Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3806) Dexar007 válasza #79335424 (#3804) üzenetére


Dexar007
veterán

Korabban ezt irtad:

,,Hétfőn kezdtem 10 nap pihi után. Máig megvolt a 3x15 órám. Most megálltam. Péntek éjfélig meglesz a 24 órás, csökkentett, heti pihenőm. Szombaton kezdek egy új hetet, gurulok kb. 6 órát. Aztán kiveszek egy 9 -est, és új műszakot kezdve, még szombaton gurulok kb. 5 -öt. Aztán megállok, kedd reggelig megcsinálom a 45 -ös pihit, és kedd reggel újabb hetet kezdek."

Itt szerintem folosleges 45-öt allnod,csak kamionstop idejere kell megallnod vasarnap. Igaz,mivel az uj hetet szombaton kezdted,igy pentekre mar el fog fogyni a 6x24 nap. Vagy mivel beleszamitjuk a vasarnapot is,ezert csütörtökön fogy el? Ez jo kerdes. ;]

2. Kerdesre szerintem egyertelmü: Teljesült a visszapotlas,de mivel ket hetben dolgozol,ezert folosleges potolgatni. Lehet olyat csinalni,hogy: 24-45-24-66 ( 3. het ejfelig kell visszapotolnod..Elso het a csokkkentett.Azt nem kell beleszamolni. Az utana következö heten 45-öt kell csinalnod,mivel az elözön csökkentett volt, a ra következön ujbol eleg a 24,az utana levo pedig mar a 3. het,igy ott mar vissza kell potolnod az elso 24-es elmaradt reszet.

,,Bármely két, egymást követő héten a járművezetőnek tartania kell legalább:
– két rendszeres heti pihenőidőt, vagy
– egy rendszeres heti pihenőidőt és egy legalább 24 órás csökkentett heti pihenőidőt."

Ebben az esetben:egy 24-es pihenö,követi a 45-öst,utana pedig a 45-öst követi egy 24-est.

Csak a peldaban ugye ugy szerepelt,hogy a 45-tel kezdtünk : ,,45-24-45-24-66-45" ( Itt ha elveszed az elsö 45-öst,ugyanugy van,hogy 24-45-24-66)

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.