Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-21 23:22:24

LOGOUT.hu

Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101291) crey


crey
MODERÁTOR

Sziasztok!

Eljött a napja, amikor a hőn szeretett Benvenuto B20 (igen, tudom, automata) már gazdasági totálkár. Nem éri meg javítani. Most vagy befektetek valami használt Jurába, és eljátszom ezt újra és újra, vagy meglépem azt amit már régóta szeretnék, egy karos főzőt rendszeresítek itthonra.

Viszont, van egy ún. feleségem is velem egy lakásban, és ha azt mondom neki, hogy szétcsapott arccal, kora reggel neki egy külön darálóval darálni kell, majd esőtáncot járni, hogy kávét kapjon, valószínűleg elkezdi fenni a kasztrálókést.

Szóval emiatt nézegettem a Sage gépeket, mert kb. egyszerű a kezelésük (neki is aki csak kávét akar, pont leszarja a többit), és talán én is játszhatok egy kicsit.

Visszaolvastam, és láttam hogy többen ajánlották és nézegették a BES920-at, de nem vagyok benne biztos hogy most ki akarok vágni az ablakon 350k-t kávéfőzőre.

Van-e ultimate kombó 200k-230k körül, amire azt mondátok hogy ennyiért ez kiváló vétel, és megfelel annak, hogy egy reggelente roppant kómás, kávé nélkül parányit agresszív, de amúgy műszakilag nem teljesen analfabéta feleség is tudja használni.

Használt is érdekel, ha legalább fél év garit vállalnak rá.

szerk.: ja és presszót, risztrettót iszom, nem vagyok híve a hosszú kávéknak.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.