Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#38801) cof válasza brazos (#38796) üzenetére


cof
veterán

Elindítva a csatorna játszás, a háttérben megy a műsor, előtérben meg az egyes csatornák és azok epg tartalma látható

Ez biztos nem rendes beállítás mert ha elindítok egy műsort innen a csatornalistából nem azért indítom, hogy a háttérben menjen, ha neked így indul akkor még kell megnyomnod minimum + 1 gombot, hogy teljes képernyőre hozd. De a tobias nem így akarja, hanem amikor már teljes képernyőben nézed a TV-t, akkor előhozni ezt a csatornalista menüt, erre írtam a vissza gombos megoldást meg most már egy gombnyomásos megoldást is távirányítóval.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38802) brazos válasza cof (#38801) üzenetére


brazos
senior tag

De ez egy teljesen normális, alap Kodi beállítás. Van ugye ez az alaphelyzet a Kodi-ban megy egy csatorna lejátszása(az, hogy monitoron, vagy külső képernyőn, mindegy) Eleve ezt látod, majd pár másodperc után már csak a teljes film képtartalmat.(infó kijelzés nélkül) Jobboldalt alul -a képen éppen kék karikával- megjelölt ikonra kattintva jönnek ben TV csatornák felsorolása , lásd az előbbi hozzászólásom első képét! Ha a csatorna listát el akarom tüntetni, billentyűzet esetén nyomok egy Esc-et, eltűnik a lista. Mivel vezeték nélküli egeret használok, a lista eltüntetéséhez ezzel elég csak egy sima kattintás a képtartalmon belül bárhol, a csatlista kijelzés eltűnik.
A kék ikon mellett alul jobbra van egy másik ikon(mini billentyűzet alakú nálam) ha erre kattintok, akkor a fentebbi, második képen látható műsorújság rész jön be, ahol a baloldalt a műsorok, jobbra meg azok rövid, görgetett tartalma látható.(ha van a csatihoz epg)
Ebből szintén az Esc gombbal lehet kilépni. Vezeték nélküli -vagy sima- egérrel két lépéssel tudsz innen kilépni, az első: katt az éppen futó műsor nevére, ekkor kapsz egy kisablakot, itt a Program infó-ra kattintva egy másik ablakot kapsz, ahol a fekete kereten kívül bárhová kattintasz, eltűnik a Program infó és a műsorújság kijelzése.

(#38803) brazos válasza cof (#38801) üzenetére


brazos
senior tag

Tobias Hamony távirányítójára így elég lenne egy billentyűzet Esc gomjának megfelelő key kulcsot készíteni, és azt hozzárendelni a Harmony valamelyik -nem használt- gombjához. Így a csatorna és a képújság kijelzésből is a távirányítójára ültetett Esc gombnak megfelelő dedikált key gombbal ki tud belőlük lépni egy gombnyomásra.

(#38804) gyűrű válasza cof (#38789) üzenetére


gyűrű
addikt

..hát, macerás dolgok ezek, de ha szeretsz p.csölni vele.. indulj innen..

Ahhoz hogy lásd mi hol van tárolva, először is be kell kapcsolni a skindebug overlay-t.

Az estuary-d SkinSettings.xml-hez adj egy gombot valahova két másik közé ezt illesszd be

<control type="radiobutton" id="33300">
<label>SkinDebug</label>
<include>DefaultSettingButton</include>
<selected>Skin.HasSetting(Skin.ToggleDebug)</selected>
<onclick>Skin.ToggleSetting(Skin.ToggleDebug)</onclick>
<onclick>Skin.ToggleDebug</onclick>
</control>

Mentés és skin újraindítás után ezt a menüpontot megkeresed a felszínbeállításban és bekapcsolod
Ekkor ha ráálsz egy egy gombra az mutatja melyik xml, melyik pontja kódolja azt.
A képen látszik hogy a MyVideoNav.xml ben az 50-es fixedlist , amire ráálltam, az pl. a View_50_List.xml-ben van
A betűméretek a Font.xml-ben vannak . Ha megvan az adott elem, és nincs olyan méret a Font.xml-ben akkor te is hozzáadhatod.

[ Szerkesztve ]

(#38805) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!
Régebben volt egy olyan kiegészítő, mely a leszedett filmek információit, tartalmait, szereplőit magyarul rakta ki.
Újra kellett raknom a rendszert, immár 19.4-Matrix van.
Melyik volt az?

(#38806) dethroner


dethroner
veterán

Találtam egy magyar iptv szolgáltatót, akik adnak 48 órás teszt lehetőséget, a huntv.net oldalon érhető el. El is küldték az MU3 és EPG URL-t, felraktam, megy, boldogság. Ám pár perc múlva leverte a boxot a hálózatról. Azóta minden induláskor 2021.08.06 dátum 16:43 perc van a készüléken. Az idő az megy, szóval ha be van kapcsolva, látszólag működik, de nem lát vezetékes hálózatot, és a routerem wifijét se látja. Szomszéd wifiket látja. Ha berakom usb-n egy másik rendszert, amire nem raktam iptv szolgáltatást, az hibátlan. Mi a jó anyja van? Lehet hogy a routerem nem szereti ezt? Xiaomi AX3600 routerem van, kínai verzió, kínai fw-vel.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38807) vargalex válasza dethroner (#38806) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Gondolom 2021.08.06-án 16:43-kor build-elt rendszer van az eszközön. És mivel nem tud netre kapcsolódni, így nem is tudja frissíteni NTP-n az időt.
Milyen készülék ez pontosan? És milyen rendszer van rajta?

Alex

(#38808) gyuri81 válasza cof (#38788) üzenetére


gyuri81
veterán

Azt meg szabad kérdezni, hogy milyen csatorna lista? Onlinestream-es?

(#38809) dethroner válasza vargalex (#38807) üzenetére


dethroner
veterán

Mini M8s II és 19.4 mátrix rendszer.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38810) dethroner válasza dethroner (#38809) üzenetére


dethroner
veterán

Valami régi olvasmányból rémlett a routerem topikjából, hogy az iptv-vel valami gondja van az eszköznek, talán mókolt fw kell hozzá vagy valami ilyesmi, már nem emlékszem pontosan. De mivel van itthon egy NMHH-s Linksys WRT3200, gondoltam azon keresztül használom. És úgy néz ki működik, így most a Linksys ad ip címet a boxnak, és megy a hálózat, megy a megosztás, megy az iptv, minden jó :D

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38811) Zsadi válasza dethroner (#38810) üzenetére


Zsadi
őstag

Az AX3600 topik összefoglalóban benne van:
IPTV beállítása:
Kizárólag 1.0.227 verziójú kínai firmware-el működik, patchelt verzió innen tölthető, felrakása lásd fentebb.
Többet nem tudok róla sajnos, én nem ezzel az fw-vel használom (a kigyomlált miwifi-s kínai appos van nálam fent)

[ Szerkesztve ]

(#38812) cof válasza gyuri81 (#38808) üzenetére


cof
veterán

Ez Digi csatornalista saját DVB-C tunerekkel.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38813) dethroner válasza Zsadi (#38811) üzenetére


dethroner
veterán

Ja, akkor tényleg fw függő. Nálam most 1.1.19 van fent, szerintem ez frissebb mint ami kellene az iptv-hez. De mivel úgyis megy egyszerre a 2 router, nekem tökmindegy hogy a xiaomi vagy a linksys ad netet a boxnak. Így működik most jól, nem piszkálom, így marad :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38814) Zsadi válasza dethroner (#38813) üzenetére


Zsadi
őstag

Igen, ez a frissebb. De a lényeg hogy megy. :)

(#38815) dethroner


dethroner
veterán

Az m3u fájl szerkeszthető olyan módon, hogy ne csak 48 óráig működjön? :D

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38816) vargalex válasza dethroner (#38810) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ha m3u file-t, vagy arra mutató linket kaptál, akkor annak semmi köze a hagyományos értelemben vett IPTV-hez…
Az NMHH-s Linksys kizárólag akkor ad IP-t a rá csatlakoztatott eszköznek, ha publikus IP-t kap a WAN oldala. Viszont wifi-t akkor sem szór. Illetve, ha PPPoE netre dugod közvetlenül, akkor a mögötte levő eszközöknek is PPPoE-zniük kell, hiszen maga az eszköz nem konfigurálható.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#38817) tobias40 válasza brazos (#38802) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi a részletes leírást de nekem továbbra sem így működik,biztos nálam van a baj.. :(
A többi ikonra kattintva hasonló menük jönnek elő mint nálad de az alap problémám sajnos nem oldódott meg. :F

(#38818) cof válasza brazos (#38802) üzenetére


cof
veterán

Jaj, dehogy alapbeállítás. Mert alapból indításnál teljes képernyőre teszi ki.

Itt ha a "teljes képernyős módra váltás" soha-ra állítod akkor indul a háttérben.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38819) mexel


mexel
veterán

Ha már ennyire tv. Egy ideje, a CE indításakor ne mfrissíti az iptv listát ( epg és cvsatornalista).
ha egy ideig ki van kapcsolva a box, egy ideig nem frissül, van amikor 5-10 percen belül van amikor pár óra. Androidos kodin, induláskor azonnal frissít ahogy kell, ugyanolyan beállításokkal. Ezzel lehet tenni valamit CE-n?

(#38820) cof válasza mexel (#38819) üzenetére


cof
veterán

Arra gondolnék elsőre, hogy nem kap időben IP címet a BOX, és utána már nem próbálkozik azonnal.

De kicsit bővebben? Milyen, lista, EPG forrás, kliens?

Pl. itt az IPTV Simple Client-nél alapból le van tiltva az auto frissítés.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38821) tobias40 válasza cof (#38818) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem ezen a menün csak a ki-bekapcsolás lehetséges,gondolom azért mert ezen a boxon még 18.9-es Leia van.

(#38822) cof válasza tobias40 (#38821) üzenetére


cof
veterán

Az lehet, mert én Matrix-ot használok már mindenhol, ez a kép pl. Windows alatt készült. De végülis a ki-be kapcsolás is elég neked ha úgy akarod, bár szerintem a keymap-os megoldás sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38823) snakebait


snakebait
senior tag

Spiler2 tv adása hol-hogyan nézhető? Eddig benne volt a Kodi - ban a Tv adásokat mikor Magyar régióra tettem ott volt, most csak a Spiler1 van. Keresem, de sehol. Online Stream - ben is van minden tv csak Spiler2 nincs, de még guglival sem találom a neten. 😳😬

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#38824) mexel válasza cof (#38820) üzenetére


mexel
veterán

Az online stream van kirakva iptv managerrel az iptv simple clientbe, és úgy van használva. Régebben mindig frissült azonnal, de már jó ideje nem. ( nem emlékszem mióta)

(#38825) brazos válasza cof (#38818) üzenetére


brazos
senior tag

Hát ellent kell mondjak neked, mert nálam is ez az alapbeállítás, és nincs soha-ra állítva! (melesleg ezt a beállítást még én egyszer sem piszkáltam, vagy állítottam át alapról máshova, szóval....)

(#38826) cof válasza mexel (#38824) üzenetére


cof
veterán

Gyorsan felpakoltam Windows alá és itt sem frissül automatikusan indulásnál (a fájlokból látom). Csak ha rámegyek kézzel az IPTV manager-ben a csatornák és epg frissítés most... menüre.

Gondolom ellenőrzi a fájlok keltezési dátumát, és ha nem régebbi mint 24 óra akkor nem frissíti, de 1 óra a minimum amire állítható kézzel. Teht ha 1 órára állítod és kikapcsolod a BOX-ot 2 órára akkor bekapcsolásnál frissítenie kellene. De nézz egy logot is indításnál, hogy egyáltalán próbál-e mert lehet nem kap netet még és akkor nem tud frissíteni.

Androidon miből derül ki számodra, hogy frissít? Mert EPG-t itt is külső forrásból kell megoldani, onlinestream EPG-ben csak logók vannak.

Na meg az sem mindegy, hol vannak a fájlok. Mert ha áthelyezted innen, Kodi\userdata\addon_data\service.iptv.manager\ és máshonnan tallózod be akkor nem tud frissülni.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38827) mexel válasza cof (#38820) üzenetére


mexel
veterán

Ez a kodiban is le van tiltva anfroid alatt de az azonnal frissül. Ezt a hálózatot megnézem, próbaképpen ce alatt bekapcsolom hogy várakozás ahálózatra, vagy valami hasonlót.

(#38828) tobias40 válasza brazos (#38825) üzenetére


tobias40
veterán

Win10-en kipróbáltam a CE 19.3-on és ott nekem is ez van beállítva de mégsem úgy működik mint nálad,sajnos.
Valószínű ez egy x aktás történet lesz... ;]

(#38829) cof válasza brazos (#38825) üzenetére


cof
veterán

Csodajó! Nekem PVR IPTV Simple Client-nél is teljes képernyővel indul.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38830) tobias40 válasza cof (#38829) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem az Enigma2 cliens-el is.. ;]

(#38831) dethroner válasza vargalex (#38816) üzenetére


dethroner
veterán

Szia!
Igazad lehet, én nem értem még ezt az iptv, m3u témát :B .m3u fájt kaptam igen, de ezt ha ha úgy állítom be a PVR IPTV Simple Client-t ahogy a leírásokban láttam, vagyis:
Hely->távoli útvonal, akkor ez esetben be kéne pötyögni a címet, amit nem tudok, így a távoli útvonal helyett a local path van kiválasztva, így be tudtam tallózni a kapott fájlt. Nem tudom jó-e ez így, de működik.
Korábban a szolgáltatóm natolt, és kértem tőlük publikus ip-t. Megadták, de csak úgy, hogy MAC címet kell az ip címhez regisztrálni. Az NMHH mérőboxot elvileg úgy kéne bekötni a saját hálózatba, hogy publikus ip-t kap, akkor átfolyik rajta a net, és mögötte a user routere lesz DHCP szerver. De ugye ekkor a szolgáltató az NMHH eszközt látja, annak kellene megadnom a MAC címét, de akkor nincs DHCP.
Vagy mehetne privát ip címről is ha a saját routerembe menne a LAN kábel, onnan az NMHH eszközbe és minden további eszköz abból kapna ip címet. De hát nekem publikus cím kellett, így marad az a megoldás, hogy megadtam a saját routerem MAC címét, amihez a publikus ip-t rendeli a szolgáltató, saját routerem lett a DHCP szerver és abból kap ip-t minden, így az NMHH eszköz is. Csak így tudtam megfelelően összehozni :) Az hogy a Linksys nem ad wifit nem gond, saját routerem a fél utcát lefedi, nincs másra szükség.
Nem tudom miért volt az hogy a routerem kizárta a kodit a hálózatból, de tény, hogy így volt. De most hogy az NMHH routerre van dugva, így megy minden jól. És igen, így is a saját rouetem ad neki ip címet, látom a kliens listában és az ip tartomány is stimmel, de én már nem szórakozom vele, így marad. Ma este megnézek a tévében egy meccset, ezért igyekeztem egy működő magyar m3u fájlt találni. Aztán ha letelik a 48 órás teszt idő, majd lehet keresek másikat.
Vagy van lehetőség valahogy ezeket a tesztre kapott m3u fájlokat okosítani, hogy tovább is működjenek? ;]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38832) cof válasza tobias40 (#38830) üzenetére


cof
veterán

Úgy is kell mindennel, ha nem piszkálta azt a beállítást. Nála működik abnormálisan.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38833) cof válasza dethroner (#38831) üzenetére


cof
veterán

Vagy van lehetőség valahogy ezeket a tesztre kapott m3u fájlokat okosítani, hogy tovább is működjenek?

Hát ha tényleg csak egy e-mail címet kérnek a tesztidőszakhoz akkor egyszerűen regisztrálsz egy másikkal megint 48 órára, ha nem nézik az IP címet is. De állításuk szerint semmit sem logolnak, bár ez nem hiszem hogy fehér forrás mert semmi infó nincs róluk, se cég stb... azzal meg nem árt óvatosnak lenni, mert hiába nem te vagy a terjesztő de a használata sem legális.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38834) brazos válasza mexel (#38827) üzenetére


brazos
senior tag

Nálam néha van olyan, hogy bekapcsolom a gépet, majd elindítom a Kodi-t, és jobb felül kiírja, hogy Távoli csatlakozási hiba, ezt akkor csinálja, ha nem tudja elérni az EPG adatokat szolgáltató szervert valamiért, így akkor nem is frissülnek az EPG adatok. Minden más jó amúgy ilyenkor nézhetőek a streamok, és van, -ahogy COF is írta- hogy egy jó félóra után jobboldalt felül kiírja hogy frissítette az EPG adatokat. Én is használtam egy ideig azt az IPTV Manage-t, de semmi értelmeset nem tud, így levettem, ugyanúgy kézzel kellett beállítani az IPTV Simple Client-et, és az EPG-t, így nem sok értemét láttam a manager-nek. Ráadásul, ha a Manager program telepítése előtt volt már egy jó IPTV Simple Client beállításod, és nem figyeltél oda az IPTV Managerben a beállításokra, netán véletlenül automatára tetted azt, akkor simán elrontotta az előző, jó beállításaidat! Ezért is vágtam ki a kukába!

(#38835) dethroner válasza cof (#38833) üzenetére


dethroner
veterán

Igen, csupán email címet kérnek. És tudom hogy csak annyit kéne csinálni hogy 2 naponta létrehozok egyszer használatos email címeket, de hát ugye milyen telhetetlen az ember? Miért kellene ezt 48 óránként eljátszani, menjen az piszkálás nélkül is :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38836) brazos válasza cof (#38832) üzenetére


brazos
senior tag

Nem hinném, ugyanis a kodi beállítások ezen részét ugyanúgy használtam, és működtek a Kodi régebbi verzióiban is. Sőt, annak idején az xbmc Gothan verzióban is pedig az már nagyon régen volt! Akkoriban kezdtem el ezt az iptv m3u dolgot -nem ma volt- és akkor kaptam először segítséget itt a fórumban egy régi fórumtárstól, akit azóta sajnos alig látok jelen. Keef Lee fórumtársról lenne szó és tőle kaptam egy teljes példa m3u beállítást, a saját iptv címemet tette bele, illetve ő magyarázta el az EPG beállítások lényeges részeit.

(#38837) mexel válasza brazos (#38834) üzenetére


mexel
veterán

Lehet hogy risszul írtam, nem csak az epg-vel van gond. a komlett tv listával, üres az egéyz tv rész baloldalt, kézzel kell frissíteni sokszor hogy előjöjjenek a csatornák. Régebben ezt soiha nem kellett, android alatti kodival most is jó, csak CE alatt nem

(#38838) cof válasza brazos (#38836) üzenetére


cof
veterán

Lehet akkor Linuxon így működik mert azt meg én nem használtam még soha. Windows és LE, CE Kodiról tudok nyilatkozni még Kodi 16-on kezdtem. Nekem mindig is úgy működött ha elindítottam egy csatornát akárhonnan, IPTV Simple Client, vagy TVH HTSP Client-el egyből teljes képernyőre kirakta az adást és nem a háttérben ment, engem baromira idegesítene is ha még egy plusz bármilyen gombot kellene nyomnom hogy kitegyem tejes képernyőre. Hiszen azért indítom el adott csatornát, mert nézni akarom és nem a háttérben.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38839) cof válasza mexel (#38837) üzenetére


cof
veterán

...a komlett tv listával, üres az egéyz tv rész baloldalt...

Akkor nézd meg az IPTV Simple Client-nél, hogy honnan van valójában betallózva mert nekem is bebugolt amikor ránéztem, és csak egy üres playlist.m3u-t generált le a Kodi\userdata\addon_data\service.iptv.manager\ mappába. Akkor törölni kell és újra kell generáltatni.

Ezt nem helyezheted át bárhova mint a MindiGO-s playlist-et, mert token alapúak a linkek, nem úgy mint a MindiGO-s, hogy a plugin-re hivatkozik. Azért kapsz üres listát mert 1, üres playlist-et generált, 2, máshonnan tallózod be nem a userdata\addon_data\service.iptv.manager\ mappából.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38840) brazos válasza dethroner (#38835) üzenetére


brazos
senior tag

Ilyen alapon használhatnád az onlinestreamos linkeket is, igaz, azt nem kapod meg készen, hanem neked kell egyenként bemásolgatni a linkeket egy m3u fájlba, de simán megoldható. Tudom, hogy a lustaság fél egészség, de ha lusta vagy, akkor ne is reklamálj.

(#38841) tobias40 válasza brazos (#38836) üzenetére


tobias40
veterán

Rendben,de ezek szerint csak nálad van így valamiért ez a megjelenés,más nem írta.
CoF-nak és nekem sem így van,jó lenne rájönni a megoldásra mert vmi tuti nem stimmel és nálad vmi más miatt van ez a megjelenés.

(#38842) cof válasza dethroner (#38835) üzenetére


cof
veterán

Márpedig kikerülni nem tudod ha token alapúak a linkek, amik csak 48 óráig érvényesek, gondolom azok.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38843) cof válasza tobias40 (#38841) üzenetére


cof
veterán

De ha a "teljes képernyős módra váltás" ki állásba rakod mert írtad, hogy olyan van nálad akkor úgy kellene működjön neked is mint brazosnak.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38844) brazos válasza mexel (#38837) üzenetére


brazos
senior tag

Erre csak azt tudom mondani hogy esetleg használj egy frissebb IPTV Simple Client adddont CE alatt, már ha engedi. Vagy az van, amit CoF írt feljebb...(többek közt ezért sem használom az IPTV Manager addont)

[ Szerkesztve ]

(#38845) brazos válasza cof (#38842) üzenetére


brazos
senior tag

Biztos, hogy időkorlátosak ezek az m3u fájlok, kiváncsivá tettetek, próbaképp beregelek, azt majd reagálok.(aki akar, még regelhet, mert még van 31 reg, ami kiadható, most a regelős oldal szerint)

[ Szerkesztve ]

(#38846) tobias40 válasza cof (#38800) üzenetére


tobias40
veterán

Csinálom ezt csak nekem win alól nincs a totálcommanderben meg a box csak winspc-vel tudok belépni.
Ilyenkor hol találom a gen.xml file-t?

(#38847) xtend válasza brazos (#38845) üzenetére


xtend
senior tag

token alapúak ami teszt időszak (48 óra) után lejár. Ha előfizet az illető akkor addig valid amíg tart az előfizetés.

(#38848) tobias40 válasza cof (#38843) üzenetére


tobias40
veterán

Bakker tényleg így van és így olyan is mint neki!
Kilépni belőle úgy tudok ha 2x nyomok exit-et a harmony távon.Akkor ez a magyarázat.
Viszont a gen.xml-t így is meg kell csinálnom,igaz?

szerk: Meg kell csinálni mert ha újra keresek egy másik csatornát a műsor nézése közben akkor nem jön elő ez a beállítás....

[ Szerkesztve ]

(#38849) cof válasza tobias40 (#38846) üzenetére


cof
veterán

WinSCP-n itt van: /storage/.kodi/userdata/keymaps/

Csak engedélyezd a rejtett fájlok megjelenítését ha még nincs. CTRL+ALT+H

gen.xml fájl addig nem lesz a mappában amíg nem szerkesztesz egy bármilyen parancsot.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38850) tobias40 válasza cof (#38849) üzenetére


tobias40
veterán

Küldtem PÜ-t! :R

Volt már ilyen fájlom mert már nagyon régen más miatt kellett így szerkesztenem az addonnal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.