat, de ezeket mindet ismerem, nem erre gondoltam. Olyan helyekre, amik esetleg nem annyira ismertek. Például, mint ez.
Amit Te a kodi fórumából belinkeltél, ha például rákattintok az elsőre, az Ace2-re, 2019-ben lett az első hozzászólás módosítva és ahogy látom, csak Leia-ra van az a skin. Van még millió thread ezen belül, melyiken van a matrix-hoz való? Aztán mehetek tovább, guberálgathatok a többi skinnél... stb.
A beépített skin-eket már láttam, kipróbáltam. Tehát, nincs olyan hely, ahol össze lenne szedve több skin is a matrix CE-hez, csak amit linkeltem, bár ott sincs mind. Értem.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#37573) ®abstract® válasza gyűrű (#37571) üzenetére


®abstract®
őstag

Dehogynem csak több beállítást igényelnek mint az 50- 60000 Ft os boxok vagy drágábbak :K
Ha megveszel egy drágább tv box ot azok se olyanok hogy kiveszed a dobozból és nem kell rajtuk semmit se állítani,beállításokat minden esetben el kell végezni anélkül is egyik se lesz jó :U
karácsonyra való tekintettel viszont elfogadom ajándékba ha veszel nekem egy drága tv box ot mert én nem tudom megvenni :B
Problémáit A készüléknek meg tudtam oldani rövid belül ennyi.Néhány napig használtam a gyári droid dal hát voltak vele gondok az biztos :F
Emiatt körbenéztem a piacon és találtam egy számomra elég jó rendszert az orosz fejlesztésű slim boxot. Azóta is evvel használom nekem elég jól bevált már úgy öt hónapja :K

sajnos igazam lett= le kellett nullázni a leia 18 pont kilencet, újra elvégezni a beállításokat telepítéseket :)) de most végre úgy működik ahogy elvártam, természetesen az zoom funkció is :K

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#37574) nfsu17 válasza xtend (#37565) üzenetére


nfsu17
veterán

Ó, itt még sosem jártam. Mindig tanul a zember. :R

(#37575) brazos válasza nfsu17 (#37574) üzenetére


brazos
senior tag

Pedig itt nem is oly régen volt téma.....
Amúgy nálam pont most frissült a kérdéses kiegészítő a felhőből...

[ Szerkesztve ]

(#37576) nfsu17 válasza brazos (#37575) üzenetére


nfsu17
veterán

Igaz :B
#37502
Olvastam is, csak akkor még nem volt telepítve, így csak elolvastam és 'töröltem' is az infot.

(#37577) intuicio


intuicio
aktív tag

Sziasztok!
Egy egész érdekes anomáliába futottam bele. Egyik kollégám megkért, hogy frissítsem neki a Rpi3-at, azon belül a Matrix 19.3 KODIT, mert valamiért a lejátszásnál a filmek elindultak, majd a kép+hang beakadt, és semmire sem reagált, azaz full ki kellett húzni a tápot, és újra betölteni az raspberryt + kodit. Gondoltam itthon is kipróbálom, mondom hátha a net miatt van ez náluk.
Hazahoztam, és nálam is pár perc után előjött ez a gond. (majd sd kártya ki, és át tettem a saját rpi3-ba, de ennél is ezt csinálta, így kizártam az rpi3 hibát) na gondoltam akkor frissítek mindent, beleértve a CoreElec-et, kodit, kiegészítőket, mindent.
Meg is csináltam, leteszteltem a (wolfvideo,dmdamedia,HDpapa etc..) kiegeket, tele voltak filmekkel, amit szépen el is indított. 3 filmet hagytam végig menni úgy teszt miatt, és egyszer sem fagyott le(wifivel, és LAN kábellel is próbáltam). Elkönyveltem, hogy minden jó lett.

Kollégám elvitte haza a kis rpi-t, bekapcsolták, wifire kapcsolódtak (ami ugye már meg volt jegyeztetve) és bármelyik tárolóba mentek 0/0 filmet talált a kieg, bármelyikbe mentek.
Az Online streamek kiegészítőben pl az m4sport élő simán elindult nekik, azaz a net ment.
Szerintetek milyen Gordiuszi csomó lehet ebben az egészben? Full tanácstalan vagyok, főleg úgy, hogy itt nálam minden frankón jó volt, ott meg egyszerűen semmi nem jön be a kiegészítőkben.

Gondolom ez nem Raspberry topicba való, hisz a Kodi "gond" lehet.
:R

(#37578) vargalex válasza intuicio (#37577) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Véletlenül nem külföldről nézi?

Alex

(#37579) intuicio válasza vargalex (#37578) üzenetére


intuicio
aktív tag

Szia!
Én budafoki lakos vagyok, ő meg Szigethalom. :)

(#37580) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi
Ma kipróbáltam az új matrix kodi-t.
Visszamásoltam a favourites.xml és sources.xml fájlokat az előző verzióból, szépen fel is ismerte.
Viszont a kedvencek az exoshark-on alapul és az nem telepíthető, nem működik matrix alatt.
Kérdésem, van olyan beállítás, hogy a kedvenceket ne csak abban a kiegészítőben keresse amelyikből odaraktam?

Kellemes ünnepeket.

üdv
szabi

(#37581) vargalex válasza -szabi- (#37580) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A kedvencek konkrét kiegészítő URL-eket tartalmaznak, nem keresést. Így törölnöd kell és valamelyik másik kiegészítőben keresned, majd megnteni kedvencként.

Alex

(#37582) -szabi- válasza vargalex (#37581) üzenetére


-szabi-
őstag

Ezt szerettem volna elkerülni, hogy az összes exoshark-os kedvencet egyesével megkeresni és áttenni valamelyik másikra.
Esetleg nincs híred, hogy halad az exoshark mátrixosítása?

(#37583) blakey


blakey
titán

Erről a Matrixról annyi apró de néha bosszantó hibát olvasok illetve én is tapasztalok, hogy épp most azon gondolkodom, hogy megy vissza a Leia és maradok azon amíg működik. Sajnos úgy érzem, hogy a Matrix egy amolyan elcseszett valami lett és inkább a Nexusra gyúrhatnak ami még nem túl jó, de még az lehet. Matrix fejlesztése megállt, csak hibajavítások vannak.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37584) -szabi- válasza blakey (#37583) üzenetére


-szabi-
őstag

A matrixot csak kipróbáltam egy pendrive-ról, hogy megnézzem nekem megfelel e.
Egyenlőre visszaraktam a memóriakártyán lévő Leia-t amivel egyébként sem volt semmi bajom vele csak kíváncsi voltam az újra.

(#37585) xtend válasza blakey (#37583) üzenetére


xtend
senior tag

Én is így gondolom, de sajnos sok fejlesztő a Matrix miatt (mondjuk ez nem teljsen igaz, hogy az miatt) megszűntette a python 2 támogatást, mert nem akart 2 vonalat vinni, holott az MS fejlesztő csapata bizonyította, hogy életképesen meg lehet oldani a kompatibilitást. Plusz a Matrix hozta el a HDR képességet a Kodiban. Mondjuk ezen kívül én sem tudok más pozitívumot mondani :N

(#37586) Jakuu válasza blakey (#37583) üzenetére


Jakuu
őstag

Hat en feltettem a PC-re, hogy megnezzem, hogy erdemes e a tvboxon lecserélni. Hat nem fogom egy darabig az is biztos. Rengeted fuggoseget alig birtam feltenni, csomo addon vagy link nem mukodik. Pedig mar nem fiatal a kiadas, de nagyon gyerekcipoben jar velemenyem szerint. Inkabb hasznalom a boxon tovabbra is Leilat, azzal nincsenek gondjaim es egy bejaratott rendszer.

(#37587) intuicio válasza intuicio (#37577) üzenetére


intuicio
aktív tag

#37577
Erre valaki tanácsot?

(#37588) vargalex válasza intuicio (#37587) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szolgáltató nem szűr? Böngészőben mennek közben az addont kiszolgáló oldalak?

Alex

(#37589) szpigi73


szpigi73
csendes tag

Sziasztok.
Direct one-t szeretnék nézni CE alatt, de valamiért nem indul el, hibát jelez. Lehet a CE valamelyik frissítése után újra kellett volna telepíteni a Direct one programot? Vagy van belőle újabb verzió? A CE-ből most 9.2.8-as verzió fut.

(#37590) intuicio válasza vargalex (#37588) üzenetére


intuicio
aktív tag

szolgáltató? Eddig minden ment, csak a megakadás probléma miatt adta oda, hogy frissítsem, hátha megjavul. Nálam meg is javult. Teszteltem is, ahogy írtam is. Náluk is jó volt előtte. Várj nem értelek. Milyen böngésző? Rpi3-on van egy sima KODI Matrix 19.3 + kiegészítők, de mindegyik kiegbe 0/0 film van. Hibanaplóban nem ír semmit.

(#37591) vargalex válasza intuicio (#37590) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Gondoltam van a kollégának egy PC-je, tabletje, telefonja, valami. Ugye ezek a kiegészítők lényegében web oldalakat parse-olnak. Azokra az oldalakra gondoltam, hogy böngészőben mennek-e (nem az RPi-n).

Alex

(#37592) xtend válasza intuicio (#37590) üzenetére


xtend
senior tag

Egy próbát megér, már több embernek segített.
Amikor belépsz egy keresésbe akkor bal oldalról elő lehet húzni egy kis menüt, itt lehet rendezni a nézetet és hogy mit mutasson a lista, pl itt a MovieShark kiegészítő első találata (venom 2021)

Majd ha csak annyit csinálok hogy ebben az előugró bal oldali menüben azt választom, hogy a megtekintetteket mutassa, voilà 0!!! találat, üres a lista

Ezt azért írom mert több ember is volt így hogy véletlenül állította át, illetve vmilyen különleges (de még mindig véletlen) billentyű kombinációval, vagy nem is tudta mire nyom rá, na de egy szó, mint száz, ez volt náluk a probléma 0 találati listára.

[ Szerkesztve ]

(#37593) intuicio válasza vargalex (#37591) üzenetére


intuicio
aktív tag

Telefonjára is feltettem a kodit, ugyanazon wifihálózaton, neki bejöttek a filmek rajta, és még a laptopján is mentek, csak az rpi-nem.

#37592xtend
Nagyon köszi, kipróbáljuk!

(#37594) parkasz


parkasz
senior tag

Sziasztok!
Hol tudom átállítani kodi alatt a lejatszott film nyelvét?
Előre is köszi a segítséget! :R

(#37595) xtend válasza parkasz (#37594) üzenetére


xtend
senior tag

Film lejátszása közben a lejátszási sávon (ahol stop,pause,stb van) jobb oldalt lesz egy fogaskerék ikon. Azt megnyomod és kapsz egy menüt: audió, videó, felíratok stb és annak a menünek az alján található a hangsáv választó (illetve az audió menüpontban is).

(#37596) ZED58


ZED58
csendes tag

Üdv

Szeretnék MI TV 4S-re telepített Kodi Matrix-on Live TV csatornákat beállítani EPG-vel, mert a saját TV vevőjével {mediatek livetv} nem vagyok megelégedve (Tv szolgáltató: Tarr)
Van tapasztalat ez ügyben?
Köszönöm előre is

(#37597) parkasz válasza xtend (#37595) üzenetére


parkasz
senior tag

Nagyon köszönöm! :R

Ui. Sajnos nem lehet állítani. Ennyi van ott

[ Szerkesztve ]

(#37598) xtend válasza ZED58 (#37596) üzenetére


xtend
senior tag

Olvass vissza! Sok poszt van epg beállításról (használd a keresőt). Tv csatorna listát senki sem fog adni szerintem, azt neked kell szerezni.

(#37599) xtend válasza parkasz (#37597) üzenetére


xtend
senior tag

Ha a hang beállítások menüben sincs több audió sáv lehetőség akkor csak 1 hangsáv van az adott filmben ;)

(#37600) parkasz válasza xtend (#37599) üzenetére


parkasz
senior tag

Értem. Féltem, hogy ezt mondod. :)
Valahogy kimagyarázom a gyerkőcnél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.