Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4900) DigitXT válasza ultio (#4898) üzenetére


DigitXT
félisten

Igazából az a nagy büdös helyzet, hogy nagyon jó kis roller, amíg be nem szarik. Utána teljes joggal mondják rá, hogy szar. Nem lehet mindenkinek szerencséje... Nehogy megfordítsátok, hogy csak peche van, akinek beszart, típushibái vannak. Ezt elfelejteni nem elegáns, és az sem menti fel, hogy az M365-nek is van ilyen.:N

Valaki írta, hogy próbából venne ilyet: én lebeszélném. Nagyon örülök, hogy több pozitív tapasztalat van a topikban, de én konkrétan egy vadiúj példánnyal 2 napot se tudtam nyugodtan menni, a vétel másnapján beszart a kijelzője. Oké mondjuk visszakaptam a pénzt végül, anyagi kár nem ért, így vettem másikat használtan.:D

Egyrészt olcsóbb volt, másrészt 600 km már benne volt ("bizonyított"), alattam is elketyegett egészen az első megázásig. Tudom, itt senki sem használja esőben, érdekes mód más meg írja, hogy napi szinten munkába jár, s mennyit spórol vele. Tök jó! De! Gurul hazafelé a rolleren, és elkapja az eső, mit csinál? Nem arról van szó, hogy dafke kimegy az ember az esőbe csapatni... Én is próbáltam megúszni!

Mondom: nem lehet MINDIG szerencséje az embernek. Ilyen szempontból sajnos simán kijelenthető, hogy ipari hulladék cucc, hiszen totál normál használat mellett egyik pillanatról a másikra képes összefosni magát. Az IP54 "minősítésbe" (haha) azért egy fröccsenő vizes történet csak bele kellene, hogy férjen, de nem így van...

Illetve igen, ha mázlid van. Nekem is volt már megázva az akku, túlélte, és az nem azért szart be.:D Az azért romlott el, mert konkrétan elpattant az egyik nikkelezett átkötő, ami amúgy olyan vékony, hogy nincs mit csodálkozni ezen... Örüljek, hogy addig bírta. Mentségükre legyen szólva, hogy küldik gariban az alkatrészeket, tehát ha van hozzá affinitásod, megjavítod magadnak ingyen. Ilyen szempontból az ár/érték aránya lehet jó, amíg megy, de aki alatt beszart, az esetleg másképp látja.

Megjegyzés: Vaterán láttam Pro-t elkelni 65KHUF-ért. Sajnálom, hogy lemaradtam róla, mert szerintem ANNYIT megér simán, de a kétszeres árat SZERINTEM nem. Akkor már inkább az M365, noha az kevésbé csukható össze (böszme nagy dögnek érződik), viszont inkább közlekedési eszköz, mint játékszer: ha kell, meg is lehet vele állni. Kugoo-val nagyon nem.:W Persze, moddolhatod (dobfékes pneumatikus kerék), de az megint plusz pénz, idő és kockázat. A sima S1 SZERINTEM azzal a vékony hátsó kerekével egyenesen rémálom, ha úthibákról van szó (minden megvezeti), és amúgy pár nap alatt le is lehetett padkázni. Oké, defekted nem lesz, csak szétesik. Szóval nem fekete/fehér a történet. A 15A vezérlővel gyorsult, meg a végsebessége jobb volt, mint az M365-é, de ennyi...:D A 11A vezérlővel már ez az előnye is elveszett, méginkább játékroller lett belőle. Arra jó, hogy az ember kitapossa a belét, és eldobja, ha beszarik, vagy gariztassa, javítgassa: minél tovább ússza meg hiba nélkül, annál jobb az ár/érték aránya.:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.