Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Rendelnék Tauer LDDM-et, de csak akkor, ha összejön 3 ember 3x10ml-re. Azonnal rendelem, ha megvagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#10252) gamegod


gamegod
senior tag

na közben rendeltem 4 parfümöt az encre noir sport is belekerült kiváncsi leszek... :))

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#10253) mufi válasza Jhonny06 (#10251) üzenetére


mufi
senior tag

Nem éri. Én mondtam előbb. De, nekem kell egy üveggel + tudok valakit akinek kell 10 ml+neked 20 ml szóval ha még valakinek kell 20 ml az írjon oszt rendelhetünk 2 üveggel migyá' :B :K

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10254) mufi válasza mufi (#10253) üzenetére


mufi
senior tag

Nekem kell 50 ml. Van egy 20 ml request. Ehhez jön a te 20 milid. Mi lenne ha átvállalnál még + 5 ml-t? és akkor rendelnék :B

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10255) Gyick válasza mufi (#10254) üzenetére


Gyick
őstag

Ennyira jó ez a cucc?

[ Szerkesztve ]

(#10256) mufi válasza Gyick (#10255) üzenetére


mufi
senior tag

You know nothing...de komolyan. ha mit vettem, Mefistó, Aventus, i**** nyila, ez az ami mindig de mindig a fú baazeg a q jó és amit el tudsz képzelni reakciót hozza ki - a a legcsekélyebb túlzás nélkül. 2 ml mintám volt belőle, ma kb 1 ml van, akinek eddig megmutattam, az mind seggre ült tőle (szégyen nem szégyen jobban bejött ismerősi körben még az aventusnál is :( ).

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10257) kk831228 válasza mufi (#10256) üzenetére


kk831228
addikt

Nem szègyen, Aventus ehhez kèpest egy jelenetêktelen illat...annyi hogy az nyaron is elmegy, ez viszont lehet annyira nem...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10258) mufi válasza kk831228 (#10257) üzenetére


mufi
senior tag

Az...bármennyire is nem tetszik...de tényleg az...esetleg neked nem kéne pár ml? :U

más: 1 ml az gyakorlatilag 1 gr, ugye?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10259) kk831228 válasza mufi (#10258) üzenetére


kk831228
addikt

Nem, en ha veszek üveggel veszek... 😬 Apropó most lesz valami kis 5ml - s üvegecske tauer bácsinàl...

Jah a mintakkal mi helyzet, lesznek...? ;) :R

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10260) -secret- válasza mufi (#10258) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen. 1gr=1ml.

(#10261) slick-adam válasza -secret- (#10260) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ja, desztillalt viz, 20 fokon, ... , az 1 gramm = 1ml

amugy rohadtul nem. 100ml parfüm nyomhat (hasra ütök) 85 grammot is...

(olaj miert marad a viz felszinen? altalanos iskola...)

(1 liter ethanol (parfümök ca. 80-90%-a ugye) = 0,79 kg)

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10262) Azie válasza slick-adam (#10261) üzenetére


Azie
őstag

+az üveg, ami fél kiló :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10263) Golota válasza Golota (#9674) üzenetére


Golota
aktív tag

Burberry London part 2:

Továbbra is koktélcseresznyés-csokoládés. A tartósságával kapcsolatban eddig jó tapasztalataim vannak. 8-9 óra elteltével is eléggé érezhetö rajtam. Eltérö vélemények vannak a tartósságról, nem lehet, hogy mostanában volt egy reformulation?

Akinek van eladó maradék Dior Dune (férfi), ne tartsa magában, potenciális vevö vagyok.

(#10264) Jhonny06 válasza Golota (#10263) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez már annyira régi parfüm, szerintem követhetetlen/senki nem emlékszik, hogy mi történt vele 2006 óta. Inkább bőrtípus-függő a dolog. Rajtam olyan 5-6 órát biztos érezhető, talán többet is. Mondjuk lehet, hogy érdemes lenne többet fújni, mert általában 2-t szoktam. Az eleje viszont nagyon erős, aztán hirtelen lecsendesik és a második fele már eléggé bőrközeli.

(#10265) gamegod válasza Golota (#10263) üzenetére


gamegod
senior tag

multkor fújtam a maradékot, melóban még a nap végén is bőven éreztem magamon. egyik kedvenc illatom

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#10266) rayoliviero válasza Golota (#10263) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ha érdekel esetleg mellé Burberry Touch, akkor írj, majdnem tele a 100 ml-es, tartósabb a Londontól. Emagról származik, mint a London.

(#10267) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Beállítottam a Journey teszterre figyelést a Notino-n, ma jött e-mail. Megnézem, 40e-ért van, 5db elérhető. 10 perc múlva rámegyek, már sehol semmi. :D

Amúgy a review-k elég szélsőségesek róla, sokan eléggé ilyen indiai étterem illatot írnak. Nekem van Ambre Sultan-om és nem annyira bejövős ez a kategória. Valaki próbálta már a Journey-t?

(#10268) Golota válasza rayoliviero (#10266) üzenetére


Golota
aktív tag

:R Köszi, egyelőre fullos a kollekció, egy dekantált Dior Dune hiányzik, mert drága és nem kell belőle sok.

(#10269) pohár válasza Jhonny06 (#10267) üzenetére


pohár
félisten

én elfújkáltam a mintám, elég erős illat, jó bőrös, füstös cucc, nem egy nyári illat, az hótziher :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10270) sonkabence válasza Jhonny06 (#10267) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Tavaly itt kínáltam a 100-as tesztert 33-ert, senkinek sem kellett. :D Meghagytam magamnak 10 ml-t,ez eletem vegeig eleg lesz. Legalabb annyira tartos illat, mint az Interlude. A journey szerintem sokkal hordhatóbb, igazi borókás, száraz, dohányos illat. Alternativaja nincs, szokasos Amouage egyediseg. Ha amouage akkor: journey, lyric, dia, jubilation, epic. A honourra vagyok meg kivancsi. Notinon jelenleg 29k.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#10271) rayoliviero válasza Golota (#10268) üzenetére


rayoliviero
veterán

:R

(#10272) Unsign válasza Jhonny06 (#10267) üzenetére


Unsign
tag

Kovezzetek meg, de nekem a D&G pour homme jut eszembe mikor hasznalom, de ne tévesszen meg senkit :)
Interlude jobban bejön, az Epic meg még jobban

(#10273) sonkabence válasza Unsign (#10272) üzenetére


sonkabence
csendes tag

A vintage dg ph jobb, mint a journey. :)

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#10274) mufi válasza sonkabence (#10270) üzenetére


mufi
senior tag

Lehet régi journey van olyan tartós de az új nem. Egyszerre fújtam mindkettőből mielőtt megvettem volna őket és az interlude klasszisokkal jobban projektál plusz sokkal teltebb illat, a tartósságról nem is beszélek.

LADDM 2 üveg projekt start.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10275) nyenyeC


nyenyeC
csendes tag

Amouage teszterekhez jár rendes kupak? Valahol azzal mutatják, valahol meg kis basic kupakkal.

(#10276) slick-adam


slick-adam
aktív tag

nnnna, elpattintottam a 120-as Aventuszomat.
picit sajnalom, mert szerencsem volt vele anno, elegge nuklearis erössegü peldany volt.:( de pont ezert ment el 205 euroert, ugy, hogy en vmi 194-et fizettem erte 1+ eve. es kabe 10ml hianyzik is belöle.

lassan indulhat a DIY!

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10277) Jhonny06 válasza nyenyeC (#10275) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem az Interlude-hoz és a Beloved-hoz volt rendes kupak, a Jubilation és a Dia viszont ilyen sima, henger alakú kupakkal jött, szóval elég random.

sonkabence: Eléggé hezitáltam, hogy megrendeljem-e. Kicsit örülök, hogy elvitték őket, inkább kipróbálom majd valahol. Most valami lágyabb cucc kéne, nem ilyen brutál fűszeres, curry-szagú cucc.. :D

[ Szerkesztve ]

(#10278) gamegod


gamegod
senior tag

na hát az a helyzet hogy nem tudom eldönteni melyik illat jobb a másiknál :D
a Rasasi baromi különleges nagyon finom illat. A Silver scent tényleg atombomba 3 fújás aztán valszeg tényleg megvan ez a 8+ tartósság. A Bentley tényleg etalon lesz télre, még azt tartogatom majd :P
Az Encre Noire Sport lehet hülyeség de nekem hasonlít kicsit a Versace Eau Fraiche-ra, ami mondjuk nekem tetszik is szóval :D

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#10279) Golota válasza gamegod (#10278) üzenetére


Golota
aktív tag

"Az Encre Noire Sport lehet hülyeség de nekem hasonlít kicsit a Versace Eau Fraiche-ra, ami mondjuk nekem tetszik is szóval :D"

Ja, mint Black Metal az Italo-discora... :DD

(#10280) gamegod válasza Golota (#10279) üzenetére


gamegod
senior tag

leszáradás után, pedig ez csak szvsz :)) :U lehet hogy csak csalóka az orrom, és rég éreztem a verszááccsét

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#10281) slick-adam


slick-adam
aktív tag

voltam ma illoolajokat szaglaszni, de ha mar ott voltam megszagoltam egy regota halogatott parfümöt is:
a klasszik Aramis-t.
tenyleg fasza old school örökzöld (na nem illatra :D ). lohugyert megy ugy latom, tuti kis cheapie.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10282) Jhonny06 válasza ToBeY (#10198) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem eléggé hasonló a két Encre illatra. Talán az Extreme kicsit olajosabb, meg több anyag van benne és kevésbé kifinomult, durvább illat. Bár még nagyon keveset hordtam mindkettőt, több tesztelés kellene.

A Sport meg a Le Labo Bergamote 22-ra hasonlít kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#10283) kk831228 válasza Jhonny06 (#10282) üzenetére


kk831228
addikt

Le Labo jò illat lenne, de a tartòssága gyatra... :(((

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10284) Jhonny06 válasza kk831228 (#10283) üzenetére


Jhonny06
veterán

Rajtam beast :))

(#10285) ödönke


ödönke
aktív tag

OK elszállt a paci 100ml Encre Noire-nak nem tudtam 7,3k-ért ellenállni. Majd jelzem, hogy bejött-e, ha nem akkor jóárasítva megszabadulok itt tőle. :)

Rendeltem pár mintát. Első benyomások:
Christiano Ronaldo Legacy - MEH

Jacques Bogart Silver Scent - ha valakit ki akarnék irtani ezzel indítanék...

Abercrombie & Fitch Fierce - nem rossz, nem az én világom szignatúra illatnak tökéletes lehet akinek bejön

Dior Dune - szofisztikált illat, kicsit talán túl "finom" is még adok neki esélyt

Lalique Encre Noire A L'Extréme - nem rossz kicsit túl sötét és baltával faragott, de nem rossz esti használatra lehet jó is, ezután kíváncsi vagyok mennyivel lesz hordhatóbb, hétköznapibb a sima

Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu- Na ez.. nem véletlen hagytam utoljára.. kiköpött Tom Ford Oud Wood, de szerintem annyiból jobb talán, hogy egy kissé maszkulinabb és sokkal olcsóbb. Ebből ha tud valaki decantot az jelezzen pls, vagy felesbe, harmadosba venni, mert ez álom. Csak alkalmi használtra tudom elképzelni és csak ősz/tél szóval 80ml fájóan sok belőle.

(#10286) kk831228 válasza ödönke (#10285) üzenetére


kk831228
addikt

Na megvarom avèlemênyed a simáròl... 7300 ft losz.r... Nekem talan a sima picit jobban tetszik...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10287) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Továbbra is keresek még 2 embert 10-10ml Tauer LDDM-re, pm please ha érdekel.

(#10288) mufi válasza Jhonny06 (#10287) üzenetére


mufi
senior tag

Ne keress ;)

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10290) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Sziasztok!

Ismerős hölgynek szeretnék valami jó Parfüm-őt venni, de én nemigazán értek hozzá, magam sem használok.
Tudtak ajánlani valamit?
árban kb 20-40ezer között gondoltam.
És jó lenne valami hazai webáruházból.

(#10291) kk831228 válasza Intruder A 6 (#10290) üzenetére


kk831228
addikt

Semmit!!! Találj ki mást..!! :N Kellemetlen 20-40.ft-ot kidobni az ablakon, neki is meg neked is... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10292) ödönke válasza Intruder A 6 (#10290) üzenetére


ödönke
aktív tag

Alapból sajtos parfümöt csajnak venni. De ha már igen akkor együtt elmenni szaglászni, így ő is kötődni fog a parfümhöz és hozzád fogja kötni az illatát.

Odavinni egy drága parfümöt amit magára fog fújni párszor kényszerből, mert esetleg nem jön be neki de fél neked megmondani utána meg elsüllyed majd a fiók alján, ilyet te sem akarhatsz.

(#10293) -secret- válasza Intruder A 6 (#10290) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha Barátnőmből indulok ki, a női Hugo Boss The Scentért meg volt őrülve annyira bejött neki.

Férfi szaglással sem mondom, hogy rossz rajta szóval szerintem az bejövős lenne neki viszont ugye mindenkinek más jön be.

[ Szerkesztve ]

(#10294) xEon1337


xEon1337
őstag

Én olyan szempontból könnyű helyzetben vagyok, hogy a párom Chanel Coco Mademoiselle EDP-t szeretne mert évekig ezt használta, de most éppen elfogyott neki. A gond az, hogy tetves drága még a 100ml-es kiszerelése is..

Mondjuk anno az üvegcse, amit láttam nála, az EDT volt, de köti az ebet a karóhoz, hogy ő bizony EDP-t használt.. :D

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#10295) Azie válasza Intruder A 6 (#10290) üzenetére


Azie
őstag

vidd el inkább vacsorázni. :)
amúgy meg szagolgatni együtt és azt vedd, aminél felcsillan a szeme, vagy amit még másnap is szagolgat :P

+ "ismerős"-nek nem vennék parfümöt, főleg nem 20k+, de én smucig vagyok és csóró, meg antiszociális is.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10296) slick-adam válasza Intruder A 6 (#10290) üzenetére


slick-adam
aktív tag

vegyé neki egy uj Chanel Gabrielle-t, elegge generic, nehez nem szeretni sztem es most menö is nagyon.
de tenyleg neki kene kiszagolnia...

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10297) Azie válasza Intruder A 6 (#10290) üzenetére


Azie
őstag

viccet félre téve: Guerlain Shalimar Parfum Initial (müllerben van nagy ritkán szagolni, discontinued), Gucci II EDP (douglasban van nagy ritkán még maradék szagolni bamboo környékén, ha van, elvileg ez is discontinued), S. Ferragamo Signorina EDT (van mindenhol), Cavalli Acqua (müller).- ezek nem hivalkodóak, de kellemesek, irodai használatra mindennaposra alkalmasak. Ha meg fűrészáru logisztika a felhasználási terület, akkor a saját ízlésed alapján válassz. ;)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10298) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Notino kuponja nincs véletlen valakinek?

(#10299) promagus00


promagus00
tag

Sziasztok!
Parfümöt hol éri meg venni?
Külföldön/belföldön/asia centerben?
Konkrétan ezt keresném:
Paco Rabanne One Million Gold parfüm.

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#10300) Azie válasza promagus00 (#10299) üzenetére


Azie
őstag

a topicot ha visszaolvasod, kialakul egy kép, hogy online honnan ill. offline honnan. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.