Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) promagus00 válasza Azie (#10300) üzenetére


promagus00
tag

Köszönöm!
Végül is,csak 10299 hsz-t kell végigolvasnom akkor :R

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#10302) Azie válasza promagus00 (#10301) üzenetére


Azie
őstag

tldr: online: notino megbízható, árban néha van jobb ajánlat, főleg kevésbé mainstream darabok esetében.
offline: béke úton van egy bolt, az megbízható, ezt megtalálod a topicban rákeresve.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10303) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!
Miért fontos a horoszkóp leírása? Zöldfülű vagyok, nem értek ehhez. :B Valaki el tudná magyarázni esetleg? :)
Előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#10304) ToBeY válasza Szevam (#10303) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A topic már régóta nem arról szól,csak beszélgetünk a parfümökről,kinek mi tetszik vagy mije van.

(#10305) Azie válasza Szevam (#10303) üzenetére


Azie
őstag

azért kell a horoszkóp, hogy megtudd melyik parfümöket kell magadra fújni milyen arányban, amikor itt kérdezel!

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10306) Szevam válasza ToBeY (#10304) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Ok, köszönöm csak elölről kezdtem az olvasást :R

(#10305) Azie : Még mindig nem látom az összefüggést :DDD , de ok, azt hiszem értem miről van szó :U

Akkor kérdeznék is :)
Mi a véleményetek a PUR BLANCA - Avonos (talán így írják) parfümről?

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#10307) mufi válasza -secret- (#10298) üzenetére


mufi
senior tag

Bazz miert nem irtal elobb...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10308) HurkaLES


HurkaLES
tag

Kelsey Berwin Zeus-ról mi a véleményetek, mennyire tartós?

Police To Be King parfümöt próbáltátok már? Kedvenc illatom, de nem érzem elég tartósnak. :O
Esetleg ebben a kategóriában milyen parfümöt ajánlanátok. Olyan 10k-ig. :)

(#10309) Azie válasza HurkaLES (#10308) üzenetére


Azie
őstag

én szeretem. bőrön 1. fürdést túléli egy nap után, ruhán következő mosásig marad. :) olyan, mint a sauvage, csak kókuszos, szerintem eléggé all-year tud lenni. (a korábbi gyenge tartósságot amit írtam felejtsd el, szerintem változott a szaglásom azóta. :P)

mit ajánlanánk: olvass vissza, ennyi alapján elég nehéz ajánlani. :) használati szokásokat írj, magadnak kell-e tesszen vagy másnak, ilyesmik :P

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10310) HurkaLES válasza Azie (#10309) üzenetére


HurkaLES
tag

Akkor már nem is kell tovább keresgélnem. Az illatot éreztem már az tetszik, már csak a tartósságára voltam kíváncsi. Köszönöm! :)

(#10311) Intruder A 6 válasza ödönke (#10292) üzenetére


Intruder A 6
aktív tag

Hát ebben lehet igazatok van, de ugy gondoltam a szándék a fontos.
Főnököm lenne igazából, egy viszonylag kicsi cégnél dolgozunk és szeretném neki valamivel megköszönni hogy mindig rendes velem és figyelmes, gyerekkorunk óta ismerem.
Sajnos el biztos nem jön velem, szinte csak a munkának él szegény, és férje is van.
Akkor nem tudom mi lenne jó, valami tipp?

[ Szerkesztve ]

(#10312) Golota válasza Intruder A 6 (#10311) üzenetére


Golota
aktív tag

Szerintem hanyagold a parfümöt, mint ajándékot. Nem illik ilyen helyzetben, túl intim, még akkor is, ha 100 éve ismeritek egymást. Arról nem is beszélve, hogy nagyon szubjekítv is, kinek mi tetszik. Majdnem biztos, hogy nem megfelelőt fogsz választani, hiába tetszik itt a fórumon sokaknak. Ráadásul ebben a helyzetben nem is illendő ajándékot venni, hacsak nem valami különleges alkalom. Ha igen, akkor a kollektíva nevében kellene valami olyan programot ajándékozni (koncert, pl), amire a férjével elmehetnek...

[ Szerkesztve ]

(#10313) kk831228 válasza Golota (#10312) üzenetére


kk831228
addikt

:R :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10314) kk831228 válasza Intruder A 6 (#10311) üzenetére


kk831228
addikt

Inkább csapatepiìő jellegű programot keresnek... :U
Olyat amivel ki tudod szakítani kicsit a munkabòl...

Pl. Egy Exit jatek jò mòka tud lenni... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10315) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok! 1994 ota mondhatni alap-parfumom a Joop! Homme. Azota, parhuzamosan kiprobaltam sok mast is termeszetesen, de kicsit-kicsit es visszaterek az oreghez, mert ugyebar "real men wear pink" :DDD
Kozben mar azota az is divik, hogy "real men get more", azaz, itt az Extreme is... mostanaban valahogy egyaltalan nincs lehetosegem ezt szemelyesen csekkolnom, de orommel vennem, ha valaki jol ismeri a Homme-t, hozza viszonyitva, mondana rola velemenyt :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10316) xEon1337


xEon1337
őstag

(#10315) axlfsi És vannak még barátaid, ismerőseid? ;]

On: Találtam a szekrényemben egy vintage YSL Kouros mintát, magamra is fújtam.. :B. Kár, hogy a ma kapható verzió már egy WC illatosító szintjén van.

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#10317) Azie válasza Intruder A 6 (#10311) üzenetére


Azie
őstag

ha férje van, akkor nem mondom hogy illetlenség, de na. Akkor már olyat kéne, ami a férjének is tetszik :P

40-ig széles a kör, de ahogy mondod, a szándék a fontos: ha régóta ismered, akkor ismered a lakását is talán. Egy szép váza, ami illik oda, egy klassz toll, sál (ez már határeset), egy drágább likőr vagy bor, könyv, szobor, festmény. Én szeretek olyat adni, ami maradandó. :) Az utalvány az személytelen lehet, de ha pont eltalálod mi hiányzik az illetőnek, vagy mire vágyik, akkor az is szuper tud lenni.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10318) axlfsi válasza xEon1337 (#10316) üzenetére


axlfsi
veterán

Ne viccejjémán! :D ... anno nekem is ugy tetszett meg, hogy egy sracon ereztem meg az illatat. Szerintem qrvajo, de ha mindenkinek ugyanaz lenne a velemenye es ingerenciaja, akkor kb. ket fele parfum letezne a Vilagon; egy noi es egy ferfi - azt csa'! :)

Szoval: milyen az az Extreme Homme?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10319) F34R válasza axlfsi (#10318) üzenetére


F34R
nagyúr

Ahh az egy teljesen mas illatt, boros, fuszeres.
Szerintem meg ezt nezd meg Le Male Jean Paul Gaultier, ez is inkabb noknek valo mert eleg edes, szoval tehetsz vele egy probat.

(#10320) axlfsi válasza F34R (#10319) üzenetére


axlfsi
veterán

Öööö, ezt most felreertetted szerintem; nem no vagyok! :) (szep is lenne, ha no hordana a Joop! Homme-t :DDD )

UI.: de koszi a tippet, az asszonynak meglesem amit irtal ;)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10321) Azie válasza axlfsi (#10320) üzenetére


Azie
őstag

simán hordhat, van olyan édes, mint a la vie est belle :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10322) Nova96


Nova96
őstag

Sziasztok , csak olvaso voltam eddig itt es csondes vasarlo.
Parfumot keresnek, azaz ez egy nehez kerdes lesz:D
Van egy waxom ,aminek az illata Rasberry leather.Az a kerdes ilyen illat jegyekkel rendelkezo parfumot tud valaki?Elore is koszonom. mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#10323) kk831228 válasza Nova96 (#10322) üzenetére


kk831228
addikt

Rasasa Lu Yuqawam... :K Nagyon brutális tartòs, ès ahhoz kepest elviselhető árù...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10324) slick-adam válasza axlfsi (#10320) üzenetére


slick-adam
aktív tag

marpedig a Joop! Homme borzadalmasan édes.
én hamarabb teszek magamra 10ml rose attar-t, mint 1 fujas Joop! Homme-ot.:D

-----------------

LE MALE a zasszonynak, az igen :DD

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10325) slick-adam válasza Nova96 (#10322) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ITT tudsz illatjegyekkel szürni

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10326) Nova96 válasza kk831228 (#10323) üzenetére


Nova96
őstag

Köszönöm, valahol meglehet szagolni vagy csak ha rendelek mintat?

slick-adam
Be lehet allitani ertekeles alapuan? Nem jottem ra erre.

(#10327) slick-adam válasza Nova96 (#10326) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nem hiszem, en se talalom. es nem latom, hogy mi alapjan vannak szortirozva a talalatok. valszeg random

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10328) kk831228 válasza Nova96 (#10326) üzenetére


kk831228
addikt

Nalam... 😂 amigy van minta szerintem notinon...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10329) Azie válasza Nova96 (#10326) üzenetére


Azie
őstag

ha jobb felül választod ki a parfüm menüpontot, akkor utána pont/ország stb alapján is szűrhetsz parfümöt.
az adott parfüm adatlapján időrendi sorrendben vannak a vélemények, a lufik pedig az upvote/downvote egyenlege

málnás bőrös még a pal zileri cuoio, árban még alacsonyabb (még), mint a rasasi la yuqawam, tartóssága és erőssége hasonló, bár yuqawamot nem szagoltam, csak a tom ford tuscan leathert, ahhoz mérten is jó

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10330) Gyick válasza axlfsi (#10315) üzenetére


Gyick
őstag

Próbáld ki a Montblanc Individuel-t Nagyon hasonlit a Joop Homme-ra meg nagyon olcsó cucc talán még az elöbb emlitett parfümnél is olcsobb.Nekem is tetszik amúgy a Joop Homme szerintem semmi baj nincs vele.

[ Szerkesztve ]

(#10331) axlfsi válasza slick-adam (#10324) üzenetére


axlfsi
veterán

Hja, kozben leesett, hogy a Jean Paul Gaultier nem veletlenul Le Male :P
Rovid volt az ejszaka es mar fel fejjel a meloban voltam, amikor valaszoltam :DDD

(#10330) Gyick :R Koszi a tippet!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10332) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vajon ez az oldal fake parfümöket árul csak mert elég jó árakkal dolgoznak.[link]

(#10333) Azie válasza ToBeY (#10332) üzenetére


Azie
őstag

én 2 dolgot akartam talán rendelni tőlük, de azt válaszolták, hogy nincs nekik és le is szedték az oldalról utána. sosem veszek "tucat" illatot, szóval nálam kicsi az esély hamisítványra. :P

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10334) Azie válasza Gyick (#10330) üzenetére


Azie
őstag

individuel sokkal viselhetőbb a joopnál szerintem. az olcsóbb az már nem biztos, hogy fennáll. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10335) lapoe


lapoe
csendes tag

Ha valaki esetleg megkívánná a PDM - Layton-t jelezzen.. :)

(#10336) HurkaLES


HurkaLES
tag

Calvin Klein CK One-ről mi a véleményetek? Ahogy látom unisex, de inkább férfiasabbnak mondják. Mennyire intenzív meg tartós? Most akartam rendelni egy Kelsey Berwin Zeus-t, de megláttam h most ez a CK one akciós. 100 ml 6480, 200 ml 8380. Tehát jobban megéri a 200-as. :D Aki esetleg próbálta már mind a kettőt (Zeus meg CK one) melyik a tartósabb, jobb, meg melyiket választaná? :F

(#10337) slick-adam válasza HurkaLES (#10336) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nem mondanam, hogy inkabb ferfiasabb... szvsz tökeletesen unisex. igazi klasszikus, csoda hogy nem ismered. hogy mennyire tartos, fogalmam sincs. en meg 2009 elött hordtam sokaig, de azota mar csillioszor atformulalhattak.
amugy mindig is olcso volt, nem biztos, hogy hu de nagy deal-t talaltal.

en egyszerüen megszaglasznam vmelyik parfümeriaban, MINDENHOL kell lennie. es összevetnem a CK Be-vel (az a fekete üveg), az sztem jobb es valamivel ferfiasabb (ha ez annyira szamit). es ugyanaz az ar.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10338) HurkaLES válasza slick-adam (#10337) üzenetére


HurkaLES
tag

Notinon néztem, akkor ezek szerint egy kis parasztvakítás a dolog. :D Most néztem a CK Be 21.000-ről írják 8100-ra. :D
Tényleg elfogok nézni megszaglászni mert így tanácstalan vagyok..

(#10339) lapoe válasza HurkaLES (#10336) üzenetére


lapoe
csendes tag

Nekem a CK One túl virágos illat volt.. egyszer sem hordtam és túladtam rajta.. a Zeus-t nem próbáltam még de a vélemények alapján nehezen lehet rossz vásárt csinálni vele a vélemények alapján. Egyértelműen az utóbbit választanám.. még ha vakvásárlás lenne, akkor is..

(#10340) slick-adam válasza lapoe (#10339) üzenetére


slick-adam
aktív tag

egyertelmüen egy meg nem szagolt illat? bocs, de ennek kabe semmi ertelme.
CK One-rol is jok a velemenyek, nem hiaba letezik mar tizenhuszon eve...

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10341) Golota válasza HurkaLES (#10336) üzenetére


Golota
aktív tag

Rendelj be egy mintát mindkettőből és dönts magadnak, mert nincs 2 egyforma ízlésű ember. A Zeus eleinte tetszett, de pár óra múlva nekem nem túl markáns, édeskés, unisex benyomást tett. Nem voltam elájulva tőle. Lehet, hogy TE el leszel, nem vagyunk egyformák.

(#10342) lapoe válasza slick-adam (#10340) üzenetére


lapoe
csendes tag

Bocsánat, de próbáltál már CK One-t hordani? Nekem sajnos nem ment.. egy női illatról beszélünk unisex meghatározása ellenére.. nem fogom ajánlani egy férfinek. A Zeus árát és felhasználási nemét figyelembe véve csak jobb lehet egy női illatnál.

(#10343) slick-adam válasza lapoe (#10342) üzenetére


slick-adam
aktív tag

vagy 3 evig hordtam, igen
a CK One UNISEX illat, PONT. annak született, ugy is van reklamozva.
(ettöl meg lehetseges termeszetesen, hogy a TE orrodnak nem az, de sok millionak igen :) )

szerk.: a nagyközönseg velemenye

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10344) lapoe válasza slick-adam (#10343) üzenetére


lapoe
csendes tag

Valóban a saját orrom és megítélésem után mentem és ez estben elnézést HurkaLES..Természetesen nem szerettelek volna megvezetni.. az én, saját szubjektív véleményemet írtam le.. azért ha lehetőségeid engedik, próbáld ki mindkettőt és döntsön a Te orrod. Nekem nőies.. :D Bocsánat..

(#10345) HurkaLES válasza lapoe (#10344) üzenetére


HurkaLES
tag

Nincs miért elnézést kérni. :D a véleményetekre voltam kíváncsi. Tudom h mindenkinek más az izlése. De ha 10 férfiből 9-nek nem jön be akkor kevés az esélye h én leszek az az 1 akinek bejön. :D De szerintem rendelek egy Zeust. Aztán mellé rendelek a Ck One és a Be-ből is egy mintát.

(#10346) Azie


Azie
őstag

CK1: citromos mosogatószer, kicsit lágyabb megfogalmazással, nem annyira harsányan, mint egy cif. érezhetőek benne a citrushéjak jellegzetességei, nem csak a savanyúság, de az édeskés tónusok is, a malizia vetyverhez (zöld) hasonló, de nem annyira édes.

Nyáron hordható, de én ebből a stílusból már mást választanék, sokkal jobb, frissebb ilyen illatok is vannak már ebben az árkategóriában. All-year-re kifejezetten felkúrna, ha ezt kéne hordanom. :) Éppen ezért a 100ml határeset, a 200 még az unokádnak is elég lesz - mivel elég tartós, nem kölni erősségű. Teljesen általános illat, jó illatod lesz, de nem másznak rád tőle. ;)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10347) Azie válasza HurkaLES (#10345) üzenetére


Azie
őstag

ha bp-n laksz és jársz pláza környékén, akkor ne rendelj. szagold meg őket, zeus: fújj magadra sauvage-ot és rá nőiből: cavalli acqua-t/davidoff cool watert. ;)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10348) HurkaLES válasza Azie (#10347) üzenetére


HurkaLES
tag

Abból a 2 parfümből jön ki a zeus illat? :D Ebből már rendeltem egyébként mintát. Csak a nagyrészét a pulcsimra sikerült fújnom. At mondjuk 8 óra után is éreztem. de csak másabb mint bőrön.

Egyébként a Versace Blue Jeans csak nekem volt csalódás? Akkor lehetett csak érezni rajtam amikor elég rendesen befújtam magam. Órák múlva pedig pólón annyit éreztem hogy nem semleges hanem van egy kis jó illata, de nem tudtam volna megmondani hogy milyen illat.

(#10349) mufi


mufi
senior tag

Sziasztok. Neos 1911 oldalról nyertem egy 50 eurós kupont. Sajna, csak 250 eur feletti vásárlásnál érvényesíthető. Anno rendeltem innen, kb 20 illatminta grátisz jött, nagyon jó customer service...full full egyszóval.
Akit esetleg érdekel, olcsóbban is odaadom!

más: Tom Ford Black orchid edp/edt van valakinek? Me' kőne ha vóna....
Meg chanel egoiste is...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.